Żydzi oskarżają nas o Holocaust, my mówmy o ich zbrodniach n

Żydzi oskarżają nas o Holocaust, my mówmy o ich zbrodniach na Polakach
 
Antypolonizm cały czas był, tylko był mniej widoczny, trochę w uśpieniu. Jak poprzednie rządy wykonywały wszystkie zalecenia światowej finansjery w większości opanowanej przez Żydów, wszystko było cacy.
Żydzi, których gościliśmy na naszych ziemiach prawie 800 lat, są największymi antypolonistami, nie Niemcy, a Żydzi.

Niemcy zapłacili Żydom więc milczą, Polacy nie są skorzy więc oskarżają nas o wszystko, nawet o Holokaust. Polacy współpracowali z Niemcami, ale był to promil, a na takich którzy współpracowali polskie państwo podziemne likwidowało.

Żydzi ochoczo donosili na swoich współziomków czego dobitnym przykładem jest Stella Goldschlag, która w czasie wojny doniosła w Berlinie jak szacują na od kilku do kilkunastu tysięcy ziomków, a od tzw. „ głowy” dostawała około 60 marek. Szef łódzkiego getta Rumkowski wysłał do obozów kilkanaście tysięcy dzieci, by w końcu sam do niego trafić.

Warto wspomnieć „słynną” 36 Dywizję Grenadierów SS „Dirlewanger”, która pacyfikowała Powstanie Warszawskie i mordowała cywilów,  w której dobrowolnie służyło około 200 Żydów.

Żydzi wiernie służyli wszelkim totalitaryzmów, można tu podać szefów NKWD Berie i Jagodę oraz większość kierownictwa MBP ( Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego) po wojnie w Polsce.

Słynna pisarka w swoich Dziennikach w 1947 r. "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".

Tyle się mówi o Jedwabnym a nie wspomina się o żydowskich zbrodniach na Polakach w Nalibokach.

Wielu Żydów uratowanych przez Polaków ich nienawidziło , czego przykładem może być gwiazda salonów Bronisław Geremek w nieupublicznionym wywiadzie w Polityce z Hanną Krall.

H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?
B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!
H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!
B.G. To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście a później nawet, kiedy już było pewne, że mój ojciec — Borys Lewartow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej zginął w getcie warszawskim ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętszemu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma?

Wydaje się, że to Żydzi z mlekiem matki ssą nienawiść do Polaków, czego przykładem może być żydowski burmistrz Jersey City , który oskarża Polaków o Holocaust i nowe pisanie historii. Ale i wśród Żydów znajdują się tacy  jak ocalały z Auschwitz Edward Mosberg, który chwali i broni Polaków.

 https://wiadomosci.wp.pl/wzruszajacy-gest-bylego-wieznia-obozu-moment-ktory-mowi-wiele-6240680703195265a
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

07-05-2018 [15:32] - paparazzi | Link:

Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym "gojów". Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako " Antysemityzm !"
- pisarz żydowski Louis Golding, "The Jewish Problem"
"Zaniechanie przez bardzo wpływową i bogatą społeczność Żydów amerykańskich, poważnych i obiektywnych badań przypadków antysemityzmu jest znamienne. Ani religijni ani świeccy przywódcy wielu żydowskich organizacji nie chcą stracić tej potężnej broni, jaką jest uprzedzenie rasowe do obcoplemiennych i przywiązanie do wiary…. Jest to spisek rabinatu, żydowskich nacjonalistów, jak i innych przywódców zorganizowanego Żydostwa, trzymającego zawsze oręż uprzedzenia rasowego w zanadrzu."
- dr. Alfred Lilienthal żydowski historyk, "Druga strona monety" (The other side of coin)
"Żyd współczesny nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje - on go stworzy. Dzisiejsi Żydzi są jak kobiety - pragną władzy, nie jawnej, lecz zakamuflowanej."
- I. B. Singer, noblista, wielki pisarz żydowski

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2018 [16:08] - Andy51 | Link:

W pełni się s tym komentarzem zgadzam

Obrazek użytkownika paparazzi

07-05-2018 [17:21] - paparazzi | Link:

Wyszukane w sieci """"(See" The Scroll of Agony, The Warsaw Diary of Chaim A. Kaplan ", New York 1973, p. 384, 386, 389, 399). On p. 231 of his book Kaplan quotes the bitter Jewish wit at the time. He had the form of a short prayer: "Let us fall into the hands of gentile agents, but do not let us fall into the hands of a Jewish agent."""
Krotko, Żydzi modlili sie żeby nie wpaść w ręce żydowskich oprawców.
One of the biggest killer was your brother, the name “Genrikh Yagoda.” The greatest Jewish murderer of the 20th Century, the GPU’s deputy commander and the founder and commander of the NKVD. Yagoda is responsible for the deaths of at least 10 million people. His Jewish deputies established and managed the Gulag system Still, we are talking about history and real numbers – Jews, for some reason where represented in higher numbers than even Russians themselves in NKVD, and using logic of many today’s Jewish “intelectuals”. Communist Jews are as responsible for European mass genocides as Germans Nazis.""""

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2018 [16:09] - Andy51 | Link:

Niestety nie znam angielskiego.

Obrazek użytkownika xena2012

07-05-2018 [16:22] - xena2012 | Link:

Żydzi oskarżają nas o Holocaust,my mówmy o ich zbrodniach na Polakach...............A kto się osmieli nawet pisnąć a cóż dopiero mówić.Dr Ewa Kurek znana historyk,badaczka stosunków żydowsko-polskich nawet nie jest w stanie odbyć spotkania czy wygłosić prelekcji,bo wszedzie spotyka ją odmowa wynajęcia sali na odczyt,czy złosliwe zawiadomienie tuż przed wykładem o cofnięciu decyzji .Gdzie mamy mówić u cioci na imieninach?W internecie? Telewizja tak skora do wyswietlania ,,Pokłosia'' czy gniotów Holland broni sie rękami i nogami od wszelkiej debaty.Marszałek Karczewski pomówiony i fałszywie oskarżony  już,trzeci dzień rozważa czy podjąć kroki prawne wobec chłystka z Jersey City i pewno skończy się na niczym,bo chłystek o głupkowatym wyglądzie jest Żydem. Marszałek Karczewski  poczuł sie urazony nazwaniem go antysemitą gładko przełykajac całą resztę prostackiego tweetu.Nie uraziły go sformulowania pełne lekcewazenia i pogardy: ,,ten facet to żart'' czy ,,senator Stanisław''.Trzecia osoba w państwie dla takiego obrzypępa jak Fulop to facet? zart?Stanisław bez nazwiska? Proszę przejść na portal ,,Fakt'' a znajdzie Pan masę komentatorów zachwyconych zachowaniem tego czlowieka.Z jakim nabożeństwem długaśny artykuł na Onecie bodajże podaje rozważania niejakiego Grabowskiego i Enkelking o strasznych Polakach zabijajacych masowo Żydów,rozbijajacych główki żydowskim dzieciom,a wszyscy niemalże komentatorzy z tym sie zgadzają.Więc z kim i jak Pan chce o żydowskich zbrodniach mówić?

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2018 [16:28] - Andy51 | Link:

Wszystko co piszesz jest dla mnie niepojęte.

Obrazek użytkownika xena2012

07-05-2018 [17:10] - xena2012 | Link:

Co mianowicie jest niepojęte?

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2018 [17:18] - Andy51 | Link:

Że tak na wszystko pozwalają nasze władze i nie reagują na ten antypolonizm Żydów.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-05-2018 [21:01] - Imć Waszeć | Link:

Punkt pierwszy: "prawicowe" portale powinny przestać blokować posty, w których występuje słowo "żydokomuna". Tylko samo wystąpienie bez bluzgów, pani Nykiel kiedyś blokowała takie numery IP na pół godziny i taką właśnie mamy prawicę Ży2Pe. To jest bardzo mały kroczek, ale "patrioci" nawet tego nie potrafią zrobić bez rozkazu u siebie na portalu.

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2018 [21:03] - Andy51 | Link:

Nie przesadzaj.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-05-2018 [21:41] - Imć Waszeć | Link:

Punkt drugi: przywrócić karę śmierci dla zdrajców współpracujących z obcymi państwami w rabowaniu i niszczeniu Polski.

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2018 [08:16] - Andy51 | Link:

A jak nie karę śmierci to dożywocie beż możliwości wyjścia.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2018 [14:06] - rolnik z mazur | Link:

I kto ma to zrobić? Zdrajców nieboszczyków nie mogą zdegradować. Toć musieliby powywieszac samych siebie. Sierżant sztabowy rozdaje karty i pokazuje kierunek marszu. Mogliby przynajmniej jakiegoś oficera na rewizora przysłać. Widać stwierdzono że i sierżant na to stado baranow wystarczy. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-05-2018 [16:16] - Imć Waszeć | Link:

On nie wydaje rozkazów, ale je przekazuje i pilnuje jak się je wykonuje. Czyli jest wszystko w porządku i sierżant pasuje. Więcej o rozkazach mogliby na torturach powiedzieć starzy usmoleni wyjadacze z żydokomuny, bo oni stają dziś w niewygodnym rozkroku pomiędzy Sorosem a Izraelem. Proszę zauważyć, że dr Krajski wieszczy wojny pomiędzy masoneriami albo żydami tradycyjnymi a kabalistami, a tymczasem nie widać, żeby te grupy w jakiś sposób różniły się w ocenie Polaków, w stosunku do naszej kasy i to komunikowały w jakiś słyszalny sposób. Dziwna to wojna, jeśli w ogóle wojna.

Obrazek użytkownika lala

08-05-2018 [02:28] - lala | Link:

ech, jak fajnie wierzyć w tzw. żydokomunę jak sprawców wszelkiego zła, bo wszak "Polacy-wolne ptacy" są wyłącznie szlachetni...
a jakoś mało kto sobie uświadamia FUNDAMENTALNĄ różnicę losu - bycie Żydem oznaczało za okupacji wyrok śmierci, bycie Polakiem - niekoniecznie,
można było cicho siedzieć ewentualnie szmuglować słoninę i bimber,
jaką szansę miało przetrwać żydowskie dziecko a jaką dziecko polskie??? ot, taki los sieroty....

 

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2018 [08:17] - Andy51 | Link:

No to pojechałeś.

Obrazek użytkownika xena2012

08-05-2018 [10:07] - xena2012 | Link:

Wg Pani/Pana Polacy w czasie wojny wiedli zycie niemal komfortowe przeczekując wojnę ,siedząc cicho i szmuglując bimber i sloninę? Polacy walczyli na wszystkich frontach,działało najwieksze w Europie państwo podziemne,działały organizacje ruchu oporu,Żegota. Tyle,że po wojnie nie bylo nam dane o martylologii Polaków mówić,a wielu z AK tych co walczyli z Niemcami zamordowano w katowniach. Teraz w ogóle nie mówi sie o Polsce jako o okupowanym kraju ,o milionach Polaków którzy oddali życie. Nic dziwnego wg pseudofilozofki Enkelking śmierć Polaka to zwykly,naturalny akt zejscia ze świata zrównany ze smiercią zwierzęcia i bez wymiaru metafizycznego zarezerwowanego dlaŻydów. Na podstawie przeżyć mojej rodziny mam odmienne zdanie niż lala.Los Polaków nie był lepszy od losu Żydów.

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2018 [16:08] - Andy51 | Link:

Jestem mężczyzną, jakieś mylne wnioski Pani wyciąga, nigdzie u mnie nie jest napisane, że Polacy wiedli komfortowe życie, a o bohaterstwie i walce Polaków wielokrotnie pisałem. Krew poległych 3 mln Polaków w czasie II wojny świadczy o polskiej traumie.

Obrazek użytkownika xena2012

08-05-2018 [17:47] - xena2012 | Link:

Przeciez to nie bylo adreowane do Pana tylko do niejakiego czy niejakiej lali.

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2018 [20:13] - Andy51 | Link:

OK. może źle zrozumiałem.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2018 [14:10] - rolnik z mazur | Link:

Lala wroc do podstawówki. Modl sie o zdrowie bo o rozum to już za późno. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-05-2018 [16:19] - Imć Waszeć | Link:

Żydokomuna inaczej nazywa się "resortowi" oraz rdzeń WSI i Układu. Resort jest rozumiany tu w szerszym sensie, czyli także z włączeniem związków rodzinnych sprzed wojny, jak powiedzmy KPP, KPZU lub KPZB. Co w tym dziwnego? Przecież widać wyraźnie kto przez 25 lat burzliwego niedorozwoju obsiadł uczelnie, fundacje, sądownictwo, bankowość, biznes i media.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-05-2018 [16:27] - Imć Waszeć | Link:

@lala To dobre pytanie. Proszę zapytać ortodoksów finansjery z USA, dlaczego po 1941 nie rozpoczęli zrzutów bimbru i kokainy na tereny gett, tylko zawracali te statki wypakowane żydami na głodzie z powrotem do tego złego Hitlera. Przecież gdyby żydzi dysponowali wtedy nadmiarem bimbru i kokainy, to napruci hitlerowcy nie byliby w stanie odróżnić żyda od latarni, a dodatkowo ghetto dwellers mieliby szmalu jak lodu. Niedostarczenie takich drobiazgów odbieram jako życzenie śmierci tych biednych ludzi wyrażone przez amerykańskich pasibrzuchów. Oni ich zamordowali w ten sposób ;)

Pasuje wam hagada, to nie ma problem. Ja uprzejme życze.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

08-05-2018 [09:11] - Stoczniowiec | Link:

Wolne żarty, panie Andy - im bardziej nas atakują, tym bardziej "partia" dąży do "pojednania".  Czekają aż jakiś "dobry jony" powie coś miłego i trzęsą się nad tym, a jak ich prezydent nas oskarża to udają że nie słyszeli (rząd) albo twierdzą że nic nie powiedział (prezydent). Taka miłość bez wzajemności przerabiana już była wcześniej, za peowca, z ruskimi - oni nas mordują, my im dziękujemy...

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2018 [16:12] - Andy51 | Link:

Nie zgadzam się z Tobą, nie jest tak jak piszesz.

Obrazek użytkownika Valdi

08-05-2018 [22:27] - Valdi | Link:

No tak ale ...
1.W Jedwabnem to nie Polacy mordowali Żydów ale Niemcy i cała ta historia jest spreparowana. Manipulację tą nadzorował syn enkawudzisty Stolzmana, który był wówczas polskim prezydentem.
2.Beria był Gruzinem a nie Żydem
3.Rozmowa z Geremkiem jest wrzutką. Ona się nie odbyła. Zostało to opisane już dawno temu.

Obrazek użytkownika Andy51

09-05-2018 [10:20] - Andy51 | Link:

Z pierwszym punktem zgoda, w drugim też, ale to nic nie zmienia, z trzrecim się nie zgadzam. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-05-2018 [11:42] - Imć Waszeć | Link:

Jest Pan jasnowidzem, że (nie?) zgadza się z czymś, czego nikt dotąd nie widział, a wszyscy wskazują tylko na przedruki z odpisów z taśm i to z jednego tylko źródła? Gdzie są te taśmy? Przerażony przepisywacz wstydliwie pociął na konfetti sylwestrowe? Taką bombę!? Kontrowersje:
Analiza moczu: http://niniwa22.cba.pl/ANALIZA...
Waldemar Łysiak o "Taśmach Geremka": https://groups.google.com/foru...
Wyborcza twierdzi "ubecka fałszywka": http://www.pressreader.com/pol...
Jedno jest pewne, to WSI zrealizowało ten "żydowski" plan ograbienia Polaków i zagonienia ich do WSIowych warsztatów, by robili za miskę zupy aż do śmierci, a w 1981 Geremek nie mógł wiedzieć o planach wojskówki, które zaczęły być realizowane gdzieś od 1984. Nawet cwaniak oceaniczny w randze geniusza liberalnej ekonomii Lewandowski, nie miał takiego przeczucia, robiąc komplety dla swetrzarzy z uczelni. Ponadto z tych tekstów wyziera przerażająca wizja, że to właściwie Geremek sterował Sorosem, Sachsem, Netanjahu i Danielsem. A może nawet samym papieżem!

"Co jest potrzebne na rozruch takiej spółki? My wiemy dobrze.
Pieniądze! A kto ma dziś dobre pieniądze na takie interesy? Może Polacy?
Nie, ja Polaków w tym interesie, jako udziałowców w zyskach, nie widzę.
Pieniądze dadzą Żydzi. Głowę do interesów też dadzą Żydzi. Pyta się pani,
skąd ja wezmę tylu Żydów? Ano, na szczęście ludu Izraela, już są (...) - z
kadrami do zreprywatyzowania przemysłu, rzemiosła i handlu nie mamy
najmniejszego kłopotu. A warsztaty pracy stoją otworem i nawet puste.
Opłaciło nam sieje doprowadzić do takiej żałosnej ruiny. W takim stanie będą
je nam dawać darmo i jeszcze całować w rękę, aby była praca dla Polaków
(...) Jak to wszystko się uda, to cała <Solidarność> będzie kijem napędzała
swoich członków, a i partyjnych też, do ostrej roboty, w nadziei, że
samorząd zbliży się do zysków na horyzoncie. Te zyski będą, ale jak pęczek
marchwi przed łbem osła, aby chciał ciągnąć ciężki wóz".
"

Reprywatyzacja w 1981? Samorządy w 1981? Znajdźmy do chol... te taśmy, bo może jeszcze tam podał dobre liczby w Totka na maj 2018!!!

Obrazek użytkownika Andy51

09-05-2018 [13:02] - Andy51 | Link:

Mogę mieć własną opinię?

Obrazek użytkownika Valdi

09-05-2018 [13:04] - Valdi | Link:

No właśnie !
Czasy były inne, metody prowokacji też. Może jakaś rozmowa się odbyła i dało to SB-ecji pomysł do knucia. W każdym razie taśm nie ma, natomiast SB-cja i jej knucie było. "I to by było na tyle" jak mawiał niezapomniany prof. Stanisławski :)
A swoją drogą nie sposób nie docenić profetyczności autora tej fałszywki. Tylko dlaczego tyle tam błędów ortograficznych ???

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-05-2018 [19:12] - Imć Waszeć | Link:

Rozmowa się odbyła, artykuł się częściowo ukazał, reszta to konfabulacje. Autorka potwierdziła tę część tezy, ale zrezygnowała z dochodzenia swoich praw przed ubeckim sądem. Jest to napisane w tym artykule z GW (tfu.). Co do reszty, to właśnie zaznaczyłem te fragmenty, o których Geremek nie mógł wiedzieć podczas rozmowy, o mile nie był szefem wszystkich szefów.

"Profetyczność" w roku 1997 jest dość zrozumiała.

Obrazek użytkownika Valdi

11-05-2018 [19:59] - Valdi | Link:

Niestety nie pamiętam kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej sprawie, ale to było chyba grubo przed 1997. Chyba jeszcze w latach 80-tych
Pozdrowienia
PS
Miło poznać na blogu kogoś zorientowanego.