Afera Rozporkowa - Pięta Achillesowa Mediów

Sposób w jaki media w Polsce opisują sprawę posła Pięty i jego romansu z rzetelnym dziennikarstwem nie ma za wiele wspólnego. Po obu stronach barykady fakty można zaobserwować ideologiczne zaczadzenie, stronnicze relacjonowanie i tym samym brak poszanowania dla czytelnika/słuchacza/telewidza. Interes grupowy i plemienna mentalność zabijają prawdę i są źródłem podziałów w społeczeństwie.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

07-06-2018 [09:20] - Stoczniowiec | Link:

No proszę. W poważniejszych serwisach które czytam (naszdziennik, radiomaryja, PCH24) ani słowa nie było o jakimś Pięcie. Lewackich nie używam, na niezaleznej ani słowa o sprawie. Gdyby nie okładki faktów i agor w kiosku nie wiedziałbym że jest jakaś 'afera', i dalej nie wiem o co chodzi i w sumie mało mnie to interesuje.