Dlaczego Izrael walczy w piłce nożnej w Europie?

Bardzo krótko.

Dziś mecz Polska - Izrael. Nie wiem co wspólnego ma Izrael z Europą i zawsze się nad tym zastanawiałem. I jako niby Europejczycy uczestniczą w innych dyscyplinach sportowych i nie tylko.

Z czego to wynika? Naprawdę nie wiem. Przecież oni nie mają żadnych związków z naszym kontynentem. Ich kraj jest daleko od Europy i winni uczestniczyć w różnego rodzaju rozgrywkach na terenie położenia ich kraju a tak nie jest, co jest naprawdę bardzo dziwne.

Podobnie zadziwia mnie to, że na terenie Unii Europejskiej mają także swój żydowski Parlament, jako "część" Parlamentu UE, co też jest jakąś aberracją. Chciałbym się dowiedzieć kto jest w tym "parlamencie", ale mimo poszukiwań nie znalazłem na ten ten temat żadnych szerszych informacji, nie mówiąc już o nazwiskach. Jest to owiane jakąś tajemnicą i też nie wiem dlaczego, chociaż się domyślam.

Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

10-06-2019 [19:11] - Teresa Bochwic | Link:

Prof. Wolniewicz uważał, że Izrael jest ostatnim bastionem kultury europejskiej na Bliskim Wschodzie przed nawałą islamską.

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2019 [19:32] - Jabe | Link:

W Amerykach jest więcej takich bastionów.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

10-06-2019 [19:44] - krzysztofjaw | Link:

Witam serdecznie,
ale przecież Arabowie to też Semici jak i Żydzi to jak Żydzi mogą być ostoją cywilizacji europejskiej?
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-06-2019 [14:25] - zbieracz śmieci | Link:

Tam to niech robią co chcą i niech tylko stąd zabiorą swój rasizm i nie tylko !

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2019 [20:30] - rolnik z mazur | Link:

Izrael moze należeć  tam gdzie chce. A jak ktoś ma wątpliwości to niech się ciepło ubierze. Pozdr

Obrazek użytkownika Zunrin

10-06-2019 [20:45] - Zunrin | Link:

Od momentu jak Australia zaczęła występować w Eurowizji już niewiele jest w stanie mnie zdziwić w kwestii obecnej nowoczesnej geografii...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

11-06-2019 [12:40] - krzysztofjaw | Link:

Dziękuję za wszystkie komentarze. Wczoraj oglądałem mecz a później "ziuziu". 
Oczywiście jest wiele argumentów, aby Żydzi walczyli w funkcjonowali jako państwo w Europie i to nie tylko na niwie sportu. Mam jednak jedno zastrzeżenie: dlaczego Izrael nie może walczyć na swoim kontynencie? Odpowiedź jest też bardzo prosta. Ich szowinizm i okupacja Palestyny spowodowały, że tam są alienowani w każdej postaci. Gdyby nie byli szowinistami i byli skłonni do zawarcia pokoju takiego obrotu sprawy by nie było.  
Stworzyli dla Palestyńczyków swoiste getto i ja się nie dziwię, że są przez Arabów znienawidzeni, choć i Arabowie są Semitami i ich religia jest bardzo zbliżona do judaizmu i po części Talmudu. 
Ale dlaczego mamy - jako Europejczycy - zgadzać się, aby Izrael był traktowany jako państwo europejskie? No chyba, że to sami Żydzi dziś rządzą Europą i USA. I chyba tak jest, co jest bardzo negatywne dla wszystkich. 
Izrael cały czas potrzebuje dodatkowych ludzi żydowskiego pochodzenia. Dlaczego więc np. Żydzi amerykańscy nie przenoszą się do swojego państwa, o które zabiegali i o które walczyli? Może chcą mieć wpływ na innych? I to też jest niemal pewne. Poza tym światowa finansjera jest w rękach Żydów a ten, kto ma pieniądze może nawet "rządzić światem". 
Pomysł stworzenia Światowego Rządu (NWO) też jest ich dziełem. Podobnie jak pomysł dezorganizacji państw narodowych, bo po takiej dezorganizacji byliby jedynym krajem homogenicznym i mogliby zarządzać innymi. Stąd też pomysły redukcji populacji ludzi i promowanie takich zjawisk jak pornografia, eutanazja, aborcja, wykorzenianie z tradycji, antychrześcijaństwo i wiele innych. 
Uważam, że te działanie są antyludzkie i winniśmy z tym walczyć na wszystkich frontach. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-06-2019 [14:22] - zbieracz śmieci | Link:

Skoro pan nie potrafi sobie wytłumaczyć dlaczego Izrael sztucznie podłączono do Europy a wyjaśnienie jest dziecinnie proste to jak traktować poważnie pierdoły rodem z XiX wieku o potędze i robienia co chcą ...!?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

11-06-2019 [16:39] - krzysztofjaw | Link:

Niestety ma Pan rację. Siła handlu i lichwy jest po ich stronie. Szkoda...
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-06-2019 [17:12] - zbieracz śmieci | Link:

Drgi Panie ,tak było w XIX wieku, mocny kawałek XX ale to nie oni już rządzą pieniędzmi chocia.z jako mistrzowie PR i prowokacji chca aby durnie w to uwierzylio i wierza i rozwlekają .W USA to raczej jest pewne ,że to mormoni tam są na czele !
Nowi gracze są na rynku jak chiny czy Indie ,cała Azja Południowo-Wschodnia w tym Korea,Japonia i kilka państw z tego regionu o rosnącym potencjale,Państwa muzułmańskie i chyba nie myśli Pan ,że oni pozwolą aby żydzi nimi sterowali...? 
Plotki o potedze sorosa też są umiejetnie rozsiewane aby mógł spokojnie działać bo duch osłabiony.Dostał po dupie od Orbana który wypędził sorosową "uczelnię" z Węgier i to na podstwaie prawa USA a agentura sorosowa twierdziła ,że to prawo ich wybroni....!
Soros kilka lat temu szukał wsplników do ataku na złotówkę tylko nikogo nie znalażł i jest to wiedza powszechna i wystarczająca aby wypędzić jego fundacje i agenturę z Polski. Państwo ma prawo się bronić bo broni swoich obywateli nie oglądając sie na kwiczenie o łamaniu wolności czy innszych haseł i jako hasła słuszne ytyle ,że tu jest kontekst .