Debilizm pijarowców totalnych

"Eksperci", którzy nauczyli się (i to ledwo) grać w warcaby, nie powinni siadać do partii szachów. To ich zdecydowanie przerasta. W ramach czarnego pijaru niebotycznie nakręcili autentyczne słabości marszałka Kuchcińskiego.
 
 
Własnie obejrzałem krótkie wystąpienie prezesa Kaczyńskiego i się roześmiałem. Co za durnie.
Żeby to było pierwszy raz, to bym sobie pomyślał - ot, niezbyt profesjonalni, nie wyszło im. Ale tylko w tym roku to kolejny głupi atak, który przeradza się w cyrk, a w końcu w sromotną klęskę.
 
Czy nie było tak ze strajkiem nauczycieli? Rany boskie! Rozwalą szkolnictwo, nie będzie egzaminów do liceum, gorzej, nie będzie matur. Polska stanie, bo jeden rocznik dzieci i młodzieży, więcej - całe pokolenie wyląduje na śmietniku. Stracony rok życia. Psychozy i frustracje. A w końcu okazało się, że ci nauczyciele, mądrzy ludzie, którym powierzamy nasze dzieci, nagle połapali się, że nie dostaną pensji za czas strajku, że komuszy relikt ZNP nie ma żadnego funduszu strajkowego, bo całe pieniądze idą na potężne wynagrodzenie prezesa Broniarza i ... sprawa zdechła. A nauczyciele poprzebierani za krowy i barany podkulili ogony i poszli lizać rany.
Potem kolejna obsuwa ataków totalniaków była z przyjmowaniem do szkół średnich, że pozostaniemy przy edukacji. Miejsc okazało się więcej niż aspirujących uczniów. A wrzask trwał ponad tydzień.
 
No i teraz kolejnie wymierzony i przy pomocy wszystkich totalnych szczekaczek przeprowadzony zmasowany atak na marszałka Sejmu Kuchcińskiego. Tylko dlatego, że chłopisko lubiło sobie latać.
Pewien jestem, że jak on tak latał, to nawet przez moment ne zadrżało mu serce, że robi coś nagannego. Jako marszałek miał do tego prawo, a najważniejsze - on sobie tego nie wymyślił. To była od dziesięcioleci uświęcona tradycja polskich polityków najwyższego szczebla. I podejrzewam, że tak jest we wielu krajach, tylko oni u siebie nie mają idiotów totalniaków.
Tydzień trwał nakręcany na 130 decybeli wrzask i atak, jak zwykle tych najgłupszych i najbardziej napalonych.
I faktycznie tym słabszym w narodzie namącili w głowach.
 
Więc Kaczyński sobie policzył, zrobił bilans i dziś w południe stanął przed kamerami, by zadać morderczy cios.
Marszałek Kuchciński już przeprosił, już zapłacił to co trzeba, pokajał się publicznie, lecz prezes skalkulował, że najlepiej marszałka zdjąć ze stanowiska. I Kuchciński abdykował. Bardzo honorowe wyjście.
 
Tylko jest pułapka, której idioci - pijarowcy totalnych nie zauważyli.
Prezes potwierdził dymisje marszałka, powiedział okej, ale teraz moi mili, wszystkich należy traktować tak samo, więc zabierzemy sie za szczegółowe rozliczanie tych poprzednich leni i hedonistów - Komorowskiego, Tuska, Kopaczową, Borusewicza i jeszcze paru leszczy.
I trzeba będzie potraktować ich adekwatnie do rozwiązania problemu przez byłego od jutra marszałka Kuchcińskiego.
Miller omalże sam nie zginął, jak rozbił helikopter. Komorowski TYLKO popsuł helikopter jak latał sobie na polowania na grubego zwierza. Tusk, wiadomo. Na dłuuuugie weekendy (według znajomych to niesamowity leń) od czwartku do poniedziałku łups do Sopotu. No i jeszcze ta wycieczka marzeń za 1.5 miliona do krainy kokainy. Że ten hippis nie chciał do Goa. A ten mały zgredzik, najbardziej arogancki spośród nich, opiekun Bolka zanim przejął go Wachowski, Marszałek Borusewicz latał sobie regularnie do Gdańska, bo jak twierdzi, musiał wyprowadzić psa na spacer. Dobry człowiek... Ciekaw jestem , jakiej marki był ten pies i jaki miał kolor włosów.
No i jeszcze diva naszej polityki (kiedy byłam młodą lekarką...) Kopaczowa pojechała sobie pociągiem dyrygując wagonem restauracyjnym w celach propagandowych (dobry ten kotlecik, co?), a służbowy, rządowy samolot latał sobie nad pociągiem, gdyby nagle pani premier miała dosyć szyn, wagonów i ordynarnych ludzi.
 
Teraz rachmistrze wezmą się do pracy i policzą, jak z VATem ile ci polityczni globtrotterzy wydali publicznej kasy. Ile z tego skręcili. I ile trzeba będzie zabulić zurick, albo Strzelce Opolskie.
Mamy więc już zgraną paczkę, jak to się ostatnio publika śmieje - Gang Olsena. Gawłowski niezmiernie ważna persona w PO, na razie nie siedzi, ale już siedział i pewnie znów posiedzi. Gigolo Nowak, obiekt westchnień wszystkich klubów gejowskich, serdeczny przyjaciel Tuska, teraz ma już przerąbane nie tylko w Polsce, ale też na Ukrainie, zaczął nosić pieluchy, bo już bezwiednie popuszcza ze stresu. A Tusk nie odbiera telefonów, bo jemu z kolei telefonów nie odbiera Makrela.
Neumann, jak ten przysłowiowy szczur w labiryncie jeszcze kąsa, zanim mu założą kajdanki na ręce. Dopadli bo, chamy jedne. A ja się ciągle pytam i pańskiego kolesia z karetki pogotowia Arłukowicza - kto zrobił ustawę/ustawkę by gangserzy mogli sobie na polskich lekach, dla chorych Polaków zarabiać 2 000 000 000 zł rocznie?
Dużo tych kandydatów do wymiaru sprawiedliwości.
 
A ter  jeszcze trzeba będzie podliczyć tych oblatywaczy.
 
No nieszczęście. Gdybyście tumany uważali na lekcjach i uczciwie przeczytali Pana Tadeusza, to byscie pamietali:
 
Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział,
Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział;
Ale czyli pasieki zwabiła cię wonność,
Czy uczułeś do owsa dojrzałego skłonność.

 
 
.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/debilizm-pijarowcow-totalnych

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

08-08-2019 [18:12] - Jabe | Link:

Tylko dlatego, że chłopisko lubiło sobie latać. – To taki nasz Ikar.

Obrazek użytkownika angela

08-08-2019 [18:34] - angela | Link:

No i pięknie, zamiscie tego chcieli, durna łopozycjo,  bo  ryszawy,  i jego spółka wam za to  "podziękuje."
Bo takie miliony, jakie oni tracili na przeloty, i używanie kart płatniczych,  to ola la la la,  będzie się działo. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [19:08] - Imć Waszeć | Link:

Dowcipne. Dla mnie osobiście, to politycy mogą sobie latać nawet ze słoniem w salonce. Samolot i tak spali tyle samo. Za to bardzo, ale to bardzo chciałbym wiedzieć, co oni tą burzą w zlewozmywaku chcą przed nami ukryć.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2019 [19:13] - jazgdyni | Link:

No właśnie.
Coś knują.

Obrazek użytkownika cyborg59

08-08-2019 [19:28] - cyborg59 | Link:

Zapomnieliście Panowie o bo...  Panu Prezydencie L.W. który leciał  w piątek do domu, odsyłał samolot do Warszawy ( z ładunkiem piwa na pokładzie - by na pusto nie leciał). Co woził samolot w niedzielę wieczorem do Gdańska - źródła nie podają. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-08-2019 [20:03] - Trotelreiner | Link:

Ale wycie...od dwóch tygodni...w tych mediach należących do Resortu,czyli opozycji,jek do i do tych "naszych". Kto żyw MUSI sie wypowiedzieć...mamamadzi i tym podobne ścierwa rzucone pod nogi sfory... EXPERCI...i wszystko wiedzący geniusze..."człowiek,który uważa,że wie wszystko...nie jest o niczym poinformowany"---chińskie. Ekspert...jest TO taki facet,który za ciężkie pieniądze tłumaczy,dlaczego on i inni eksperci...pomylili sie w swoich ekspertyzach. A PiS NIE MA FACHOWCÓW OD PR I PROPAGANDY ...JACEK KURSKI MA TV...I ZAJMUJE SIĘ SAMYM SOBĄ I PROMOCJĄ DISCO--POLO! Do tej pory robiłem 1600 kilometrów,aby zagłosować na Dude i PiS...teraz...bawcie sie sami...

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2019 [20:09] - jazgdyni | Link:

" A PiS NIE MA FACHOWCÓW OD PR I PROPAGANDY ...JACEK KURSKI MA TV...I ZAJMUJE SIĘ SAMYM SOBĄ I PROMOCJĄ DISCO--POLO! "

I to jest nasze nieszczęście.

Gadowskiego nie dopuszczą. Rachonia co rusz wywalają. A kobita, którą prezes raz pochwalił szarogęsi się jako szefowa TVPInfo. Tylko, ze nie ma kwalifikacji.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2019 [21:51] - Imć Waszeć | Link:

Proszę nie przesadzać. Discopolo jest dużo większym polskim osiągnięciem niż rodzimy projekt klasy politycznej.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2019 [20:04] - jazgdyni | Link:

Z ostatniej chwili:

Małgorzata Wassermann nowym Marszałkiem Sejmu?
Dla mnie rewelacja.

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [20:22] - xena2012 | Link:

To prawda,rewelacja.Ale opozycja wytacza cięzkie działa w postaci Kidawy -Błońskiej jako kandydata na marszałka po dymisji Kuchcińskiego.Co gorsze ta kandydatura może przejść,bo przecież już potworzyły sie koalicje i koalicyjki majace sejmową arytmetykę w jednym palcu a wszyscy oni sa przeciw PiS.Wyobrażam sobie jak bedzie w internecie judził Pasierbiewicz przeciw projektowanej kandydaturzeTerleckiego którego przecież tak nienawidzi,chyba się rozpęknie z nienawiści.,choć będzie na Wassermann też szczuć.Kandydatura Wasserman wspaniała,uważam,że ta osoba była dotąd malo doceniana.

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-08-2019 [20:51] - Tomaszek | Link:

A cóz to za koalicyjki . Z matematyką to u nich pewnie jak u tricoloura . Bo głosują posłowie na sztuki a nie na ilości koalicyjek . A cóż to za działo ta Kidawa ? Gwiazda ze spalonego teatru ?

Obrazek użytkownika tricolour

08-08-2019 [21:21] - tricolour | Link:

Kolega Tomaszek to LGBT, tak za mną chodzi, wspomina, żyć (a może nawet rzyć) nie może...

Kolega znajdzie sobie moze jakiegoś tubylca, który gleboko gustuje w uciekinierach, to się jakos emocjonalnie zbilansujecie.

😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

09-08-2019 [23:54] - Tomaszek | Link:

A ciebie co ? Odgrażałeś się , przy okazji sforując Jaworuckiego , że sobie na wczasach od NB odpoczniesz . Czyżbyś kopa i tam dostał ? Nie dziwi nic .

Obrazek użytkownika tricolour

08-08-2019 [21:38] - tricolour | Link:

Jest tak:
"Zgodnie z unijnymi wytycznymi, Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego może zdecydować, by nadzór nad niebem jednego kraju sprawował urząd innego państwa. Pod warunkiem, że rodzima instytucja nie jest w stanie tego zrobić. Tak stało się już w Polsce. - Mamy już pierwszy przypadek w Polsce, kiedy jedna z polskich firm poprosiła niemiecki Urząd Lotnictwa Cywilnego o przejęcie nadzoru w zakresie certyfikacji - powiedział Samson".

Ma Pan rację: " ... w gruncie rzeczy życie nie polega na dokonywaniu wyborów między dobrem a złem, lecz na tym, czy się wygrywa, czy przegrywa"

Czyli Marszałek głośno lata, a niebo po cichu oddajemy Niemcom.

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-08-2019 [00:02] - Tomaszek | Link:

A to wy swojego nieba nie mieliście ? I teraz musimy wam wam go oddac ? Jakaś u ciebie logika kaliszanina . Czyżby jakaś turbohybryda piątej kolumny ?

Obrazek użytkownika xena2012

08-08-2019 [21:40] - xena2012 | Link:

Zaraz opozycja capnie prezydenta Dudę.Przecież wziął na pokład rzadowego samolotu Wałęsę na pogrzeb Busha.

Obrazek użytkownika angela

08-08-2019 [22:12] - angela | Link:

Jak się nie ma programu wyborczego, to się tworzy program   "PiS be".
A swoją drogą, to marszałek jest bezlitosny, wytrącic taka fuche łopozycji. 
Wniosek o dymisję marszałka w sejmie, juz tam by sobie łopozycja  używała, wycie na wszystkie tony. 
Ileż hejtu na marszałka  na PiS by poszło, ale używanie, a tu znów marszałek dokuczyl, wziął i zrezygnował, ech. 

Obrazek użytkownika tricolour

09-08-2019 [08:01] - tricolour | Link:

@angela

Co racja, to racja. Wiezienia buduje sie po to, by zlodzieje mogli dodatkowo upokorzyc ofiary i nie bezwstydnie nie kraść.

Obrazek użytkownika marsie

08-08-2019 [23:57] - marsie | Link:

Tak prawdę mówiąc, a nie do autora tu uderzam - czy wy naprawdę jesteście "pojebani"?

Obrazek użytkownika HenrykH.

09-08-2019 [13:16] - HenrykH. | Link:

Super komentarz.:)

Obrazek użytkownika Ludomir

09-08-2019 [01:43] - Ludomir | Link:

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-08-2019 [14:13] - Tomaszek | Link:

 Ludomirku magiku , ty to jakieś perpetum mobile na NB uprawiasz nagminnie . Może ci się wydaje że jak wytłuścisz to będzie mądrzej ? Pamiętaj że to czerwone co leży w krzakach to dupa skopana za opowiadanie starych kawałów .

Obrazek użytkownika Es

09-08-2019 [07:53] - Es | Link:

"Chłopisko lubiło sobie polatać"?Trywializuje Pan bardzo poważny problem nieprzestrzegania procedur,nagminnego ignorowania przepisów, co jest polską regułą i codziennością a wreszcie zwyczajnego braku etyki osób na stanowiskach decyzyjnych administracji rządowej i publicznej.Jeśli przykład idzie z góry, to nic dziwnego,że mamy państwo z paździerza,utopione we wszechogarniającej niemożności , zaniedbaniach i aferach, od których już każdy normalny człowiek chodzi z permanentnie rozdziawioną ze zdumienia gębą.
Słysząc tak infantylne wywody:" wy robiliście tak samo" przedstawicieli rządu i partii rządzącej, wyniesionej do rządzenia na hasłach i zapotrzebowania społeczeństwa na naprawę państwa ja dostaję białej gorączki.Chyba nic głupszego i bardziej kompromitującego nie można w takiej sytuacji powiedzieć.Przypominam,że chodzi o loty o statusie head,ze wszystkimi należnymi im z założenia rygorami, a nie kurs taksówką Ubera.Jeśli używa się takiego "narzędzia " dla wyprawy po pietruszkę to zwyczajnie nadużywa się pozycji i zwyczajnie okrada podatników,a jeśli, znając watpliwą rangę takiego wyjazdu obniża się standardy,to gdzie gwarancje, że w przypadku uzasadnionej potrzeby zostaną one utrzymane? Wydawać by się mogło, że dla formacji rządzącej najbardzie doświadczonej tragicznymi konsekwencjami proceduralnych zaniedbań, legislacja i egzekucja procedur państwowych będzie sztandarową.Ale jak widać wygrała coraz mocniejsza w miarę upływu kadencji pokusa skorzystania z możliwości nieograniczonego czerpania z dostępnego koryta.I tu nie zgodzę się,że Kuchciński nie wiedział ,ze robi coś niewłaściwego.O tym wiedzą wszyscy,a PIS miał to państwo teoretyczne zmieniać,tylko, że zapału wystarczyło na kilka tygodni po wyborach.Uderzająca jest jedynie niezwykła polityczna-może nie tylko-głupota i wiara,że przeciwnik nie wykorzysta wiedzę o czymś takim, nawet jeśli sam poprzednio w takim procederze uczestniczył.Mieliśmy być uczestnikami i świadkami naprawy państwa,a nie zrobiono nic.Nawet w tak prostej sprawie,nie mówiąc o seetkach mniejszych i większych nie rozliczonych afer,czy jakichkolwiek wnioskach z audytu startowego.No chyba,że wszystko to jest trzymane jako haki w podobnych przypadkach,aby można było za każdym razem mówić :"wy robiliście to samo".Czy zatem czekamy na kkolejną odsłonę serialu z kimś innym z pis-u w roli głównej?Kimś kto na przykład doprowadzi do bankrutwa pare kolejnych firm podwykonawców autostrad i "przewali parę okrągłych baniek?Czy rzeczywiścvie Polacy tego oczekiwali, tak ochoczo Kuchcińskiego rozgrzeszając?

Obrazek użytkownika Jabe

09-08-2019 [08:30] - Jabe | Link:

Infantylne – odpowiednie słowo.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-08-2019 [10:47] - jazgdyni | Link:

Smutne słowa, lecz prawdziwe.
Czekałem na skuteczność władzy, a tej ciągle nie ma. A jeżeli chodzi o procedury lotów najważniejszych w państwie, to zawsze za punkt odniesienia powinniśmy brać lot PLF 101 10 kwietnia 2010 do Smoleńska. Oto kwintesencja polskiego podejścia do najważniejszych procedur.

Praprzyczyną systemową jest konieczność prawnie określonej odpowiedzialności za swoje działania. Nie tylko polityków i urzędników państwowych. Wszystkich.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tricolour

09-08-2019 [11:03] - tricolour | Link:

Praprzyczyną jest to, co się wyniosło z domu. Gdy wynosi się cwaniactwo, oportunizm, kolesiostwo, to nigdy nie będzie odpowiedzialności za swoje czyny. Nawet gdy się leci na ślepo we mgle.

Obrazek użytkownika ruisdael

09-08-2019 [11:15] - ruisdael | Link:

Ale o co Panu chodzi z tym lotem do Smoleńska? Jakie podejście do procedur? Jeśli "wyższe sfery" zaplanowały eliminację wrogiej opozycji przy udziale (a na pewno wiedzy) ówczesnych rządzących to o jakich procedurach Pan mówi. Wszystkie zostały wypełnione, państwo zdało egzamin a...skutek osiągnięty. Jakie inne procedury mógł zastosować biedny pilot, który próbując odchodzić na 2gi krąg, został wysadzony w powietrze.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-08-2019 [18:51] - jazgdyni | Link:

Procedury organizacji i planowania lotu proszę pana. Zawsze przed podróżą, czy projektem mamy wspólną naradę z omówieniem i sprawdzeniem tzw. check-list.

Obrazek użytkownika Es

10-08-2019 [11:32] - Es | Link:

Nie tylko procedury planowania i organizacji lotu, ale zaczynając od początku tej chociażby tragicznej historii to na prędce można by wymienić:
1.procedury wyłonienia kontrahenta remontującego samolot-oddano to firmie zorganizowanej ad hoc,bez żadnego doświadczenia w tej dziedzinie,prawdopodobnie-nie jestem pewien- bez wywiadowczego jej prześwietlenia-a więc też odpowiednie procedury,
2. protokoły zdawcze i odbiorcze-procedury
3.zabezpieczenie techniczno inżynieryjne w czasie remontu dotyczące jakości wykonywanych prac,włącznie oczywiście z certyfikatami wymienianych częśi i podzespołów-procedury
4.całodobowe zabezpieczenie kontrwywiadowcze obszaru remontu- wykonywane i nadzorowane przez zaufane i odpowiedzialne osoby wykluczające chociażby chlanie wódy z miejscowym personelem i podstawionymi do tego chlania wyłącznie.przesadzam? Zdziwił byś się
5.procedury nadzoru nad maszyną w miejscu jej stsłego stacjonowania, z certyfikatami dostępu do niej uprawnionych osób i zabezpieczeniem pirotechnicznym 
6.procedury serwisowania i wykonywanych prac i przeróbek ze szczegółową dokumentacją,oczywiście poprzednio poddaną procesowi oceny pod względem technicznym i bezpieczeństwa
7.proceduryoceny bezpieczeństwa docelowego miejsca lądowania i lotnisk zapasowych,włącznie z opisem i oceną procedur i kompatybilności systemów nawigacyjnych lotnisk
8.procedury zabezpieczenia podróży, pobytu i zabezpieczenia logistycznego w miejscu docelowym osoby chronionej
To tylko przykład części wymogów jakie należało by spełniać mając na względzie prawidłową organizację służb państwowych tylko na tym wąskim wycinku, a które były i są nadal kompletnie zaniedbywane i którym tradycyjnie towarzyszy rozkładanie rąk jeśli tragedia sie przydarzy.
Jeśli nadal nie wiesz o jakie podejście do procedur chodzi, to poczytaj i odpowiedz który z tych przytoczonych chociażby przeze mnie punktów został należycie zrealizowany.Jeśli mówisz,że "został wysadzony w powietrze"- no to chyba nie siłą woli zamachowców, ale ten materiał musiał być przez kogoś, w jakimś momencie i jakoś tam umieszczony i ktoś odpowiadał za to ,żeby to się nie stało.Nawet zakładając, że hipotetycznie z jakichkolwiek powodów tak miało by się stać.
To tylko odnośnie tego tragicznego wydarzenia,ale wymogi proceduralne jakie powinny obowiązywać i być przestrzegane w dobrze zorganizowanej służbie państwowej i publicznej pomnóż przez te sensacje o absurdach powodujących opadanie rąk,aferach i zwyczajnej grandzie dochodzące codziennie i będziesz miał odpowiedź na pytanie :dlaczego wciąż żyjemy w państwie z paździerza

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-08-2019 [12:47] - jazgdyni | Link:

Świetnie!

Zabrakło tylko jeszcze 9., 10. i 11.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Es

10-08-2019 [15:18] - Es | Link:

To tylko zarys, ograniczony 3tysiącami znaków,ale chyba przydatny niektórym osobom o świadomości Dyzia Marzyciela