Plan Broniatowskiego v.3

1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje MŁODZIEŻ. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia 
2. Duży PLAC w centrum miasta (Plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych... 
3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. POSŁOWIE muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką "Biuro poselskie", żeby zapewnić immunitet
4. Namioty należy stawiać jak OBÓZ WAROWNY. Plus przenośne toalety i zapas drewna. 
5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień MILION ludzi demonstruje na placu i w okolicach. 
6. RADA MAJDANU czyli przedstawiciele demonstrantów i LIDERZY ZJEDNOCZONEJ OPOZYCJI, którzy muszą jeszcze zorganizować FUNDUSZE na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp. 
7. Oddziały SAMOOBRONY. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji
8. Stała obecność ARTYSTÓW na scenie i wsparcie DUCHOWNYCH

Zdaje się, że opozycji za trzecim podejściem udało się zrealizować to, do czego dążyli od początku tej kadencji: czyli tzw. plan Broniatowskiego. Co prawda w wersji okrojonej, oszczędnościowej lecz realia wykazały, że opiekunowie niepełnosprawnych to jedyne środowisko na tyle zdeterminowane by realnie walczyć z władzą PiS i jednocześnie dać sobą rządzić totalnej opozycji  Salonowi.
Na ile plan Broniatowskiego będzie skuteczny? Zobaczymy.
Jak na razie jego skuteczność wydaje się b. niska.

Osobiście mam nadzieję, że to co obserwujemy to ze strony władz RP raczej trening, który ma wykazać słabe strony obecnej ekipy przed kolejnym puczem już bezpośrednio w obliczu wyborów samorządowych. Nawet gdyby tak było trudno nie zwrócić uwagi na fakt, że duet Błaszczak - Macierewicz znacznie sprawniej radził sobie z rozbrajaniem prób puczów maderskiego i kramkowego niż obecny duet Błaszczak - Brudziński. I wydaje się, że to właśnie Brudziński jest tutaj słabym ogniwem. Ten sam Brudziński, który jest ponoć kadrowym PiS.
Najbardziej dziwią mnie płynące z wielu stron tzw. prawego twittera nawoływania do konfrontacji siłowej z niepełnosprawnymi. Bo chyba tylko to może z tego "majdanu" wykrzesać realny konflikt.
Niepokojące są również akcje czarnego PR wobec protestujących, to pokazuje tylko na trafność tezy "PiS PO to samo zło". Czasami można odnieść wrażenie, że obie partie zatrudniają do podobnych zadań tych samych ludzi. Jeśli nawet nie fizycznie tych samych to myślących i działających w ten sam sposób. A jeśli tak, to czym PiS różni się od PO?

Siłą Prawa i Sprawiedliwości jest to co w jego nazwie: postępowanie w zgodzie z prawami boskimi i ludzkimi, dochowywanie sprawiedliwości, tej ludzkiej zrozumiałej dla obywateli niekoniecznie paragrafów ale i sprawiedliwości społecznej, sprawiedliwości wobec przodków, sprawiedliwości wobec ludzi i wobec samych siebie. Póki ludzie będą wierzyli, że PiS to robi, póty będzie miał ich poparcie. Po to właśnie jest "majdan". By zmusić PiS do kroków nieprawych, niesprawiedliwych. Taka jest też istota planu Broniatowskiego. Majdan jest tylko ku temu środkiem.

Póki co wydaje się jednak, że obecne władze RP wychodzą mimo wszystko zwycięsko z konfrontacji z puczystami (przy czym pisząc puczyści nie mam tu na myśli niepełnosprawnych i ich opiekunów, ci są tylko narzędziem, podobnym jak za I rządu PiS narzędziem były strajkujące w KPRM pielęgniarki i białe miasteczko, wiadomo też, że gdyby puczyści wygrali to ci niepełnosprawni i ich opiekunowie potraktowani zostaną dokładnie jak pielęgniarki: kopem w pośladki).
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-05-2018 [23:02] - Imć Waszeć | Link:

Dopóki PIS nic nie robi z puczystami, to sam udowadnia, że w państwie panuje chaos, nierząd i bezprawie. Czego więcej potrzeba interwentom? Poza tym już sama publikacja Aneksu WSI przykryłaby medialnie kapciami wszelkie bieda pucze. Dlatego prawdopodobne jest to, co mówią liczni komentatorzy, że to sam PIS+coś_tam tuczy ten puczyk i przymyka oczęta na przemyt środków. To znakomicie odwraca uwagę od innych kwestii - Polonii, rolników i prywatnych kancelarii prawniczych o korzeniach w nadzwyczajnej kaście, spisujących gorączkowo niemal wszystkie nieruchomości w miasteczkach polskich. A notariusze już siedzą? No tak tak, czepiam się bezpodstawnie. Bo sprawę aresztu dostał w "losowaniu" sędzia z Gdańska, a przypadkowo żona notariusza też jest tam sędzią. No taki mały faux pas.

Obrazek użytkownika foros

25-05-2018 [23:08] - foros | Link:

może to i jest poligon przed kolejnym puczem za rok o tej porze.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-05-2018 [23:30] - Imć Waszeć | Link:

To więcej niż pewne, że kolejny pucz będzie 13 grudnia, bo tym szwindlom z PO nie tylko wydaje się, że Polacy wierzą jeszcze w martyrologię okrągłostołowych walczycieli z komuną. Takich jak Tusk, Schetyna, Kasprzak, Halicki,... (goto Wiki). Pewnie będzie też wyzywanie kotu pod willą na Żoliborzu. Będzie wszystko to co już było i szereg nowych atrakcji, bo wszyscy widzą, że PIS nic nie robi. A jak kota w domu nie ma...

Obrazek użytkownika foros

25-05-2018 [23:43] - foros | Link:

imo Salon ma program ściśle zdefiniowany: chleba i igrzysk
Chleba dla siebie igrzysk dla wyznawców. I dlatego potrzebny jest mu PiS i wszystkie okołopisowskie imprezy niezależnie czy PiS będzie czy nie będzie reagował. Bez własnych wyznawców pozostanie tylko konkurs podlizywania się możnym, a to chleb niepewny.
Natomiast brak kar za pucz sejmowy na pewno odbije się na PiS, bo godzi to w wizerunek partii sprawiedliwej.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-05-2018 [01:49] - Imć Waszeć | Link:

Dokładnie. Niech Pan nie zapomina, że za tą agenturą stoją największe mózgi wywiadu Europy Zachodniej. Jest więc już zapewne opracowany ze szczegółami nie tylko plan A, B, C, ale nawet Omega. Dodatkowo my nie mamy żadnych poważnych służb, bowiem latami ludzie polskich służb byli "szkoleni" przez ośrodki zachodnie. Efekt tego szkolenia będzie więc podobny do efektów studiów podyplomowych w Niemczech przez tuskoidów i rozmaitych zarządców polskiej gospodarki, nie wyłączając Morawieckiego. To dlatego kasta i rozmaici kodziarze mają odwagę robić to, co robią. Jest to efekt hołdu lennego, który nastąpił gdzieś na przełomie lat 80-90, gdy wojskówka poszła z czarnymi teczkami paść na kolana przed nowym panem. Dziś wydaje się, że byli to po prostu amerykańscy żydzi sprzymierzeni z Niemcami, jako siłą wykonawczą lecz nie łamiącą traktatów z ZSRR o strefach wpływu. Pamiętam taki przypadek, jak kolesie w czerni snujący się w latach 90-tych po polskich sieciach komputerowych. Wszyscy patrzą na takich Kubiaków z Marriotta i różne Pruszkowy dla gawiedzi, ale to zawsze były tylko słupy. Właściwe służby dokonywały zabezpieczania aktywów i pasywów w ciszy i spokoju. Wchodziły w gospodarkę, banki, resorty siłowe, telekomunikację, media, sieci komputerowe, kleciły rozmaite partie i pilnowały interesu rozmaitych zachodnich korporacji. Jeśli ktoś się wtedy kręcił wokół WAT-u, to dziś żyje, jest takim nietykalnym "żydem" i śmieje się z frajerów polskich. Tu trzeba uruchomić pamięć kolegów ze studiów i wtedy temat pójdzie. Za mało miejsca na szczegóły, więc mały przykład rozumowania. Oto portal, który domalował trampki żydowi z ADL obok prezydenta Dudu, czyli pewnie jest "nawiedzony". A to oznacza, że warto go czytać, lecz się nie zaciągać:

https://pikio.pl/wyciek-tajnyc...
M. in. w mądrość etapu o to chodziło i to nie rolnikom z Teksasu: http://telewizjarepublika.pl/t...
http://expresselblag.pl/2015/1...

To oczywiście jest już końcówka gry rozpoczętej gdzieś koło 1984 roku. Nie będę tu wrzucał linków. Proszę sobie pogooglować po temacie "Wikileaks + nazwiska" ewentualnie dodając coś jeszcze. Wiele z tych rzeczy będzie fałszywkami, jak powiedzmy wrzuty niemieckiego Faktu, ale po zebraniu dostatecznej liczby śladów, będzie to widać między wierszami. Trzeba tylko pamiętać o starych zasadach Sun Tsu i próbować dopasować kiedy jest "jak ciągną to pchaj", a kiedy "jak pchają to ciągnij". Słabość PIS-u to pochodna obsadzenia i penetracji Polski przez różne Gumisie, a nasz problem, to paniczny strach PIS przed tymi Gumisiami (=indolencja).

Dowód: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika paparazzi

26-05-2018 [02:00] - paparazzi | Link:

Ale trampki sam propagowałeś. Zorientowałeś się po czasie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-05-2018 [02:32] - Imć Waszeć | Link:

"22-05-2018 [17:44] - Imć Waszeć | Link: A ja mam pytanie. Czy ktoś w
A ja mam pytanie. Czy ktoś w PIS-ie już to rozkminił i na to zareagował, czy może uzależnia reakcję od ponownego wyboru na kolejną kadencję? Niemoc pisowska już zrobiła dostatecznie dużo szkód Polsce i Polakom:
Napalony na hajs truteń w trampkach obok polskiego prezydenta: http://kontrowersje.net/sukces...
Kontrowersje:
Pytanie konkursowe. Które zdjęcie jest z Photoshopa? I czy mamy nową wyspę PO-KOD w Internecie?
1. https://pikio.pl/andrzej-duda-...
2. http://www.prezydent.pl/aktual...

"
Rozumiem, że to bardzo niedobrze, że jako jeden z nielicznych w Polsce się zorientowałem. Czyżby autor wklejki z trampkami? Kurak to olał ale zostało po kimś to:

"oli – Maj 20, 2018 18:47
Jest co najmniej kilka podobnych zdjęć w sieci z aktualnej wizyty w USA, na których ten Żyd stoi obok Dudy i jest obuty przyzwoicie do okoliczności. Sam nie wiem, ale może być to ordynarny fotomontaż. Dobrze było by to sprawdzić u źródeł
."

Wiarygodność to skarb... podobno.