PRZEBÓJ NA MUNDIAL!!!

Kiedy wiosną TVP ogłosiło konkurs na opolski „PRZEBÓJ NA MUNDIAL” – przypomniałem sobie, że w 2012 roku napisałem dynamiczną, "kibolską" piosenkę pt. roboczym „TU JEST POLSKA”. Nie ośmieliłem się wtedy (ze względu na nagromadzenie w tekście „faszystowskich” wykrzykników rodzaju „Bóg-Honor-Ojczyzna”) zgłosić tego utworu do konkursu na oficjalny hymn mistrzostw. Ale dziś – licząc na „dobra zmianę” i Jubileusz Stulecia NIEPODLEGŁEJ – zdecydowałem się zaryzykować festiwalową konfrontację...

Niestety – mój „hicior” nie znalazł uznania w uszach jurorów i przepadł w opolskich eliminacjach. Dlatego poddaję go dziś pod ocenę najważniejszemu dla mnie sędziemu: publiczności. I udostępniam do powszechnej degustacji w sieci.

Jeśli Wam się spodoba – przekażcie ten link dalej. A teraz otwieramy okna, potencjometry ma maksa w prawo – i słuchamy!!!

TU JEST POLSKA!
https://www.youtube.com/watch?...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-05-2018 [23:51] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Niestety – mój „hicior” nie znalazł uznania w uszach jurorów" Znaczy się, że są jeszcze  ludzie rozsądni w Polsce.

Obrazek użytkownika Temperatus

13-06-2018 [17:01] - Temperatus | Link:

Grunwald super kiczu , mega szmiry, bombastycznego hurrapatriotyzmu i dno dna!