Naziole i komuchy do wora ...

Do czego mogą się posunąć POpłuczyny z GWnianej i inne łżemedia wszyscy wiemy - można to oprawić już w sporą książkę. Nie ma tak ohydnego czynu którego by się nie chwyciły. Jak brakło Miśka z orderem dla Pinocheta, (który teraz być może przybył z orderem od Pinocheta do PSL?) ... to znaleziono Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność. To naziści - tu nikt nie ma wątpliwości.

Krótka historia tej organizacji:

Rok 2011- Naziści zarejestrowani. Rządziła PO.
Rok 2014 - Naziści zostają uznani za Organizację Pożytku Publicznego. Rządziła PO.
Rok 2018 - Rząd zapowiada walkę z nazistami. Rządzi PiS.

Wnioski:
To rządy Platformy dały szansę na zaistnienie naziolstwa i przypisały ich organizację do Pożytku Publicznego. Warto więc prześledzić przepływ pieniędzy do Dumy i Nowoczesność. Pamiętamy także, że w tamtych latach rządów PO, jakieś naziole podpaliły na Marszu ruską budkę i kilkakrotnie homosiową tęczę - o czym grzmiał Radek od "robienia łaski". Natomiast z taśm Sowy wynika, że to minister Sienkiewicz był spirytus movens tych działań. Warto więc sprawdzić i ten wątek ewentualnych powiązań Dumy i Nowoczesność z ludźmi Sienkiewicza. Ostatnia prowokacja Superwizjera, to ciąg dalszy tych haniebnych działań szykowanych jeszcze za rządów PO. Mając dowody popełnienia przestępstwa Superwizjer czekał 9 miesięcy na ich ujawnienie? Czy to nie jest przestępstwo? Jest okazja by z naszego życia publicznego wyciąć  do cna wszelkie odwołania do zbrodniczych totalitaryzmów ze wschodu i z zachodu.
Panie Premierze, lepszej okazji już nie będzie!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

23-01-2018 [17:44] - Jabe | Link:

W trzydziestokilkumilionowym kraju znalazła się grupka „nazioli”, co to kochają Hitlera. No i krzyk: Kto zawinił? Kto odpowiada? Kto na to pozwolił!? Totalna opozycja krzyczy, że władza, totalna władza krzyczy, że poprzednia władza. Kociokwik.

Przypomina mi to aferę z ruskimi motocyklistami. Chcieli przez ten kraj przejechać. Jakiż tu był amok! Inwazja!

Jedna wielka piaskownica.

Obrazek użytkownika xena2012

23-01-2018 [18:34] - xena2012 | Link:

Jaka piaskownica? Na Pana pytania już odpowiada Janusz Piechociński znany tropiciel nazizmu w Polsce. Kto zawinił? Oczywiście WOT! Kto na to pozwolił? Domyślamy się ,że Macierewicz i o to chyba chodzi,żeby tego człowieka już odsuniętego dodatkowo zgnoić ,skopać. 

Obrazek użytkownika Jabe

23-01-2018 [18:41] - Jabe | Link:

Proszę powiedzieć panu Piechocińskiemu, że jak się nie uspokoi, to mu łopatkę i grabki zabiorę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-01-2018 [23:48] - Ula Ujejska | Link:

Xena
To mina przygotowana jeszcze przez ludzi Sienkiewicza z PO kiedy rządzili. Czas w którym się ją odpala i udział w tym niemieckich mediów świadczy o tym skąd popłynął rozkaz.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-01-2018 [21:51] - Imć Waszeć | Link:

Przypomina mi to pewną noc na dworcu Śródmieście w Warszawie, którą zmuszony byłem spędzić w poczekalni, bo ostatni pociąg mi uciekł, a następny był dopiero o 3 rano. Akurat była zima i siedziało tam sporo osób, w tym dwie wyróżniające się grupy kobiet: Cyganki z pasiastymi majdanami i Rosjanki z tobołami pachnącymi cebulą oraz innymi wypchanymi brązowymi cziemadanami.

Początkowo towarzystwo drzemało w ciszy i spokoju. lecz w pewnym momencie gdzieś w kącie zakotłowało się gwałtownie i w powietrzu zaczęły lecieć śmieci niczym pierze w jakimś kurniku. Wrzask, którego epicentrum znajdowało się w tym samym rogu, zaczął rozprzestrzeniać się falami na resztę poczekalni. Rosjanki wzięły się za łby z Cygankami i zaczęły się regularnie łoić brzydkiem słowem tudzież czynem fizycznem. Najwięcej padało argumentów na ku.... Pokaz bezprzykładnego chamstwa trwał w najlepsze, a ja wcale nie zamierzałem wychodzić na chłód. Najbliższe mojej ławki wojowniczki postanowiły więc wziąć mnie za kogoś w rodzaju arbitra.

Najpierw zaczęły sprawę przedstawiać Cyganki, drąc się przy tym niemiłosiernie. Nic nie zrozumiałem poza słowami na ku... Ponieważ zadaniem moim chyba było to potwierdzić, więc potwierdziłem. To z kolei rozsierdziło Rosjanki, które natychmiast wywrzeszczały swoje racje w moje drugie ucho. Również potwierdziłem, choć jeszcze mniej zrozumiałem, prócz tego, okazuje się międzynarodowego słowa na ku.... Wtedy nagle konflikt przerodził się w regularną bitwę.

Na szczęście do poczekalni wpadła ochrona kolei, zasilona dwoma cywilami oraz patrolem milicji obywatelskiej reformowanej właśnie na policję, która sprawnie wygarnęła wszystkie miłośniczki rustykalnego sumo na zewnątrz razem z drzwiami. Gdy podjechał mój pociąg słyszałem jeszcze komentarze kolejarzy, że "pobiły się ku... z ku... o jakieś złote kalesony".

Tak samo nas i Niemców będzie oceniał medialny świat (plemienny, bezczelny i napalony na geld do szpiku kości), obserwując tę głupią wojenkę o pierwsze miejsce w zwalczaniu u siebie ognisk nazizmu - powie "kłócą się naziści z nazistami, u kogo w czasie wojny było ich najwięcej".

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-01-2018 [23:45] - Ula Ujejska | Link:

Nie Panie Imić Waszeć, tym razem naziolami to my jesteśmy, a konkretnie rząd PiS. Cała narracja i najnowszy niemiecki film o tym świadczy. Europa jest tu potencjalną ofiarą. Filmu nie zalinkuję, bo reklamy polskim celebrytom i zdrajcom robić nie będę.

Obrazek użytkownika Zunrin

23-01-2018 [22:01] - Zunrin | Link:

Jaka tam piaskownica... Panie, to coraz bardziej wygląda na ustawkę. Wyznawcy pewnego gościa urządzają imprezę z okazji jego urodzin prawie miesiąc po terminie. Pozując w jednoznacznie źle się kojarzących mundurkach obcym ludziom do kamery. Następnie przez 8 miesięcy dziennikarze przetrzymują materiały. Cała Polska jest oburzona opublikowanym materiałem i jak z poślizgiem policja robi tym gościom wjazd na chatę, to oni są tym zdziwieni i nie zdążyli ukryć dowodów.
To odpalenie kolejnej odsłony akcji "PIS = nazizm". Potwierdza to również fala medialnego "oburzenia" z dokładnie rozpisanymi rolami.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-01-2018 [23:42] - Ula Ujejska | Link:

Pachnie to prowokacją której geneza ciągnie się od pamiętnego podpalenia ruskiej budki. Niemcy znów sobie wycierają gębę Polską. Chcą się podzielić winą za swoje zbrodnie wojenne.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-01-2018 [03:14] - mmisiek | Link:

To prawda.
Gdyby PiS z zupełnie niezrozumiałych powodów nie zamiótł tamtej budki pod dywan to przy okazji badania sprawy różne ciekawe rzeczy mogłyby wyjść na jaw. Tak się właśnie mszczą zaniechania.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-01-2018 [13:24] - Ula Ujejska | Link:

Mmisiek
Oczywiście i aż mnie w dołku ściska ze złości. Jest jeszcze słynny Aneks którego Duda nie ujawnia. Ktoś wie dlaczego? :(

Obrazek użytkownika Celarent

28-01-2018 [01:17] - Celarent | Link:

Pani Ulu, nie to, że prezydent go nie ujawnia (Lech Kaczyński tez zwlekał i zwlekał...), ale to, ze w zasadzie PiS nie domaga się tego głośno. A były okazje. Macierewicz zna zawartość najlepiej, zatem Prezes również. Co ich powstrzymuje? Trzymają go na specjalną okazję? Dla mnie na to wygląda. Możliwe też, że aneks zniknął. I teraz zagwostka: kto go ma i może udowodnić, że nagle opublikowany aneks nie jest kopia, duplikatem...? Nie liczę na to, że zawiera kompromitujące informacje  o ludziach prawicy. Jeśli tak było, ci ludzie zniknęli już z otoczenia Prezesa. Za duże ryzyko. To dotyczy też Prezydenta, który musiał być sprawdzoną osobą. Prezes za dużo ryzykował. Tu nie było miejsca na pomyłki, wygrana Dudy otworzyła drogę do wygranej parlamentarnej. Niezły wynik, ale sporo poniżej oczekiwań - nie ma absolutnej większości.Czym Duda sobie zaskarbił zaufanie kierownictwa? Wiedzą wyniesioną z pałacu z okresu przed i po smoleńskiego... Co jeszcze wyniósł? Może coś, czego Komorowski szukał do końca swojej kadencji? dziś Duda nie może opublikować czegoś, co zaginęło i czego może już nie ma. Wyjdzie, jak te rekompensaty od Niemiec w momencie unijnych problemów Polski z ekipą Tuska. Na wybory prezydenckie Tusk może wrócić jako kandydat. Jeśli figuruje w aneksie... aneks przyda się. Teraz jaki z niego pożytek, aktualne problemy można przykryć wrzutkami ;) Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Jabe

24-01-2018 [09:16] - Jabe | Link:

Mnie też od razu przyszło do głowy, że to prowokacja, ale wcale tak być nie musi. Trzeba sobie i innym jasno powiedzieć, że istnienie takich grup w każdym większym kraju jest najzupełniej normalne. Po co ta nerwowa reakcja? Zwykle gnuśna prokuratura natychmiast się za to zabrała, jakby przyznając, że to karygodne niedopatrzenie władzy, i ona jest wszystkiemu winna, bo podopiecznych nie dopilnowała. Wygląda to, jakby się nasi dzielni rządzący się przestraszyli, i teraz pokazują wszem i wobec, że są świętsi od Michnika. Czyli zrobili to, czego od nich oczekiwano.

Obrazek użytkownika Celarent

28-01-2018 [01:02] - Celarent | Link:

No, trzeba było wpuścić kumpli Putina... Najpierw sprawdź kim sa ci niewinni motocykliści i czym się zajmują w Europie. Dwa, pogadaj z kimś mądrzejszym od ciebie, kto wyjaśni ci, dlaczego nie tylko Polska nie wpuściła ich na swoje terytorium i dlaczego, nie chodziło tylko o sam przejazd... 

wrzutka o neonazistach nie pochodziła chyba od rządzących, co? Ale wiadomo, PiS winny, bo tam sami debile siedzą. Ogarnij się chłopie. Ta narracja była powtarzana przez osiem lat rządów PO i normalni ludzie potrafią rozpoznać to narzecze z daleka. Najlepszy kociokwik to był wtedy, gdy Bieńkowska ryczała "ale jaja, ale jaja..." pamiętasz? 

 

Obrazek użytkownika Jabe

28-01-2018 [08:14] - Jabe | Link:

Histeria z powodu grupki motocyklistów była po prostu dziecinna. Można było ich wpuścić, można było ich nie wpuścić, ale to był drobiazg, który w rozgorączkowanych umysłach urósł do rozmiaru inwazji. Zaś za wybryk tych „nazioli” oczywiście PiS odpowiada, bo rząd zachowuje się, jakby nie dopilnował poddanych. Wziął na siebie winę i nerwowo naprawia niedopatrzenia. Czyli zaakceptował narrację tamtej strony. A taki choćby Otwarty Dialog po lasach bynajmniej nie siedzi. I co?

Obrazek użytkownika kat

23-01-2018 [21:12] - kat | Link:

Ula. Pozdrówka od kata co nazioli i komuchów do wora zamiata

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-01-2018 [23:36] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie
Nie inaczej ! Do wora a wór do jeziora!
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-01-2018 [21:17] - Imć Waszeć | Link:

Oj tam od razu naziści. To ogłupiali od nadmiaru swobody rekonstruktorzy historii, którym PO i RAŚ umożliwiły działanie na terenie Śląska poprzez podważanie praw Polski do tego regionu i ujmowanie się za interesami Niemiec. Nie zdziwiłoby mnie odkrycie, że grupę tę nakręcał ideologicznie i formował jakiś rezydent BND. Tak samo jak Niemcy robili to u siebie z NPD. Zresztą proszę to zobaczyć w szerszym kontekście, gdzie Polskę kłamliwie oskarża się o wywołanie wojny, obozy zagłady oraz antysemityzm.

Sama niemiecka partia NPD to już jest jakieś kuriozum i przejaw chronicznego syfa na ciele Europy, ale to oczywiście nikomu w Niemczech nie szkodzi, tylko szkodzi im Polska z kilkoma głupkami. Ta partia wyraźnie mówi:

"Lider NPD: „Polski nacjonalista jest mi bliższy niż zdrajcy z Bundestagu”. 10 września 2016. Niemiecki, lewicowy dziennik „Junge Welt” alarmuje: polscy i niemieccy nacjonaliści zmieniają nastawienie i dostrzegają konieczność współpracy w obliczu zagrożeń."

Chyba gołym okiem widać tu ustawkę, a PIS dmący w tuby medialne, zupełnie jakby z powodu jakiejś młócki w stodole w Wąchocku po zabawie, tylko przykłada łapsko do utrwalania narracji niemieckiej. Inny przykład dorabiania gęby "nacjonalizmowi jako faszyzmowi (nazizmowi)". Kandydat NPD na burmistrza zapowiedział, że jak wygra wybory, to zlikwiduje cyfry arabskie w swoim mieście (za JKM). No jasne, najlepiej jest udawać idiotę, wtedy tak jak kiedyś w Polsce pijanego lub pod wpływem środków albo nie będą sądzić, albo zastosują łagodną karę. Kłopot w tym, że takie debilne hasełka najszybciej przyjmują się w środowiskach niedouczonej młodzieży, gdyż najpierw krążą uparcie jako memy, aż wreszcie trafiają na jakieś transparenty. Urabianie gruntu i formatowanie niemieckiego przeciwnika w Polsce trwa w najlepsze.

Nikogo już nie razi to, że członkowie NPD jawnie wznoszą ksenofobiczne antyżydowskie hasła, chcą odebrać Polsce ziemie zachodnie, południowe i północne, nakręcają Ukraińców związanych z Banderą, chcą likwidacji Euro i najlepiej całej Unii, ale to Polska stawia się na indeksie, bo kilkunastu kolesi nocą w lesie spożywa tort ze swastyką na batonikach. Podkreślam jeszcze raz, to Polska sama stawia się na indeksie, bo taki jest cel tych wszystkich zabiegów. Tam się wożą przez dziesięciolecia po dziurach prawnych z prawdziwymi nazistami, stale znajdując jakiś nowy powód do nierozwiązywania tej partii, a u nas zaczyna się z miejsca urzędnicza sraczka, jakbyśmy to my byli rzeczywiście winni powstania nazizmu. Kiedy to się wreszcie skończy i zaczniemy sami myśleć i mówić, zamiast dukać doraźnie na wszelkie zaczepki?

Czy zatem nie likwidować takich jaczejek? Likwidować, ale w ciszy, a nie drąc mordę na cały świat, że u nas jest nazizm!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-01-2018 [23:39] - Ula Ujejska | Link:

Imić Waszeć
Nie da się w ciszy z prostej przyczyny: znów niemiecka TV wyprodukowała paszkwil na Polskę. Tym razem z przegranymi polskimi celebrytami :( A wszelkiego rodzaju Bolki straszą Europę polskim nazizmem.
 

Obrazek użytkownika xena2012

24-01-2018 [15:57] - xena2012 | Link:

Dziwne,że marsze RAŚ w Katowicach a nie w jakimś lesie są przez władze nie zauwazone., nie wywołujące oburzenia czy nawet zdziwienia.Do tego wszystkiego juz słychac głosy o dzieleniu Polski na pół wzdłuż Wisły.Wystarczy słuchać głosów takich przygłupów jak Janda.