Nie będziemy umierać za multi-kulti!

Elity rządzące Unią Europejską przystępują do zmasowanego ataku. Na celowniku – niesubordynowana Polska – wyżej stawiająca zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo swych obywateli niż głupotę lewackich elit i ich infantylne ideologie.

No i zaczyna się pohukiwanie na Polskę, straszenie nas (za odmowę przyjmowania uchodźców!) aktywowaniem art. 7, finansowymi karami i wykluczeniem z grona decyzyjnego UE.

Nie tędy droga, panowie! Polakom już samo nazwisko Juncker(s) kojarzy się z bombardowaniami Warszawy. Zresztą nie tylko nam; czy to nie Berlusconi – wkurzony pogróżkami – pierwszy przyrównał Martina Schulza do obozowego kapo? Czy to nie wściekli Grecy spalili na demonstracji kukłę Angeli Merkel przebraną w mundur SS?

Wątpię, by UE w dzisiejszym kształcie pomogła nam w przypadku zagrożenia rosyjską inwazją. Silna i niezależna Polska jest im niepotrzebna. A nawet gdybyśmy byli ich kolonią – poświęciliby nas bez żalu np. na ołtarzu polityki energetycznej i Nordstream2.

Dlatego na wszelki wypadek nie zgadzajmy się na wspólną europejską armię. Dlaczego mamy nadrabiać zaniedbania ich rządów? Biedna Polska ma składać się na bezpieczeństwo bogatej Francji (uziemione Caracale) czy jeszcze bogatszych Niemiec (sypiące się Leopardy). Na początek niech wszystkie kraje zachodniej Europy inwestują 2 proc. PKB w swe własne zbrojenia. Tak, jak się zobowiązały w NATO.

Wojna na ich terenie już trwa. Tli się terror i zagłada, przed którymi próbujemy ich ostrzec. Bezskutecznie. Cóż, chcącemu nie dzieje się krzywda. Ale my nie będziemy umierać za ich multi-kulti... Tak jak oni nie chcieli umierać kiedyś za Gdańsk...

PS Święta już za pasem, polecam więc jedną z kilkunastu kolęd z płyty „Zayazdu”... Wbrew unijnej poprawności politycznej...
Jezus Malusieńki
https://www.youtube.com/watch?v=FOSBMpDtAIQ
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

19-12-2017 [19:13] - xena2012 | Link:

Niestety niepokojace są wypowiedzi premiera Grecji,który uwża,że proces przyjmowania imigrantów( bo już nie uchodxców  jest kwestią czasu i dziejową powinnością.Powtarza przy tym słowa Sorosa ,że państwa nie tylko mają przyjmować ale i dawać im pieniądze.Czyli Polska na dorobku płacąc na imigrantów w miejscu ich zamieszkania dodatkowo wyda pieniądze na tych którzy przyjadą.Nasz budżet nie jest z gumy i nie wytrzyma takiego obciążenia.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

19-12-2017 [19:34] - Lech Makowiecki | Link:

To zdrada. Grecja ma obowiązek strzec granic strefy Schengen.