Świadectwo Stefana Tompsona w sprawie Holocaustu...

Jeśli szukamy sposobów na dotarcie do zachodniej opinii publicznej z prawdą o Holocauście i heroizmie Polaków ratujących Żydów przed zagładą - docierajmy do zachodniej opinii publicznej w sposób dla nich czytelny i zrozumiały. Stefan Tompson, młody Polak wychowany za Zachodzie walczy o prawdę historyczną tak, jak tylko potrafi. Być może skuteczniej niż czynniki oficjalne. Pomóżmy mu w tym, przesyłając jego anglojęzyczną wypowiedź dalej, w świat...
Poniżej - wspomniany link młodego polskiego patrioty:
https://www.youtube.com/watch?v=SztV961KKhA

PS I jeszcze wiadomość z ostatnie chwili z FB Stefana Tompsona:

"Niestety moje ostatnie wideo, w którym wspominałem o Polskiej roli w walce przeciw nazistowstko-niemieckiemu totalitaryzmowi oraz o stosunku Polaków wobec Żydów, zostało ograniczone na YT oraz zablokowane na terenie większości UE oraz w Izraelu. Nie jestem zwolennikiem ustawy ale nie można godzić się na takie fałszowanie historii poprzez obarczania Polski za niemieckie nazistowskie obozy zagłady. Zrzucanie odpowiedzialności z Niemców na Polaków, z sprawców na ofiary, to zakłamywanie historii oraz pewna forma (przynajmniej według istniejących Holocaust Denial laws) zaprzeczania Holocaustowi.Starałem się szukać wspólnego terenu oraz także budować relacje z Izraelem i Żydami. Niestety Youtube Community uznała to za zbyt "kontrowersyjne" i zgłosiła wideo... Dziwne czasy."

Czyli ten młody chłopak walczący po angielsku o polską sprawę jest dla nich groźny...
PSS Odblokowali! Presja ma sens. Przesyłajcie dalej!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

01-02-2018 [13:17] - Ryszard Surmacz | Link:

Polska jest takim źle zarządzanym archipelagiem. Film ten dowidzi tego po raz tysięczny!!! Dzięki

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

02-02-2018 [14:32] - Zygmunt Korus | Link:

Warto postawić sobie teraz pytanie: jak to jest, że diaspora żydowska ze sobą współpracuje tak efektywnie, a Polacy, licznie rozsiani po świecie, nie mogą się przebijać ze swym wspólnym interesem skutecznie? Wydaje mi się, że MSZ i rządy w Polsce robiły wszystko, by nie było realnej więzi Polonii z Macierzą. Przykład Kobylańskiego i USOPAŁ-u nasuwa się tutaj pierwszy z brzegu. Zobaczymy, czy teraz się coś zmieni. Pewnie nie, bo nasi, mieszkający za granicą, to przeważnie narodowcy i z tego tytułu zatwardziali patrioci... A coś takiego nie może przejść przez gardło dotychczasowej każdej z opcji u steru w postPeerelu...
Ale na szczęście to w gruncie rzeczy pseudonadwiślańskie nastawienie, filosemityzmem podszyte grzęzawisko chlusnęło na boki, a sondaże pokazały, co zwykli ludzie w takim momencie myślą. Ano to, co bardzo dobrze wie Ojciec Redemptorysta. Brać przykład. Ograniczyć stosunki do potrzebnego minimum. Tak jak na dobre Polsce wychodzi pełna oziębłość dyplomatyczna z Putinem. Żyje się u siebie lepiej.