Kopacz z łopatą w dłoni będzie miszczem ceremonii !!!

„Polska”Sp. z o.o. w upadłości we władaniu BABY i można by było określić to chwilą historyczną a raczej histeryczną . Histeryczka stanęła na czele RZĄDU LUDOWEGO Miast I WSI . Cała Europa klęknęła i zastygła w durnowatym uśmieszku czerwieniąc się za Tuska ……
Jak już pisałem wcześniej diabeł chyba dostał wścieklizny POlitycznej bo  Premierem Polski ma zostać chytra baba z Radomia. Ewunia nie ma żadnych talentów oprócz tych , które skubnęła z kasy podatników . Dla młodych info że talent (Talent (łac. talentum od gr. tálanton - ciężar) – największa jednostka miary - wagi i pieniądza używana w Asyrii, Babilonii, starożytnej Grecji i Palestynie[1].Była równa 60 minom. A Syrię i Palestynę już ćwiczą minami …….
Matko Boska Częstochowska ja rozumiem że władza jest dana także ku doświadczeniu ale ty się nad nami teraz pastwisz i znęcasz . Ja, stary KATol po prostu cierpię ……..
Ja rozumiem , że debili i kretynów należy szanować albowiem nie ich winą jest ta ułomność ale  zsyłanie nam na POsterza takiego indywiduum to już perwersja .
Kłamca smoleński ,zacieraczka śladów PO zbrodni , karierowiczka , wozicielka pełnego autobusu swoich wyborców o mentalności sługusa i kelnera ma być premierem Polski????Panie Boże zmiłuj się nad nami grzesznymi!!!!
Histeryczka ma rządzić Polską????
Jak tak dalej pójdzie to szatani zaczną śpiewać „ Boże coś Polskę” a tak swoja droga to chyba temu szatanowi powinieneś Boże sprezentować co najmniej 100 godzin u psychiatry i psychoterapeuty…. Bo gość całkiem oszalał !!!
Idę się upić bo na trzeźwo tego nie wytrzymam…….
Tusk wykończył Polskę a Kopacz z łopatą w dłoni będzie miszczem POgrzebowej ceremonii
Toż  to horror  chytra baba z sejmu jako silny człowiek z erkaemem …..niczym małpa z brzytwą

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika skipol

15-09-2014 [23:12] - skipol | Link:

cala niedziele przez nia chorowalem-kac gigant
nie POmoglo
zycze zdrowia

Obrazek użytkownika bolesław

15-09-2014 [23:32] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
"...Idę się upić bo na trzeźwo tego nie wytrzymam……."
Ja już piję od kilku godzin. Na trzeźwo tej baby nie da się znieść.
Pozdrówka przesyłam.

Obrazek użytkownika goY

15-09-2014 [23:35] - goY | Link:

http://www.youtube.com/watch?v...

Jakiś dziś taki dzień, że się kicha od południa...

Najlepszego,

Obrazek użytkownika Andrzej_były_gość

16-09-2014 [02:29] - Andrzej_były_gość | Link:

Nie martw się Kacie. Nie ma tego złego.... A może nasza FADROMA zakopie wszystkich PO..rańców 2 metry wgłąb? Trzeba mieć nadzieję. Pozdrówka.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-09-2014 [08:41] - NASZ_HENRY | Link:

Trampkarz Donald kopnął Kopacz na POsadę ;-)

Obrazek użytkownika Pamys

16-09-2014 [09:23] - Pamys | Link:

"Ja rozumiem , że debili i kretynów należy szanować albowiem nie ich winą jest ta ułomność..." Ja też to rozumiem i też ich szanuję a nawet napiszę więcej; pomagam. Dlatego dobra rada dla autora, zanim opublikuje tekst to niech najpierw poprosi profesjonalistę o sprawdzenie pod kątem stylistyczno-ortograficznym, bo już sam tytuł zwala z nóg.

Obrazek użytkownika andzia

16-09-2014 [10:26] - andzia | Link:

Proszę Pana,to właśnie tytuł jest mistrzostwem świata,podobnie jak u Optymisty "czecia erpe". Ta pisownia jest ZAMIERZONA !!!

Obrazek użytkownika Andrzej W.

16-09-2014 [13:40] - Andrzej W. | Link:

Po zrobieniu jej Marszałkiem Sejmu : "To wielkie wyróżnienie dla pani minister, ale także dla nas, mieszkańców ziemi radomskiej."
I teraz : "Cieszę się z sukcesu osobistego pani Marszałek Ewy Kopacz."
To ten łysy z prawej, prezydent Kosztowniak, jakby ktoś nie wiedział z PIS.

I jeszcze jeden  : "To wydarzenie bez precedensu, szczerze Pani Ewie Kopacz gratuluję !"- Dariusz Wójcik na swym blogu. Też z PIS, a jakże...
Obaj niekiedy 10-tego pokazują się pod pomnikiem ś.p. Prezydenta Kaczyńskiego i ś.p. Marii Kaczyńskiej. A jakże...