Gdzie dwóch się bije tam wygrywa Rosja

Czas na wstępne podsumowanie zadymy z Żydami . Oczywiście na zewnątrz wygląda to jak spór o prawdę historyczną ale można to spuentować  mówiąc Żydom wprost żeby zachować idiotyczny stan tzw. poprawnych stosunków pomiędzy Izraelem a Polską  „ Przestańcie kłamać a my przestaniemy mówić prawdę „ .Otóż moim zdaniem nadchodzi czas agresji Rosji na Europę wschodnią i to co obecnie się dzieje jest kolejną próbą destabilizacji w naszym kraju więc czas na badania naukowe  i czas na rzucenie PRAWDĄ żydostwu w twarz . To o czym dudni Internet to nic innego tylko „pospolite ruszenie „ w sprawie kalumnii rzucanych na nas przez Żydów . Już czas by Ci , którzy zarabiają na przedsiębiorstwie Holocaust ujrzeli swoje oblicza we własnych uczynkach . Kim są Żydzi , którzy tak na nas plują ? Źródeł poszukajmy u  Berii i Begina ….. i odpowiedzmy sobie na pytanie , dlaczego Żydzi byli  wypędzani  ze wszystkich krajów ? Okres po 1945 roku to dominacja żydokomuny w Polsce , tworzenie się państwa Izrael na materiale ludzkim , który ocalał z pożogi wojennej . Nie będę opisywał za co Żydów przepędzano z wszystkich krajów ale przyjrzyjmy się tym którzy ocaleli . W Polsce to trzon bezpieki i łowców żołnierzy Niezłomnych czyli żołnierzy podziemia Niepodległościowego . To Żydzi tworzyli PPR , PZPR i są tu u nas do dzisiaj ……. We wszystkich formacjach politycznych ze szczególnym wskazaniem na opozycje . To resortowe dzieci i potomkowie tych którzy strzegą zagrabione Polakom mienie . W Izraelu , Ci co ocaleli to uciekinierzy z armii Andersa , uciekinierzy z europy wschodniej przed zbrodniami popełnionymi w obozach koncentracyjnych na swoich i na Polakach  , to policjanci żydowscy , , komuniści , prokuratorzy i sędziowie , donosiciele i współpracownicy Gestapo .
Tak wiec mamy wstępny obraz ludzi , którzy tworzyli Polskę i Izrael . Więc czego się spodziewaliście po tego rodzaju ludziach ?
Czy wizja Europy pod panowaniem Niemiec i Rosji to moja teoria spiskowa? Niestety nie !!! Pakt Ribbentrop -Mołotow nadal obowiązuje i wierzcie mi że ma kolejne aneksy . Izrael zrobi wszystko dla Rosji i wynika to z wielu uwarunkowań , m.in. i z tych że w Waszyngtonie rządzi Amerykanin i do tego Jastrząb widzący i realnie oceniający sytuacje w świecie ( dlatego taka duża poprawa w stosunkach USA-Polska) .
Oczywiście leming powie , że wojna w Europie jest niemożliwa A JA WAM MÓWIĘ , że wybuchnie w najbliższej dekadzie .
Czy zadaliście sobie pytanie po co Europie zachodniej a szczególnie Niemcom „ uchodźcy”? Tylko mi nie mówcie , że to pomoc humanitarna …. TO REGULARNA INWAZJA ISLAMU  na Europę . Zgadnijcie , kto ocali Europę ? Brawo !!! Putin i Rosja.
A więc z jednej strony Islam a z drugiej strony odbudowana potęga Rosji przez Putina . Smoleńsk to nie tylko kara za wizytę Ś.P. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gruzji to był zamach mający na celu powstrzymanie idei Międzymorza i silnej europy środkowo-wschodniej , dlatego teraz po powrocie Polaków do władzy i wdrażaniu idei Międzymorza WOJNA INFORMACYJNA sięgnęła apogeum, której celem jest destabilizacja sytuacji politycznej w Polsce i próba obalenia legalnie wybranego Rządu i Prezydenta.
Wszyscy , którzy wzniecają pożar  i biorą udział w donoszeniu na Polskę bez względu na opcję polityczną winni usłyszeć ……. W imieniu Państwa Polskiego za zdradę Polski…… resztę sobie państwo dopowiedzcie .
Tą drogą wzywam polskich  internautów do udziału w OBRONNEJ WOJNIE INFORMACYJNEJ , używając  wszystkich języków  świata przeciwko naszym wrogom . Wykrzyczmy im prawdę o ich skurwysyństwie , kolaboracji z Niemcami i sowietami , udziału w holocauście , o tym że nas zabijali, grabili  i sprzedali w 1945 oddając pod sowieckie panowanie na 50 lat . Bądźmy na portalach rosyjskich , niemieckich , angielskich , żydowskich , francuskich , amerykańskich .
To nie są żarty , jeśli wygramy , będziemy wolni .Jeśli przegramy zostaniemy poddanymi CESARSTWA NIEMIECKO-ROSYJSKIEGO.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-02-2018 [00:46] - Zygmunt Korus | Link:

"Żeby zachować idiotyczny stan tzw. poprawnych stosunków pomiędzy Izraelem a Polską:  „ Przestańcie kłamać, a my przestaniemy mówić prawdę." „
Celne!
"Z jednej strony Islam, a z drugiej strony odbudowana potęga Rosji przez Putina."
Wg Pana Izraelowi i Rosji (którzy tworzą bardzo głęboki sojusz) zależało na nachodźcach muzułmańskich w Niemczech, żeby Europę ocalili, znający się na islamskich mniejszościach narodowych u siebie, współcześni Sowieci. Potem dopiero prawdziwy układ TRZECH na gruzach Polski i częściowo zdruzgotanych Niemiec, bo Europę ocala Putin jednak w zwycięskim  boju (gdzie?, z kim?). Nie bardzo ten scenariusz rozumiem? Merkel jest idiotką? Grozi Rosji sankcjami i gra pod przyszłą wojnę... Możliwe. Pod warunkiem, że Niemiec kataklizm nie dotknie. A Żydzi? Przecież ich idea Polin nie może powstać na spalonej ziemi. To nonsens. Kupy się to wszystko nie trzyma. Prędzej nad rozwojem wypadków Opatrzność stoi - co już historia wiele razy pokazała. Nieprzewidywalna jest tektonika dziejów.
Co do jednego zgoda: społeczeństwo polskie czuje, że idzie walka na ostro, na słowa prawdy i o honor. A czy władza to czuje? Rozpoznaje? Tym się przejmuje? Działa symetrycznie? Absolutnie nie! Idzie jasna wykładnia: nie dolewamy oliwy do ognia! Gasimy spory! Dajemy uszy po sobie! Ergo: oddajemy pole naszym wrogom. Nie tylko poprzez jasny przekaz w oficjalnej dyplomacji (vide Czapkutowicz), ale w sygnałach indywidualnych (zdyscyplinowanie odważniejszego senatora) oraz konsultacjach z obcymi w sprawie polskiego prawa. Zatem o jakim wybijaniu się na suwerenność mówimy!? Naród może tak, ale bez GŁOWY. I bez NARODOWCÓW. Niechby spróbowali się odezwać! Putinowcy jedni!