Palikmiotyzm

Tytułowa definicja powstała lata temu. Opisuje ona stan umysłu / ducha zwolenników lewackiego ruchu w polskiej polityce. To był taki zlepek przeróżnych skrajnych grupek, którego największym osiągnięciem było ściągnięcie do Polski na Marsz Niepodległości niemieckiej Antify. Wszyscy pamiętamy jakie "atrybuty miłości" przywieźli ze sobą Niemcy, które to Policja znalazła w siedzibie lewackiej "Krytyki". Wszyscy pamiętamy jak niejaki Biedroń razem z zaprzyjaźnioną Antifą stał na drodze Marszu Niepodległości, jak atakował i obrażał ludzi, w tym policjantów. Wszyscy pamiętamy jak Antifa pluła na nasze historyczne "faszystowskie" mundury Grupy Rekonstrukcyjnej  Wojska Polskiego.

Wnerwiony opluty żołnierz, kolbą wymierzył sprawiedliwość - i to on właśnie miał później kłopoty, bo oczywiście Niemca wypuszczono z Polski bez kary :(

Tyle jeśli chodzi o historyczne tło. Dzisiaj tenże sam Biedroń pitoli nam na konwencji o zakończeniu wojny polsko polskiej - o ile mu Polacy dadzą szansę. A jak on sobie to wyobraża? Ano zachęca nas do mordowania nienarodzonych i ... do wojny z Kościołem ! Będzie walczył z "faszystami" na Marszach, będzie walczył wszystkimi metodami z Obozem Patriotycznym - i tu deklaracja, że razem ze Schetyną. Do kompletu brakuje tylko millerowskich "gruszek na wierzbie", chociaż niektórzy piszą że te oferty biedroniowe to czymś takim właśnie są :) Palikmiotyzm wiecznie żywy! Nowy "Lenin" właśnie się objawił. Teraz już tylko "pielgrzymka" do Poronina. Bo w Poroninie, podobno ktoś ukrywa osrane gacie po prawdziwym Leninie. Sztandarowy artefakt plus "dzieła wybrane" wodza rewolucji, będą najlepszym programem dla biedroniowej Wiosny. Chciałam napisać na koniec po miilerowsku coś o prawdziwym mężczyźnie - kiedy kończy i jak zaczyna, ale się ugryzłam w język … nie muszę tłumaczyć dlaczego?

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

09-02-2019 [11:04] - Jabe | Link:

Skąd ta obawa?

Obrazek użytkownika xena2012

09-02-2019 [15:30] - xena2012 | Link:

Nie było i nie ma wojny- polskiej.Jest tylko jednostronny,nieustanny atak na demokratycznie wybrany rząd w czym Biedroń ma swój niebagatelny udział.Na konwencji Wiosny nawet nie było Hymnu Polskiego tylko ,,Oda do radości'',widocznie sponsorzy i darczyńcy Biedronia nie zezwolili .Więc i on sam powinien trzymac się z daleka od polskich spraw.

Obrazek użytkownika Czesław2

09-02-2019 [17:03] - Czesław2 | Link:

Jak widać po Biedroniu, w Polsce legalnie może obce państwo finansować polityka i jego partię. Już nawet z tym się nie kryją. I co? i...

Obrazek użytkownika xena2012

09-02-2019 [19:12] - xena2012 | Link:

No ale za to finansowanie trzeba zapłacić.Np.obiecać,że pozamyka sie wszystkie kopalnie wegla aby kopalniom w Niemczech pracowalo się lepiej i żeby uzaleznić Polskę od niemieckiej energetyki.A naród wiwatuje zachwycajac się miernotą która już ogłasza się premierem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-02-2019 [19:34] - Imć Waszeć | Link:

No bo nikt nie odważy się nazwać tego polityka obcym agentem, a realnie nim jest. Tresura czyni cuda. Złapią "ruskiego", to powie, że jest "izraelski" - Aaaaa, to przepraszamy ;)

PS: Tylko dlaczego podkładem do tego pierwszego filmu jest muzyka z filmu "Incepcja" Hansa Zimmera (twórcy słynnego motywu z filmu "Gladiator" pt. "Now we are free" śpiewanego przez Lisę Gerard z zespołu Dead Can Dance). Przecież to nie jest sen, to dzieje się naprawdę.