Jakiej zbrodni musi dopuścić się polityk platformy...

 

 
Jakiej zbrodni musi dopuścić się polityk platformy, by wreszcie zostać ukarany?
To zależy... Od wielu czynników. Lecz przede wszystkim od miejsca jakie on zajmuje w Układzie Władzy.
Proszę mi pokazać choćby jednego członka ferajny Tuska, prosto mówiąc, nieformalnego gangu, który zawłaszczył Polskę, który został ukarany skutecznie za swoje fatalne, a nawet przestępcze działania.
A mamy ich na prawdę sporo.
Chlebowski – korupcja i podejrzane kontakty – ciągle się tam tuła w polityce.
Karnowski – ewidentna korupcja, sprawy sądowe – niezniszczalny prezydent Sopotu.
Sawicka – złapana za rękę na przestępstwie, osądzona, a potem uniewinniona.
Drzewiecki – ewidentna korupcja i złodziejska żona – ciągle w ferajnie.
Bohaterowie afery podsłuchowej – jeden Sienkiewicz zdjęty z ministerstwa. Lecz wkrótce dostanie intratną propozycję.
Kopacz – publiczne, kłamstwa, mataczenie i oszukiwanie narodu – została premierem.
Arabski – ewidentnie współwinny katastrofy smoleńskiej – "schowany", jako ambasador w Hiszpanii.
A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo lista byłaby długa, jak rolka tory.
 
I wreszcie – as nad asy – Radosław Sikorski – dureń, bufon i szkodnik, lecz nie wiadomo gdzie mający silne plecy. Na Kremlu?
Taki typek powinien z trzaskiem i to raz na zawsze wylecieć z polityki po ujawnieniu podsłuchów, na których negował własną politykę zagraniczną i potężnie szkodził państwu. Nic z tego... Jest nieprzemakalny. Po trzech miesiącach rozwala obraz polskiej polityki doniesieniami o grze Putina z Tuskiem. I znowu nic. Marszałek... psia kość.
 
Podejrzewam, że gdyby wpadł do przedszkola i pokroił piłą tarczową grupę niewinnych dzieci, to ferajna by go wybroniła.
 
W Polsce nie ma granic dla bezczelności i przestępczej swobody działania obecnej władzy. Mogą wszystko, co tylko zapragną.
Stawiać dworki w pięknych miejscach i ustanawiać nad tym osobistą władzę administracyjną; otwarcie handlować z ruskimi szpiegami; jako prezydent miasta skupować mieszkania po śmiesznych cenach; kompletnie pijani leżeć zarzygani na ulicy, albo w Niemczech na lotnisku wykrzykiwać Hail Hitler; czy oficjalnie raczyć się kokainą (nawet w damskim przebraniu).
 
Sikorski byłby osądzony i skazany nawet w Bułgarii i Rumunii. A nawet w afrykańskiej Angoli, którą nieco znam. Może Burkina Faso i Cabo Verde, to są standardy na jego poziomie.
 
Czy kiedyś q...a w Polsce zapanuje sprawiedliwość?
 
Wyobraźmy sobie, że w końcu ferajnie i Układowi uda się wydrzeć władzę i przejmie ją uczciwa ekipa. Przecież wtedy wszystkie te trybunały stanu i sądy najwyższe będą musiały pełną mocą pracować latami, by osądzić i skazać tych, co teraz codziennie uśmiechają się do nas ze studia tefałen.
 
Gdzie ja żyję?

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

25-10-2014 [09:38] - CzarnaLimuzyna | Link:

"Jakiej zbrodni musi dopuścić się polityk platformy, by wreszcie zostać ukarany?"
Ja się wcale nie dziwię.
Komunistyczni mordercy i zdrajcy nie zostali ukarani, a polszewików za przekręty mają karać- kto - resortowe sądy? Wolne żarty.
Wkurzam się, bo nadal większość nie rozumie tego: III RP nie jest państwem polskim, bo nie odnowiła ciągłości prawnej z II RP. Gdyby tak sie stało to automatycznie nastąpiła by Norymberga dla komuny i konfiskata zagrabionej własności.A potem przy zerowej tolerancji dla aferzystów - odbudowa naszej ojczyzny. Większość Polaków oszukuje się, żeby nic z tym nie robić.
Reasumując -  jest to skundlenie moralne społeczeństwa, konsekwencja sowieckiej operacji "obalenie komunizmu" , a to z kolei stanowi podstawową wiedzę dla kogoś, kto ma ambicję uchodzić za osobę znającą najnowszą historię Polski.
Poprzedni twój wpis był b. fajny. Pzdr.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [09:59] - jazgdyni | Link:

Witaj

Ja naiwnie sądziłem, że są pewne granice, wstydu, moralności, smieszności. Okazuje się że dla ferajny nie ma żadnych granic!

A naród? Cóż... jest kompletnym impotentem. Będą nas rozgrywać, jak będą chcieli.

Pozdrawiam

Ps. Dziękuję

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-10-2014 [12:04] - Józef Darski | Link:

Nie jest państwem nie dlatego, że nie odnowiła, tylko dlatego, że faktycznie kontynuuje PRL i ZWALCZA interesy Polski.

Obrazek użytkownika ba.a

25-10-2014 [10:48] - ba.a | Link:

"W Polsce nie ma granic dla bezczelności i przestępczej swobody działania obecnej władzy. Mogą wszystko, co tylko zapragną."

Bo ta część społeczeństwa,która rozumie ich działania,jest zbyt mała.Większość do której kierowane są te tłumaczenia to bezmyślne osły,leniwe i głupie.Dlatego mogą mówić co chcą,robić co chcą i nie odpowiadać za nic.
Głupków się nie obawiają,a mądrych wyśmieją,nastraszą lub przekupią.[vide Julia Pitera]
Będzie bardzo trudno pozbyć się tego "żłobstwa".

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [11:24] - jazgdyni | Link:

To prawda. Naród w dużej mierze sparszywiał. Zadowolony, piwem, grillem i ciepłą wodą w kranie spoczął na laurach i nie ma najmniejszej poprawy na zmiany i poprawę losu. To coraz bardziej społeczeństwo parobków. Młodzi i prężni są w Londynie. A reszta?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-10-2014 [12:03] - Józef Darski | Link:

wcale nie są zadowoleni. To działa inaczej. Po prostu są zbyt zależni, albo myślą, że są zależni. Nie chcą podjąć ryzyka niezależności, to służalstwo z wyboru, ale nie z zadowolenia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [12:17] - jazgdyni | Link:

Zadowoleni minimalistycznymi potrzebami parobka i fornala. I oczywiście narzekają, zawsze narzekali i będą narzekać. To należy do rytuału. Lecz palcem nie kiwną, by zmienić na lepsze. Ja to nazywam bylejakość. A zależność? Ludzie kochają być od kogoś zależnym. Nie trzeba mysleć i podejmować decyzji.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

25-10-2014 [11:06] - Andy51 | Link:

Cześć Janusz
A nijaki TW Znak czyli Boni, w którego ministerstwie dokonała się największa korupcja  w III RP co przyznał Wojtunik został zesłany do Brukseli. 

Pozdr

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [11:25] - jazgdyni | Link:

Andrzeju,
jak zaczniemy ich wszystkich wymieniać, to zabraknie miejsca.

To jest lista bez końca.

Serdeczności

Obrazek użytkownika JacBiel

25-10-2014 [11:58] - JacBiel | Link:

Afery ogólnopolskie, to jedno.
Wiele małych aferek i skandali w ogóle nie ogląda światła dziennego, chociaż rujnuje życie nie jednej osobie.
Kuriozalne wyroki sądowe, ekspertyzy biegłych robione "pod zamówienie", czy postępowania administracyjno skarbowe.
Cały system jest chory, gdyż urzędnicy każdego szczebla, są w zasadzie niezatapialni, a więc bezkarni.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [12:22] - jazgdyni | Link:

Witam

Pewnie - system jest chory i zdegenerowany na każdym poziomie. Sitwy są wszędzie, w każdej gminie, powiecie i województwie.
A co zrobiła ferajna Tuska? Podwoiła liczbę urzędników i kompletnie rozmyła odpowiedzialność. To perfidne działania, świadome i z premedytacją, by ukształtować społeczeństwo poddanych. Takie Bizancjum..

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika seaman25

25-10-2014 [13:55] - seaman25 | Link:

Raz jeszcze polecam "Lidera" a naprawdę wiele się wyjaśni bez wyliczanki poszczególnych afer i aferek oraz ich udziałowców. Tam jest pokazane całkiem jasno gdzie tkwi "jadro ciemności". Pan Michalkiewicz nazywa to towarzystwo - rozdające (znaczone) karty mianem "bezpieczniackie watahy" i chyba niezbyt się myli.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [14:05] - jazgdyni | Link:

Witam,

ja nie jestem pewny, ze samo jądro jest w Polsce. Tu są tylko posłuszni wykonawcy.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika seaman25

25-10-2014 [14:48] - seaman25 | Link:

a tu to jest pełna zgoda, "bezpieczniackie watahy" w odpowiednim czasie, oficjalnie zwanym "odzyskanie niepodległości" w 1989r, przewerbowały się gdzie się tylko dało i jakoś niezbyt mają ochotę robić z siebie głupków w światłach jupiterów przed kamerami TV. Na widok "publiczki" wystawiają właśnie tych Drzewieckich, Tusków, Sikorskich et consortes którzy śpiewają tak jak (za kulisami) "orkiestra gra", vide najnowszy "sukces Kopaczki" w Brukseli.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [19:18] - jazgdyni | Link:

Najgorsze jest to poczucie bezkarności, jakie mają. Wiedzą, że nic im nie grozi.
Czy na prawdę nie ma mocnych na tych drani?

Obrazek użytkownika xena2012

25-10-2014 [14:33] - xena2012 | Link:

należy wspomnieć o czynniku gwarantującym Platformie całkowitą bezkarność tzn. o mediach.To one przez lata rzadzenia PO fałszowały ,zakłamywały ,przemilczały fakty.Dzięki Stokrotkom,Lisom,Kuźniarom i innym do opinii publicznej przedostają się tylko te wiadomości które PO pozwala podawać.Ogrom bezczelności zapoczątkowany aferą hazardową zręcznie maskowany przez media skutkował zabójstwem i usilowaniem zabójstwa w Biurze Poselskim w Łodzi.Ciekawe czy pan Cyba w ogóle siedzi w więzieniu,bo jakoś cichy i pospieszny był ten jego proces,zresztą mediom udało się wmówić,że winny był PiS.Tak zgadzam się z Panem,że teraz każda zbrodnia PO ujdzie na sucho,przy tych mediach na pewno.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [18:22] - jazgdyni | Link:

Jak najbardziej. Media, które powinny być obywatelskim policjantem, prokuratorem i sędzią nie istnieją!
Tylko sami adwokaci i tuba propagandowa władzy. To jest strasznie paskudne.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika marco.kon

25-10-2014 [21:09] - marco.kon | Link:

I wreszcie – as nad asy – Radosław Sikorski – dureń, bufon i szkodnik, lecz nie wiadomo gdzie mający silne plecy. Na Kremlu? NIE, w Izraelu.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-10-2014 [21:20] - jazgdyni | Link:

Myślisz? Żonka mu załatwia?
Byłem przekonany, że Żydzi nie cierpią głupców.

Obrazek użytkownika Jean Bart

29-10-2014 [15:13] - Jean Bart | Link:

przepraszam pana panie z gdyni a co to takiego "medical advisor"? bo ja ze wsi i tak malo kumam.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-10-2014 [08:50] - jazgdyni | Link:

Przeszkolenie medyczne basic i advanced.

Potrzebne oficerom na morzu.

Obrazek użytkownika Jean Bart

29-10-2014 [15:28] - Jean Bart | Link:

jeszcze zapomnialem zapytac bo jestes pan panie z gdyni tez "lifesaver"...co prawda ja niegramotny ale stukajac w komputer to znalazlem ze pan ratujesz zycie! jestes pan takim ratownikiem z pogotowia ratunkowego?

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-10-2014 [08:51] - jazgdyni | Link:

Ratownictwo morskie: osobiste oraz innych

Obrazek użytkownika Jean Bart

29-10-2014 [15:31] - Jean Bart | Link:

to jeszcze ja! hmm, no bo wlasnie jeszcze tam pan napisales ze jestes "trained lifequard" czy jakos tak a wczesniej ze "lifesaver" to moze ma pan na mysli ze maslo jest maslane? bo wie pan ja ze wsi i taki niegramotny....

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-10-2014 [08:54] - jazgdyni | Link:

Niech się pan nie martwi. Wielu pochodzi ze wsi i jakoś sobie radzi.

Różnica między lifeguard i lifesaver jest bardzo istotna. W pierwszym chodzi o niedopuszczanie do wypadków, a w drugim o ratowanie życia w wypadku.

Pozdrawiam