Uczmy się patriotyzmu od Żydów...

Polsce potrzeba obecnie patriotyzmu, patriotyzmu dnia codziennego wyrażającego się niemalże bezwarunkowym umiłowaniem Ojczyzny... Tylko taki patriotyzm, oparty na pamięci o naszej przeszłości i teraźniejszych propolskich postawach, może być szansą na przetrwanie naszej Ojczyzny. I musimy ten patriotyzm pielęgnować, bo kolejna Targowica może już ostatecznie usunąć nasze państwo z mapy świata.

Niestety... Przez 30 lat skutecznie oduczono młode pokolenia tradycyjnie polskich postaw patriotycznych. Młodzi ludzie nie mają określonego wzorca takich zachowań. Wpojono im, że ów patriotyzm to anachronizm, zaściankowość i uwstecznianie światowego postępu.  Zrobiono wiele, aby ośmieszyć polskość, tradycję i przywiązanie do narodowych wartości... Ale jest też dobra wiadomość: w tym zalewie lewactwa Polacy w większości go nie toleruję, a wśród młodych Polaków coraz częściej się budzi ów patriotyzm, i to jest jedyna nadzieja, bi Ci młodzi już niedługo będą decydować o obliczu naszego kraju. Coraz też więcej jest osób należących do powstających stowarzyszeń patriotycznych, związków strzeleckich czy  organizacji paramilitarnych. Że ten patriotyzm jest coraz szerszy dobitnie świadczy np. fakt sukcesu nowej formacji zbrojnej, czyli Wojsk Obrony Terytorialnej.

Ale jest jeszcze wiele do zrobienia, bo nie tak łatwo zmienić mentalność narodu w kierunku patriotyzmu po latach komuny i III RP. I też nie jest łatwo  - ze względu na długi okres - wykreować nowe, propolskie i patriotyczne elity. I niestety, lub stety proces ten należy przyspieszyć radykalnie.

Mam zatem do zaproponowania wzorzec patriotyzmu, którego podstawowe elementy możemy zaszczepić na polski, dziewiczy grunt. Niech Polacy uczą się patriotyzmu od najlepszych, uczą się od Żydów! Niech Izrael stanie się wzorem dla tych Polaków, którzy dziś uważają, że patriotyzm jest im niepotrzebny!

Przecież właśnie Izrael jest dziś państwem, w którym zachowania patriotyczne jego obywateli są cenione bardzo wysoko a wielu rozsianych po świecie Żydów zawsze cechuje się niemal szowinistycznymi poglądami na swój naród i swoje państwo.  I jest to na świecie postrzegane bardzo pozytywnie i chyba dlatego tak silną pozycję (nie tylko ekonomiczną) posiadają Żydzi. Właśnie chyba dlatego, że są patriotami i miłują ponad wszystko własne państwo, swoją wiarę i własny naród!

Izrael niech będzie wzorem dla Polaków. Bądźmy takimi patriotaami jak Izraelczycy. Kochajmy polski naród i polskie państwo tak jak Żydzi kochają żydowski naród i żydowskie państwo.  Szanujmy naszą wiarę katolicką tak jak Żydzi szanują swój judaizm czy syjonizm talmudyczno-rabiniczny. Walczmy o dobre imię Polski tak jak Żydzi walczą o dobre imię ich państwa... Skopiujmy ich patriotyzm. Stwórzmy swoje własne polskie "przedsiębiorstwo" na wzór ich "przedsiębiorstwa Holocaust". Niech nasze organizacje patriotyczne i rząd ścigają na całym świecie antypolskie działania na wzór organizacji żydowskich i niech żądają milionowych odszkodowań za szaklowanie naszego dobrego imienia... tak jak to robią Żydzi.  Dbajmy o to, aby najwyższe funkcje państwowe i samorządowe pełnili rodowici Polacy, tak jak takie funkcje w Izraelu pełnią tylko rodowici Żydzi. Bądźmy narodowymi nacjonalistami w pozytywnym tego sensie, takimi jakimi są Żydzi w Izraelu i na całym świecie, ale nie może to być szowinizm, bo nasza kultura i wiara nigdy nie ma i nie miała żadnego związku z szowinizmem.

Nikt przeto na świecie nie będzie mógł nam tedy zarzucić, że jesteśmy "faszystami", skoro przecież kopiować będziemy zachowania wspaniałych i szanowanych powszechnie Żydów... mając oczywiście jako odniesienie naszą Ojczyznę, naszą Polskę!

Jeżeli my - Polacy będziemy takimi patriotami i piewcami własnego narodu jak Żydzi, to Polska nigdy nie zginie i może stać się jednym z najzamożniejszych i najbardziej liczących się krajów w Europie...

Oczywiście nie możemy skopiować tego, co jest absolutnie obce naszej polskiej tradycji, kulturze, chrześcijańskiej wierze i odwiecznej tolerancji...Na pewno u nas nie będziemy prześladować innych... tworząc dla niech np. getta...

Nasza łacińska i chrześcijańska cywilizacja jest skrajnie odmienna od cywilizacji żydowskiej, dlatego też to implementowanie żydowskiego patriotyzmu winno być ograniczone i nie przybierać ichnich form szowinizmu oraz braku tolerancji dla innych. Zresztą polska tolerancja cechuje nas jako Polaków, choć nie raz jesteśmy zbyt tolerancyjni i to wielokrotnie w historii kończyło się dla nas bardzo źle.

Ostatnio cały czas poznaję żydowski Talmud i nie wyobrażam sobie, aby jego obszar i treści tam zawarte były kopiowane w Polsce w całości,  nie mniej jednak nawet niektóre  tam zawarte patriotyczne rozwiązania możemy zaimplementować dla budowy tegoż patriotyzmu w Polsce.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-07-2019 [14:53] - Trotelreiner | Link:

Powiada Pan,że czyta talmud...w oryginale? Po hebrajsku? W jidysz?
PS.Zamówił Pan już sobie wizyte u psychiatry?! Coraz bardziej jest to pilne...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

19-07-2019 [15:07] - krzysztofjaw | Link:

W oryginale nie czytałem a tylko wybrane fragmenty w języku polskim lub angielskim oraz wierzę przedwojennym księżom, którzy znali i hebrajski i Jidisz tak jak prof. ksiądz Pranajtis. 
Pozdrawiam
P.S Niepotrzebne są mi wpisy ad personam a nie ad meritum. Niech Pan się odniesie do treści notki.

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-07-2019 [16:20] - Marek1taki | Link:

Dosyć to prowokacyjne przesłanie, bo o izraelskim szowinizmie mogliśmy się przekonać w ubiegłym roku dobitnie. Z samego założenia państwo totalitarne nie może być zresztą ojczyzną patriotów tylko szowinistów. Getta zamknęli do celów ludobójstwa Niemcy ale samo  tworzenie gett było dziełem  tym samym co tworzenie dzielnic chińskich poza Chinami. Czy należy od razu potępiać za ksenofobię?
   

Obrazek użytkownika tricolour

19-07-2019 [16:39] - tricolour | Link:

U Żydów nie do pomyślenia jest, by czytelników jakiejś żydowskiej gazety nazywać wrogami. Pouczania proszę zacząć od siebie.

Pan sobie nie zdaje sprawy jak wielki jest dysonans miedzy pana pisaniem i postawą.

Obrazek użytkownika Czesław2

19-07-2019 [16:45] - Czesław2 | Link:

https://dorzeczy.pl/kraj/10865...
To bez komentarza. Oprócz tego osobiście znam wiele osób. które za posiadanie niemieckich papierów od urodzenia sprzedałoby matkę.

Obrazek użytkownika paparazzi

19-07-2019 [18:34] - paparazzi | Link:

Uważam ze dobrze pan pisze. Polska potrzebuje takiego myślenia i działania bo jest rozmontowywana od wewnątrz. Nie można mieć za złe ze inne kraje czyhają na słabości i kompleksy by zawładnąć ekonomicznie i podporządkować sobie kondominium. Polska staje sie podmiotem. Patriotyzmu i miłości do Polski trzeba uczyć się nawet od diabla oczywiście odrzucając rzeczy złe i nie do naśladowania. Kiedyś to pisałem ale nie tak ładnie jak pan.  Żydzi i Izrael? Są różni tak jak Polacy. Jedni realizują patriotyzm koniunkturalnie inni z miłości do wiary a jeszcze inni ze strachu. My musimy wybrać nasza wersje.Teraz albo nigdy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-07-2019 [19:31] - zbieracz śmieci | Link:

Bez urazy ale tym to poszedł Pan po bandzie i to ostro każąc nam uczyć się patriotyzmu od żydów..
Coś Pan czytał ale nie doczytał bo inaczej by Pan wiedział ,że ortodoksyjni zydzi nie uznają Izraela jako państwa i co dzień oczekują Armagedonu który zniszczy Izrael za krew niewinnie przelaną .Mieszkają oni i w Izraelu i w diasporze a w Izraelu są małą partią ale tak silna ,że bez ich poparcia nie może powstać żaden rząd.
Są tak patriotyczni ,że odmawiają służby wojskowej nawet w czasie zagrożenia..
Pobożny rabin szef tej partii w knesecie wyłożył jasno powołując się na Talmud kim sa dla nich goje i do czego są potrzebni -to co powiedział a jest zapisane to najczystsza  deklaracja rasizmu i nazizmu w jednym !
Daj Pan sobie już spokój z tym pisaniem i w spokoju szykuj się Pan do zabiegu !
Jakoś przeżyję gdy Pan zniknie na jakiś czas...

Obrazek użytkownika paparazzi

19-07-2019 [23:17] - paparazzi | Link:

Pisał, pisał. Tylko nie czytasz uważnie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-07-2019 [07:55] - zbieracz śmieci | Link:

To co napisałem o istnieniu znaczącej grupy izraelitów którzy są wrogami państwa Izrael to ze złości na stawianie Izraela jako wzorca i pianie na wysokim C,istnieje tez grupa zwana syjonistami dzięki którym powstał Izrael i dzięki ich ciężkiej pracy jest Izrael tym czym jest a maja się czym pochwalić.Jest tez grupa której los Izraela wisi a zrzutki na pomoc płacą coraz mniej.
Mamy wystarczająco dużo naszego rodzimego patriotyzmu aby wzorować się na innych a jeśli to w rozsądnym wymiarze