Cała Polska pisze program dla oPOzycji 

Ludzie , ludziska , z daleka i bliska …..zwariowałem programy wyborcze rozdaję !!! Haha …to taki żarcik wyborczy…….
Jak donosi radio Erewań tzw. oPOzycja ni ma programa na jesienne wybory , dlatego też wzywa się pracujący lud WSI i miast do natentychmiastowego wysiłku mózgowego celem zaprogramowania nowych- starych ruchów politycznych.
Mężczyźni i kobiety pomiędzy 20 a 60 rokiem życia wezwani zostają do codziennego wymyślania programa . Program ów ma zwalczać pisiory i dokumentować ich przestępczą działalność na terenie prywislanskiego kraju ……
A tak na poważnie to jakaś totalna katastrofa !!! To co prezentuje tzw. Opozycja to h….d…. i kamieni kupa jak mawiał klasyk Bartłomiej. Nic tylko siąść i płakać . No i płacz dochodzi z Berlina , z Moskwy a w oknach ich ambasad nie palą się już światła co oznacza , że trolle internetowe zostały przez obóz rządzący potraktowane muchozolem lub co byłoby właściwszym słowem prawdozolem .
Musze jednak przyznać , że towarzysz Bolek , któren to przymierzał kombinezon gumowy na ciałko w sanatorium leczniczym doczekał się mema , iż jest to nowy sposób na izolacje kabli, ZAYMPONOWAŁ mi proroctwem o tem, że wybuchnie wojna domowa .
Cytuje tego  fenomema i żywy dowód ,iż polska psychiatria potęgą jest i basta
„– W budowaniu demokracji zdarzają się nieszczęścia. Do władzy doszli okropni i niebezpieczni ludzie. Nieodpowiedzialni. Łamiący prawo i konstytucję – mówił po podpisaniu deklaracji Lech Wałęsa.
Były prezydent przekonywał zgromadzonych, że jeśli Polska nie zostanie uratowana (czyli PiS pozostanie u władzy na kolejną kadencję – red.), to skończy się wojną domową w kraju.
– Przypilnujcie tych oszustów, tych bezczelnych ludzi, którzy niszczą Polskę. Przypilnujcie i odstawcie od władzy. Gdybym był młodszy, to bym ich pogonił. Ale jestem już za stary, więc proszę was – w imię odpowiedzialności – bierzcie się do roboty – apelował Wałęsa.’’
 
To, co bredzi ten wygrywacz w SB-lotka brzydko pachnie . Nie dookreślę tego zapachu mając świadomość , że niektórzy z państwa spożywają obecnie kolacje ale podpowiem ,że jest to zapach z Indii . Trzeba to zgłosić do Prokuratury.
Generalnie ten zapach dotknął całej opozycji .Otóż jak już kiedy pisałem Szaweł został Pawłem ale znów się nawrócił i znów został Szawłem . Tęczowa zaraza w ilości 200 osóbek ma po Polsce obóz wędrowno-manifestacyjny .Polikmiot wzywa aby tęczowych nabić i będzie martyrologia a ja tęczowym mówię tak:
ODDAJCIE DZIECIOM TĘCZE !!!!!!! ZBOCZEŃCY I SPÓŁDZIELCY
Absolutnie nie naigrywam się ze spółdzielców ale niejaki Kamysz tęczo-siniak stwierdził , że to symbol spółdzielców ….nie , no życie przerosło kabaret .
Podsumowując :

  1. Grzesiek ten od „zniszczę Cię” …… walczy o przetrwanie
  2. Czarzasci i zółte sweterki pachną komuną i tęczowcami plus zapachem niedookreślonym
  3. Szaweł-Paweł przyjął się do Zorganizowanej Grupy Przestępczej i zasuwa jako śpiewający cyngiel

 
Czyli jak mawiał klasyk „ PIS NIE MA Z KIM PRZEGRAĆ”
A skoro tak, to moi drodzy RAZEM NA WYBORY , PRZEGONIĆ Z BERLINA I MOSKWY PO-TWORY .Zmieniamy konstytucje , Polskę i idziemy w Trójmorze.
Nie myślcie tylko moi drodzy , że to się samo zrobi …….. MY MUSIMY TO ZROBIĆ !!!
3MAJcie się ciepło .I takie hasełko na 13 października
„ 13 października wrzuć platformę i tęczowców do śmietnika”
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-08-2019 [22:17] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Panie Kat, gdzie Pan był jak Pana nie było tyle czasu? Czy teraz już na dłużej? Brakowało mi Pana, nie wiem gdzie się podział Patologiczny Antykomuch...
 

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [07:55] - kat | Link:

Witam Szanownego Pana. Ciesze się ze jeszcze mnie ktos pamięta. Pozdrówka przesyłam i mam nadzieje zostać na dłużej.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-08-2019 [18:17] - zbieracz śmieci | Link:

Przywitałeś się i starczy ,nie rozsiadaj się a najlepiej jak na jednej wizycie skończysz!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-08-2019 [18:17] - zbieracz śmieci | Link:

Przywitałeś się i starczy ,nie rozsiadaj się a najlepiej jak na jednej wizycie skończysz!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-08-2019 [18:13] - zbieracz śmieci | Link:

Kat był w śpiączce farmakologicznej po urazach czerepu jakich tu doznał przed [poprzednimi wyborami,skoro takich wybudzają to totalniacy cierpią na braki kadrowe...! 
Uczucie to ważna rzecz ale i płeć także a ty wyrażnie pałasz do kata -pomyliłeś się a pomyłka zaboli.

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [20:43] - kat | Link:

Jakos dziwnie POchniesz....jakbys był z Indii......

Obrazek użytkownika mmisiek

19-08-2019 [03:32] - mmisiek | Link:

Ja mam dla nich program - samorozwiązanie i sztandar wyprowadzić.

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [07:58] - kat | Link:

Mmisiek , najpierw to by trzeba było im te sztandary uszyć wiec szkoda fatygi.Oni się prowadzą jak slepy z głuchym..... czekam tylko aż runą w wieczny niebyt....Amen i pozdrówka

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-08-2019 [16:27] - Imć Waszeć | Link:

Ale jak ja już w latach 2k-jednocyfrowych alarmowałem m.in. na Onecie, że to podejrzana bladź jest, to nikt mi nie wierzył. Nawet Matce Kurce (anty-Ojciec-Rydzyk) musiałem raz na tydzień dokopać. Wszystko zaczęło się od tego, że pewien nauczyciel przyszedł po poradę co zrobić, bo najpierw obiecali mu zwrot kosztów kampanii i ulotek, a potem kazali płacić z własnej kieszeni. Podobnie wystrychnęli na dudka jeszcze kilkoro ludzi, w tym naszego rejonowego listonosza. Facet założył im sprawę w sądzie ale przegrał. Od początku było widać, że lokalne struktury pompują usilnie ten cały "liberalny" ruch "sprzeciwu" wobec socjalizmu. Byli nie do ruszenia. Z czasem zaczęły wychodzić kolejne sprawy. Gdyby ludzie chcieli wtedy pomyśleć, a nie tylko szarżować na POdstawiane im przez POlitycznych manipulatorów przed oczy różne czerwone szmaty, to nie byłoby 8 lat degeneracji i dryfu w niemiecką strefę wpływu. Pamiętam jeszcze te ich kampanie "u nas nie ma partyjnych z PZPR", "u nas są sami młodzi postępowi europejscy demokraci i liberałowie", "NZS rządzi" - vs "u nich są złogi po PRL, prokuratorzy stanu wojennego", "u nich jest ciemnogród, babcie z kościoła i brud spod budki z piwem", "Kaczyński to jest..." i "spał pod pierzyną". Zresztą podobnie jest i teraz, tylko akcenty się zmieniły. Cały czas zachodzę w głowę, jak taka grupa przygłupich kolesiów mogła zrobić w ch... cały 40 milionowy naród? Dziś wiemy jak. Czy PIS jest rozwiązaniem? Jest pewnie gdzieś ta frakcja ideowego PIS-u, ale jest też widoczny pewien konglomerat, który wciąż każe zadawać pytanie nie o to "czym jest PIS?", tylko "Po co jest PIS?" Blokowanie wszelkiej dyskusji o rojeniach żydów, utrzymywanie placówek eksterytorialnych i rządy ambasadorek w miejsce wyartykułowania naszych poglądów na te sprawy (także do wiadomości Trumpa), który to temat podjął dziś Max, mniej więcej lokuje ten produkt w przestrzeni politycznej. Cokolwiek jednak nastąpi, to my Polacy i tak przeżyjemy i nie damy się w ciula byle komu zrobić.

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [17:35] - kat | Link:

Imć Waszeć ot, Szaweł-Paweł-Szaweł.....itd.....aż strach się bać żeby co gorszego z niego nie wylazło.....po ostatnich jego wypowiedziach zapachniało Feliksem Krwawym

Obrazek użytkownika angela

19-08-2019 [07:01] - angela | Link:

Nie ma z kim przegrać???  Sprzedawczyki wszystkie szczątki, partyjki antypolskie pobierały,  popowstawały wszelkie konfiguracje, wszystkie grabie na pokład.
A trolle uwijaja się na NB ile klawisze pozwalają, byle co piszą, byle jak,  i byle siać zamęt.  
A nazarte polactwo ,  rozwalone  na kanapach może przespać wybory.
Przecież rozmawiam,  i widzę co się dzieje. 
Kasę zwinąć do kieszeni, i " ja to nie bardzo wiem". 
Jak nie wiesz, to zmień łepetyne na głowę kapusty,  i nie szkodz Polsce. 
 

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [14:50] - kat | Link:

Droga Angelo rozumiem , że mam łepetyne jak głowa kapusty.....więc może dookreslisz czy to kapusta biała czy kiszona, bo nie wiem czy spożyć na surowo czy trzeba gotować.......pozdrawiam

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-08-2019 [15:47] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Czy mówi Ci coś nick antek-emigrant?
Stare dzieje...

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [15:52] - kat | Link:

Oczywiscie , że tak. Legenda z onetu....to TY?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-08-2019 [16:14] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Nie....to Ciebie sobie skojarzyłem z Antkiem...styl,słowo...podobne,razem z nim dawaliśmy w dupę Wejchertowi :-))

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [16:21] - kat | Link:

Pod jakim nickiem pisałes na onecie? Krakus 49?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-08-2019 [20:15] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

kat 16.21
A bo to ja pamiętam? Wtedy jeszcze była ulica Boh.Stalingradu 48,gdzie Wejchert kupił kamienicę i zainstalował Onet...prehistoria :-))
Ale chyba...Piotr LV...? Rządził tam jakiś oficer WSI...czy SB.....moderacja była delikatna i nawet dyskusję szły on line!
Na parterze była wartownia i trzeba było wyrabiać przepustkę...
I był ZAKAZ publikowania krytyki Bolka Wałęsy...pod rygorem natychmiastowego wyrzucenia z pracy...a blogera,który sie osmielił...blokowano dożywotnio.
Wejchert...zmarł młodo...ponoć samobójstwo...albo podpadł Kiszczakowi...to był wtedy wyrok...

Potem pieniądze Waltera...TVN...sama agentura.

Cześć!
 

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [20:45] - kat | Link:

Pozdrówka przesyłam.....Krakus, to były dobre czasy , pełny spontan i nas 367 na Onecie

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-08-2019 [18:28] - zbieracz śmieci | Link:

Nie ma to jak zawodowcy ,szybkie obwąchiwanie i wiadomo ,że z jednej zagrody !
Nie ma co ,wyszło ,że to dzięki wam wejchert byłby zszedł a nie młodej żonie...!?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-08-2019 [20:12] - Imć Waszeć | Link:

Wejchert stał się właścicielem Onetu w 2001. Wtedy właśnie wprowadzono stałe nicki (chyba w połowie 2002). Wcześniej był tam wypas. Miałem stronę na Republika.onet.pl gdzieś od przełomu 1996/97. Zresztą nie wiem czy to już była Republika, ale hosting był na pewno. Jak Wejchert dorwał się do portalu, to ja dostałem z miejsca bana i nie mogłem założyć stałego konta (poczty) z mojego numeru IP przez kilka miesięcy. Dopiero znajoma z czata mi założyła konto i tak zostało do dziś. Bezpośrednio przed Wejchertem i jego gangiem operowała tam taka wesoła grupa gumisiów (chyba z Krakowa, bo znali się z adminami), którzy stworzyli czat pasożytniczy zwany WEQ - "Czarodziejka Czata". Ciekawsze opcje tego klienta czata, to były alternatywne emoticony w liczbie dużo większej niż oryginalnie, możliwość pisania kolorami, w tym barwami zmieniającymi się od lewej do prawej, wreszcie tzw. priv na czacie głównym, czyli możliwość dyskutowania pomiędzy użytkownikami WEQ-a, gdy tymczasem inni, korzystający z oficjalnego klienta, guzik widzieli ;)

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [20:46] - kat | Link:

Imć Waszeć , czy zna Pan Kota Polskiego albo Inżyniera Wiewiórskiego?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-08-2019 [22:41] - Imć Waszeć | Link:

Niestety nie. Ja jestem z tej grupy onetowców, która kręciła się na czacie i głównie wokół pokojów Kultura, Elita, Multipoezja Michała Zabłockiego itp., czyli ogólnie literatura. Później, jak już mnie wkurzyli, to wziąłem się za politykę na głównym portalu. Miałem też swoją oficjalną stronę "a la blog" od 2003. Z takich stałych bywalców pierwszego Onetu parę osób jeszcze pamiętam: Rutrę z jego żółwiem 8], Tygryskę z Łodzi, Tashunko, Iskrę i wiele osób na emigracji: np. takiego wiecznie pijanego piwem lekarza z Monachium, Cornelię (Niemcy) itd... Kojarzę też Wojtka Hannower, którego jego niemiecki kolega zjadł z cebulką ;)

Obrazek użytkownika kat

19-08-2019 [20:48] - kat | Link:

Zbieracz ...POchniesz zapachem niedookreslonym...może kup sobie POmpersy Tena?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-08-2019 [00:46] - zbieracz śmieci | Link:

Jakie śmieci zbieram taki mój zapach a ty to nie wody kolońskie ale ruskie duchi zleżałe !
Dziadygo ,papmpersy reklamujesz to chyba na sobie sprawdziłeś .

Obrazek użytkownika Jan1797

20-08-2019 [09:52] - Jan1797 | Link:

@ kat, @ zbieracz,
Czytam Was Panowie obu. Rozumiem jesteście po tej samej stronie, czytam dalej
cel macie ten sam. Teraz już nie rozumiem :( )
A'propos notki;
Wystarczy pominąć pilotem takie informacje a jednak;
<Powiedziałem jako pierwszy dawno temu, że jeśli tak się nie stanie, to wszystko
skończy się wojną domową. Jestem przekonany, że tak będzie. Ja się na tym znam.>

To stwierdzenie byłego prezydenta Lecha Wałęsy 16.08, dzień po sierpniowej
rocznicy i święcie. W klapie swej marynarki nosi wizerunek Mari z Nazaretu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
<Polacy zaczęli się gorzej odżywiać za rządów PiS, stwierdził Jerzy Wenderlich,>
Zapominając o świetlanych latach swych rządów zakończonych cztery milionowym
bezrobociem, które osiągnęło apogeum w lutym 2003 r. i wyniosło 20,7%. To okres
największych restrukturyzacji m.in.FSO, które zatrudniało kilkanaście tysięcy ludzi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I błogi spokój niewiedzy pozwala wielu młodym licytować; dwie lewe.
Sorry gorzki żart z mojej strony. Pozdrawiam.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-08-2019 [11:25] - zbieracz śmieci | Link:

Drogi Janie ,nie jestem z katem po tej samej stronie i nie życzę sobie być obok niego w przyszłości.znam dziadygę z przeszłości pamiętam jakie wrzuty robił gdy PIS był w opozycji !
Pozdrowienia .
PS.Nie wierzę w jego powrót mający pomóc PIS przed wyborami ,za dużo moje błękitne oczęta tu widziały .

Obrazek użytkownika angela

19-08-2019 [23:18] - angela | Link:

Kat,  napisałam, o niektórych moich znajomych, może niezbyt jasno, przecież nie o Tobie Kacie. 

Obrazek użytkownika angela

20-08-2019 [07:15] - angela | Link:

Nie dotyczy  Kata,  tylko  tych , co " nie wiedzą" na kogo głosować ❎ 

Obrazek użytkownika angela

19-08-2019 [23:31] - angela | Link:

Przecież Szawla  uforrmował ryzy, rockmen miał pozbierać młodych, i to mu się udało.
A lawirant  tylko ujawnił się , od  początku ciągnął w stronę opozycji. 
Jedynym jego osiągnięciem  jest to, że nauczył młodych chodzić na głosowania 

Obrazek użytkownika xena2012

20-08-2019 [11:01] - xena2012 | Link:

Przekomarzanki,wspominki,pozdrówka a może by tak o wyborach? To chyba dzis najwazniejsze.PiS niestety ma z kim przegrać przy przewadze procentowej zjednoczonego w milosnym uścisku chwilowym całego Antypisu.Nie ma co łudzić się,że te wszystkie roszady,koalicyjki,głosne rozstania i szumne powroty na czas wyborów będą stanowiły jedność.Nie wiem,może się mylę ale w retoryce PiS-u jest zbyt dużo tematu LGBT za mało gospodarki. 

Obrazek użytkownika Jabe

20-08-2019 [11:33] - Jabe | Link:

Podzielili się na czas wyborów, więc proszę nie marudzić. A PiS może przegrać właśnie z gospodarką. I przegra.

Obrazek użytkownika skipol

26-08-2019 [15:22] - skipol | Link:

Witam serdecznie, kaś był,jak Cię nie było?

Obrazek użytkownika kat

26-08-2019 [19:16] - kat | Link:

Witaj Skipol .Byłem i tu i tam , sam wiesz,życie........pozdrawiam serdecznie