ŁADNEMU ZAWSZE ŁATWIEJ. Pokłosie ataku na M. Ogórek..

To był dla totalnej opozycji najgorszy z możliwych wyborów do przeprowadzenia chamskiego, ulicznego ataku. Magdalena Ogórek - ładna, inteligentna, zawsze uśmiechnięta, nigdy nie wchodząca w ostre polemiki - zdążyła już zjednać sobie ogromną sympatię widzów. Doktorat i działalność „pro publico bono” (m.in. odzyskiwanie zrabowanych w czasie wojny polskich dzieł sztuki) również przyczyniły się do utrwalenia pozytywnego wizerunku tej atrakcyjnej kobiety. I nawet wybaczono jej chwilowy flirt z SLD, traktując to jako nieistotny epizod w jej życiu.

Wiedząc o tym każdy jako tako rozgarnięty spec od marketingu politycznego dwa razy by się zastanowił, zanim sprowokowałby nienawistny atak na taką właśnie osobę. Przecież łzy bezsilnej, pięknej i podziwianej dziennikarki mają wielokrotnie większą siłę rażenia niż krzywda kogoś równie znanego, ale o mniej pociągającej aparycji… Wiem, że to niesprawiedliwe – ale taka jest prawda. I to również trzeba by brać pod uwagę w planowaniu politycznego hucpiarstwa. Jeśli tylko ma się odrobinę rozumku w główce...

Niestety (albo na szczęście) - totalnych zadymiarzy/zadymiarki tak już zaślepia nienawiść, że uniemożliwia im to racjonalne myślenie. Jakby tego jeszcze było mało - nienachalna uroda nakręconych wściekłością prześladowczyń zdecydowanie kontrastowała z wdziękiem pani Magdy, co jeszcze bardziej pogrążyło agresorki.

Reasumując: ostatnią akcją kodziarskie stadko strzeliło sobie w racice, a radosny okrzyk triumfu fetujących „zwycięstwo” feministek („Dobrze jej tak! Nikt jej nie lubi!”) zabrzmiał wręcz żałośnie. I wkurzyło nawet sympatyków totalsów...

I wiecie co? Wcale mi ich nie żal…

A z cyklu znalezione w sieci:

„Gęby za lu krzyczące” wg tekstu Adama Mickiewicza, którym przewidział powstanie totalnej opozycji… Wiadomo – Wieszcz...
https://www.youtube.com/watch?v=XVgez4RkQbo

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-02-2019 [20:30] - Marek1taki | Link:

Wydarzenie sprawia wrażenie kreowania Magdaleny Ogórek na męczennicę. "Demokracja" rozgrywa się pod stołem, a potem potrzebne są igrzyska dla ludu, aby miał serce po właściwej stronie. A właściwie to można by było zapytać panią Ogórek: "A czyjaś ty?", jednak skoro GW ujawnia "taśmy", a wokoło "Wiosna", to znaczy ktoś przepłacił naszymi pieniędzmi wszystkie służby na kupę. Nawet nie próbuję liczyć zer po tych 500+, ale obawiam się konsekwencji na miarę sprowadzenia Krzyżaków. Zwłaszcza, że dealuje Łyskacz, o którym ostatnio cicho.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

06-02-2019 [23:17] - Lech Makowiecki | Link:

Marej1taki. Nie neguję, że pewne rzeczy wyolbrzymia się lub wycisza - w zależności od aktualnych rozgrywek. Ale napaści na prof. Pawłowicz przed Sejmem nie dało się tak "ograć" w mediach...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-02-2019 [03:09] - maks jamnicki | Link:

Lech Makowiecki :Tak, ten tekst wydaje się trafną analizą. Ale też, zaatakowali właśnie ją, bo z powodów które Pan wyłuszczył, wydaje im się najbardziej niebezpieczna. Psuje im obraz TVP jaki przedstawiają. Trzeba przyznać, że poszli na całego.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-02-2019 [22:57] - Marek1taki | Link:

@Lech Makowiecki. Otóż to! Profesor Pawłowicz reprezentuje poglądy, które nie są do reklamowania tylko do propagandowego zaorania. (z punktu widzenia politycznie-poprawnych mediów)

Obrazek użytkownika xena2012

06-02-2019 [20:33] - xena2012 | Link:

Oni właśnie na ten płacz liczyli,ze spanikowana ich chamstwem kobieta zacznie szlochać,może tusz się rozmyje,rece zaczną się trząść ,albo potrąci któregoś ,,męczennika'' autem i wiadomość pójdzie w świat.Straszydła dyzurnie obsługujace każdy protest nie osiągnąwszy celu oskarżyły ją później o to,że się usmiechneła a jej zachowanie bylo prowokacją.Wśród straszydeł była pani psycholog-E.Podlesna plująca na samochód ,rzucająca sie pod koła,nalepiajaca kartki na karoserię.Kto chciałby oczekiwać pomocy psychologicznej od takiej osoby? Jak ona nawet może pracować w tym zawodzie bedąc tak pozbawiona empatii a nawet zwykłej ludzkiej zyczliwości?Jej zachowanie wskazywało na nienawiść jaką czuje brzydka ,nieatrakcyjna kobieta wobec innej obdadrzonej wiekszą urodą i intelektem.Jakie to niskie.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

06-02-2019 [20:50] - Lech Makowiecki | Link:

Xena 2012. Dlatego uważam, że - mimo niewątpliwego stresu i zdenerwowania pani Magdy - cała akcja obróciła się na jej korzyść. Ogromna fala współczucia i solidarności jaka ją spotkała  przełożyła się bezpośrednio na niechęć i pogardę dla agresywnych "kodziarek". Kropla drąży skałę...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-02-2019 [02:48] - maks jamnicki | Link:

xena2012 : Zdaje się, ze pomocy u niej, u tej "psycholog" E.P. ,szukają alkoholicy i narkomani, chyba taka poradnia. Też ludzie,ale  z trochę twardą skórą, tu żadna subtelność kobieca nie jest potrzebna, no to ona tak ma. Alkoholik czy narkoman, bywa że  kładzie się byle gdzie, także na ulicy. No to przesiąknęła wzorcem i położyła się pod samochód.  Zrównoważona to ona nie jest, widać, że tam pod sufitem jest trochę bałagan.

Obrazek użytkownika Jabe

06-02-2019 [21:51] - Jabe | Link:

To pozwoliło odciągnąć uwagę ludu od taśm.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-02-2019 [22:29] - Pani Anna | Link:

Ładnemu zawsze łatwiej, to prawda ludowa znana od zawsze, a najlepiej widać to na efektach ataku na Panią Ogórek i Panią Profesor Pawłowicz...
Pani Ogórek oczywiście współczuję tej sytuacji i cieszę się, że PRowo osiągnęło to taki skutek. Ofiarę też trzeba sobie umieć wybrać, każdy drapieżnik to wie.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

06-02-2019 [23:11] - Lech Makowiecki | Link:

Pani Anno - też miałem na myśli to porównanie Pawłowicz-Ogórek. Obie zaatakowano (prof. Pawłowicz nawet bardziej brutalnie) - ale rezonans nie był ten sam ... Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-02-2019 [22:40] - Imć Waszeć | Link:

Trochę nie na temat, ale na pewno ważne. Oto książkowy przykład lewackiego jazgotu typu "a w Ameryce Murzynów biją", który został podniesiony przez yntelektualystów polskich do rangi elitarności: https://www.youtube.com/watch?...
Uważam, że ten film powinien być pokazywany na studiach dziennikarskich jako materiał ukazujący patrologię polskich mediów.

Obrazek użytkownika paparazzi

06-02-2019 [23:17] - paparazzi | Link:

Uśmiałem się do łez a najlepsze to to jak prof Zybertowicz zatrzymał rozmowę i powiedzial"ciekawe są pani przeskoki umysłu". You make my day. Dzięki.eki.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-02-2019 [03:02] - maks jamnicki | Link:

Imć Waść: Starałem się odsłuchać, ale trajkotania tej małpki, której nie oglądam od lat, nie mogłem zdzierżyć :). Nic się nie zmieniła, zadaje pytanie i przerywa, tra,ta, ta,tata.  Dobrze ujęte, jazgot. Straszne.