Prokuratorzy wojskowi kręcą sznur na własne szyje

Są następujące, podstawowe przyczyny dzisiejszej aktywności Prokuratury Wojskowej w sprawie smoleńskiej
1. Zachód zaczyna puszczać farbę i ujawnia dowody świadczące o tym co tam się realnie stało. Przykładem książka niemieckiego dziennikarza Rotha prezentująca dwa raporty niemieckiego wywiadu jednoznacznie wskazujące na wybuch. Zamykając dziś śledztwo prokuratorzy wojskowi zwalniają się od obowiązku oceny tych dowodów.
2. Nie można dopuścić, by ktoś spoza układu spróbował przesłuchać w tej sprawie Tuska, albo kogoś z ferajny. Straty byłyby zbyt duże.

3. Kampania wyborcza Bronka. Mimo posiadania 110% możliwych narzędzi do zwycięstwa Bronek przegrywa tak bardzo, że nawet nic nie robiąc nie straciłby więcej.
Trzeba więc odwołać się do symboli znanych i ugruntowanych wśród lemingów, a te mają wdrukowane, że jeśli ktoś nie mówi "wypadek" to znaczy, że głupi i oszołom. A jak mówi "wypadek" to znaczy, że mądry (podobnie jak owce w Folwarku Zwierzącym Orwella).
Poza tym rośnie prawdopodobieństwo, że dzięki bezczelności Szeląga da się sfotografować jakieś wykrzywione w nienawiści twarze.

Jeśli chodzi o badanie katastrofy smoleńskiej dzisiejsza decyzja prokuratury nie ma żadnego szczególnego znaczenia. Najbardziej znacząca jest jednak dla karier prokuratorów, którzy ją ogłosili. 
Jeśli bowiem wybory wygra Kaczyński z Dudą, to panów prokuratorów czeka jedynie kryminał, a być może, przy poparciu Salonu uda im się wyjść z tego cało.
Jeśli wygra Bronek i wsioidy, to do wyroku sądów prokuratorzy są bezpieczni. A potem? Komu potrzebni są świadkowie nacisków? Zwłaszcza, że od 2016 w polskiej polityce rozpocznie się nowa epoka i każdy będzie chciał wejść w nią czysty.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

27-03-2015 [15:42] - cichy | Link:

a'propos

wymownym tego komentarzem winno być stwierdzenie pana-seniora-prezydenta-elektryka...który łaskawbył powiedzieć ze...tu cytuje za wpolityce.pl...."w najbliższym czasie wyjda nowe jakies tasmy smoleńskie...a wtedy wielu ważnych ludzi w Polsce popelni samobójstwo lub wyladuje w szpitalu psychiatrycznym"...to chyba jedna z mądrzejszych rzeczy jakie powiedział w całym swoim zyciu...

Obrazek użytkownika PiS be with you

28-03-2015 [07:00] - PiS be with you | Link:

"a wtedy wielu ważnych ludzi w Polsce popelni samobójstwo..."

Oni nie POpelnia samobójstwo, tylko weekendowy samobój i odwiedzi zeby przypadkiem nie zaczeli sypac... ci ludzie nie wiedza co znaczy honor....nie te czasy, mundury polskie ale ludzie ruskie w polskich munurach.

Obrazek użytkownika Lektor

27-03-2015 [16:28] - Lektor | Link:

I to teraz gdy otrzymaliśmy dokumenty od niemiec o wybuchach, te błazny z prokuratura wojskowej opowiadają głupoty. Ludzie przecież to jasno widać, że to nie są polacy -to są ruscy wojskowi na czele z Komoruskim.

Po przejęciu władzy - natychmiastowa likwidacja połączona z deportacją tych agentów do Rosji.