Czego nie należy czytać i oglądać...

Uważam, że nie należy oglądać ani czytać wytworów TVN i GW, a także niemieckich mediów jak np. Newsweek, Fakt czy onet.pl, chyba, że chcemy poznać, co wrogowie Polski tam wyczyniają, ale żeby to czytać i oglądać trzeba mieć ugruntowany kościec moralno-etyczny i być w głębi polskim, i świadomym patriotą.

Dodatkowo nie należy kupować produktów firm, które zamieszczają w tych mediach swoje reklamy. Bowiem każda firma, która tam się reklamuje zasługuje u nas na ich bojkot zakupowy i te firmy powinny to uwzględniać w swoich kampaniach reklamowych.

Oczywiście dla firm ważny jest tzw. target, czyli segment rynku jej potrzebny do dotarcia, do jak największej liczby konsumentów, ale jeżeli reklamy nie dawałyby  spodziewanego efektu sprzedażowego i finansowego, to by powoli rezygnowali z w/w mediów. Bo mediom zależy na reklamodawcach, którzy umieszczają określone reklamy w ich mediach a to kosztuje krocie. Firmom zależy na wzroście sprzedaży reklamowanych produktów i jeżeli tego nie ma zmieniają media, gdzie się reklamują.

GW powoli traci czytelników, to samo jest z oglądalnością TVN i innych wrażych mediów. I to jest bardzo dobrze, ale musimy też patrzeć, co kupujemy. Nie ma sensu kupować produktów zagranicznych, skoro w segmencie konsumpcyjnym  lepsze są produkty polskie a jeżeli już coś kupujemy zagranicznego, to warto wiedzieć gdzie kupujemy i kogo wspieramy finansowaniem ich produktów i firm.

Bojkot takich firm jest najlepszą drogą do bankructwa GW czy TVN i tak powinnyśmy postępować.

Warto więc nieraz poświęcić czas na reklamy, które ukazują się w tych mediach i po prostu zbojkotować w nich zakupy.  To szybko sprawi, że media te będą miały kłopoty finansowe i nawet G.Soros posiadający 10 % udziałów w GW nic na to nie pomoże.

Zacznijmy więc być patriotami, którzy cenią Polskę i dbają o jej rozwój.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

 Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

18-07-2019 [15:47] - tricolour | Link:

Polską sieć "Piotr i Paweł" przejmie Spar Group. Zgodę wydał UOKiK. I pewnie obcej sieci będzie się opłacało prowadzić sklep spożywczy.

Tymczasem polski cydr, który miał byc hitem sprzedaży i eksportu, jest prawnie tlamszony bo ktos wymyślił, ze cydr jest wyrobem winiarskim więc nie może byc nawet reklamowany i musi stać gdzie mocniejsze alkohole, choć jest słabszy od piwa.

Wobec powyższego o Sorosa jestem spokojny...

Obrazek użytkownika angela

18-07-2019 [16:10] - angela | Link:

W takim razie,  jakie firmy tam wykupuja reklamy, bo ja unikam  tych  stacji, jak tyfusu. 

Obrazek użytkownika Jabe

18-07-2019 [16:47] - Jabe | Link:

A może szerzej: nie należy oglądać ani czytać wytworów mediów robiących ludziom wodę z mózgu, ani kupować produktów firm, które zamieszczają tam swoje reklamy. Tylko co w takim razie zostanie? Właściwie produkty niszowe.

Swoją drogą, mógłby ktoś coś polecić?

Obrazek użytkownika Ludomir

19-07-2019 [21:46] - Ludomir | Link:

Czego nie należy (nie warto) czytać, o tym decyduje sam potencjalny czytelnik, a nie jakiś Wujek Dobra Rada Pożal się Boże. A czego nie należy pisać i publikować, to właśnie takich porad tegoż Wuja (przepraszam za wyrażenie skojarzeniowe!).