Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort?

Sylwester nad Sekwaną. Tej nocy zmobilizowano we Francji 140 tys. funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa. Mimo to nie udało się powstrzymać aktów gwałtu i przemocy. Spłonęło ponad tysiąc samochodów, rannych zostało ośmiu policjantów, trzech wojskowych i czterech żandarmów.

Czy ogarniacie to wyobraźnią? Tysiąc płonących jak pochodnie samochodów? I jawny, bezkarny bandytyzm na ulicach?!

A ja wciąż mam przed oczyma widok leżącej na ziemi bezbronnej policjantki, kopanej po głowie przez rozbawioną dzicz. Każde z tych uderzeń mogło być śmiertelne...

Brutalny atak na funkcjonariuszkę (i do tego kobietę!) usprawiedliwiałby nawet użycie ostrej amunicji! Jak zwykle oficjalne czynniki francuskie nawet nie zająknęły się na temat narodowości/wyznania sylwestrowych bandytów...

Francja od lat przyzwyczaja siebie (i nas) do brutalizacji życia publicznego. Tzw. „uchodźcy” islamscy są tylko katalizatorem radykalizującym kolorowych Francuzów, gardzących europejską cywilizacją.

Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort? (czyli Wolność, Równość, Braterstwo lub … Śmierć...) - Tak brzmiało pełne hasło Rewolucji Francuskiej, nie wiedzieć czemu ocenzurowane potem z ostatniego członu...

PS A tak na marginesie: czy ktoś w Europie odważy się dziś nagrać futurystyczny film historyczny, pokazujący wielce prawdopodobną historię naszego kontynentu za 15-20 lat? Ze zrujnowanymi, płonącymi miastami i wioskami, zamachami bombowymi, krwawymi samosądami i potyczkami zwalczających się nawzajem grup terroru i samoobrony? Bez prądu, gazu, komunikacji, handlu, z pozostawionymi bez nadzoru eksplodującymi elektrowniami atomowymi w tle? Z drogami zatłoczonymi masowo uciekającymi przed przemocą i śmiercią kolumnami tubylców?

Ten scenariusz pisze się na naszych oczach....

Odwagi, panowie filmowcy! Skoro Niemcy nagrali już film o Europejczykach uciekających do Afryki przed prawicowymi rządami (w domyśle – nie głosuj na AfD) – można już pokazać wszystko!

PS Z cyklu znalezione w sieci:

ROK 966 – z tłumaczeniem tekstu na angielski.
Polecam społeczeństwom UE – ku rozwadze.
https://www.youtube.com/watch?v=qxK-hjNsSkc
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

04-01-2018 [22:38] - smieciu | Link:

Jejku, czemu muszę czytać 1000 tekstów jak to źli imigranci palą samochody czy gwałcą jakieś laski a nie mogę przeczytać jednego sensowego tekstu kto i dlaczego na to pozwala, kryje a nawet zachęca? Tłumaczenia wraz wypływającymi z nich logicznymi wnioskami, konsekwencjami?

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

04-01-2018 [22:49] - Lech Makowiecki | Link:

Nie rozumiem pytania... Przecież jest już tysiące tekstów wyjaśniających na tysiąc sposobów spiskowe i niespiskowe teorie dziejów: od próby stworzenia nowej rasy po głupotę elit. Od geniuszu iluminatów, Sorosów itp. -  po zwykłych durni. Mam niewielki wpływ na globalne trendy, więc opisuję co widzę. Zachęcam Pana i innych do pracy u podstaw (na blogu i w realu). Voila!

Obrazek użytkownika smieciu

04-01-2018 [22:57] - smieciu | Link:

A ja widzę ucieczkę od odpowiedzi. No bo końcu jak? Przyznajemy że to Iluminanci na spółkę z Żydami tworzą nowe społeczeństwo czy też mamy inne wyjaśnienia?
Ok mogę napisać taki tekst. Żaden problem. Ale wolałbym najpierw poznać inne wytłumaczenia. Bo znowu ktoś mi napisze że piszę bzdety ale nie będzie w stanie wyjaśnić dlaczego. Ani tym bardziej przedstawić swojego punktu widzenia. Nie odnoszę się tu do pana. Ten wpis to po prostu okazja by podjąć temat. Może ktoś przedstawi tu swoje teorie?
 

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

04-01-2018 [23:53] - Lech Makowiecki | Link:

Może... Nie czuję się na siłach do zbawiania świata. Moje recepty są proste: myśleć o najbliższym otoczeniu (Polsce), o ludziach myślących podobnie, wyznających podobne wartości. I nie dać im zwariować, odpłynąć, odejść od sprawdzonych patentów na normalne życie, takie jak rodzina, heteroseksualność, rozsądek, dzielność, poświęcenie dla wspólnej sprawy... Tylko połączenie siły, morale i mądrości może dać nam pewne szanse na dalsze tutaj trwanie...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-01-2018 [05:34] - wielkopolskizdzichu | Link:

Niech Pan Piosenkarz popyta się co myślą o tych ekscesach francuskich, załogi karetek pogotowia jeżdżących na interwencje do Gocławia w Szczecinie, albo na Bałuty w Łodzi. 

Obrazek użytkownika Guildenstern

05-01-2018 [10:37] - Guildenstern | Link:

Odsłuchałem. Jeśli chodzi o poziom tekstu to Kaczmarski ani Gintrowski raczej nie jest (wiem, wysoko zawieszona poprzeczka). Kalendarium to jeszcze nie utwór. Ale za to melodia ładna. Przypomnieli mi się z czasów szczenięcych Mechanicy Szanty oraz Cztery Refy. I jednak tamtych wolę. Za autentyczność, umiejętność przekazania pasji, która sprawia, że człowiek przypomina sobie zapach morza i sam z siebie zaczyna śpiewać refren. A teksty Pana L.M. uważam za wysilone, anemiczne. Przykre, "patriotyczny sos" nie wystarczy kiedy danie mdłe. Po prostu nie jest to porywające.
P.S.: Kiedy parę lat temu w jakimś programie Zapendowska z Korą i resztą ferajny strzelała jadem do młodego Wolfowicza za to, że podjął w piosence temat patriotyzmu to mimo, iż chłopak śpiewał słabo to sercem byłem po jego stronie. Tyle, że to był dzieciak, który wpakował się pomiędzy wampiry (Świetnie to zresztą zripostował w piosence Bartosz Kalinowski). A Pan tutaj, swoim wkleja jakąś "cepelię".

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-01-2018 [12:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nie można wymagać od Pana Piosenkarza, fajerwerków muzyczno-literackich skoro za młodu produkował artystyczny pasztet dla elity w czapkach, których rondle przypominały średnicą dekle do Czajki.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-01-2018 [12:43] - zbieracz śmieci | Link:

Trzy wzniosłe słowa ale jak mieszkańcy Wandei  je wprost odczytali i chcieli je wprowadzić u siebie w życie i żyć taka jak chcą to 500 tyś ich ich wymordowano a skóra zdarta i wyprawiona z kilku z nich posłużyła do uszycia butów dowódcy korpusu ekspedycyjnego bo takie sobie zamówił [sa jego listy gdzie o tym pisze do drugiego podobnego bandyty ] i co i nic nikogo poza mieszkającymi potomkami tych co uwierzyli w piękne słówka nie rusza we Francji.
Jeden z dowódców i to nie z żadnej Isis ale z Armii Wolnej Syrii ,wykształcony w Paryżu ,człowiek znany gdy tam mieszkał z wielkiej kultury osobistej  dwa lata temu jeszcze żywemu schwytanemu Alawicie wyciął serce i je zjadł ,namawiając do kanibalizmu wszystkich muzułmanów a gdyby zabrakło serc to polecał wątroby niewiernych[ film dostępny na youtube].
Ten film obejrzało miliony ludzi na całym świecie w tym politycy i czy coś zrobili aby go złapać i skazać za mord i kanibalizm a mogli .
Nic nie zrobili bo walczył po dobrej stronie czyli przeciwko Asadowi.
Wszystkie komusze kraje miały przepięknie napisane konstytucje na wzór radzieckiej ,kraju wszelkiej szczęśliwości ale jak ktoś chciał czegoś co tam zapisano to lądował w pierdlu a w kraju wzorcowym w psychuszce z diagnozą schizofrenia bezobjawowa .
Gdy tego samego się chce dziś w Niemczech czy Francji i chcesz aby prawo zadziałało w stosunku do bandytów imigranckich to też idziesz do pierdla ,gdy w Duseldorfie znajomy sklepikarz po raz kolejny został okradziony przez muslimów i po raz kolejny poszedł na policje to usłyszał ,żeby spierdalał albo mu zrobią proces o nawoływanie do nienawiści rasowej.
Gdy w Anglii dwóch czarnych odcina głowę w rytualnym mordzie młodemu chłopakowi tylko dlatego ,że był w mundurze wojskowym to co robi Cameron ,zalecił nie noszeni mundurów bo to drażni muslimów .Nie wolno nosić munduru tym co mają bronic ten kraj ... przecież to jest poj...ne i to w kraju gdzie służba dla jej Królewskiej Mości zawsze była zaszczytem.
 

Obrazek użytkownika Swisspola

05-01-2018 [17:11] - Swisspola | Link:

Moim zdaniem pomysł Merkelowej był bardzo prosty. Ponieważ wszyscy emigranci chcieliby pozostać w Niemczech, to nie będzie problemu wysegregować najlepszych i najbardziej przydatnych dla niemieckiej gospodarki, którzy załataliby w niej dziurę demograficzną. Średniaków relokuje się do lepszych narodów zachodnich jak Francja czy Holandia a nierobów i śmieci relokuje się do mniej wartościowego "plebsu" wschodniego na garnuszek. Ponieważ Ci ostatni uciekaliby na zachód a przede wszystkim do Niemiec, wtedy zaostrzono by kontrole na granicach. To idealnie wpisywało się w tendencje świata lewackiego promującą idiotyczna idee społeczeństw otwartych, no i skutecznie dałoby w łeb takim krajom jak Węgry czy Polska, które śmią podnosić czoło i uważać się za równych z zachodnim lewactwem!

Obrazek użytkownika xena2012

05-01-2018 [17:19] - xena2012 | Link:

Niemcy nie sa w stanie zweryfikować ok.200000 imigrantów.więc najprosciej przerzucić ten niepotrzebny dla nich balast na kraje takie jak Polska.W tym też celu podjęto nagonkę na Polskę.Wydaje mi się że wiecznie zaszczuwani ulegniemy.

Obrazek użytkownika smieciu

05-01-2018 [20:00] - smieciu | Link:

Nie sądzę. Póki co nic na temat domniemanej selekcji nie wiemy. No i jak właściwie mamy to sobie wyobrażać skoro wiemy że przynajmniej jakieś 90% tych imigrantów to islamscy pochłaniacze zasiłków. Po co sprowadzać setki tysięcy skoro selekcję można przeprowadzić przed przybyciem? Kto niby ma utrzymać te setki tysięcy? Wyobraża pan sobie że do nas trafia powiedzmy 50 tysięcy i trzeba im wypłacać kasę? Kto niby się na to zgodzi? Niemców na to stać. Nas nie.
Po drugie z rozmów ze znajomym, który tam pracuje wynika że Niemcy wcale nie cierpią na niedomiar siły roboczej. Przeciwnie. On twierdzi że Niemcy robią wszystko by ukryć ten fakt. Praca na pół etatu, zakaz pracy na emeryturze i inne takie sprawiają że niby ludzie są zatrudnieni, jest potrzeba rąk do pracy. Ale to tylko złudzenie. Niemcy jeśli już potrzebują kogoś do pracy to ... Polaków. Tanich ludzi, którzy potrafią coś zrobić. Dla islamisty to bezsens totalny. Pracować za kasę, którą mają bez pracy.
Po trzecie zbyt dobrze jest to zorganizowane. Ten mój znajomy mówi że gminy dostają swoje przydziały imigrantów, pieniądze na ulokowanie itd. Po robić coś co wygląda na trwałe usadowienie? Jeśli miałaby być selekcja to lepiej przecież zrobić jakiś tymczasowy obóz, syf, tak by imigranci sami chcieli się wynosić. Zamiast tego Niemcy dają im mieszkania, pieniądze a nawet karnety do burdeli. Naprawdę pan myśli że oni tych ludzi wypchną na zewnątrz?
No i po czwarte.
Imigranci nie są potrzebni do propagacji lewactwa. Niby jak mieliby to robić? Generalnie jakie niby cele mieliby konkretnie osiągnąć ci domniemani imigranci wypchnięci z Niemiec, których to celów nie dałoby się osiągnąć dużo prostszymi, tańszymi i mniej rzucającymi się w oczy sposobami?

Tak więc podsumowując. Nie widzę tej teorii.

Obrazek użytkownika OLI

05-01-2018 [19:14] - OLI | Link:

Uchodźcom nadano status uprzywilejowany w porównaniu z ludnością tubylczą. Nie wolno wskazywać ich jako sprawców przestępstw, sądy karzą ich w sposób symboliczny, nawet za celowe zabójstwa. Otrzymują mieszkania, pieniądze i przywileje - coś, czego nie otrzymuje rdzenna ludność.
Taka niesprawiedliwość nie może być przypadkiem.
Oto relacja Polaka zamieszkałego w Niemczech od dzieciństwa: https://www.youtube.com/watch?...
Moja odpowiedź na zadane pytanie brzmi zatem: doskonale wyreżyserowane stampede. Na starych kowbojskich filmach wykorzystanie stampede do walki polegało na wzbudzeniu popłochu w stadzie dzikich koni lub jeszcze lepiej bizonów i wpędzeniu oszalałego stada na śpiący obóz wroga. Po stratowaniu wozów i namiotów wkraczali do akcji czerwonoskórzy jeźdźcy i kończyli dzieło.
Nie ma co pytać, kto to wymyślił, bo ten plan "sam się wymyślał" i  stawał coraz bardziej kunsztowny, od wojny na Bałkanach, poprzez arabską wiosnę aż po konfrontację mocarstw w Syrii. Być może z uwzględnieniem dalekowzrocznych planów Izraela.
Stampede miało dwóch ojców i jedną macochę. Pierwszy ojciec to mocodawcy Sorosa, zainwestowali w to ludzkie tsunami kupę kasy i wiele pracy. Drugi ojciec to Putin: nic nie musiał płacić, a został beneficjentem być może nawet nr 1. 
Macochą jest UE, czytaj- Niemcy. Macocha weszła do akcji w połowie filmu, po chwilowej konsternacji odkryła, że ta ludzka fala jest wodą na jej młyn i przynosi jej niespodziewane korzyści, większe i tańsze niż którakolwiek z dwu wojen światowych. Pod warunkiem, że stampede uda się skierować na państwa Mitteleuropy. Rozjechanie państw Europy środkowej przez falę uchodźców usunęłoby ostatnią przeszkodę na drodze do odzyskania utraconych przez Niemcy terytoriów i odbudowę Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, jakkolwiek by się ono miało nazywać.
W Warszawie ktoś coś pokrzyczał (lub nie) na jakąś kolorową czternastolatkę i jest afera sięgająca kilku ministerstw i samego premiera, ze strachu przed tym, co będzie, jak się UE dowie.
Wyobraźmy sobie, co by było, gdyby nakopano do zadku jakimś dzikusom, ale tak naprawdę.
 

Obrazek użytkownika smieciu

05-01-2018 [21:43] - smieciu | Link:

Niestety też tego nie widzę.
Pominę już demoniczną rolę błazna Putina, który jak widzę jest oskarżany o wszystko. Zapewne niedługo się dowiem że niedawno ujawniona dziura w procesorach Intela, przez którą każdy prawie komp, serwer jest zagrożony też jest jego autorstwa choć to historia mająca ze 20 lat.
Ale do rzeczy. Mają na nas napaść imigranci??? Także ci Szwedzcy, Włoscy, Francuscy i Hiszpańscy?
Jak ktoś sobie to wyobraża? Że Niemcy dadzą im broń a sami staną na ich czele jako dowódcy? A te oddziały posłusznie wypełnią rozkazy idąc na Polaków? Zamiast szukać łatwiejszej zdobyczy na miejscu?
No ale tak naprawdę po co u diabła podbijać Polskę? Naprawdę ktoś tu myśli że Niemcy marzą o oderwaniu Śląska? Podczas gdy np. mają Tuska w Warszawie, a niemieckie korporacje mają CAŁĄ Polskę pod kontrolą? Niemcy chyba nie gromadzili tych imigrantów w oczekiwaniu na zwycięstwo PiS... Poza tym kto dzisiaj bawi się w takie rzeczy w XXIw. kiedy już od dawna wiadomo że lepiej mieć całe państwo pod kontrolą lokalnych kacyków zamiast bawić się w siłowe podbijanie i robienie sobie wrogów z lokalnej ludności.
Nie na tym polega neokolonializm.
Już od dawna nikt takich rzeczy nie robi. To myślenie rodem z XIXw. Jaki niby praktyczny efekt będzie mieć z tego powiedzmy taki szef koncernu Bayeru? Sprzeda więcej prochów na Śląsku? A co z resztą Polski? Co z opinią światową?
Sorki ale gdybym ja wziął się za budowanie Mitteleuropy to zwyczajnie wolałbym kupić kilku posłów PiS, wstawić jakiegoś bankiera na premiera i pod szumnymi hasłami niepodległości zlikwidować ostatnie resztki oporu i niezależnej myśli. I bez wielkich deklaracji dla ludu po prostu przejąć kraj w posiadanie. A zamiast źle się kojarzących oficerów w czarnych mundurach mieć eleganckich oficerów w czarnych garniturach korporacyjnego zarządu.
Wyszłoby mnie to tysiące razy taniej i nawet nie musiałbym zmieniać prawa u siebie by imigranci mieli w Niemczech lepiej niż Niemcy...

PS
mógłby mi ktoś streścić co ciekawsze rzeczy, które mówi ten gość programu z tego linka youtube od OLI? Nie chce mi się tego oglądać ani słuchać ze względu na tego robiącego głupie miny i wtręty cymbała po lewej.

Obrazek użytkownika OLI

05-01-2018 [22:12] - OLI | Link:

Putin nie jest błaznem, jest zdeterminowany i opadając z sił potrafi ugrać tyle, ile nikt inny by nie potrafił. Odbił kawał Ukrainy, podtrzymał i rozbudowuje sojusz z Niemcami, nadwątlił NATO wykopując z natowskiego muru Turcję, gra na Bliskim Wschodzie takie gry, jakie uważa za stosowne. Przeprowadza manewry o takiej sile, że mogłyby być początkiem inwazji, manifestuje swoje sojusze zapraszając na Bałtyk chińskie okręty.
Fale uchodźców dziwnym trafem wypłaszały z krajów arabskich działania wojenne, w których obecny i aktywny był Putin. Putin płoszył raki, Merkel łapała. Gdyby się udało stratować Mitteleuropę nogami barbarzyńców, Niemcy i Rosja zostaliby sami na placu boju. A nie są wrogami.

"Ale do rzeczy. Mają na nas napaść imigranci??? Także ci Szwedzcy, Włoscy, Francuscy i Hiszpańscy?" (cyt.) Takie pytania mają na celu doprowadzenie rozumowania ad absurdum. Tym razem odpowiadam, ale więcej nie mam zamiaru.
Wpędzenie do Polski fali migracyjnej złożonej z osobników nieucywilizowanych, roszczeniowych i stojących ponad prawem, znajdujących się pod ochroną prawa unijnego doprowadziłoby w krótkim czasie do paraliżu państwa i większości jego instytucji. Nasze państwo jest słabe, a nasi politycy mają zajęcze dusze. I niestety, nie mamy Orbana.

Kolonizowanie naszej części Europy nie polega na kupowaniu pojedynczych polityków, tzn. już nie polega. Ono wynika z tego, jakie są bliższe i dalsze cele Niemiec. Gdyby kolonizacja państw Europy Środkowej miała polegać oraz się zakończyć na drenażu i opleceniu przez koncerny i korporacje, czyli na tym, co już jest, to w UE nie snuto by planów zacieśniania integracji, nie mówiono by o konieczności rezygnacji z suwerenności, nie snuto by planów powoływania urzędów wspólnych dla całej Europy.

 

Obrazek użytkownika smieciu

05-01-2018 [23:41] - smieciu | Link:

"Ale do rzeczy. Mają na nas napaść imigranci?"Ale do rzeczy. Mają na nas napaść imigranci??? Także ci Szwedzcy, Włoscy, Francuscy i Hiszpańscy?" (cyt.) Takie pytania mają na celu doprowadzenie rozumowania ad absurdum.?? Także ci Szwedzcy, Włoscy, Francuscy i Hiszpańscy?" (cyt.) Takie pytania mają na celu doprowadzenie rozumowania ad absurdum.
Dlaczego? Ja po prostu widzę że tu nie chodzi o jakąś Polskę ale całą Europę. A ściślej w przypadku imigrantów nic nie wskazuje żeby chodziło o Polskę a jedynie właśnie o Europę Zachodnią. Bo to ona organizuje im te wszystkie przywileje. I naprawdę nie wyobrażam sobie na jakiej zasadzie ci imigranci mieliby do nas trafić. Przecież oni nie chcą być u nas. To Niemcy są dla nich ziemią obiecaną. Tym bardziej że Niemcy naprawdę wiele robią żeby tak było!
Co teraz ma się stać? Zapędzą tych islamistów nad granicę i powiedzą „sorki, pomyliliśmy się, wynocha do Polski!”. A Polski rząd będzie wypędzać Polaków z mieszkań by dać im schronienie?

To nie trzyma się kupy zwłaszcza w kontekście kolonizacji. My już jesteśmy skolonizowani, nie trzeba nas kolonizować. Natomiast co do kolonizacji kulturowej to pewne jest jedno: ci imigranci wywarliby u nas skutek odwrotny! Już teraz wśród młodych bezideowych ciołków imigranci wzbudzają podskórną dumę z chrześcijaństwa i naszej kultury. Imigranci doprowadziliby do starć, na różnych płaszczyznach, którego efektem byłoby zjednoczenie się naszego społeczeństwa wobec oczywistego wroga. Nie mówiąc o tym że żaden rząd nie porwałby się na samobójczą misję wspierania imigracji islamistów.
Myślę że Niemcom raczej o to nie chodzi. Byśmy się zjednoczyli i zaczęli być chrześcijańskim przyczółkiem w Europie.
Co innego cicha imigracja Ukraińców.

Obrazek użytkownika OLI

05-01-2018 [22:40] - OLI | Link:

Ten facet mówi przede wszystkim o potężnym strachu przed władzą, zresztą sam się boi. O uciszaniu ludzi, kasowaniu kont, znikaniu ludzi z przestrzeni publicznej, jeśli ich wypowiedzi są nieprawomyślne. także o tym, że przedsiębiorcom się dopłaca do zatrudniania imigrantów, nawet jak niczego nie potrafią, oraz o tym, że w tym celu zwalnia się Niemców, żeby uzyskać etaty; władzy chodzi o poprawienie statystyk, żeby można powiedzieć społeczeństwu, jak to pracowici uchodźcy w przemyśle zaiwaniają. O budowie nowych, drogich bloków dla uchodźców, w których powstają uchodźcze getta i strefy no-go. O tym, że Niemcy boją się mówić, że za nieprawomyślne wypowiedzi tracą pracę. O biedzie wśród Niemców, o tym, jak bieda obejmuje coraz większe kręgi emerytów : "piję sobie piwo, a taki emeryt podchodzi i prosi mnie o butelkę" - dla przykładu. O strachu w przestrzeni publicznej, o miastach, w których się czuje napięcie, jakby za chwilę coś się miało stać. Zamierza wrócić do Polski, zbiera każdy grosz i nie może się doczekać tej chwili.

Zresztą - warto odsłuchać ten filmik pomimo niechęci, bo relacja tego Polaka jest autentycznie wstrząsająca i nie umiem tego oddać.

Obrazek użytkownika smieciu

05-01-2018 [23:38] - smieciu | Link:

Spróbuje przesłuchać. Ale sam pan widzi! Ile wysiłku jest wkładane by imigrantom było dobrze! Tam. W Niemczech.
A co do antypolskości to sprawa jest dla mnie oczywista. To samo jest w Szwecji czy Rosji. Po prostu trzeba na kogoś napuścić lokalny motłoch, ktoś musi być wskazany jako ten zły, a nie mogą to być imigranci! W Rosji Polska zdobyła sobie nawet przywilej jakiegoś wielkiego święta, kiedy została wypędzona z Moskwy czy jakoś tak. Normalnie parodia. Ja tam jestem dumny. Cenią nas na świecie!

No więc na nas napuszczają. Ale jak sam mówi ten kolo z filmiku niektórzy Niemcy to raczej nas podziwiają... Tak przykładowo jakiś czas temu jechałem autobusem z Łodzi do Berlina. Masa w nim była różnych ciemnoskórych. Byłem troszkę zdziwiony że w Polsce tyle ich jest, u mnie na prowincji nie widuje się ich. W każdym razie autobus został po przekroczeniu niemieckiej granicy zatrzymany i weszli policjanci. Sami biali... No i co? Na nas Polaków tylko rzucili okiem ale tym wszystkim ciemnym nie przepuścili. I ich trochę pomęczyli, trochę przetrzepali. Ok może tylko kogoś szukali ale ja to odebrałem inaczej, jakby Niemcy dostrzegali że lepiej być z nami niż arabusami.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-01-2018 [21:45] - zbieracz śmieci | Link:

Jak dobrze pójdzie to z powodu histerii w jaka wpadli ministrowie ,premier i prezydent do ścigania domniemanego przestępcy zmobilizuje się całe siły zbrojne-wojska lądowe ,marynarkę i lotnictwo  bo jak na razie to mamy tylko opowieść 14-letniej panienki a w tym wieku potrzeba zaistnienia jest szczególnie mocna gdy hormony buzują.
Zamiast poczekać na wyniki śledztwa i dokładne przepytanie panienki a przecież tam nie było fizycznego ataku a ponoć tylko słowny to  być może zmyślone zdarzenie zaczyna żyć własnym życiem-jutro zabierze prymas Polak po nim swoje doleje konferencja episkopatu ,hartman śpiewak i polskojęzyczni z sejmu i PE ,ręce opadają jak się sami wykładami.
W Warszawce otworzono w starej kamienicy koszerna restaurację ale smrody z kuchni nielegalnie skierowano do wentylacji lokatorów zatruwając im życie a ci słali skargi do organów.
Właściciele koszernej do skarg i nakazów odnieśli się w znany sposób,jako brutalny antysemicki atak...!
PS.Minister Błaszczak niech lepiej pochodzi sobie po ulicach skąd taki zalew w dużych miastach śniadych i nie tylko ,niech sprawdzi ile wojewodowie wydali pozwoleń na pobyt czasowy lub stały bo jemu podlegają.
Panie Błaszczak jak to jest z pobytem i praca u nas Ukraińców skoro Unia zgodziła się na ich swobodny wjazd na teren Unii ale tylko na pół roku ,zakaz jakiejkolwiek pracy i musza mieć przy sobie środki własne na utrzymanie się samodzielne podczas pobytu. a u nas dalej wydaje się pozwolenia na prace na 9 miesięcy ,co będzie jak Unia nałoży na nas kary za nieprzestrzeganie unijnego prawa-Polska nie jest w tym prawie wymieniona jako zwolniona z tych ograniczeń nałożonych na Ukraińców

Obrazek użytkownika Kaciszek

06-01-2018 [00:44] - Kaciszek | Link:

Moja teoria jest krótka: komuś (megabogaczom) zależy na tym aby wywołać pełzającą i wyniszczającą wojnę w Europie a potem kolejne w innych regionach świata. Ponieważ zasoby ziemi są ograniczone - nie da się ich w nieskończoność eksploatować przy obecnej superwydajnej technice więc bogacze pomyśleli o stopniowej likwidacji/redukcji ludności świata. Te środki techniczne obecnej gospodarki nie wymagają pracy tylu ludzi więc megabogacze poradzą sobie z zaspokajaniem własnych potrzeb bez problemu gdy ludzkości będzie znacznie mniej. Co oni zyskują wykańczając setki milionów ludzi? - piękną, czystą, cichą, naturalną Ziemię pozbawioną "kłopotliwych" współmieszkańców z ich kłopotliwymi i rosnącymi wciąż potrzebami.