​Zobacz , tak wygląda syn kapusia , senator z PO

Który wydał wyrok śmierci na polskich emerytów , rencistów i tych którzy walczyli z komuną nie dając im zniżek na lekarstwa

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EwaPiechocka

10-08-2014 [20:30] - EwaPiechocka | Link:

A kogo spodziewać się po członkach PO?
Świat wariuje..

Obrazek użytkownika zz top

10-08-2014 [21:06] - zz top | Link:

na wawelskie mury wywlec dziada,niedojde,ktory kosztuje podatnika niemale pieniądze na podcieranie dupy dziadowi,i jak w starozytnej Sparcie,puscic wolno.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-08-2014 [00:56] - Ula Ujejska | Link:

Mentor i jego uczeń

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-08-2014 [10:13] - NASZ_HENRY | Link:

Wygląda jak kapucha, z dołu listek, z góry listek w środku głąb ;-)

Obrazek użytkownika ba.a

11-08-2014 [11:16] - ba.a | Link:

Ależ Kacie drogi,
W polskim Parlamencie zasiaduje synek,którego ojciec dokonywał mordów na Wołyniu.Nazywa się Sycz,albo podobnie.