Bo to jest widzisz Pan , amerykański burak i CHAM

Wzruszyła mnie ostatnia wypowiedź amerykańskiego cymbała , buraka i chama . Ot, taki niedouk i nieogar z USA . Wstał , powiedział i zrobiło się nieprzyjemnie , jakby ktoś puścił hamburgerowego bąka w towarzystwie, niczym taki zamerykanizowany Bredzisław  Niedołęga Gafowicz z ruskiej budy . Zawsze wkurzało mnie to amerykańskie „ uśmiechnij się „ Może wy buraki macie się z czego śmiać bo  zrobiliście dobry interes ze Stalinem w Jałcie i Teheranie , lecz mi nie jest do śmiechu bo sprzedaliście moją Polskę i to na was ciąży krew zabijanych żołnierzy Polskich , którzy walczyli razem z wami z Niemcami . . Robicie dobre interesy na przedsiębiorstwie holocaust w Polsce gdzie żerujecie jak cmentarne hieny na majątkach obywateli Polskich wyznania mojżeszowego zamordowanych przez Niemców .  Popierdoliło wam się w głowach i chcecie pisać nową historię świata  zaciemniając wasze sprawki i wasze układy z potworami takimi jak Stalin , Hitler itd. Wydaję się wam , że rządzicie światem , że wasze lobby żydowskie będzie łupić tych , którzy ratowali waszym ziomkom życie pod okupacją niemiecką . Ale to wam się tylko wydaje . Wiedzieliście o ludobójstwie w Oświęcimiu już w 1942 roku i nie zrobiliście nic by ratować „waszych „ braci w wierze . Lecz teraz wyciągacie ręce po ich majątki . Jesteście niczym cmentarne hieny . owszem jesteście nam potrzebni w walce z komunistami i barbarzyńcami ze wschodu .Lecz nasza krew od tej pory będzie kosztować . Chcecie jeździć do Polski jak do siebie? Jak dojdziemy do władzy to się wprowadzi wizy dla was . Zasada równości zacznie niebawem obowiązywać a i my będziemy tak jak wy handlować z tymi którzy nam więcej zapłacą .Walcie się na ryj amerykańskie gnoje

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

20-04-2015 [22:39] - Deidara | Link:

Amerykanie mają te nasze żale w nosie. To oni są mocarstwem, a my nie mamy im nic do zaoferowania ani do przeciwstawienia. Nie ma też u nas polityków miary De Gaulle'a, którzy potrafiliby z Amerykańcami rozmawiać twardo i dosadnie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-04-2015 [08:10] - NASZ_HENRY | Link:

USA wspierała nie tylko Stalina ale i Hitlera. Ich koncerny produkowały cyklon i kartoteki dla ewidencji obozowej ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

21-04-2015 [10:49] - Lektor | Link:

No właśnie !
Prezadent USA to Barak,
a szef FBI to Burak - pasuje jak ulał !

Apropo holokaustu, dlaczego nikt nie wspomina holokaustu indian amerykańskich. Wtedy sprawcami byli Amerykanie.

Obrazek użytkownika marco.kon

23-04-2015 [09:47] - marco.kon | Link:

Drogi Kacie. Jest to pierwszy od kilku miesięcy mój komentarz na NB. Szanuję Twoje poglądy, masz zdecydowaną rację zwalczając komunizm i komunistów ze wszelkich sił. Ale racz poszukać (o ile dotychczas tego nie wiesz) jaka nacja wprowadzała w Rosji komunizm i w czyim interesie. Nie byli to Rosjanie. Rosjanie tak jak i Polacy byli ofiarami tej nacji. W okresie stalinizmu w Rosji zamordowano dziesiątki milionów Rosjan i Ukraińców, Polakom w Katyniu strzelali w tył głowy też oni, oni również z zaciekłością tropili i zabijali Żołnierzy Wyklętych.
Piszesz >>>>.Lecz nasza krew od tej pory będzie kosztować . Chcecie jeździć do Polski jak do siebie? Jak dojdziemy do władzy to się wprowadzi wizy dla was . Zasada równości zacznie niebawem obowiązywać a i my będziemy tak jak wy handlować z tymi którzy nam więcej zapłacą .Walcie się na ryj amerykańskie gnoje<<<
Jak dojdziemy do władzy ? Czyli kto ?