Apel do władz TVP: Ballada o Donku

Bardzo szybko po wyborze Pana Bronisława Komorowskiego na stanowisko Prezydenta RP Telewizja Publiczna wyemitowała wzruszający film pt.: "Ballada o Bronku". Film opowiadał o drodze politycznej Bronisława Komorowskiego ale pokazywał go też jako zwykłego, serdecznego, bliskiego ludziom człowieka. Jednego z nas: mieszkającego w daczy, pchającego taczkę w gumofilcach i flanelowej koszuli. Szczególnie cenne były też opinie o Bronku jego sąsiadów z Budy Ruskiej.

Dziś obserwujemy historyczną chwilę, zdaniem wielu publikowanych przez media autorytetów (w tym również publicystów TVP) porównywalną jedynie z wyborem Karola Wojtyły na papieża, tudzież dominacją jagiellońską w Europie Środkowej i Wschodniej. Oto premier Polski Pan Donald Tusk został, jak czytamy i słyszymy, Prezydentem Unii Europejskiej, czyli jej najwyższym przywódcą.

W tej sytuacji konieczne wydaje się wyemitowanie przez TVP, tak szybko, jak jest to możliwe "Ballady o Donku", filmu podobnego w treści i formie do "Ballady o Bronku".

Uważam też, że film taki powinien zostać wyemitowany przez wszystkie publiczne stacje telewizyjne krajów Unii Europejskiej, bo przecież każdy Europejczyk powinien znać sylwetkę swojego najwyższego przywódcy, który prowadzi UE ku lepszemu jutru.
Nie wyobrażam też sobie, by w razie ewentualnych trudności finansowych, spółki skarbu państwa nie uznały za honor zniwelowanie takich przeszkód.

Koleżanki Internautki i Kolegów Internautów proszę o podpisywanie tego Apelu w komentarzach.

foros

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika andzia

03-09-2014 [15:17] - andzia | Link:

Telewizje UE łączcie się !!!

Kto z was jeszcze nie wie,
niechaj się weseli,
że donald - matołek,
zamieszka w Brukseli.

Ten donald - bo on jest dobry. (dla sitwy)
Ten matoł - bo on jest szczodry. (dla sitwy)

Unia żyje teraz,
w euro upojeniu.
Po rządach donalda,
Nie ostanie się
kamień na kamieniu ...

Obrazek użytkownika Ptr

03-09-2014 [16:13] - Ptr | Link:

Oglądanie większości telewizji w Polsce , szczególnie bezkrytyczne, może zagrażać (w pewnym sensie ) Twemu życiu lub zdrowiu.
Twój światopogląd może zostać wykrzywiony jak obraz w krzywym zwierciadle.
Lepiej nie ryzykować.

Obrazek użytkownika foros

03-09-2014 [21:50] - foros | Link:

Wszystkim Państwu dziękuję za poparcie tego szlachetnego apelu.
Nie jest nas jeszcze wiele, ale wkrótce przyłączy się do nas cała Polska, a za nią cała Europa, potem będzie się to rozwijać.
Niestety na dwulicowym agorowskim portalu naszego szlachetnego apelu nie poparł nikt.

Obrazek użytkownika foros

03-09-2014 [22:23] - foros | Link:

właśnie wysłałem nasz apel do TVP i tuszę, że wkrótce cała Europa ujrzy efekt