Hitowa wiosna w TVP

Prezes Jacek Kurski niewątpliwie ma dobre ucho. A przy jego poziomie empatii oznacza to, że z wielką uwagą wsłuchuje się w gusty i preferencje słuchaczy.
Telewizja publiczna w każdym momencie ma być dla ludzi.

Pilnie i z dużym wytężeniem przygotowuje się nowe programy mające zadowolić wybrednych widzów TVP w najbliższych miesiącach.
Coś niecoś przecieka z gabinetu Prezesa, a jako, że ma się te wejścia, dzielę się z Państwem, tym, co niewątpliwie was już dzisiaj zachwyci.

 

  • Sylwester Marzeń 2018 w Zakopanem, pamiętamy – w 20 ms piku przyciągnął niemal 8 mln Polaków przed telewizory, nie licząc tych, co podglądali z kuchni, lub spod stołu, w odpowiedzi na miliony próśb, żądań, a nawet gróźb, BĘDZIE REGULARNIE DO WIELKANOCY RETRANSMITOWANY W SOBOTY PO 20:10 (!!!), tak jak choćby niedawno filmy "James Bond – Agent 007". Gdyby widzowie zdecydowali, że ten fantastyczny koncert sylwestrowy należy dalej kontynuować, to zarezerwuje mu TVP miejsce w ramówce do 24 czerwca.

 

  • Zrealizujemy fantastyczny projekt wspierającego Prezesa think tanku i trendmakerów głosowania widzów online (sms 9,99 zł) konkursu – rywalizacji – D vs. M, czyli Duda kontra Morawiecki w swoich najlepszych ubiegłorocznych wystąpieniach publicznych. Co tydzień będą w całości prezentowane najlepsze przemówienia, których wyboru i zestawienia dokona komisja konkursowa pod przewodnictwem Marcina Wolskiego, a DECYZJA I WYGRANA BĘDZIE ZALEŻEĆ WYŁĄCZNIE OD WIDZÓW. TVP spodziewa się również wysokiej frekwencji, bo pracująca część telewidzów nie miała możliwości oglądać tych mężów stanu w akcji

 

  • Eurowizja ma już nie tylko coroczny koncert piosenek, cieszący się prawie miliardowym zainteresowałem, lecz również, z gwałtownie rosnącą popularnością, piosenkarski koncert dzieciaków. Jako trzeci element w tej rewelacyjnej imprezie, TVP zorganizuje, jako gospodarz, PIERWSZY, EUROWIZJA 2018, FESTIWAL GWIZDANIA NA PALCACH. Nie mamy czego się wstydzić. Przypominamy, że jesteśmy najlepsi na świecie w piłce nożnej, a konkretne – Szymon Skalski został mistrzem świata w tym właśnie FREESTYLE FOOTBALLU, czyli żonglowaniu futbolówką, w ubiegłym roku. Trwają już pertraktacje w sprawie zorganizowania imprezy na Stadionie Narodowym. By nie być posądzonym o partyjniactwo, tą wielką imprezę organizować będzie urocza i profesjonalna posłanka POKO – Joanna Mucha wraz z ulubionym Warszawiakiem, mentorem Prezydenta Trzaskowskiego, Marcinem Kierwińskim.

Jak wiadomo – "sytuacja jest dynamiczna" – więc niewątpliwie w najbliższym czasie coś jeszcze w TVP się urodzi.
Dodatkowo TVP wkrótce poinformuje, że objęło stałym patronatem, będący już w realizacji projekt MON – ŁAWECZKA NIEPODLEGŁOŚCI.
Mieszcząc się w przedstawionym kosztorysie – 1 ławeczka = 80 tyś zł i z pełnym przekonaniem, że to dobrze wydany pieniądz, TVP złoży wniosek o rozszerzenie szczytnej inicjatywy na wszystkie 2478 gminy w Polsce plus wszystkie zagraniczne placówki dyplomatyczne. Prowadzone są też nieoficjalne zabiegi, by te nasze narodowe ławeczki umieścić także na szczycie największej góry Mount Everest, w Egipcie, przy piramidach, w Akropolu w Atenach i najtrudniejsze, przed wejściem do Białego Domu.

TVP życzy wszystkim swoim telewidzom wesołego 2019 roku.

UWAGA

Chciałbym to dobitnie i po dwakroć podkreślić - TVP nie ma nic wspólnego z PISem! To niezależne byty. PIS, jak wiemy, swój rozum ma, a i telewizja TVP nie jest głupia. No...może troszkę naiwna, z entuzjazmem dzieciaka i prawidłową prostotą, prostych ludzi.

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

04-01-2019 [12:37] - ruisdael | Link:

Wcale się nie dziwię Pana gorzkim słowom.  Ja jestem na etapie książki "Stracone złudzenia" i zaczyna mnie wszystko denerwować. Nie śmieszy mnie już  program "W tyle wizji", przestałem kupować  (po 10 latach) tygodnik "Gazeta Polska". Po wytarzaniu Polski w smole i pierzu na oczach całego świata (słowa Michalkiewicza) i tryumfalnym powrocie pani Gersdorf, pomimo buńczucznych wypowiedzi prezydenta i rządu, takie "sukcesy" oglądalności są jak sukcesy w nieprzyjmowaniu uchodźców, szczególnie po analizach pani Teglund i p. Karonia. Jeśli są rzeczy nie do przeprowadzenia, to trzeba było szczerze uprzedzić przed wyborami ( i tak nie było wyborczej alternatywy). O ewentualnym pociągnięciu do odpowiedzialności winowajców Smoleńska, afer- szkoda marzyć. I tyle.

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-01-2019 [16:16] - jazgdyni | Link:

Jeżeli ktoś myśli, że wyssałem to wszystko z palca, to zapraszam dzisiaj po Wiadomościach do oglądania TVP2
 
 
Wasz Donosiciel.

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-01-2019 [16:22] - jazgdyni | Link:

No i jeszcze tandetne ławeczki, którymi pokrywana jest Polska cała, ku uciesze totalniaków i lewiźnie z odlewni przyjaciół królika.

https://wpolityce.pl/polityka/428186-kontrowersje-wokol-lawek-niepodleglosci-mon-reaguje

Obrazek użytkownika Zunrin

05-01-2019 [08:48] - Zunrin | Link:

Ale o co chodzi? Przecież zawsze tego typu widowiska były puszczane w powtórkach. TVP teraz puszcza sylwestra, a przykładowo w niedzielę Polsat od 20 (czyli w prime time) puszcza powtórkę imprezy na zakończenie lata.
A że się komuś disco polo nie podoba? Cóż można się bawić w snoba, ale nie zauważanie potężnej grupy odbiorców jest błędem.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-01-2019 [10:55] - jazgdyni | Link:

Proszę mi wierzyć, że trudno dyskutować z kimś, kto nie odróżnia sztuki od kiczu. Zresztą nie chodzi mi o disco-polo i rozumiem, że sporo narodu, tego  ludycznego, lubi to.
Mnie chodzi o dmuchanie balonów przed i po imprezie. O pół godzinną rozmowę Kurskiego z sołtysem Zakopanego, w czasie wieczornych Wiadomości. O nachalną reklamę w programach stricte informacyjnych. O wciskanie widzom skompromitowanych we Włoszech Al Bano & Romina Power, gdy w tym samym muzycznym okresie hit, po hicie umieszczał, pewnie Kurskiemu, czy temu grubasowi z wytrzeszczem, Drupi,który regularnie występuje w małych salach w Polsce.
A o co chodzi? O jakość i standardy Drogi Panie.

https://youtu.be/m26cDCctYQg

https://youtu.be/EV0qAQ9uyzY

I jeszcze słynna przeróbka:

https://youtu.be/loSN7I7-S68
.

Obrazek użytkownika Zunrin

05-01-2019 [19:19] - Zunrin | Link:

A co jest sztuką, a co kiczem? Wystarczy popatrzeć, co się dzisiaj w teatrach wystawia, żeby mieć poważne wątpliwości.
A samo dmuchanie balona medialnego, to dzisiaj norma. Takie czasy panie.

Obrazek użytkownika xena2012

04-01-2019 [17:43] - xena2012 | Link:

Wydaje mi się,że Polska ma wazniejsze problemy niż Sylwester Marzeń w Zakopanem,Eurowizja,Laweczka Niepodległosci i przedsiębiorczośc Jacka Kurskiego.Rok się zaczął równie niespokojnie jak był poprzedni i już dziś choć to dopiero 4-ty stycznia kolejne kłopoty.W zwiazku z nominacją dla Andruszkiewicza ruszyli do boju Żydzi amerykańscy wyrażając sprzeciw dla tej kandydatury ,o jazgocie polskiej opozycji nawet nie ma co mówić.Tylko patrzeć jak Mosbacher przyśle do ,,ministra Moraweickiego'' kolejnego niechlujnego gniota z żadaniem jego dymisji.Czy mozna sobie wyobrazić ingerencję w wewnetrzne sprawy Polski niż niedopuszczalne zachowanie Żydów amerykańskich? Bedziemy milczeć  i zasłaniać się wyborami zespołów i muzyki w Sylwestra? To sa nasze prawdziwe kłopoty? 

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-01-2019 [18:46] - jazgdyni | Link:

Pani Xeniu,
tak już w życiu jest, że mamy śmiech i łzy. Są rzeczy poważne i te trochę mniej.
I co ważne - w życiu publicznym jest bardzo ważne miejsce na satyrę. W czasie Rewolucji Francuskiej najsilniej  lud uczył i kształtował kukiełkowy Theatre du Guignol.

Jednakże z TVP problem jest poważny. Komunikacja i przekaz społeczny potężnie PISowi szwankuje. Braku fachowców nie da się nadrobić entuzjazmem. Takie mamy czasy.
Oglądała Pani Wiadomości pierwszego stycznia? Prawie cały czas zajęło samochwalstwo Kurskiego w rozmowie z prezydentem Zakopanego. Tak tzw. newsów nie wolno podawać.

Poza tym, w internecie nie powinniśmy być schematyczni i pisać według ustalonego priorytetu. A tutaj jakby Pani starała się mi narzucić o czym mam pisać. Tym bardziej, że przecież wszyscy prawicowcy o tym piszą. Więc po co ja jeszcze?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

04-01-2019 [19:02] - xena2012 | Link:

Niczego nikomu nie narzucam,po prostu podałam swoje skromne zdanie i wyraziłam swoje zaniepokojenie. Czy prawicowcy o tym skandalicznym tekście piszą? Owszem,ale np na wpolityce .pl komentarze zablokowano.Czyli mamy milczeć ,udawać,że nic się nie stało i czekac?TVP faktycznie nie wygląda ciekawie,w takim razie zgłaszajmy propozycje co chcemy by wygladała lepiej i wiarygodniej ale nie przemilczjmy spraw istotnych bo pewnego dnia inni bedą nam dyktować czym mogą zajmować się media i co mówić.

Obrazek użytkownika Ptr

05-01-2019 [10:51] - Ptr | Link:

TVP musi pewne treści powtarzać, ale nachalna reklama siebie samej niezależnie od tego jak dobry byłby proponowany program , to błąd. A program nie jest aż taki dobry. 
Z dawnych lat pamiętam żenujące wydarzenia nachalnie reklamowane. Program Warsaw by Night , bo coś transmitowano w niemieckiej TV, ale ogólnie to fatalnie mi się to do dzisiaj  kojarzy, z różnych względów. Koncert Whitney Houston na mrozie za chyba milion dolarów, gdy państwo polskie nie miało kasy. I wtedy też co pięć minut podawano , co robi gwiazda, jak się podgrzewa namiot itp. I tak pamiętam PRL i post PRL. A jak skomentowano musical Metro w TV - prezenter TV zaczął ruszać ustami , ale nie wydobywał z siebie głosu. Pokazał tym ,że nie mógł zrozumieć śpiewanych po angielsku słów. Ale fajnie skakali po scenie - tak podsumował. Nie było to przyjemne dla wszystkich Polaków. Tak było za PRL. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-01-2019 [13:05] - zbieracz śmieci | Link:

Pan Januszek nie byłby sobą gdyby nie sypnął pełnymi garściami śmierdzącymi łuskami po kraju,sypie dużo i szczerze bo nie tylko ,że tak ma ale i na prośbę sąsiadów  o podonych przekonaniach !
Panie Januszku kochany ,,w Sylwestra tvn i opolszmat tez uraczyły publike swoimi szansonistami tyle tylko ,że gorszymi ,takimi co najlepsze lata miały za jaruzela ale krytykować swoich to zakazano ,nieprawdaż.!
Co do ławeczki,jakoś nie przeszkadzało szanownemu c hadzanie po stolicy niejakiego trzaskowskiego ze swoja i stawiał gdzie chciał nie pytając nikogo o zezwolenie.
W miejscu gdzie ten go,ściu przebywał przez półtora miesiąca i chyba nie za swoja zgoda jak inni zobaczyli tam przebywajacy jakm sobie chadza ze swoja wszyscy jak jeden chca mieć swoją,,kilku dosta lo i reszta tez chce a poprzednio wystarczało jak posiedzieli sobie na takich zabetonowanych na stałe .
Ordynator napisał już do niego prośbę aby zamienił ławeczkę na taki wędkarski trójnóg jak sie pokaże publicznie bo na takie go jeszcze stać.
Panie Januszku -czuwaj !

Obrazek użytkownika Jaworowski

06-01-2019 [11:55] - Jaworowski | Link:

Panie jazgdyni, a może waść by przestał zajmować się pierdołami, gdyż raczy już nas waść nimi niemalże z każdym beznadziejnym wpisem. Jak nie z idiotyczną elektroniczną receptą za którą według waści należałoby PIS wystrzelić w kosmos, tak teraz następna bzdura do maglownia nieustannego, jak to w zwyczaju pańskiego magla. Xena ma rację. Zajmij się gościu nareszcie  czymś pożytecznym i naprawdę ważnym. W Wiedniu podczas Koncertu Noworocznego w Złotej Sali Musikverein słynni Filharmonicy Wiedeńscy już od końca II WŚ tłuką diskopolowe kawałki z klasyki i towarzystwo lokalne wali drzwiami i oknami, a reszta świata również z zachwytu cmoka i transmituje ku uciesze własnej zesnobowanej gawiedzi o poziomie ogłupienia dorównującej tej diskopolowej. Swój pogląd na ten temat wyraziłem też tu:
https://naszeblogi.pl/comment/...
03-01-2019 [11:34] - Jaworowski | Link: Krzysio>>>...który subkulturę

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-01-2019 [17:28] - jazgdyni | Link:

Pan z tych Jaworowskich? Mieliśmy z nimi problem.

Żegnam

Ps. Proszę zmienić lekturę, na taką, którą pan pojmuje.

Obrazek użytkownika Jaworowski

07-01-2019 [09:02] - Jaworowski | Link:

>>>Ps. Proszę zmienić lekturę, na taką, którą pan pojmuje.<<
To własnie Pan wykazuje się brakiem zrozumienia powagi sytuacji w Polsce spychając prawdziwe problemy i zagrożenia na bok, a zajmuje nic nie znaczącymi pierdołami. To waść udowadnia, jak  niewiele pojmuje. To rozmienianie się samozwańczego "rzekomego wielkiego stratega" na drobne jest żenujące.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2019 [13:31] - jazgdyni | Link:

Cóż ja na to poradzę, że nie rozumie pan znaczenia i ważności komunikacji społecznej i roli mediów, w momencie oczywistej wojny hybrydowej, manipulacji, fakenewsów, agentów wpływu i żonglowania znaczeniem słów, pojęciami, zasadami i wartościami. Dla pana może być to żenujące zajmowanie się nic ne znaczącymi pierdołami. Lecz wówczas oznacza to, że nie ma pan absolutnie pojęcia, co jest ważne, a co nie. Gdyby pan chociażby nie był tu taki zielony świeżak i poprzeglądał wcześniejsze felietony, to by pan głupstw nie gadał.