Ćwierć miliona „faszystów” przemaszerowało ulicami Warszawy

Jak donoszą raporty policyjne w dniu Święta Niepodległości ulicami Warszawy przemaszerowała rekordowa liczba 250 tys. uczestników Marszu Niepodległości. Tę niespodziewaną eksplozję patriotyzmu zawdzięczamy ustępującej prezydent miasta p. Hannie Gronkiewicz-Waltz. Swoją decyzją o zakazie pochodu HGW tak wkurzyła Polaków, że zmobilizowała do udziału nawet niezdecydowanych Warszawiaków (że o dodatkowej puli przyjezdnych patriotów spoza stolicy nie wspomnę).

Było pięknie, godnie i bezpiecznie. I tylko w szeregach totalnej opozycji zapanowały smutek i rozpacz. Liczba sześćdziesięciu tysięcy polskich „faszystów” urosła w ciągu roku do ćwierci miliona! Co ciekawe – jest to „faszyzm” bezobjawowy: żadnych swastyk, bejsboli, rasistowskich haseł itp. nazistowskich akcesoriów. Tylko nieprzebrane tłumy świętujących Polaków, wręcz całe rodziny z dziećmi, uśmiechnięte i radosne, z biało czerwonymi flagami w dłoniach.

A to przecież fatalnie wygląda w telewizyjnych przekazach zachodnich mediów!
Ale to już jest problem Guy’a Verhofstadt’a et consortes z PE…

Dziś stulecie odzyskania niepodległości świętowała cała Polska. I dlatego z tomiku „NIEPODLEGŁA” przypominam fragment wiersza „POLSKA”:

(…) Chcę dziś Polski bogatej i w rozum, i w plony,
Kraju Piastów gościnnych, mężnych Jagiellonów,
Zawiszów, Koperników, Sobieskich, Kościuszków,
Zakochanych w polskości – jak Szopen z Moniuszką!
Z geniuszem Mickiewiczów, Paderewskich siłą,
Chcę Piłsudskich i Dmowskich, Pileckich, Wojtyłów (...)...  

PS a z cyklu – znalezione w sieci – przypominam balladę HONOR I GNIEW z płyty NIEPODLEGŁA. Cześć i chwała bohaterom!
https://www.youtube.com/watch?v=vr9G2gjgI8A

W poniedziałek, 12.11.br zapraszam do Tomaszowa Mazowieckiego na koncert patriotyczny Lecha Makowieckiego i Zayazdu. Sala MCK, godz. 17.30. 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

11-11-2018 [22:29] - xena2012 | Link:

,,Ćwierć miliona faszystów przemaszerowało ulicami Warszawy''......Tak niestety podaja zachodnie media.Cała radość z tego pięknego świeta prysneła Wspaniała oprawa,radość,łzy w oczach , dzieci maleńkie i duże w marszu-cała rdość zgasła.Dla mnie najbardziej wstrzasająca była wypowiedź Wysockiej-Schnepf wymierzona w prezydenta Dudę,że nie pojechał do Paryża na obchody rocznicy zakończenia I-ej WŚ tylko obchodził w kraju jakąs tam rocznicę.

Obrazek użytkownika mmisiek

12-11-2018 [02:11] - mmisiek | Link:

A czego innego można się po nich spodziewać jak nie wszystkiego najgorszego?
Polska była i zawsze dla nich będzie solą w oku - raczej byłoby dziwne gdyby po takim wydarzeniu jak dzisiejszy Marsz nie zapluwali się z wściekłości.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

11-11-2018 [23:22] - Chatar Leon | Link:

No i co z tego, że Waltz, Schnepf und Rosa Hohenstein von Jungingen mają coś przeciw demonstrowaniu polskiego patriotyzmu? Przecież tak samo mieli Bismarck, Hitler i tak samo ma Verhofstadt czy jak mu tam...
Pan Prezydent, Pan Premier i Pan Prezes byli na Marszu. I co? Bolało? Przecież tą całą narrację o "faszyzmie" należy po prostu zabić śmiechem. Dla współczesnego lewactwa każdy, kto nie jest lewakiem, jest faszystą. No bo co to jest "faszyzm"? Jesteś zwolennikiem normalnej rodziny? Jesteś "faszystą". Jeżeli z kolei nie podoba ci się nielegalne przekraczanie granic przez podejrzanych osobników o nieustalonej tożsamości? Wówczas jesteś "rasistą" (choć większość owych osobników jest przedstawicielami rasy białej).

Obrazek użytkownika xena2012

12-11-2018 [05:00] - xena2012 | Link:

Niestety nie wystarczy zabic śmiechem.Skandalem bowiem jest,że tak krytykujące nas kraje mają na codzień terroryzm,zajścia uliczne,manifestacje,burdy na ulicach 

Obrazek użytkownika xena2012

12-11-2018 [05:01] - xena2012 | Link:

Niestety nie wystarczy zabic śmiechem.Skandalem bowiem jest,że tak krytykujące nas kraje mają na codzień terroryzm,zajścia uliczne,manifestacje,burdy na ulicach 

Obrazek użytkownika paparazzi

12-11-2018 [01:17] - paparazzi | Link:

Tu nachodzi pytanie o intensywna narracje na zachodzie. Powinniśmy mieć tak jak PAP w dawnych czasach, dziennikarzy usadowionych w ośrodkach medialnych w raz z agentami naszego wpływu. Abstrahując od obecnej sytuacji GW-tfu i inne drzewa jabłkowe. Lobby które by pilnowało prawdziwej narracji i "likwidowała" 5 kolumnę.

Obrazek użytkownika adarus2

12-11-2018 [07:12] - adarus2 | Link:

A ja myślę, że nie wolno mówić o nas faszyści. Ja wiem, że to było w cudzysłowie. Ale ci folksdojcze to podchwycą, przekręcą i nagłośnią. Nazwałem ich folksdojcze bo jak ktoś polsjojęzyczny o marszu z flagami biało-czerwonym i mówi "marsz hańby" to taki Schetyna jest dla mnie folksdojczem. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-11-2018 [09:54] - Chatar Leon | Link:

Natura psa jest taka że szczeka.
Wszelkie reformatorskie pomysły rządu PiS zaczęły wyhamowywać, gdy zaczęto przejmować się takim szczekaniem.