RKW - Tylko kontrola wyborów uchroni nas od powrotu lewactwa

https://stowarzyszenierkw.org/...

POWSTAŃ POLSKO - PRZECIWKO LOKALNYM UKŁADOM W SAMORZĄDACH

8.09.2018 (sobota)

Łódź, ul. Wodna 34 (budynek Zespołu Szkół Salezjańskich)

Zapraszamy członków Ruchu Kontroli Wyborów, koordynatorów i sympatyków RKW na spotkanie organizacyjne oraz szkoleniowe

13.00 Msza Święta za Ojczyznę - Najświętszą Ofiarę złoży JE Ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz

14.30 Ruch Kontroli Wyborów wobec obecnych wyzwań i zadań. Czy najbliższe wybory uwolnią Polskę od lokalnych układów mafijnych i biznesowych? - Jerzy Targalski Prezes RKW

15.30 Obiad - stołówka szkolna (obiad z dwóch dań będzie w cenie 15 zł)

16.30 Nowa ordynacja wyborcza - szanse i zagrożenia. Jak przypilnować wybory samorządowe? - Marcin Dybowski, Krajowy Koordynator sieci RKW.

Podczas spotkania odbędzie się także koncert pieśni patriotycznych Andrzeja Kołakowskiego.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

05-09-2018 [20:36] - Lektor | Link:

Czy 45 lat komunizmu i prawie 30 lat II RP nie nauczyło nas niczego ?!
Pamiętajmy, że przywiezieni z Moskwy komuniści po II wojnie światowej, mordowali swoich przeciwników politycznych i opozycyjnych. Dzisiaj są inne czasy, ale takie nawoływania jak Wałęsy, że obecnie rządzący będą wyskakiwać przez okna, Komorowskiego, że należy rządzących deskami po głowach, Stępnia, by użyć fizycznej siły do obalenia rządu, czy Sikorskiego, by dorżnęć watachę, to nawoływanie do przemocy, to nie ma nic wspólnego z demokracją, której rzekomo tak bronią.
Komuniści, ich potomkowie, ludzie, którzy poddali się zniewoleniu czerwonej zarazie  to urodzeni kłamcy ! Darujmy sobie to, że kłamali o słodszych od malin ustach Stalina, ale kłamali o mordzie Stalina na oficerach polskich, kłamali o bitwie z bolszewią w 1920 roku, kłamali o żołnierzach niezłomnych, itd, itd.
No i jak myślicie, co ci komuniści i ich potomkowie robią obecnie ?  Ano kłamią jak najęci, na każdym kroku. Oszukiwali nas począwszy od Magdalenki i grubej kreski, poprzez transformację i wyprzedaż majątku narodowego za bezcen.  To za ich rządów doszło w historii Polski do największych oszustw narodu polskiego: - tylko w ciągu 3 dni ukradli Polakom 153 MLD z OFE beszczeszcząc Kostytucję, przyzwolili mafiom watowskim PO i PSL wykraść ponad 250 MLD z budżetu państwa,  tylko w przeciągu 8 lat naliczyliśmy ok 42 afery złodziejskie i korupcyjne. To za ich rządów jednych Polaków wyrzucano z ich domów i mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), innych grabiono z oszczędności (Amber Gold, GetBack). 
To są normalni przestępcy !   A przestępców nie można tolerować jak normalnych obywateli. Ludzie !  Obudźcie się ! I zacznijmy ich odsuwać .... obojętnie gdzie. Nie zapraszajmy ich do mediów, bo albo tam kłamią, albo udają głupów. Oni nie mają nam nic do powiedzenia !!!
Polacy, ich trzeba, podobnie jak z palikociarnią, odsunąć od życia politycznego i publicznego. Nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 21.10.2018.
 

Obrazek użytkownika smieciu

05-09-2018 [23:04] - smieciu | Link:

Póki co nie widać żadnych chęci odsunięcia PiSu od władzy. Jak partia, jaki kandydat? Trzaskowski?
Warszawę weźmie PiS bo będzie to dobrze wyglądać w mediach. Poza tym PiS powinien jeszcze bardziej  ugruntować swoją pozycję na wsi. Po tych wyborach PSL może przejść do historii. Natomiast w wielu innych miejscach, pewnie się niewiele zmieni. Bo przecież o to chodzi.
O kontrolę wyborów z pewnością PiS martwić się nie musi. Jako partia władzy, swojego dopilnuje.
Co innego te wszystkie małe, lokalne ugrupowania. Im się z pewnością przyda. Więc warto czuwać.
 

Obrazek użytkownika Jan1797

07-09-2018 [21:52] - Jan1797 | Link:

Radio Erewań było pierwszym skojarzeniem, ( http://naszeblogi.pl/50845-rad... )
kiedy usłyszałem z ust opozycji, o potrzebie pilnowania wyborów.
Nie zaszkodzi jednak przypomnieć; https://www.youtube.com/watch?...
Zgadzam się w całej rozciągłości z oceną Pana Dybowskiego, chcę serdecznie podziękować za poświęcany czas i determinację.
Pozdrawiam.