Kaczyński idzie ostro i tańce swawolne opozycji

Kaczyński zamierza grać ostro. Mianowicie zwraca się do mieszkańców wsi i małych miast.
Warto przypomnieć, podczas strajków obiecaną kasę z (ch)uuujni jewropejskiej na krowę i świnię... porażeni tymi kwotami nauczyciele zaczęli zachowywać jak rogacizna porykując jak krowy podczas dojenia (ciekawe co na to spurek ?) wykazując komplentny brak zrozumienia dla spraw, gdyż utytłane albo utytułowane yntelektualnie towarzystwo nauczycieli strajkujących absolutnie nie zrozumiało albo nie chciało zrozumieć, że w/w kwoty miały i mają pochodzić z programów (ch)unijnych o których poprzednie światłe jak diabli rządy nie zająknęły się ani jednym słowem. Stawiam dolce przeciw orzechom, że dobrze wiedzieli o takich możliwościach tylko jakaś siła wyższa wydała im służbowe polecenie pt. "nie ruszać kasy" na co donek i jego cyrk odpowiedział  karnie jak w ss... "jawolh".
Obecny rząd to zauważył i zamierza zeń skorzystać... ciekawe czy towarzycho nauczycielskie przestanie ryczeć jak niewydojone krowy i zajmie się tym czym się ma zajmować. Przyszłość pokaże.
Następna sprawa którą ogłosił prezio Kaczyński to program budowy obwodnic To jest bardzo ciekawa obietnica, gdyż można ją skojarzyć z "new deal" w USA lat trzydziestych gdzie uruchomiono roboty publiczne, budowano drogi, tamy i kanały. Oczywiście nie było to superidealne ale spełniło swoją rolę, spacyfikowały społeczeństwo, dało pracę i zarobki. Otóż plan budowy obwodnic w Polsce  pozwoli spacyfikować nastroje antypisowskie, da pracę i zarobki. Jak znam życie lokalne sitwy brejzowskie będą robić wszystko aby to uwalić... zrobić pod górę z powodów pisowskich przede wszystkim no i z powodu, że nie będą mogli umoczyć głodnych pysków żeby ukraść co nieco... Warto tutaj wspomnieć, że plan mieszkanie plus ma pod górę gdyż lokalne samorządy po prostu go sabotują  wszelkie działania w tym kierunku., Ostatnio okazało się, że PKP miało sporo nieruchomości na których będą budowane w/w mieszkania plus. Jedyne co należałoby wymagać od PiS to szczegółowej informacji w tej  sprawie kto. kiedy i jak sabotuje w/w plan mieszkanie plus. Jak będą informacje a propos opornych samorządów to mieszkańcy zachwyceni nie będą, wręcz moga się deczko wkurzyć gdyż w imię walki z PiS nie maja gdzie mieszkać. 
Wracając do finansowania krów i świnek, można się spodziewać, że łłooopozycja jak to ona obiecać może po tysiąc za krowę i po dwie a nawet po pięć stówek od świnki...a czemu nie ? Jak mówią o tysiącu ojro...to co se będą żałować... a dodatkowo... dodadzą streaptease posągowej kidawy-błońskiej pospołu z klaudychą jachirą...a punktem kulinacyjnym w/w występu będzie pieśń "wyklęte powstań mleczne bydło ziemi" podczas ściągania damskich niewymownych... a w momencie kiedy zaczną wymachiwać biustonoszami... rozpocznie się nowa era wolności dla uciśnionego bydła mlecznego i mleko popłynie strumieniami prosto w świńskie ryje jak to onegdaj opisał swego czasu śp. Gearge Orwell w "Folwarku zwierzęcym"
Na sam koniec przypomnę o czym wspominano za czasów edzia gierka...kiedy to obiecywano, że każdy w Polsce dostanie po pół świni a komu to się nie będzie podobało to jeszcze dostanie po ryju...
Czy przypadkiem wizja streapteasu w wykonaniu posągowej kidawy błońskiej w duecie z klaudychą jachirą nie będzie aby nazbyt traumatycznym przeżyciem dla obywateli naszego nieszczęśliwego (?) kraju... czy też szczęście ogarnie ludzkiki i zwierzęcy ród ? a może do w/w duetu dołączy dulczesa i wierna obrończyni krów mlecznych spurek... nie wiem ale może być ciekawie... egerie rewolucji tańczą wymachując stanikami i figami rozbierany taniec w obronie krów mlecznych, demokracji,konstytucji etc.  a może egerie ewolucji... ;-)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krystal

08-09-2019 [11:48] - krystal | Link:

"Kaczyński zamierza grać ostro. Mianowicie zwraca się do mieszkańców wsi i małych miast".
Tak to jest, kiedy mamrota w bród, a kefiru brak.