W obronie cywilizacji musimy stać się rasistami?

 

 

 
Czy jesteśmy świadkami upadku cywilizacji? Naszej cywilizacji.
Panie Boże, w jakich niesamowitych czasach dałeś nam żyć. Ciągle jeszcze zmagamy się z potwornymi "izmami", które przeorały nasz świat. Faszyzm, nazizm i najgorszy z nich komunizm przewaliły się przez nasze ziemie i nic już nie jest takie, jak dawniej.
Jak by tego było mało, potworek wylęgły na tych zbrodniczych ideach i teoriach – neo-liberalizm, próbuje zakończyć dzieło rozpoczęte przez Marksa, Lenina, Hitlera i Stalina, dzieło kompletnego zniszczenia naszej cywilizacji łacińskiej.
Proces niszczenia cywilizacji zachodu powodowany jest atakami z zewnątrz, jak również postępującym rozkładem od wewnątrz. Spróbujmy się temu przyjrzeć.
 
I
 
Nie jestem rasistą ani ksenofobem. Zjeździłem cały świat. W państwach, że tak powiem egzotycznych, mam przyjaciół i znajomych. Na Filipinach, w Indonezji, Singapurze, w Indiach. Kenii, Angoli, czy na Wyspach Zielonego Przylądka. Także w Brazylii i Jamajce. Lubiłem ich odwiedzać, być goszczonym, dyskutować. Lecz, czy chciałbym, żeby oni wszyscy przyjechali tu do mnie i żyli obok, w naszych czterech porach roku i chłodnym klimacie? Chyba raczej nie... Oni są prawdziwi w swoim miejscu, w swoim żywiole. Kultura ich związana jest z otoczeniem w tych egzotycznych miejscach, z klimatem, ciepłem i pogodą, słońcem i obfitą zielenią. Polska dla nich byłaby obca i raczej nieprzyjazna.
A jednak...
 
Schizofrenia rozpoczęła się przez głupotę i brak wyobraźni w chwili upadku europejskich państw kolonialnych. Uznano wówczas nieopatrznie, że mieszkańcy kolonii mają prawo bez wiz i zezwoleń zamieszkać w metropolii, jeżeli tylko mają taką ochotę. Nadzwyczajna nadopiekuńczość.
Jak by Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, czy Portugalii niczego nie nauczył przypadek Francji i potworne zamieszanie, jakie powstało po uzyskaniu niepodległości przez Algierię, która wprawdzie nie była kolonią, tylko integralną częścią Francji, jednakże kompletnie odmienną cywilizacyjnie, kulturowo i religijnie. Czy ktoś jeszcze pamięta OAS (Organisation de l'Armée Secrète)? A na prawdę warto by o tym pamiętać i czasem sobie te historyczne wydarzenia przypomnieć.
Wkrótce potem europejskie metropolie zaludniły się kolorowymi imigrantami z kolonii, którzy najczęściej przyjechali do Europy z wyciągniętą ręką, żądając mieszkań, jedzenia i przyjemności. Praca zawsze była na ostatnim miejscu.
 
Chciałbym tu podkreślić, że kolor skóry nie ma nic do rzeczy. Lecz imigranci ze świata, to cały zespół problemów, związanych z kulturą i tradycją. I co najważniejsze – przyjeżdżając do Europy, nijako w gości, ci imigranci w żadnym wypadku nie mają zamiaru podporządkować się zwyczajom i prawom gospodarza. Oni wprost wymuszają zagwarantowanie dla swoich pierwotnych przyzwyczajeń, kultury i religii w miejscu użyczonej im gościny.
 
Powojenne Niemcy odczuwały ogromny brak rąk do pracy, więc wpadły na genialny pomysł, by z paru milionów Turków uczynić swoich nowych obywateli. W swojej naiwności Niemcy przewidywali, że po latach różnice się zatrą i powstanie jednolity naród niemiecki. Okrutnie się przeliczyli niestety.
 
Potem jeszcze państwa skandynawskie zapałały wielką miłością, głównie poprzez swoje krypto-komunistyczne rządy, do arabskich i afrykańskich uchodźców. Dlatego teraz, jak przedpołudniem idzie się ulicami Oslo, czy Sztokholmu, to nie spotka się ani jednego Szweda, czy Norwega, bo oni wówczas ciężko pracują, za to ulice pełne są ciemniejszych Palestyńczyków, czy Pakistańczyków, którzy utrzymując się z zasiłków mają aż zanadto wolnego czasu.
 
Neo-liberałowie, brukselscy idioci i cała ta tęczowa postkomuna, w swojej przyrodzonej głupocie sądziła, że kolorowy europejski tygiel się ugotuje i powstanie piękna zupa – krem. Jednolita i gładka. Nazwali to nawet multi – kulti. A tu takie g... Powstał jeden wielki i totalny europejski chłam.
 
Ówcześni mądrale nie zauważyli i nie wzięli jednego pod uwagę. Mianowicie tego, że imigranci ze świata, to bardzo młode kultury, prymitywne ale prężne, bardzo silnie zdominowane przez obce religie – w przeważającej mierze przez islam. I co najważniejsze – zupełnie nie było im w głowie porzucać starych przyzwyczajeń, zmienić kolonialnej mentalności rodzajowej i zacząć się asymilować z nowym środowiskiem. Wprost przeciwnie. Zaczęli tworzyć enklawy emigrantów, getta, a nawet całe dzielnice narodowe w metropoliach. Ani na chwilę im w głowie nie powstała myśl, żeby porzucić starą kulturę i w jakiś sposób przysposobić się do cywilizacji łacińskiej. Po co, jak nie ma przymusu?
Po niedługim czasie, lecz właściwie już poniewczasie, mądrzejsi europejscy obserwatorzy zorientowali się, że tzw. dzietność imigrantów jest wielokrotnie wyższa, niż dzietność rodowitych Europejczyków. Z ostatnich wyliczeń wychodzi, że jeżeli obecny trend nie ulegnie drastycznej zmianie, to nie minie pięćdziesiąt lat, a biały rdzenny Europejczyk, demokrata i chrześcijanin, stanie się w całej Europie mniejszością etniczną.
I to będzie ostateczny koniec zachodniej cywilizacji.
Dużo za późno zaczęto działać, by cokolwiek zmienić. Czy wiecie państwo, co to jest FRONTEX  ( http://frontex.europa.eu/ )?
Więc, Frontex (od fr. Frontières extérieures, czyli „granice zewnętrzne”ˈ); Europejska Agencja Zarządzania Współpracą Operacyjną na Granicach Zewnętrznych Państw Członkowskich Unii Europejskiej (European Agency for the Management of Operational Cooperation at the External Borders of the Member States of the European Union) – niezależna agencja w ramach Unii Europejskiej powstała na mocy Rozporządzenia Rady UE z 26 października 2004. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Frontex ).
Proszę zwrócić uwagę – Europa zdecydowała się strzec swoich granic w 2004 roku, o dziesięciolecia za późno. Uchodźcy masowo, tysiącami, przekraczali nielegalnie granice państw europejskich, żeby do wyimaginowanego raju przenieść swoje przyzwyczajenia, kulturę i tradycje.
Dopiero w 2004 roku zauważono i przestraszono się, że grozi nam zagłada, że roztopimy się w światowym tyglu i dwa tysiące lat budowania europejskiej tożsamości rozpłynie się i zniknie w prymitywniejszej, ale prężniejszej kulturze imigrantów.
Jak byśmy nie potrafili wziąć przykładu z historii, gdy wielokrotnie hordy barbarzyńców niszczyły wspaniałe kultury. Jak choćby najdokładniej opisany Zmierzch i upadek Cesarstwa Rzymskiego.
 
Centrala Frontexu ma siedzibę w Warszawie. Polska jest najmłodszym państwem granicznym Unii Europejskiej z granicą takiej długości. Jeszcze parę miesięcy temu obawialiśmy się całkiem słusznie olbrzymiej fali uchodźców z Ukrainy, a pomiędzy nimi również z Zakaukazia i Azji. Chyba chwilowo zagrożenie to zmalało.
 
Jak by tego było mało, idiotycznie rozegrane politycznie i militarnie sytuacje w Iraku i w Syrii, doprowadziły do zorganizowania się ultra fundamentalistycznego państwa islamskiego, w chwili obecnej, armii rebeliantów, dążącej do zorganizowania kalifatu i wypowiedzenia walki na śmierć wszystkim innowiercom. To fanatycy i terroryści. Nasza zachodnia cywilizacja, wespół z miłującymi pokój państwami muzułmańskimi powinna się z nimi rozprawić raz na zawsze.
Ciekawym i dającym dużo do myślenia faktem, jest to, że prawie połowa tych terrorystów wywodzi się z Europy, wychowana na tutejszym dobrobycie.
I co sądzić na przykład o takiej Norwegii, która nie może sobie poradzić z nawołującym do terroru mullą Krekarem ( http://en.wikipedia.org/wiki/Mullah_Krekar ), a którego wydania i skazania żądają m.in. Stany Zjednoczone. W Europie zbrodniarz dobrze się przechowa...
 
Czy cywilizacji europejskiej zagraża Rosja? Dzisiaj już tak nie sądzę. To nadal kolos na glinianych nogach. Putin szybciej rozwali i zniszczy całą Rosję, niż poważnie zaszkodzi Europie. Mimo tajnych traktatów z Berlinem i historycznej współpracy z Niemcami.
Praktycznie Rosja w konflikcie z Ukrainą poniosła klęskę. Bo aneksja Krymu jest tylko kamieniem u nogi, a nie jak Putin mierzył, całkowite podporządkowanie sobie niepodległej Ukrainy. Ruscy przeliczyli się. Ani nie są tacy silni, ani tacy nowocześni. Przewiduję kolejną smutę w Rosji.
 
Baczniejszą uwagę zwróciłbym na Chiny i Indie.
Z takim tylko zastrzeżeniem, że Indie, jako była, ścisła i ważna kolonia brytyjska, jest, że tak powiem "bardziej święta od papieża". Bardzo stara się w sposób instytucjonalny przejąc cechy kultury zachodu. Droga jeszcze bardzo daleka, jednakże porusza się w tym kierunku. Tutaj możemy spodziewać się wielu niespodzianek.
Natomiast Chiny z jej inwazją ekonomiczną, nie odejściem od dogmatów komunizmu, oraz zupełnie odrębną cywilizacją i kulturą, są i będą poważnym zagrożeniem dla cywilizacji łacińskiej. Jedyna nadzieja w tym, że Chiny nigdy nie były państwem ekspansjonistycznym na skalę światową i raczej zadowolą się swoim wschodnim skrawkiem świata.
 
Podsumowując – jeżeli nadal Europa będzie wykazywać się taką beztroską i głupotą i będzie zezwalać na zalewanie swojego terytorium przez uchodźców, którzy zamiast zaprowadzić porządek u siebie wybierają zasiłek i łatwy chleb na naszym kontynencie, to czeka nas smutny koniec.
Osobiście mam taką nadzieję, że ten potwór, jakim jest obecna Unia Europejska upadnie, albo się przekształci w taki sposób, że poszczególne państwa odzyskają zdolność do obrony własnych interesów. Wtedy Niemcy, czy Holendrzy niech robią sobie multi – kulti, jak chcą. A my będziemy, podobnie, jak Finlandia, robić swoje.
 
II
 
Niestety, jak by tego było mało, poza dramatycznym zagrożeniem zewnętrznym, Europie grozi również rozkład od środka.
Z dwóch ważnych powodów:
Po pierwsze – lewactwo, wyrosłe po rewolucji 1968 roku, plus prusactwo wzmocnione zjednoczeniem Niemiec, dorwało się do władzy i usiłuje z tak zwanej zjednoczonej Europy utworzyć jakieś nowe Bizancjum.
Wiemy dobrze, że cywilizacja bizantyjska niewiele ma wspólnego z naszą, łacińską. Najgorsze jest to, że zwykły obywatel przestaje być podmiotem. Popatrzmy na tą rzeszę urzędników, dla których utworzono tysiące intratnych posad. Popatrzmy również na tą górę ustaw, dekretów i rozporządzeń, które mają regulować nasze życie w najdrobniejszych szczegółach.
Na naszych oczach, bez słowa sprzeciwu, powstaje potężna kasta urzędników, nad którymi wkrótce, nikt już nie będzie w stanie zapanować. To ludzie z immunitetami, ponad prawem, często nie płacący podatków i innych danin, jak zwykli obywatele. Kasta wybitnie uprzywilejowana.
Tymczasem zwykli obywatele, w tym zamierająca klasa średnia; pracownicy najemni i drobni przedsiębiorcy zostali sprowadzeni do roli poddanych, zmuszeni do konkretnych zachowań narzuconych im przez tego urzędniczego pasożyta. Jedyny rozwój i dobrobyt gwarantuje dobre, często korupcyjne współżycie obywatela z urzędnikiem. To kompletna patologia.
W rezultacie prowadzi do wielkich dysproporcji, rozwarstwienia społeczeństwa i wyraźnego zubożenia.
Porównajmy sobie nową pensję Tuska oscylującą w okolicach 300 tyś. Euro, wolne od opodatkowania. To mniej więcej tyle ile zarobki prezydenta USA (400 tyś. Dolarów). Tylko ile faktycznej władzy i odpowiedzialności będzie miał Tusk, a ile ma prezydent najpotężniejszego państwa na świecie [ http://wpolityce.pl/polityka/2... ].
Popatrzmy na 50 milionów zł. nagród, które za świetną pracę w tym roku przydzieliła Kancelaria Rady Ministrów swoim urzędnikom. Dostaną oni po kilkaset tysięcy złotych nagrody.
Za to wszyscy emeryci, w tym także ci, którzy muszą przeżyć każdy miesiąc końcówki życia za 800 zł., dostaną 36 zł podwyżki.
 
Silna, potwornie rozwinięta klasa urzędnicza, dodatkowo bardzo marnie, albo wcale nie kontrolowana, sama sobie wybiera polityków do rządzenia. Oczywiście, wybiera sobie uległych, potulnych, łatwych do skorumpowania, a przede wszystkim, niezbyt inteligentnych i samodzielnych.
Taki właśnie symbiotyczny układ polityczno – urzędniczy, pasożytujący na narodzie, bo przecież nie wytwarzający żadnego dochodu narodowego, a wprost przeciwnie, konsumujący go ponad miarę, opanował praktycznie całą Europę.
Gdy dziesięć lat temu przystępowaliśmy do UE nikt nam nie powiedział, że pakujemy się do nowego Bizancjum, w którym obywatele zyskają status poddanych, a rządy sprawować będzie nowa urzędnicza kasta. Nie jestem pewien, czy wówczas ludzie tak ochoczo chcieliby przyłączenia się do Europy.
 
Mój wniosek jest jeden – Unia Europejska to już dzisiaj twór zdegenerowany, który na dodatek degeneruje się coraz bardziej.
Tradycyjna i sprawiedliwa cywilizacja łacińska jest świadomie, odgórnie wypychana przez cywilizację bizantyjską. Kraje Europy przestają być państwami obywatelskimi i kolejno stają się państwami poddanych.
 
Warto jeszcze tylko zaznaczyć, że zupełnie poza strukturami opisanej władzy istnieją wielkie, międzynarodowe instytucje finansowe – banki, giełdy, towarzystwa ubezpieczeniowe, wszystkie o zasięgu globalnym. Nad tymi strukturami, należącymi do wąskiej grupy ludzi, niestety, na całym świecie nikt nie panuje.
 
III
 
Drugim ważnym powodem prowadzącym do upadku cywilizacyjnego jest świadome, socjotechniczne ogłupienie społeczeństw.
Tak, jak w Cesarstwie Rzymskim, by utrzymać poddanych w ryzach, wystarczyła jedna reguła – chleba i igrzysk ( panem et circenses), tak obecnie, w XXI wieku, przy niebywałym postępie technologicznym, historia zatoczyła koło i pełen brzuch plus sporo rozrywki jest wystarczającym warunkiem do panowania nad narodem.
Idee republikańskie upadły, społeczeństwo obywatelskie zanikło, niech żyje piwo i grill, oraz przysłowiowa ciepła woda w kranie.
Nawet Warszawa, miasto daleko od Rzymu, już na granicach barbarii, dorobiło się swojego cyrku – Colosseum. Dla zmyłki zwanym Stadionem Narodowym. Tutaj będzie się prezentować najważniejsze imprezy dla Polaków.
A narody całego świata mają wszystkie te Mistrzostwa Świata, Formuły Pierwsze, Gale facetów okładających się po pyskach i co jeszcze dusza zapragnie w dziedzinie sztuki cyrkowej.
 
Wszystko to, czyli przede wszystkim pełen brzuch i tania rozrywka, niesłychanie ogłupiają. Więcej powiem – transformacje systemów edukacyjnych idą świadomie w kierunku oduczenia obywateli samodzielnego myślenia, zamiast tego tworząc posłusznych i standardowych poddanych.
To, co nazywamy w Polsce lemingiem, to właśnie taki nowy, ukształtowany człowiek, który tym się różni od świadomego obywatela, że on nie chce żadnych zmian. On chce tylko kontynuacji. Może tylko wszystkiego więcej – więcej chleba, więcej smakołyków, szybszy samochód, większy telewizor i przede wszystkim – więcej rozrywki na każdym kroku.
Z takimi ludźmi nigdy nie uda się usprawnić państwa i swojego otoczenia, nie mówiąc już o poważnych przeobrażeniach. Wieloletnia indoktrynacja, pranie mózgu, w Polsce dwadzieścia lat Gazety Wyborczej i tefałenu wytworzyło rzesze modelowych poddanych.
Gdy proces ten nie zostanie zatrzymany i odwrócony, nie mamy szans na uratowanie naszej łacińskiej cywilizacji.
 
Co gorsza, świadomi zagrożeń obywatele, w naszym wypadku, tak zwana prawica, nie stanowi jednolitego frontu. Po pierwsze, jest bardzo mocno zinfiltrowana przez agentów wpływu, których system specjalnie umiejscowił w newralgicznych punktach, a po drugie, nie tylko lemingi doznały propagandowej lobotomii, ale także wielu niby prawicowych obywateli dało się otumanić i ogłupić. W rezultacie dają się wodzić za nos różnym domorosłym mesjaszom, nosicielom jedynej słusznej prawdy.
Co to powoduje? Ciągłe kłótnie i podziały. Socjotechniki i manipulacje stosowane przez różnorodne służby władzy i propagandę powodują, że praktycznie w najbliższym czasie nie ma szans na stworzenie jednolitego ruchu zmian, wyrwania się z układu i obrony całej naszej cywilizacji.
Durnie na prawicy będą się wykłócać o duperele, o nieodwracalne zaszłości historyczne, o dogmaty wiary, czy jak zwykle – o Boga, Honor i Ojczyznę. Niestety, nie podkładając świadomej myśli pod zakodowane hasło.
 
IV
 
Czy to znaczy, że nie ma już szans na uratowanie naszej tradycyjnej cywilizacji europejskiej?
Nie powiedziałbym tego... Jedno, co stanowczo zaznaczam, że nigdy jeszcze cywilizacja łacińska nie była tak bliska upadku.
Jednakże transformacja na Węgrzech i narodziny suwerennej Ukrainy pozwalają żywić odrobinę nadziei.
Politolodzy, najwięksi futurolodzy i znawcy problematyki rozwoju świata twierdzą, że dla Europy wybawienie i wyrwanie się z obecnego szamba przyjdzie z terenów Europy środkowej, z silnym wskazaniem właśnie na Polskę.
To właśnie Polsce Europa ma zawdzięczać odrodzenie i ponowny rozkwit.
Żeby tego dokonać naród polski musi odzyskać władzę. Przegonić sługusów niszczącego kraj rusko – niemieckiego kondominium. Odzyskać suwerenność i moc decyzji. I obudzić i zmobilizować obywateli.
A potem zobaczymy, kto pójdzie za nami.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

17-10-2014 [10:52] - Deidara | Link:

Zachciało im się koloni, to niech mają za swoje. Bo i owszem, mieszkańcom kolonii jak najbardziej przysługują prawa do obywatelstwa tych państw, to naturalna kolej rzeczy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [18:35] - jazgdyni | Link:

Ci z kolonii, to po prawdzie pół biedy. Szlaki do Europy wiodą zewsząd.

Pozdraiwam

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

17-10-2014 [13:01] - Lech Makowiecki | Link:

   VENIMUS, VIDIMUS ET DEUS VICIT*
 
 
„Te kościoły już jutro będą meczetami!”
Wołał Kara Mustafa pod Wiednia murami.
Trzysta tysięcy gardeł ryknęło pod niebo:
„Allah akbar!**  Mahomet jest prorokiem jego!”
I każdy z nich był gotów umrzeć za swą wiarę,
I czuło się moc wielką nad wojsk tych bezmiarem...
 
Słysząc to garść obrońców na murach struchlała,
Już ni siły, ni ducha do walki nie stało,
Zwłaszcza, że król Leopold –  by chronić dynastię – 
Uciekł z oblężonego przez Osmanów miasta
I z bezpiecznej oddali czekał rozwiązania;
Bez wiary... Bez nadziei... Bez woli przetrwania...
 
Lecz nim przyszło zapalać żałobne gromnice
Człek pobożny nadciągnął z północnej granicy.
Wiódł za sobą skrzydlato-barwny hufiec zbrojny
Dzielnych i w stal zakutych mężów bogobojnych,
Gotowych życie oddać za swych ojców Wiarę...
 
Z Bogiem w sercach, z Madonną Czarną na sztandarach,
Król Jan Trzeci Sobieski (on ci był tym wodzem)
Spadł jak jastrząb na wroga, utopił w pożodze,
I zastępy sułtana spod Wiednia przegonił...
Tak na ponad trzy wieki wolność nam obronił!
 
Na koniec, gdy tłum gromko głosił jego męstwo
Rzekł: „Starły się dwa Światy. Bóg nam dał zwycięstwo!”
 
Dziś bez walki Europę Islam wziął, niestety;
Wykupuje kościoły, zmienia je w meczety...
Tolerancja przekracza dopuszczalne ramy;
Już sami swe korzenie (głupcy!) wycinamy...
 
Goście – gospodarzami? Wszak to chwila bliska;
W puste miejsce po Krzyżu Półksiężyc się wciska.
Bezideowa tłuszcza przegrywa z kretesem;
Nikt nie zechce umierać za tęczowy deseń!
 
Zbrakło Wiary. Idei. Nie masz Sobieskiego.
Kończy się multi-kulti. Ucz się arabskiego...

 
 
 * „Przybyliśmy, zobaczyliśmy i Bóg zwyciężył” – z listu króla Jana III Sobieskiego do papieża Innocentego XI
 * Bóg jest wielki!

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [18:37] - jazgdyni | Link:

Dziękuję Panie Leszku za piękny wiersz.

W pełni oddaje moje myśli i uczucia.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika seaman25

17-10-2014 [13:58] - seaman25 | Link:

Po lekturze powyższego wpisu doszedłem do - jakże prostego wniosku - ZROZUMIEĆ LUDZI (różnych kultur) jest znacznie łatwiej na uroczystościach z okazji narodzin murzyńskiego dziecka w chacie jego rodziców, np. w Gwinei Równikowej niż na setkach "sympozjonów" odbywających się w Hiltonach czy Sheratonach w oparach cygar i koniaków.

Tekst zasługujący na szerokie rozpowszechnienie!!! Gratuluję i pozdrawiam!

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [18:40] - jazgdyni | Link:

Witam

Jesteśmy uznawani za naród bardzo gościnny. I chwała nam za to.
Lecz, gdy ta gościnność jest nadużywana, to czujemy się bardzo źle.

Serdeczności

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-10-2014 [18:03] - Krzysztof Pasie... | Link:

Witam Panie Januszu,

Gratuluję świetnej analizy! Brawo!!!

Do tej pory weszło na Pańską notkę 1500 osób. Ja natomiast chciałbym wiedzieć ilu z tych, co na Pańską notkę weszło, przeczytało ze zrozumieniem tę notkę od początku do do końca. Nie wiem tego oczywiście, ale moim zdaniem przeczytało ją góra 10 do 15 osób.

I tu jest Panie Januszu pies pogrzebany, co nie znaczy, że nie warto pisać. Nawet te 10 do 15 osób to już coś. Byle piszących ze zrozumieniem było coraz więcej.

Serdecznie pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [18:42] - jazgdyni | Link:

Witam

Wiem Panie Krzysztofie, za długie to mi wyszło. Temat jest ważny, bo zagrożenie bardzo realne. A tu wszyscy tańczą, jak na Titaniku.
Ciągle nie dość ostrzeżeń.

Serdeczności

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-10-2014 [19:12] - Krzysztof Pasie... | Link:

Jakby tekst był dwa, a nawet trzy razy krótszy było by to samo, bo ludzie już oduczyli się czytania mądrych tekstów, a co dopiero od czytania ze zrozumieniem. Dlatego nie wolno nam się zrażać i musimy pisać, nie jeden lecz dziesiątki, setki tekstów, aż do skutku. Tak jak Gazeta Wyborcza, która opublikowała ponad trzysta tekstów o Jedwabnem w ciągu zaledwie trzech miesięcy.
Bo tak, jak Pan napisał: "Ciągle nie dość ostrzeżeń".

Serdeczności.

Obrazek użytkownika Polak 1970

17-10-2014 [20:42] - Polak 1970 | Link:

W/g obowiązujących standardów narzuconych przez polityczną poprawność każde pochylenie się nad kwestią demografii,
zagrożenia cywilizacyjnego, niekontrolowanego napływu obcych to rasizm, faszyzm, ksenofobia etc etc
Państwa zachodniej Europy bronią się przed tymi zagrożeniami ale dla nich jest już za późno. Dominacja Idei lewackich skutkuje
gniciem kręgosłupa moralnego rdzennych mieszkańców. To w kontekście konfrontacji z ofensywnie nastawionymi przybyszami i ich potomkami skutkuje tym, że już dziś gospodarze przepraszają za to, że żyją. Jak po raz kolejny imigranci wywołują zamieszki to winni są oczywiście nie islamscy huligani tylko Anglicy, Francuzi, Włosi etc
Nic to - przed islamistami obroni nas Izrael. Brzmi jak głupi dowcip ? Kiedy nie tak dawno za dziwne porwanie
i zabicie trzech
nastolatków zabili ok 2 tys rdzennych mieszkańców Palestyny - w dyskusjach często obserwowałem takie wpisy.
Aby zorientować się w skali perfidii zagrania typu najpierw umożliwimy ekspansję obcym a potem stroić się będziemy w piórka jedynych obrońców polecam
książkę "Ewolucjonistyczna analiza zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne i polityczne" Kevina MacDonalda.

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [22:17] - jazgdyni | Link:

Pamiętacie państwo wszystkie piastowskie grody? Były to konstrukcje warowne. Palisada, fosa, mosty zwodzone...
Izolacja przed obcymi. Podany przeze mnie Frontex jeś smieszny. Nie ma twierdzy Europa. każdy moze najechać i zdobyć, kiedy chce.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Polak 1970

17-10-2014 [20:54] - Polak 1970 | Link:

CZ II
Na naszym podwórku szczególnie wyraziście widać ich bezcenny wkład na przykładzie gazwyb.
Nigdy nie uda nam się wyjść z zapaści cywilizacyjnej dopóki dominować będzie u nas wiadoma cywilizacja.
A jest o co walczyć. I to nie tylko z naszego punktu widzenia. Pomimo starań wiadomego lobby stanowimy wciąż
dosyć jednorodne narodowościowo społeczeństwo. My nie kolonizowaliśmy, nie krzywdziliśmy kolorowych także trudniej niż np Amerykanom będzie nam narzucic pedagogikę wstydu w tym zakresie. Próby zmuszenia nas do przepraszania naszych krzywdzicieli zawdzięczającym nam niebywale dużo skończyły się tym, ze przepraszać musiał
syn żydowskiego zbrodniarza oraz mąż kobiety, której rodzice byli żydowskimi funkcjonariuszami wojskowego "bezpieczeństwa". Podczas II wojny skrajna prawica europejska poszła na współpracę z hitlerowcami. Nasi narodowcy byli dla okupanta niemieckiego najgorszymi wrogami. Co było powodem tak niezwykle szlachetnej postawy ?
Cywilizacja łacińska. Dlatego najpierw Niemcy niszczyli nasze elity a sowiecki okupant nie tylko dożynał po Niemcach ale co gorsza dokonał makabrycznej podmiany tych elit (polecam książkę "Czerwone dynastie" JR Nowaka).
Jeśli uda nam sie wyzwolić spod dominacji wiadomej cywilizacji to nie tylko siebie możemy obronić ale jak to zwykle w historii bywało i całą Europę. Dlatego obecny rząd planuje ściąganie olbrzymiej ilości imigrantów.
Martwią się tylko, ze polski "rasizm" może stanowić przeszkodę. Dlatego już dziś przeznaczają miliony na propagandę w tym zakresie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [22:20] - jazgdyni | Link:

Jest problem... My nie mamy woli, aby się przeciwstawić. Zaprotestować. Postawić na swoim.
Gdy tego nie zaczniemy realizować, te słabe i tchórzliwe typki nas wykończą.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Secesh

18-10-2014 [00:33] - Secesh | Link:

W amerykańskich szkołach publicznych przed rozpoczęciem pierwszej lekcji dzieciaki wstają i składają Przyrzeczenie Wierności na flagę amerykańską. W pewnej szkole do której chodziły córki mojego dobrego znajomego dzieciaki muzułmańskie odmawiały składania tego przyrzeczenia bo to nie jest ich kraj i oni nie mają zamiaru przyrzekać czegokolwiek obcej fladze. I co władze szkolne na to? Nic! Uszy po sobie, ogon podkulony, gęba na kłódkę. Strach przed oskarżeniem o brak tolerancji i, co nie daj Boże rasizm paraliżuje wszystkich równo.

Zawołana na Murzyna policja najpierw kłamliwie dowiaduje się od niego, że został obrzucony rasistowskimi obelgami. I po sprawie. Z rasistą policja nie będzie gadać.

Celowe działanie, czy przykład totalnego politpoprawnego zidiocenia władz?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika wandaherbert

17-10-2014 [21:06] - wandaherbert | Link:

"tym z Kolonii przysługują się obywatelstwa to naturalna kolej rzeczy"napisał @Deidara,ale zapomnial dodac,że ci z bylych Kolonii powinni dostosowywać się do prawa i zwyczajow obowiązujacych w nowej Ojczyznie.A propos zrozumienia tekstu:jestem 70letnim b,yłym robotnikiem i nie mialem z tym problemu,troche przydługi tekst ,ale temat wymagal tego.Pozdrawiam autora

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-10-2014 [22:24] - jazgdyni | Link:

Oto właśnie nikt się nie dopomina.
Gość wchodził do mojego domu i zawsze podporządkowywał się moim porządkom i zasadom.
A teraz u nas bedzie się budować kucane toalety tureckie. Nie żartuję.
Bo wiedzą państwo, jak ci ludzie załatwiają się w naszych toaletach? Wchodzą nogami do góry, bo oni muszą kucać.
To tylko drobiazg. Ale to taki mały punkt na początek.

Pozdrawiam