Cotygodniowa dawka złych wiadomości... ;-)

UWAGA!!! Silnie skoncentrowana dawka idiotyzmów i absurdów...
myślę że ten film jest znakomitym uzupełnieniem dzisiejszego tekstu naszego Big Bossa przynajmniej jeśli chodzi o "vaginosceptykach" 
tekst Coryllusa o którym mowa można znalezć TUTAJ
dobrej zabawy ;-)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-06-2019 [19:41] - Trotelreiner | Link:

Podobną notkę...zdjęcie Ściany Płaczu z płaczącymi i wtykającymi listy w dziury tej ściany...i jednym zdaniem ode mnie...coś zeżarło...no wzięło i wcięło...nawet nie napisało: NIE NADA!
Tytuł tej notki...Polska vs  "Izrael 4:0"
Ciekawe...czy Ciebie cos zeżre...:-))

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

22-06-2019 [21:23] - zbieracz śmieci | Link:

Jestem zaskoczony na plus tekstem Coryllusa ponieważ wcześniej nie raz i nie dwa sercem był za lewactwem ale jak widać i lewicy coś się już przejadło.
Zgadzam się z przewidywaniami ,że tylko mord im pozostaje ale oby i drugiej stronie nie przyszło do głowy w reakcji upuszczanie tęczowej krwi.
Film vegi ,no cóż chamidło na zlecenie w stylu stalinowskich produkcyjniaków i straszy ,że zrobi gorsze dokrętki .a odpowiedz Pani Profesor powinna uświadomić i jemu o tym co polezą do kina gdzie takie produkcje się ma.
Tylko świnie siedzą w kinie na takich "dziełach" ale byli są i będą !