KONFRONTACJA HGW Z NIEPODLEGŁOŚCIĄ?

Właśnie Hanna Gronkiewicz-Waltz, ustępująca prezydent m. Warszawy zakazała Marszu Niepodległości. Widać, że Platforma (nie mam wątpliwości, że jest to uzgodnione z kierownictwem partii) idzie na totalne zwarcie z Narodem! Widać, jak bardzo zależy jej na zadymiarskim przekazie, jaki - po sprowokowaniu w stolicy rozruchów - pójdzie z całą pewnością w świat. Bo przecież w stulecie odzyskania państwowości jest to szczególnie drażliwa kwestia! Wiadomo, że większość ludzi i tak pójdzie na pochód. Może nawet więcej, niż normalnie miałoby pójść. Wiadomo, że w związku z ww. zakazem radykałowie zradykalizują się jeszcze bardziej. „Totalni” ekstremiści postarają się rozsadzić marsz od środka. Pojawi się KOD, lewactwo powyłazi ze swych dziur, może wpadnie na gościnne występy Antifa. Sytuacja może wymknąć się spod kontroli (emocje!) i wreszcie poleje się krew.

Ale czy nie o to właśnie modli się od dawna totalna opozycja?

Z tomiku „Ja tu zostaję” przypominam wiersz o tzw. wojnie, niesłusznie nazywanej wojną polsko-polską…

WOJNA PEOWSKO-POLSKA

Zewsząd słychać wołania: „Stop mowie nienawiści!
Kres wojny polsko-polskiej powinien się już ziścić!
Jak długo jeszcze rodak z rodakiem będzie walczyć?
Podajmy sobie ręce! Odłóżmy miecz i tarczę!”

Ci, co najgłośniej krzyczą o zawieszeniu broni,
Szeptem, w restauracjach i za naszą „mamonę”
Spiskują przeciw Państwu, okradając nas wszystkich
(Od starców emerytów aż po dzieci z kołyski...)

I tak żerując – knują, bez ustanku, codziennie
Ludzie biegli w łacinie... (A zwłaszcza w tej „kuchennej”).

Czasami jedni drugich nagrają przy kolacji,
By łatwiej szantażować... Przymusić do swych racji...

Czy to jest polsko-polska wojna? Skąd pomysł taki?!
Ktoś, kto Ojczyznę niszczy, nie może być Polakiem!!!

A naród skołowany tym medialnym serialem –
PEOWSKO-POLSKIEJ wojny nie dostrzega dziś wcale...

PS Czy nie może być normalnie? Tak jak było 11.11.11? Przypominam teledysk wykorzystujący jedno ujęcie – idącego, spokojnego, potężnego i pięknego patriotycznego pochodu. Czy wypatrzycie tam „faszystów”?

MODLITWA (Obudź się, Polsko)
https://www.youtube.com/watch?v=VXeL29YEMLo

PS Zapraszam mieszkańców Warszawy i okolic na koncert dla Niepodległej.
8.XI.br (czwartek), godz. 18.00. - Przystanek Historia, ul. Marszałkowska 21/25. Wstęp wolny! Lech Makowiecki & ZAYAZD

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

07-11-2018 [16:15] - Jabe | Link:

Jestem bardzo ciekaw, jaki rządzący mają przygotowany scenariusz na takie prowokacje.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

07-11-2018 [16:43] - Lech Makowiecki | Link:

Nie mam pojęcia, Jabe. ... Czyli  HGW  (czytaj: ktoś tam coś tam wie)... PS Dla Premiera i Prezydenta jest szansa na pokazanie swej wielkości i klasy... Wystarczy, żeby poszli na czele tego zakazanego pochodu... To uchroniłoby Marsz przed pacyfikacją...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-11-2018 [16:54] - Imć Waszeć | Link:

Posadki w Brukselce są zbyt ciepłe, żeby to miało kiedykolwiek miejsce. Bedzie raczej tak, jak od lat mówią narodowcy "PIS PO to samo...". Zresztą już pewnie Ciaputowicz przygotowuje hołd-przemowę na tę okazję.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

07-11-2018 [17:19] - Goral Supreme | Link:

.."Posadki w Brukselce są zbyt ciepłe "...
No wlasnie..Dudaczewski liczy sie powaznie z mozliwoscia przegranej w konfrontacji z Beata Szydlo...Wiec obiecana,przez Merkel prominentna fucha w Brukseli jest kaskiem nie do pogardzenia..Europejskie salony sie marza...http://wiadomosci.dziennik.pl/...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-11-2018 [17:45] - Imć Waszeć | Link:

Der Dziennik wie co chwali i co gani. Berlin czuwa.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

07-11-2018 [17:52] - Goral Supreme | Link:

Pierwsza ,lepsza fotografia po ktora siagnalem..nie przykladalem wagi do zrodla...

Obrazek użytkownika Jabe

07-11-2018 [19:38] - Jabe | Link:

Moim zdaniem HGW przeholowała. Przedstawiła swoje ugrupowanie jako nieodpowiedzialnych awanturników gotowych wszcząć zamieszki na złość przeciwnikom. To się nie spodobało (nawet Barbarze Nowackiej), więc rządzący mają przy tym niepowtarzalną okazję wyjścia poza narrację PiS – anty-PiS. Tak, to jest wielka próba.

p.s. Wygląda na to, że po zakazie Marszu Niepodległości prezydent organizuje własny. Tak więc POPiS wspólnymi siłami próbuje narodowców wykolegować. Sprytne. Nie spodziewałem się. Czyli jednak PiS, PO to samo zło.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-11-2018 [22:15] - Imć Waszeć | Link:

Nie, nie to samo. Duża część pisowców jest bez mydła robiona przez czapkę. Cieszą się, że nie rozumieją skutków działań. W przypadku zamieszek grozi to rozpadem partii, bo mogą przypadkiem otrzeźwieć. Oczywiście Duda z kilkoma innymi (np. Gowin) myśli, że zbierze wszystko pod własnym szyldem. Cieszą się stypendyści WSI. PO wykaże się Niemcom, udowadniając, że umie zrobić aktion direkt. Cieszy ich wizja wojny domowej. Kaczyński cieszy się jak dziecko sondażami podsuwanymi mu przez jakichś kretów. Każdy się cieszy, więc co w tym złego?

Obrazek użytkownika Jabe

07-11-2018 [23:46] - Jabe | Link:

@Imć Waszeć
Pan do mnie? Bo jakoś związku nie widzę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-11-2018 [00:53] - Imć Waszeć | Link:

Najwidoczniej cierpi Pan na chroniczny brak najnowszych danych i stąd masa nieporozumień oraz uzupełnianie dokonanych już faktów własnymi przemyśleniami.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

07-11-2018 [16:41] - Chatar Leon | Link:

Postępowanie bufetowej od kamienic występującej przeciwko wolności zgromadzeń i manifestowaniu polskości doskonale wpisuje się w tradycję kultywowaną w Warszawie najpierw przez władze carskie, potem przez hitlerowców a wreszcie przez komunistów.
Narodowcy nigdy nie byli z mojej bajki, ale teraz zastanawiam się, czy nie wybrać się na marsz. Jeśli chodzi o liczbę uczestników, to chyba w tym roku będzie rekord!

Obrazek użytkownika xena2012

07-11-2018 [17:29] - xena2012 | Link:

Czy wojewoda mazowiecki nie jest władny uchylić decyzji tej gegającej paniusi i jej przydupasa? Teraz pospiesznie prezydent z premierem radzą co robić?

Obrazek użytkownika Goral Supreme

07-11-2018 [17:43] - Goral Supreme | Link:

Wodz oraz Prezydent i Premier beda maszerowac w Krakowie..Maja w 4 literach nasze Konstytucyjne prawo do zgromadzen i manifestacji w czasie Swiat Narodowych..
Zreszta w Polsce tak naprawde rzadzi Gronkiewicz-Waltz..oni to tylko sa figuranci..

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-11-2018 [21:48] - Marek1taki | Link:

"jest to uzgodnione z kierownictwem partii"
A nawet z ich delegatami: prezydentem i premierem.
HGW zlikwidowała Marsz Niepodległości, aby koncesjonowani politycy mogli się lansować bez brukania się narodowością.
Jasny, internacjonalistyczny, POlitycznie-POprawny przekaz dla Narodu.
Trudno teraz nie rzucić błotem w takich przywódców, więc to jawna prowokacja do pacyfikacji, a jak nie wyjdzie im prowokacja, to znaczy, że takie poparcie i jedność. Chytre, ale nędzne.

Obrazek użytkownika Jaworowski

08-11-2018 [09:59] - Jaworowski | Link:

Goral >>>Zreszta w Polsce tak naprawde rzadzi Gronkiewicz-Waltz..oni to tylko sa figuranci..<<<<
To by się zgadzało, co waść piszesz. Bufetowa jest nie do ruszenia. Spolegliwość wobec nich naszego  rządu jest niezrozumiała. Chodzimy pod dyktando żydostwa i bierzemy udział w tym ich tańcu. Taniec do słów pieśni nawiązującej do wersetu z Księgi Sofoniasza 3,14-17
""" Wesel się, córko Syjonu, wykrzykuj głośno Izraelu ! Raduj się i wykrzykuj radośnie z całego serca, córko jeruzalemska ! Pan oddalił twoich przeciwników, odpędził twoich nieprzyjaciół. """
HGW, jako ta córka jeruzalemska, wypełnia idealnie swoją rolę. Razem ze swoim przydupasem czaskoskim, odgoniła skutecznie pisowskich filistynów od ich bastionu wszelkiej deprawacji i zgnilizny. Nikt im nie ma prawa grzebać w ich szambie, bezkarnie, a jeśli już, to za odpowiednią opłatą.
 

Obrazek użytkownika Lektor

08-11-2018 [10:51] - Lektor | Link:

HGW to normalna przestępczyni !   A przestępców nie można tolerować jak normalnych obywateli. Ludzie !  Obudźcie się ! I zacznijmy ich odsuwać .... obojętnie gdzie. Nie zapraszajmy ich do mediów, bo albo tam kłamią że nie kradli i nie zdradzali Polski za granicą, albo udają głupów. Oni nie mają nam nic do powiedzenia !!!  Oni nie są potrzebni Polsce, bo działają na szkodę państwa polskiego !!!
Zróbmy wspólnotę bez tych łajdaków !!!  Oni zresztą sami ze wspólnoty narodowej odeszli wyznając zasadę „polskość to nienormalność” !!!
Wystarczająco długo traktowaliśmy ich normalnie, ale miarka się przebrała i skoro bojkotują nawet najważniejsze święta i obchody narodowe, to udowadniają, że nie są Polakami, oni bojkotują naród polski. Ich drażni polski patriotyzm.  Ich postępowanie to jakaś schizofrenia.   Dla tych oszołomów uroczystości państwowe są patetyczne. Oni wyłączają się ze wspólnoty narodowej, a robiąc alternatywne imprezy udowadniają, że nie chcą być razem.  Oni wyją z tęsknoty do komuny. Bądzmy czujni, bo w wielu różnego rodzaju fundacjach i organizacjach pozarządowych i urzędach państwowych, ukrywa się ich dużo więcej, nie tylko sędziów jak ppłk Iwulski z SN, ale także urzędników jak ppor Gawor z warszawskiego ratusza.
Oni są dziś największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski – rozumianym nie tylko jako ochrona nienaruszalności naszych granic, lecz także jako destabolizacji pozycji międzynarodowej Polski i jej rozwoju gospodarczego. To zdrajcy narodu polskiego !
 

Obrazek użytkownika mmisiek

10-11-2018 [10:24] - mmisiek | Link:

"HGW to normalna przestępczyni !"

I dlatego PiS nie wprowadził zarządu komisarycznego w W-wie?
Ten apel o obudzenie się to raczej do PiSu, tylko trochę już na to późno.