Jaki sztylet miała w pochwie Merkel? Przerwana myśl Pluszaka

Piątkowy propagandowy kwartet Salonu w tok.fm (Żakowski, Władyka, Wołek, Pluszak Premiera) rozważał dziś m.in. to, jakim premierem będzie Ewa Kopacz. Zagaił Żakowski pytaniem, czy będzie to klasa Merkel: niskie oczekiwania wysoki wyniki, czy też przeciwnie: wysokie oczekiwania i kicha.
Wołek:
Przykład Andżeli Merkel jest zbyt wygórowany moim zdaniem, to jest osobowość jedyna w swoim rodzaju i postać niepowtarzalna w polityce światowej w ogóle.
Żakowski:
No tak, ale może taki przykład, powiedziałbym, idąc w stereotyp, takiej kobiecej kariery: czyli niewiele sie po niej spodziewali....
Pluszak Premiera:
No powiedziałbym, że niezły sztylet miała w pochwie jak na kkkkobiecą... (rozbawiony)Redaktor Wołek właśnie się złapał za głowę...
Żakowski:
Zęby go bolą. No tak ale tego nie było widać, pamiętamy te komentarze, że jest taka jak wygląda, a wyglądała strasznie wtedy jak właśnie pani, która pracuje w barze mlecznym, a nie jak dama.

Żakowski i Pluszak to znani obrońcy feminizmu, zwalczający aktywnie dyskryminację kobiet. Pluszak zasłynął ostatnio artykułem zarzucającym prawicy seksistowskie spojrzenie na kandydaturę Kopacz na premiera.