Tandeciarstwo Tuska i zaoranie platfusów

Nie będzie o obrzydliwej treści tylko o formie.

Lata całe roztaczano wokół Donalda Tuska legendę niezwykle sprawnego i skutecznego polityka. Przekonaliśmy się właśnie jaki on jest sprawny i jaki skuteczny.
Ta charyzma, którą on roztacza – mówili nawet czołowi specjaliści od wizerunku – czyni z niego niedościgniony wzór nowoczesnego polityka.

Niby wykształceni fachowcy, a nie zauważyli, choć może zauważyli, tylko cicho siedzieli, że za fasadą miłego chłopaka, empatycznego i rozumiejącego, kryje się typowy psychopata. A jak wiadomo, psychopata działa wyłącznie by sobie samemu zrobić dobrze; egocentryk, zazwyczaj zimny drań, idzie po trupach i poświęci wszystko i wszystkich, by osiągnąć osobistą korzyść.

Pieli ci specjaliści jaki on sprawny. Jak potrafi postępować, by zdobyć poparcie i zjednać opinię publiczną. To autentyczny przywódca -mówili. Polityka jego jest zarazem sprytna i pełna świetnych zagrań.

Gdy tylko uciekł z Polski, którą się znudził jako aspirant na światowe salony, a w czym pomogła mu jego mentorka kanclerz Niemiec Angela Merkel za zasługi dla Berlina umieszczając go na lukratywnym, lecz niewiele znaczącym stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej, to porzuceni cynicznie jego wyznawcy lali łzy, a media głównego nurtu i wytworne salony Warszawki wołały – Tusku wróć!

Tak oto stworzono mit powrotu wodza na "białym koniu", powrotu dzielnego rycerza, który skasuje Kaczora, kaczystów rozpędzi na cztery strony i odzyska władzę dla jedynych, prawowitych Polaków. Głównie z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, czy Poznania.

Tak też miało być tym razem. Lewackie i neoliberalne media, układy towarzyskie, którym PIS odciął darmowy kawior i szampana, od miesiąca trąbiły, że trzeciego maja Donald Tusk wygłosi epokowe przemówienie, po którym runą mury Jerycha, a kaczyści spłyną do morza kanalizacją burzową.
Napięcie wśród kurczącej się gwałtownie grupy lemingów, czyli tych, co bezrozumnie dla wodza skoczą ze skały żeby się roztrzaskać,sięgało zenitu.
Donald da im popalić!

Dwa dni po epokowym występie Tuska w auli gościnego zawsze dla lewactwa Uniwersytetu Warszawskiego, kiedy już nas opuściło osłupienie, w pełni pojmujemy co się stało. To nie był ten słynny kapiszon, czyli z dużej chmury mały deszcz, to nawet nie był często przytaczany strzał w stopę. To był specjalny granat, przez młodych nazywany śmierdziel, który rozerwał się w dłoniach, skażając wszystkich zgromadzonych entuzjastów, a samego Tuska natychmiastowo pozbawiając męskości, charyzmy, oraz legendy sprytu i skuteczności.

Nie znam nazwisk i liczebności spin doktorów przygotowujących majowe wystąpienie, ale byli to partacze najgorszej kategorii. Albo może Tusk, z wrodzonej i znanej powszechnie chytrości, za mało zapłacił. Możliwe też, że szef PO Schetyna, by utrącić swojego przeciwnika mogącego odebrać mu partię, specjalnie uknuł taki diaboliczny scenariusz.
Tak, czy inaczej nastąpiła kompromitacja większa niż dopuszczenie do Brexitu.

Dwa dni po bardzo marnym odczycie z kartki, wykonanym przez Tuska upozowanego na akademika w todze, refleksyjnego filozofa, co już samo mogło śmieszyć, nikt w Polsce i pewnie za granicą nie mówi o tym wykładzie do narodu.
Za to wszyscy mówią o słowach jakiegoś napalonego, głupkowatego gościa o nazwisku Jażdżewski, którego wypuszczono przed Tuskiem na mównicę, by podgrzał atmosferę na widowni tak, by była gotowa na spontaniczny entuzjazm na słowa wodza.
Człowiek ten, mikrej postury i takiego samego umysłu nie tyle podgrzał atmosferę, tylko ją spalił.
A sam tyle zyskał, że przejdzie do historii jako ten, który połowę Polaków nazwał "świniami taplającymi się w błocie".

To nie był koniec atrakcji tej uniwersyteckiej tragifarsy,
Wypowiedź Jażdżewskiego, ohydna i skrajnie faszystowska, została przez widownię przyjęta entuzjastycznymi brawami. A podkreślę, że byli tam wszyscy ważni europejscy koalicjanci: Kopacz, Lubnauer, Schetyna, Kosiniak Kamysz, rektor UW – gospodarz zdarzenia i cała reszta tuskowej menażerii.

Natomiast Tusk,podobnie jak w Smoleńsku, gdy sprzedał ruskim śledztwo, ponownie się zagubił i nie miał pojęcia, co robić. Siedział jak mumia ze sztywnym obliczem wampira, który właśnie poczuł, że zamiast krwi wypił Bobofruta i powoli uzmysławiał sobie, że właśnie wybucha ten śmierdzący granat prosto jemu w twarz.

Co tu dużo gadać – Tusk, jego ferajna, cała Platforma i oczywiście cała Koalicja Obywatelska, dokonały publicznego samozaorania.

A do tego szczuna Jażdżewskiego już do końca życia przylgnie świnia taplająca się w błocie.

.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-05-2019 [08:45] - Trotelreiner | Link:

Dobry artykuł...tylko po co?
Wszystkie media...no prawie...wyją na ten temat,bo mają SCOOP,NEWS i KASĘ.
Internet juz sie powoli wypala...szuka innego tematu...a Pan musiał? Jak 80% "pisarzy" blogerów i innych "muszących"?

Tusk miał w swojej kancelarii ok.100 speców od PR,od ubrania,od krawatów,od butów,od makijażu...telewizje miały ROZKAZ,aby go pokazywac przez niebieski
filtr na obiektwie,bo wtedy rude włosy widać jako szatynowe.
Nie nazwę go psychopatą...ale socjopatą z przerostem ego.
Całe sztaby pracowały nad jego WIZERUNKIEM...i tekstami przemówień.
Sztuka! Aby przez godzinę przemawiać...i nic nie powiedzieć...studenci mieli zajęcia ze "sztuki" erystyki Tuska...i wiadro na wodę pod pulpitami...wyciskanie z tekstu.

A wojna z Kościołem...jest to punkt w traktacie rzymskim....założycielskim Wspólnotę Węgla i Stali,EWG i UE...Rotszyld i cała Grupa Bilderberg to zapisała...
Całość tajnych zapisów w Traktacie..."Oni rządzą światem" --Jim Mars
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [11:14] - jazgdyni | Link:

Nie rozumiem,co Szanowny ma na myśli pytając po co i dalej twierdząc, że temat już się wypala. Dzisiaj dwa dni po wydarzeniu. Nie ma pan kompletnie wyczucia właściwego momentu w polityce. Ten temat dopiero zacznie być na poważnie grillowany, gdy wypracuje się konkretne i chwytliwe propagandowo argumenty. Gratuluję znajomości właściwych taktyk politycznych i uwzględnienia zmiennych przypadkowych.

Świetnie wiemy jaką machinę pijarową Tusk miał do dyspozycji i jak tego, bądź, co bądź, prymitywa na salonach polityki ustawiano i edukowano. On miał takie pojecie o sztuce erystyki i wodolejstwa, bo to inna dziedzina, tak jak pan Jourdain, miał wiedzę, że mówi prozą.

Ps. Proszę mnie oświecić jaka jest różnica między psychopatą i socjopatą.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-05-2019 [11:43] - Trotelreiner | Link:

Temat Liberte i tego prowokatora...za kilka dni umrze na anemie...mamamadzi,potwór z Loch Ness i inne wrzutki do mediów dla podbicia temperatury dyskusji.
Czy ja mam wyczucie...chyba lepsze od Pana,bo to mój zawód i kilkadziesiąt lat doświadczenia w socjotechnice mediów. Nie takie rzeczy opracowywałem..."wtymkraju"
i gdzie indziej.
Gratulacje... to było juz na drugim roku na UJ...ale niech Pan dalej próbuje...i tak mnie Pan nie obrazi....nie te łamy,nie te osoby i nie te tematy.

A róznica pomiędzy socjopatą i psychopatą....jest taka...jak pomiedzy gwałtem w samochodzie,a samogwałtem w chodzie.

Dla Pana...Google i Wikipedia...wystarczą...taki mamy klimat...

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [12:07] - jazgdyni | Link:

O kurcze - akademik z wieloletnimi stażem doradzania politykom. To pewnie ten buraczkowy garnitur Kierwińskiego i białes karpety Leppera.
Wiedziałbym, to bym się nie odważył zaczepiać. Ja - chowany na guglach i wikipediach.

Kolejny, który uważa, ze posiadanie odmiennego własnego zdania, niż to wygłoszone ex cathedra jest obelgą i obrazą. Czy może dlatego polskie uniwersytety wg. ARWU są dopiero w czwartej czwórce?

Więc Panie Uczony polecam, w j.obcym, bo przecież musi pan znać co najmniej sześć - więcej self-aggrandizement.

Ps. To jednak pan nie zna różnicy między psychopatą a socjopatą. Chce pan to wytłumaczę. Nawet tutaj napisałem cały artykuł w temacie.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-05-2019 [14:22] - Trotelreiner | Link:

Nadepnąłem na ogon? Jeszcze nie gryzie,ale juz szczeka i warczy...Człowieku...no prawie...kompromitujesz sie na tych łamach.
Laik i dyletant chce pouczać zawodowca? Mam na to jedną...odpowiedź....druga by była obraźliwa.
Piscem natare doces...
Żegnam...pan kapitana..:-))

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [15:16] - jazgdyni | Link:

Puste pole  do rozmyślań.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [15:14] - jazgdyni | Link:

Kochany panie - jakiekolwiek tytuły bez mądrości i kultury człowieka nic nie znaczą. A Zawodowiec to był Leon, czego Szanowny pewnie nie kojarzy. Użycie tej nazwy wobec siebie raczej świadczy o kryminalnych konotacjach.
Lecz pewnie to kolejne super-ego.Jak u Bolka_Zawodowca.

Ps. Salę Tuskowi - Jażdżewskiemu udostępniłpański kolega Zawodowiec - rektor UW. I jak tem Zawodowiec bil brawo.

Obrazek użytkownika maxilampus

05-05-2019 [15:38] - maxilampus | Link:

..."A Zawodowiec to był Leon"......"Lecz pewnie to kolejne super-ego.Jak u Bolka_Zawodowca."...."Jażdżewskiemu udostępnil pański kolega Zawodowiec"..."I jak tem Zawodowiec bil brawo.".....????
Co to jest ? Pan szanowny belkocze jezykiem znanego krajanina z Gdanska

Obrazek użytkownika cyborg59

05-05-2019 [14:51] - cyborg59 | Link:

Polski uniwersytet ma teraz szansę wystrzelić z CZWARTEJ SETKI ! Liczy się ilość cytowań, jakość kadry wykładowców ......

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-05-2019 [19:57] - Tomaszek | Link:

@cyborg
Do czwartej setki się wstrzelić to by był szczyt marzeń .https://www.timeshighereducati... . Ale jacy wykładowcy taki uniwerek .

Obrazek użytkownika cyborg59

05-05-2019 [21:40] - cyborg59 | Link:

Jako Polakowi, jest człowiekowi przykro kiedy 128 na liście światowej uczelnia jest niezadowolona gdy zawiadamiasz ją o chęci nostryfikowania jej dyplomu w Polsce.
Dziwny jest ten świat. Tak zostałem europejskim inteligentem (ale nie polskim ! ).

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-05-2019 [02:05] - jazgdyni | Link:

Widzisz Cybie

Uczelnie wyższe to kolejny problem, który musi być radykalnie rozwiązany. To, co jest obecnie nie ma nic wspólnego z autentyczną nauką i edukacją przyszłych elit.
To, co jest obecnie, to jakiś dziwny misz-masz, gdzie pracownicy naukowi zajmują się głównie rozgrywkami personalnymi, pogonią za kasą i okopywaniem się na swoich stanowiskach. Słowa klucze - cel uczelni i  jakość profesji zostały wytarte z uniwersyteckich konstytucji. W rezultacie produkują jakichś niedouków z tytułami (często z niewiadomych powodów tumany po studiach zostają nadal, aby od razu robić doktorat) i nie kultywują autentycznej nauki, tylko jakieś pozorowane prace badawcze.
Jest strasznie i bardzo niebezpiecznie, bo załamanie edukacji grozi poważnymi konsekwencjami dla rozwoju państwa.
Mój przyjaciel z ławy szkolnej, prof. MaciekTanaś, jako jeden z naukowców przy okrągłym stole edukacyjnym, grzmiał, że nie może być rozdziału na szkoły obowiązkowe i szkolnictwo wyższe. To jeden ciągły system i musi być załatwiony kompleksowo.Ja się zgadzam.
Ale jak wiesz -mnóstwo jest do przeorania. A ta dzisiejsza kadra, w dużym stopniu jest g. warta. Przykre.

Ps. Drugi mój przyjaciel z ławy szkolnej,prof. Józef Grabski, najwybitniejszy na świecie ekspert malarstwa włoskiego renesansu, pracuje we Wiedniu i w Bolonii, bo jak twierdzi - w Polsce się nie da. A tam,nie dość,że zyskał sławę i szacunek, to jeszcze zarabia kupę forsy.
 

Obrazek użytkownika cyborg59

06-05-2019 [16:10] - cyborg59 | Link:

Stand-up
Stand-up – komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.( Wikipedia)
Występy obu panów dokładnie spełniają kryteria tej formy artystycznej. Nawet reakcja publiki na ordynarnie chamską formę jest typowa. Tylko : nie wolno mieszać specyficznej formy kabaretowej z wykładem. Wykład to wykład.
Wykład – metoda nauczania polegająca na ustnym przekazywaniu WIEDZY słuchaczom, którzy otrzymują ją w milczeniu (w założeniu), zadając ewentualne pytania po zakończeniu wykładu (niekiedy dopuszcza się możliwość zadawania pytań w trakcie trwania wykładu). (Wikipedia)
Donald T. nie przekazał ni krzty wiedzy. To, że emocjonalne przemówienie zostało wygłoszone na terenie uczelni - nie czyni przemówienia wykładem ! Uniwersyteckie audytorium na ulicy Mickiewicza w Szczecinie, ze względu na łatwy dostęp z ulicy, jest często udostępniane politykom wszelkich opcji. Nigdy jednak uniwersytet nie firmował wystąpień. Nigdy nie nazywano tego wykładem. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-05-2019 [18:07] - zbieracz śmieci | Link:

Pytasz gościu na emigracji po co ....ty wiesz z kim ma sie do czynienia ale sa ludzie którzy dopiero dzis i każdego dnia zaczynaja swoje wiedzę o politykach i polityce i 
to im należy dostarczac wiedzy kto jest kim i dlaczgo jest jak jest.Ty wiesz ale boli cie gdy to sie wyciąga a juz na pewno zniesmacza takie rozpowszechnianie wiedzy o twoim słoneczu peru o cechach boskich które nadał swego czasu jego osobisty przydupas zwany wielką stopą vel zegarmistrzem .
Moje zdziwienie budzi stawianie mu zarzutu ,że nie jest patriotą a tylko polskojęzyczny jest co najmniej śmieszny bo mamy do czynienia z potomkiem foxtrotów a mieszańcy zawsze wybiors to państwo które da im wiecj i dostało to dziecie biedy kasę o jakiej nigdy nie myślało.W czasach gdy dorastał mówienie o sobie ,że jest się nimcem nie było bezpieczne to wolał nazywac się jakimś dancingerem a póżniej podczepił się pod Kaszubów.
Kasa w łapie na tacy esbecja i wsioki podały mu partię z takimi samymi osobnikami jak on i kikoma uczciymi ludkami co mieli wiare w sercu i budowanie mitu o jego wielkości w starannie dobranym opakowaniu -wszystko to na jawie i prawie wszystko bo do jednego go nie dopuszczono -do rzadzenia bo od tego byli inni-i to omi podejmowali decyzje ale on musiał je firmować i firmował bo mu to pasowało.Firmował bo miało trwac wiecznie ale jak sie podpisywało to i przyjdzie odpowiediec a to za amber,za VAT ,za gaz i kupę innych spraw i sprawek.
Agonię przedłuzył jemu i jemu podobnych dudaczewski wetując ustawy ostatecznie reformujace sadownictwo ale przyjdzie i na to czas jak i na dudaczewskiego i to szybciej niz myśli.
Vincent,ten "geniusz" księgowości już wie ...!

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2019 [10:10] - tricolour | Link:

Dziękuję za felieton.

Po ilości i jakosci wylanego jadu jednoznacznie wynika, że wykład Tuska był ważny i skuteczny. Gdyby było przeciwnie to by nikt nawet tego nie zauważył.

Obrazek użytkownika xena2012

05-05-2019 [10:53] - xena2012 | Link:

Czyzby Tricolour sadził,że Tuskowi nalezały sie internetowe oklaski i pochwały zamiast jadu na te idiotyczne wypociny? Zreszta wystarczajaco klaskała tłuszcza zgromadzona na sali dostojnego UW.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [11:17] - jazgdyni | Link:

I te oklaski przelały czarę ordynarności i akceptacji chamstwa.
Odkryli się kompletnie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-05-2019 [19:47] - Tomaszek | Link:

@xena
Tricolour zawsze twierdzi że Tuskowi się należy . On nie musi nawet czytać , zresztą powyżej dwóch linijek nie rozumie . A prawda jest taka że się wszyscy napinali jak to Krul przyjedzie i się ze wszystkimi rozprawi i z tego napięcia wyszedł wielki bąk . Wpuścił jakiegoś pogrobowca młodych bolszewików jako przedmówcę ten się wysilił i tak naprawdę ukradł krulowi show . A jeżeli to był wykład to ja się nie dziwię że UW jest w ósmej setce uniwersytetów . Jaki wykładowca taki uniwerek .
 

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2019 [21:17] - tricolour | Link:

@xena

Na 15 watkow w NB polowa dotyczy Tuska. Ponad 80% postow od kilku dni. To wystarczy na dowod wwznosci jego slow.

A natychmiastowa reakcja epidiaskopu na krytyke Jazdzewskiego tez jest dowodem, ze trafil w czuly punkt.

Obrazek użytkownika cyborg59

05-05-2019 [22:05] - cyborg59 | Link:

Czułym punktem jest honor.
Jak ktoś "krytykuje" reputację Twojej kobiety, to lejesz w pysk (natychmiastowa reakcja), czy potulnym milczeniem potwierdzasz oskarżenia ?
Zauważ, że prawie nikt nie polemizuje ze słowami Tuska, a myślami - zdecydowanie nikt. 

Obrazek użytkownika tricolour

06-05-2019 [12:36] - tricolour | Link:

Honor?

Gdyby czyjs małżonek okazał sie pazernym pedofilem, to honorem bylby rozwód.

Obrazek użytkownika cyborg59

06-05-2019 [16:07] - cyborg59 | Link:

Zastanawiam się z kim miałbym wziąć zbiorowy rozwód ? Może z hierarchią kościelną, wszak jest tam 0,27 promila pedofilów ?
A może ze społeczeństwem w którym pedofilów jest 0,33 promila ?

Obrazek użytkownika tricolour

06-05-2019 [21:57] - tricolour | Link:

Nawet przyjmując podane liczby można dojść do ciekawych wniosków: społeczenstwo składa się z około 30% dzieci, pozostała część, to kobiety i mężczyżni - w zasadzie po połowie. Hierarcha zaś to wyłącznie dorośli mężczyźni. Wynika z tego, że w hierarchii jest 3x więcej pedofilów niż w społeczeństwie.

cbdo

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-05-2019 [02:15] - jazgdyni | Link:

Drogi kolego,
jak tworzą się ogniska potencjalnej epidemii (a zarazić ludzi bardzo łatwo,patrz > Lenin), to nie ma na co czekać i trzeba działać błyskawicznie.
Nikt internautów nie koordynuje.Nasza reakcja jest spontaniczna i oparta na indywidualnej percepcji i własnych przemyśleniach. I każdy nowoczesny medioznawca panu powie, że takie wzmożenie piszących na portalach jest świetnym wskaźnikiem wagi wydarzenia. Czyli raczej proszę się zastanowić DLACZEGO nagle 80% blogerów pisze o Tusku i Jażdżewskim, a nie narzekać, że nagle wszyscy pisząo tym samym.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [11:15] - jazgdyni | Link:

Miał być ważny, a wyszło, jak wyszło.
A jaki miał być skutek wystąpienia?

Obrazek użytkownika xena2012

05-05-2019 [11:43] - xena2012 | Link:

Chyba nie takiego skutku Tusk oczekiwał,że hołubiony przez niego Jazdżewski zabierze mu show i aplauz zgromadzonego na sali motlochu.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-05-2019 [02:17] - jazgdyni | Link:

Coraz bardziej się skłaniam ku wytłumaczeniu, że mógł to być świadomie, starannie wyreżyserowany epizod.

Obrazek użytkownika Jabe

05-05-2019 [11:33] - Jabe | Link:

Nigdy nie zrozumiem tej tuskofobii.

Obrazek użytkownika xena2012

05-05-2019 [12:01] - xena2012 | Link:

A tuskofilię Pan rozumie?

Obrazek użytkownika Jabe

05-05-2019 [12:37] - Jabe | Link:

Nie dostrzegam owej tuskofilii. Natomiast lęk przed Donaldem Tuskiem zaowocował swego czasu spektakularną klęską dyplomatyczną przy zupełnie niepotrzebnej próbie wysadzenia go z siodła. Również podczas rzekomego puczu strach blady padł, bo Donald Tusk się w nadwiślańskim kraju niespodziewanie pojawił. To ten strach nadaje mu ważności, no bo kim on jest bez niego? Ot, mało znany unijny aparatczyk, trochę już zapomniany były szef rządu. No ale skoro jest reakcja, to – jak słusznie zauważył Tricolour – jest ważny, a zatem groźny.

Spokojnie, na jego powrót umiłowany sojusznik się nie zgodzi. Może sobie przemawiać.

Obrazek użytkownika xena2012

05-05-2019 [14:10] - xena2012 | Link:

Ho,ho jaki ważny,jaki groźny,nawer juz nie tylko Jabe ale i Tricolour zauważył. To pewnie zauważyliście panowie tą tuskową wazność i ,,groźność'' jak w lokajskiej pozie nakładał Jounckerowi marynarkę.

Obrazek użytkownika Jabe

05-05-2019 [15:02] - Jabe | Link:

To można poznać po reakcji zalęknionych, choćby na Naszych Blogach. Wydarzenie.

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2019 [21:40] - tricolour | Link:

Xena, ja taką lokajską usłużność praktykuję zawsze gdy pomagam teściowej założyć marynarkę czy płaszcz. Tobie tez bym służył w taki sposób - to się nazywa wychowanie, rzecz u pospólstwa zupełnie obca.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-05-2019 [02:21] - jazgdyni | Link:

Miło słyszeć, że nie jest pan pospólstwem i szanuje pan teściową.
My - chamy domagamy się żeby to nam zakładać marynarki. Ale pana nie ma w pobliżu...

Obrazek użytkownika tricolour

06-05-2019 [14:54] - tricolour | Link:

Człowiek kulturalny, niezbyt natarczywe domaganie się, potraktuje jako formę kokieterii. Oczywiście trzeba ważyć między uprzejmością, a serwilizmem 

Obrazek użytkownika maxilampus

05-05-2019 [12:32] - maxilampus | Link:

Osobowosc i rozumienie Polskiej rzeczywistosci przez autora na poziomie  Torquemady :-)) i z aspiracjami pojscia w jego slady :-))
Tak na marginesie mam pytanie czy autor poza recenzowaniem ogolnie znanych faktyw jest wstanie napisdac cos orginalnego na poziomie np.  Trotelreinea,ktory mnie mile zaskoczyl..
Sugeruje autorowi wyjscie poza frazesy i schematy myslowe..To dowod na dojrzalosc  umyslowa i ,intelektualna niezaleznosci

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [13:56] - jazgdyni | Link:

Drogi Panie!

Stuka Pan w ikonkę moją, lub tylko nicka =jazgdyni= wchodzi Pan na mój blog i tam otworzą się moje teksty. Zobaczy Pan, że może tylko 1/10 dotyczy spraw bieżących. Reszta to publicystyka na przeróżne tematy.
Przykro mi, że dopiero teraz Pan coś zauważył, gdy już na tym portalu mam prawie 3 miliony wejść.

Obrazek użytkownika maxilampus

05-05-2019 [14:26] - maxilampus | Link:

"gdy już na tym portalu mam prawie 3 miliony wejść."..
Hmmm jak dobrze pamietam zostal "szanowny pan" za czasow Darskiego zlapany na automatycznym nabijaniu wizyt na wlasnej stronie uzywajac bot program :-))
ile z tych rzekomych 3 milionow bylo autentycznych to inna historia :-))
Najlepsza recepta na jakosc bloga to orginalnosc myslenia ,dojrzalosc umyslowa oraz niezalezny i wysoki poziom intelektualny :-)) wtedy boty sa niepotrzebne i zainteresowanie blogiem jest autentyczne..

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-05-2019 [18:15] - jazgdyni | Link:

Żle pan pamięta. Zupełnie żle, albo zmyśla. Nie dość, że to nieuczciwe, a na dodatek nie znam sposobu takich metod. I podejrzewam, że jest możliwe poprzez serwery portalu. A one mają wszystkie ID wejść i raczej trudno odstawiać cyrki. Ktoś coś słyszał, że tak się robi, a potem złośliwie atakuje kogoś, kto akurat nie pasuje.
Taki wredny charakter chorej części narodu. A jak dalej będzie pan trollował, to mam na tyle szacunku w administracji, że pana przepędzę.

Ps. Niech pan sobie tylko kto ile wejść ma teraz. Ja publikowałem rano. I jeszcze jedno - cierpi pan na niską samoocenę rekompensując swoją marnośc głupim wymądrzaniem się. Musi pan mieć ciężkie życie.

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2019 [21:28] - tricolour | Link:

@Autor

Sam Pan doswiadczyl nienawiści, o ktorej mowil Tusk. I to tylko dlatego, ze ma Pan wlasne zdanie, zaatakowal Pana prawicowiec (?).

Nie jest to.znamienne?

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-05-2019 [15:03] - jazgdyni | Link:

Po pierwsze: - skąd wiadomo, że prawicowiec? Po drugie: -nie wykluczam istnienia V kolumny.

Obrazek użytkownika Live free or Die

07-05-2019 [01:53] - Live free or Die | Link:

Przecież to troll tricolour. Andersen?

Obrazek użytkownika Teddyllein

05-05-2019 [12:38] - Teddyllein | Link:

Śp. Nasz Tomek Kochany to pewnie by ich nazwał euroazja?! Koalicja euroazjatycka! 

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

06-05-2019 [22:18] - Ryszard Surmacz | Link:

Tak, ale to jeszcze nic. Najgłębszą tajemnicą całej UE jest inny fakt - w jaki sposób nie znający języka, bezelekcyjnie, katolik z Polski mógł dostać się na stanowisko prezydenta tej organizacji?
Na UW powinni podjąć strajk i domagać się podwyżek. Natychmiast!