Polska Rzeczpospolita Bananowa im. Adamowicza

Imię Adamowicza będzie nosił Uniwersytet Gdański? Prezydent Sopotu: Pojawiają się różne pomysły dot. Upamiętnienia”...”Wśród pomysłów na upamiętnienie zmarłego w poniedziałek prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza pojawia się także koncepcja nadanie jego imienia Uniwersytetowi Gdańskiemu - powiedział w środę prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Jest to jeden z pomysłów, który wymaga zastanowienia - dodał. “...”Prezydent Sopotu Jacek Karnowski pytany w środę rano w radiu TOK FM o to, w jaki sposób upamiętnić Adamowicza powiedział:

Tutaj jest pomysł na przykład pana marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka (…) żeby jego imieniem nazwać Uniwersytet Gdański, którego był absolwentem, którego był prorektorem jako 25-letni człowiek; chyba najmłodszy prorektor, który kiedykolwiek był w historii polskich uczelni “..”Ale to wymaga chyba dużego zastanowienia. Na pewno to nie powinna być jakaś ulica czy plac, tylko właśnie coś, które będzie świadectwem dla młodych ludzi i opamiętaniem dla tych wszystkich, którzy są nietolerancyjni, którzy są niesolidarni

— dodał.
W ocenie Karnowskiego Adamowicz bardzo zmienił Gdańsk.

Największą wartością była inwestycja właśnie w ludzi, ale też inwestycja w obraz i symbol Gdańska jako miasta wolności i solidarności “...(źródło)

Szewczak “Niemieckie media (TAZ) piszą o „narastającym klimacie pogromu”, inne o nienawiści polskiej prawicy wobec prezydenta Gdańska, albo że ,,w osobie Adamowicza zamordowano symboliczną postać demokratycznej liberalnej Polski''…Te pogardliwe brednie wypisywane w niemieckich gazetach po prostu nie trzymają żadnych standardów przyzwoitości i uczciwości.To symptomatyczne - mamy więc jak na dłoni stosunek niemieckich mediów do Polaków, na bardzo smutnym i tragicznym przykładzie”..”Absolutnie tak, chodź przecież mamy i inne zachowania polityków, przedstawicieli zagranicznej sceny politycznej, którzy potrafią złożyć kondolencje z szacunkiem, ze zrozumieniem ludzkiego dramatu, jego skali i rozmiaru, z uszanowaniem tragedii osobistej tej rodziny i osób najbliższych, bez nakręcania spirali nienawiści. Ale można też powiedzieć, że niemieckie media nie mają żadnych skrupułów a obsesja antyrządowa, czy antypisowska przykrywa im zdrowy rozsądek i kulturę zachowania. “...(źródło)

LGTB Zmarł prezydent Gdańska i nasz sojusznik, Paweł Adamowicz”..”Paweł Adamowicz jest drugim w historii prezydentem dużego miasta, który wziął udział w Marszu Równości - w 2017 roku. Prezydent mówił w trakcie wydarzenia, że "Zepsuty i zboczony jest ten, kto sieje nienawiść i zwraca się do drugiego człowieka z wrogością", dodając, że "Chrześcijaństwo łączy, nie dzieli. Miłość może tylko łączyć". (więcej )

------

Mój komenatrz

Szemrany polityk, posiadający szemrany majątek, patron homolobby i seksualizacji polskich dzieci w szkołach, niemiecki serwilant jest idealnym patronem nie tylko jakiegoś tam uniwersytetu, ale całego niemieckiego bantustanu nad Wisłą.

Adamowicz jest symbolem bezkarności elit. Afera watowska.Nikt nie poniósł odpowiedzialności. Afera Amber Gold, Afera Hazardowa, Afera Warszawska reprywatyzacyjna i 40 tys ludzi wyrzuconych na bruk, przestępstwa reprywatyzacyjne innych miastach, Przestępstwa sadowe, skazywanie niewinnych ludzi, przestępstwa komornicze, przestępstwa urzędów skarbowych, przestępstwa prokuratorów, przestępczość samorządowo deweoloperska skupiona wokół mafijnych planów zagospodarowania przestrzennego. Czy ktokolwiek poszedł siedzieć ?

Adamowicz, którego butę, pogardę i ostentacyjne manifestowanie poparcia dla seksualizacji polskich dzieci mogli wszyscy oglądać w czasie zeznań i konferencji jest idealnym patronem całego tego słabego państwa powszechnego bezprawia, tej całej republiki kolesi, Polskiej Rzeczpospolitej Bananowej

Marek Mojsiewicz

video Artur Zawisza: Śmierć Adamowicza może być pretekstem do polowania na czarownice

video Edukacja seksualna w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

16-01-2019 [12:39] - angela | Link:

Moze niech wstrzymaja sie z nadawaniem imienia Uniwersytetowi Gdanskiemu, czy czemukolwiek do czasu zakończenia śledztwa w sprawie dokonań p.prezydenta. Bo będzie straszny wstyd, jak turyści odwiedzający Gdańsk pogrzebia głębiej w życiorysie pana prezydenta. Już z jednym noblista mamy dość wstydu i kłopotów na cały świat.
Czy lewactwo ma to do siebie, że musi Polskę zbrukac i zeszmacic.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-01-2019 [20:38] - Imć Waszeć | Link:

Odpowiedź jest twierdząca. Lewactwo jest z definicji internacjonalistyczne, podobnie jak pewne goszczące (do opróżnienia lodówki, albo wkurzenia właściciela) w różnych krajach plemię z pustyni. Po prostu to nie są tylko różne systemy wartości, lecz różne cywilizacje. Bardzo rzadko zdarza się tak, że udaje się w jednym miejscu pogodzić cywilizację Masochistów z cywilizacją Sadystów. W większości przypadków będzie chryja. Chociaż pomysł, gdzie z jednej mamy specjalnie wypreparowane z woli przetrwania chrześcijaństwo jako Masochiści, plus "uchodźcy" ze wschodu jako Sadyści, już komuś chodzi po tym rudym łbie.

Obrazek użytkownika krystal

16-01-2019 [13:06] - krystal | Link:

Proszę przeczytać pytania Macieja Wiechy pod wpisem: https://www.salon24.pl/u/ronin...
Także komentarz "grubego jasia" pokazuje, co mysli część społeczeństwa (vide: żywy Kulczyk na Cyprze).

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

16-01-2019 [20:25] - Zygmunt Korus | Link:

O tym samym, tylko szerzej, jest tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/ins...

Obrazek użytkownika krystal

16-01-2019 [13:22] - krystal | Link:

cd
https://twitter.com/sbalcerac/...
Niedawna akcja w Gdańsku: Schizofrenii nie oceniam:
https://twitter.com/sbalcerac/...

 

Obrazek użytkownika xena2012

16-01-2019 [13:40] - xena2012 | Link:

Czemu nie nadać imieniem Adamowicza nazwy Uniwersytetu,nie mam nic przeciwko temu. Myślę,że w ślad za tym pójdą inne inicjatywy nazwy ulic,pomniki i każdy z nas przyjmie to ze zrozumieniem. Chcę tylko przypomnieć jakie wielkie awantury tocza się w Polsce o ulice im.L.Kaczyńskiego,jakie ordynarne wyzwiska i aluzje pod adresem prezydenta Kaczyńskiego i pomnika.padały i nadal padają z ust opozycji.Może wspomnę,że jakiś pracownik naukowy z UW apelował o oddawanie moczu na ten pomnik. Dlatego stawiam pytanie czemu jeden prezydent i jego rodzina są zaszczuwani w niemieckich i polskich mediach  drugi niemalże uznany za świętego?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

16-01-2019 [16:42] - Chatar Leon | Link:

"coś, które będzie świadectwem dla młodych ludzi i opamiętaniem dla tych wszystkich, którzy są nietolerancyjni, którzy są niesolidarni"

Cudowne te wypociny autorstwa marszałka województwa. Nazwanie uniwersytetu imieniem pana Adamowicza to "coś, które" "będzie opamiętaniem", wskutek czego nietolerancyjni staną się tolerancyjni a niesolidarni będą solidarni. Nawet chyba sam pan Adamowicz w grobie się przewraca słysząc te dyrdymały.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-01-2019 [20:31] - Imć Waszeć | Link:

Proponuję ustanowienie państwowego orderu imienia Bananowicza, czyli gdzieś między A i N z miejscem na dalszą kontynuację radosnej twórczości (na przykład dla wyjątkowo śliskich prawników order Falandowicza tudzież Fajfusowicza), który będzie przyznawany tylko za wybitne osiągnięcia w szkalowaniu i obniżaniu wartości własnego kraju i narodu. Prawie połowa tych kolesiów z szejmu załapie się na niego bez niepotrzebnej dłuższej dyskusji.

Obrazek użytkownika xena2012

16-01-2019 [20:44] - xena2012 | Link:

Dlaczego ordery im.Bananowicza tylko dla sejmowych kolesi? Europolskim kolesiom nic sie nie należy? Już sama Thun powinna się uginać pod ciężarem wielu takich orderów.Przecież ona z taka determinacją i męstwem obniża wartość swego kraju szkalując go.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-01-2019 [21:44] - Imć Waszeć | Link:

Ponieważ ja jestem zdania, że polskie ordery powinno się przyznawać przede wszystkim tym, którzy przyznają się do narodowości polskiej. Tamtym niech ordery rozdaje placówka właściwa dla ich kraju wysługiwania się.