LGBT.WIOSNA.PO.SLD.PSL.N. Ręce precz od polskich dzieci!

Zwykłe dzieciaki – których mózgi nie są wyprane przez media i którym obca jest tzw. poprawność polityczna – nazywają rzeczy po imieniu. Znamy wszyscy puentę baśni Andersena pt. „Nowe szaty króla”; jedynie dziecko nie dało sobie wmówić, że szaty monarchy są tak cienkie, że aż ich nie widać. Stwierdzenie faktu: „Król jest nagi!” weszło do kanonu popularnych powiedzonek. …

I pewnie dlatego właśnie genderowe stadko przygotowuje zamach na przedszkola i szkoły. Normalne, radosne maluchy chcą przemienić w opętane obsesją seksu zwierzątka! Czy dziewięcioletnie dzieci mogą współżyć z innymi rówieśnikami? Oczywiście że nie – choćby z powodów czysto fizjologicznych... Po co więc dziewięciolatkowi wiedza na temat negocjacji pozycji seksualnych? Ano po to, żeby jakoś dogadywać się z pedofilem… I na to zgody być nie może! Never! Jamais! Nikagda!

Chciałbym, żeby zrozumieli to również młodzi, tzw. postępowi rodzice. Dawniej środowiska homoseksualne izolowane były od pracy z dziećmi (przedszkola, szkoły, harcerstwo itp.). Wiadomo – człowiek dorosły ma możliwość świadomego wyboru tzw. orientacji seksualnej. Natomiast w przypadku dzieci pierwsze, kojarzone z nieznanymi emocjami dewiacyjne kontakty seksualne mogą wypaczyć jego upodobania na całe życie. I pozbawić go definitywnie możliwości założenia rodziny oraz bycia szczęśliwym i spełnionym w najnormalniejszym, naturalnym, ludzkim wymiarze. Tak nas (w znakomitej większości) „zaprogramowano”; przecież bez rodziny gatunek ludzki wyginąłby po jednym, stuprocentowo „genderowym” pokoleniu.

Mam pełen szacunek dla małopolskiej kurator Barbary Nowak za odważny sprzeciw i nazwanie po imieniu genderowej indoktrynacji wdzierającej się bezczelnie do szkół. I bardzo bym prosił, aby zarówno MEN jak organa ścigania stanowczo ucięły te próby demoralizacji najmłodszych w samym zarodku. Z wyrzucaniem z pracy dyrektorów szkół i stawianiem przed sądem konkretnych osób, odpowiedzialnych za wprowadzanie pedofilów do polskich, jeszcze bezpiecznych przedszkoli i szkół... Za co? Ano – choćby za łamanie konstytucji, na którą tak ochoczo powołują się totalni opozycjoniści i ich tęczowy elektorat… W Polsce rodzina to wciąż jeszcze związek mężczyzny i kobiety!

We współczesnym, bezstresowym i „wolnym od uprzedzeń” świecie wszystko staje się dziś względne bądź umowne. Mogę więc w każdej chwili zdeklarować, że np. mentalnie to ja czuję się kobietą – i całe otoczenie musi uszanować mój wybór! Czyli Mike Tyson mógłby wystartować w boksie zawodowym kobiet!…
Dlatego z wielką nieśmiałością składałem dziś życzenia z okazji Dnia Kobiet...

Mała dygresja:
Gdybym w czasach mojej młodości – uzbrojony w argument że tak naprawdę to ja czuję się kobietą – wszedł znienacka do damskiej toalety zainkasowałbym niechybnie „z liścia” od pań, a z piąchy – od ich mężów. Gdybym w tamtej ciemnogrodzkiej epoce spróbował w przedszkolu/szkole przebierać chłopców za dziewczynki (i odwrotnie), namawiał dzieci do seksualnych zachowań lub zastępował mamę i tatę określeniem rodzic nr 1 i nr 2 – konsekwencje tego byłyby już znacznie poważniejsze. W realnym świecie każda płeć ma swoją bardzo ważną misję do spełnienia. I nawet prości, niewykształceni ludzie doskonale o tym wiedzieli.

Dziś cała masa profesorów-ideologów nie chce zrozumieć, że burzenie wypracowanych przez wieki reguł funkcjonowania społeczeństwa stanowi zagrożenie dla istnienia całej populacji: militarnej i demograficzne. Dostrzegając to Donald Trump ruguje z armii amerykańskiej transwestytów; bezpieczeństwo kraju jest zbyt ważną sprawą, by poddawać ją eksperymentom. Czy ktokolwiek zadaje sobie pytanie – kto ma zadbać o ciągłość gatunku, a zwłaszcza o wychowanie dzieci? Nie da się przecież z dnia na dzień zastąpić matek inkubatorami...

PS Wiele lat temu – wierszu „Tęczowy Świat” (tomik „Ja tu zostaję”) - puściłem wodze fantazji i „pojechałem po bandzie”. W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że jeszcze za mojego życia doświadczę tęczowej inwazji w realu...

TĘCZOWY ŚWIAT
(science fiction)

Sen miałem dzisiaj straszny (walił jak kastetem);
Włączam TiVi i patrzę: świat ten sam, lecz nie ten...
Tęczowy spiker (śliczny!) mizdrzy się z ekranu.
(Tęczowa lady obok też chyba jest panem).
Tęczowe dzieci kwilą w tęczowym „Poranku”,
A pogodynka wieszczy tęczę bez ustanku.
Włączam kanał sportowy, na mecz patrzę z lękiem;
Kopią piłkę bez sensu... Ale z jakim wdziękiem!
HBO wciskam szybko. Szukam filmów akcji.
Zamiast tego mam seans mody, charme’u, gracji...
Może dramat gdzieś znajdę? Komediowe grepsy?
A tu tylko rozterki: czy lakier, czy tipsy?
Może trafię love story? Owszem, jest bez liku:
On i on... Ona z oną... Gdzieś na Titanicu...
W panice po kanałach normalności szukam,
Drżącym palcem w pilota wciąż stukam i stukam...
Wchodzę do internetu... Są! Znalazłem w sieci!
Heteroseksualni – babki i faceci –
Siedzą po rezerwatach, w gettach i więzieniach!
Dzieci im odbierają tuż po urodzeniu,
By nie mogli wychować podobnych odmieńców
Mama z Tatą – z plakietką: „hetero-zboczeńcy”...
Rzucam laptop o ścianę! Na ścianie – kalendarz.
Rok dwa tysiące setny! Ale jestem szczęściarz...
Budzę się zlany potem. Chyba się upiję!
Co za ulga... Wiem jedno – tego nie dożyję...

PS Parafrazując słowa Jacka Kaczmarskiego:

Choć niszczą „heteryków” dziś na całym wielkim świecie,
O, bracia moi – brońcie się! Nim wszyscy wyginiecie!!!

Nie przypuszczałem nawet, że rozwinie się to tak pięknie w LGBT.WIOSNA.PO.SLD.PSL.N. …

A z cyklu – znalezione w sieci – zdecydowanie męski utwór:
Raper „Basti” i „Ostatni Nabój” (cover)
https://www.youtube.com/watch?v=qBI0g5ZR1uc&list=RDqBI0g5ZR1uc

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-03-2019 [20:59] - Marek1taki | Link:

Główny ściek propagandy jest taki, że za "odchylenia prawicowe" uchodzą takie głosy:
"Jest ten podział: są homoseksualiści, ci normalni zdrowi faceci i kobiety, którzy po prostu lubią z drugą płcią obcować i “geje”.
https://www.ekspedyt.org/2019/...
To jest ściemnianie.