POlicja znowu zdała egzamin jak platforma

Ostatnio daję się zaobserwować wielkie sukcesy POlskojęzycznej POlicji POlitycznej. A to rozstrzelają człowieka na ulicy , a to rozstrzelają pacjenta w szpitalu a w przerwach bawią się jak berkut rozbierając do naga młodego chłopaka patriotę . No to jest po prostu pasmo sukcesów w walce z Polakami . Wczoraj zabito człowieka w Ostrołęce ale sekcja zwłok wykazała zawał , to że został pobity przez ochroniarza ( który to już Polak ginie pobity przez tzw. ochroniarzy) to fakt nieistotny . Ale największym sukcesem było zatrzymanie młodych patriotów w Bydgoszczy idących na obchody rocznicy Powstania Warszawskiego i ustawienie ich pod ścianą jak więźniów politycznych. POlicja POlityczna działa jak sowiecka PAŁA . Zaczęło się od Starucha a potem już im poszło jak z płatka . Teraz bronią sowieckich pomników zniewolenia Polski , biorą udział w nagonce na kibiców i patriotów . Strzelają do dzieci na Marszu Niepodległości . Tajniaki prowokują zadymy i kopią obywateli Polski po twarzy . Jakiś totalny obłęd!!!!! Jak już przyjdzie czas a on nieubłaganie nadchodzi to ci których upokorzyliście i PObiliście podadzą wasze numery z blach . I nie pomogą tu tłumaczenia że mieliście rozkazy , kaPO obozowe w Oświęcimiu też miało rozkazy . Szczytem wszystkiego jest wasza obrona zbrodniarzy sowieckich a’la Bauman . Kim wy jesteście ? Polakami? Raczej sługusami sowietów za marne 2000 PLN. Bronicie pomniki sowieckich najeźdźców i tych , którzy mordowali Polaków? Hańba , po trzykroć hańba . Przestańcie się zachowywać jak sowieckie ZOMO bo mają rację młodzi ludzie krzycząc do was GESTA-PO , GESTA-PO!!!
 IV Rzeczypospolita już nadchodzi a razem z nią idziemy my , idziemy po Prawo i Sprawiedliwość dla Polski , dla Polaków . Wasi komendanci walczący z Krzyżem i Polakami niebawem stracą stanowiska i skończą na bezrobociu czy wy też chcecie tak skończyć?
Jest w naszej Ojczyźnie wiele rachunków krzywd i przyrzekam wam że zostaną one wyrównane!!!!!!!
Specjalne pozdrowienia dla Kibiców całej Polski ….. kłaniam się wam nisko … kacisko . 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO!!! Nasz czas już nadchodzi

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sceptyk

03-08-2014 [20:37] - Sceptyk | Link:

"IV RP już nadchodzi...", "idziemy po was", "nasz czas już nadchodzi"
Który rok to już piszesz? Może zamiast ciągłego nawoływania innych pokażesz jak to się robi? Bo jak na razie jesteś typowym przykładem kanapowego rewolucjonisty. Silny w klawiaturze.
A teraz możesz jak zawsze zacząć pluć.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [21:02] - kat | Link:

Sceptyk
zabolało l!! I ma boleć !!! Leć z tą informacją do oficera prowadzącego!!!hahahahahahahahaha

Obrazek użytkownika Sceptyk

03-08-2014 [21:19] - Sceptyk | Link:

Tak ci podpowiedział twój oficer czy wyczytałeś to w poradniku dla kanapowych rewolucjonistów?

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [21:47] - kat | Link:

Sceptyś
coś nerwowy się zrobiłeś , jedz jabłka one dobrze na gastrykę wpływają

Obrazek użytkownika Sceptyk

03-08-2014 [21:48] - Sceptyk | Link:

Ja nerwowy? Nie żartuj. A zdrobnienia zachowaj dla swoich panienek. Dla ciebie jestem Pan Sceptyk. Nie spoufalaj się.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [22:22] - kat | Link:

Sceptuś
mówiłem , że się robisz nerwowy..... jabłek POjedz

Obrazek użytkownika Sceptyk

03-08-2014 [22:27] - Sceptyk | Link:

Chyba naprawdę nie widzisz, jak jałowy i śmieszny się robisz. Facet z takim groźnym nickiem zachowujący się jak przedszkolak. "Na Kowno!". Ty nie jesteś kat, ty jesteś cała katastrofa.

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [22:08] - kat | Link:

Sceptuś
zrób sobie relaks , skocz z dywanu na POdłogę

Obrazek użytkownika W.J.

03-08-2014 [21:49] - W.J. | Link:

Sceptyku, trochę optymizmu.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [22:25] - kat | Link:

Andrzeju
użyłeś zbyt trudnego słowa , sceptuś nie wie ile kosztuje taki optymizm ani co to takiego . Może mysli , że to do jedzenia....pozdrówka

Obrazek użytkownika Sceptyk

03-08-2014 [22:56] - Sceptyk | Link:

Z doświadczenia mówisz? Naciąłeś się kiedyś, jak widzę. Jakoś mnie to nie dziwi u teoretyka rewolucji.

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

03-08-2014 [21:14] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Pamietasz Kacie moje domysły,pisałem,ze czuje nadchodzace zmiany wbrew temu,co mowili wszyscy.Tak czułem.Zmiany.Juz tego nie czuję,nie bedzie "wiatru zmian",nadchodzi "burza".Sytuacja wymknie sie spod kontroli i ci dziwni ludzie,pozwalajacy ze sobą robić wszystko,poczują odmianę.Nie bedzie tak jak przewidujesz,nie tak,jak kreslisz w swoich scenariuszach,to raczej chaos z ktorego powstanie nowy stan rzeczy,ale to nieuniknione.To nie zasługa nas,lecz ich.Dosypali do pieca zbyt wiele i tym razem nie pokonają fali,ktora wzbiera,a powiem więcej ,bedą ją jeszcze zwiększac,bo ulegli podzieleniu i zatracili umiar.Węgry przy nas,to pikuś,ale i Kaczynskiego ta fala dosięgnie,straci na swej sile.To co uległo zmianie,to mentalnosc.Chcieli stworzyc biedote,mase do kontroli,a masa sie skonsolidowała,sniezna kula rosnie.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [21:19] - kat | Link:

Wiewiór
mieli szansę .... wywołali burzę to niech teraz zbierają....pozdrówka

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

03-08-2014 [23:40] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Tak,troche w tym racji jest,dodam tylko,ze to jakby samo sie juz zaczelo,nalozylo sie na to kilka powodow i trudno mi dzis powiedziec,kto na tym skorzysta ( w sensie polityk)Wydaje mi sie,ze wieksza role w tym wszystkim odegraja ludzie ,ktorzy wbrew logicznemu tokowi rzeczy ,nie beda zaangazowani jakos specjalnie politycznie.To bieda i sytuacja miedzynarodowa bedą motorem zdarzen a nie jakies partie.Pozdrówka.

Obrazek użytkownika bolesław

03-08-2014 [21:25] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
Piszesz: "Jest w naszej Ojczyźnie wiele rachunków krzywd i przyrzekam wam że zostaną one wyrównane!!!!!!!"
Ja też w to wierzę. Wierzę, że klawiatura też może pomóc. Więc Kacie pisz nadal.
Pozdrówka.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [21:48] - kat | Link:

Bolsławie
pozdrówka i dzięki

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

03-08-2014 [21:25] - Pitek Antropus | Link:

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w "Bydgoszczu".
http://bip.bydgoszcz.kmp.polic...

Obrazek użytkownika kat

03-08-2014 [21:49] - kat | Link:

Dzieki za info
pozdrówka

Obrazek użytkownika wandaherbert

03-08-2014 [22:04] - wandaherbert | Link:

@sceptyk -spierda..j stąd ,tu nikt nie bierze cię za jednego z Nas.Jesteście już spanikowani i nie zachowujecie pozorow-demaskujecie .Wasz czas juz sie konczy!!!

Obrazek użytkownika Sceptyk

04-08-2014 [14:57] - Sceptyk | Link:

Jestem straszliwie spanikowany. Od czasu, gdy kat robi tę kanapową rewolucję. Normalnie trzęsę się ze strachu. Jak do tego doszedłeś, Szerloku?
Przy okazji - podziwiam manię wielkości - pisanie "Nas" z wielkiej litery.
Dla jasności - nie jestem jednym z was. I absolutnie nie mam ochoty być.

Obrazek użytkownika andzia

04-08-2014 [22:28] - andzia | Link:

Rosja to stan umysłu,więc sceptusiowi(wej) nic już nie pomoże,bo na to lekarstwa nie ma.
Biedaczyna już sam się gubi w nazywaniu własnych emocji.Raz nazywa je rozbawieniem,a za chwilę paniką i kłóci się jak bazowa przekupka.Takie -samonadmuchujące- się zero.
Coś na podobieństwo "wiechaileśtam"i dafki.
Kacie,jest coś na rzeczy,że sfora tak się rozszczekała,nie tylko u Ciebie.
Pozdrawiam pięknie.

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [22:57] - kat | Link:

Andziu
jest na rzeczy....niech psy cierpią.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Sceptyk

05-08-2014 [00:33] - Sceptyk | Link:

Nie zapomnij wazelinki, jak mu włazisz w 4 litery. Śmieszy mnie ta wasza histeria. A poza tym - czytaj ze zrozumieniem i ogarnij pojęcie "ironia". Jeśli potrafisz.

Obrazek użytkownika andzia

05-08-2014 [09:07] - andzia | Link:

"Ironia" niejedno ma imię.Raz wiechuileśtam,raz dafka,raz z niemiec ... a teraz SCEPTUŚIĄTKO KTÓRE MA TROCHĘ Z OSŁA,TROCHĘ Z LWA hi,hi,hi ....

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

03-08-2014 [22:20] - zdzichu z Polski | Link:

kacie . ty jak, rozumiem, nadajesz z okolic Doniecka, tam gdzie wszyscy portalowi pogromcy Moskali zdobywają ordery. Jakby brakło tobie odwagi to jabłka możesz wsuwać w ramach walki z Putinem. Redakcja Gazety Polskiej zatwierdziła ten akt patriotyzmu jako istotny wkład w walkę z kacapstwem czy jak to ty nazywasz. Kacapy na pewno ulękną się twych wzdęć dochodzących z transzei bardziej, niż przekleństw z portalu.

Obrazek użytkownika willys

04-08-2014 [00:18] - willys | Link:

Pisz Kacie,pisz-to działa! co widac po frykcyjnych ruchach TWrzyszy sceptyka i zdzicha :)

Obrazek użytkownika Sceptyk

04-08-2014 [14:59] - Sceptyk | Link:

Niesamowicie działa! Za każdym razem zwijam się ze śmiechu, jak czytam kanapowych rewolucjonistów, którzy wieszczą szybki upadek systemu. To już tyle lat upada...

Obrazek użytkownika willys

05-08-2014 [08:25] - willys | Link:

Podobnie TWrzyszu sceptyk salwy smiechu wywoluje u was nasza wiara w wygrane przez PiS wybory.Wasz argument jest taki sam od lat "nie macie szans ...hahahaha ..To juz tyle razy przegrywaliscie,nie macie szans hahaha!!!"
A my robimy swoje i je wygramy!
P.S.
wy sie nie zwijacie TWrzyszu sceptyk ino kulicie pod ciosami Kata.
Dobry to znak!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [21:45] - kat | Link:

Willys
pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-08-2014 [08:14] - NASZ_HENRY | Link:

POlicja POpiera POlityczną POprawność POpaprańców ;-)

Obrazek użytkownika takijeden

04-08-2014 [15:55] - takijeden | Link:

Policjanci w Polsce NIE zdaja egzaminu tylko i wylacznie wtedy
gdy dostana pytania testowe w innej kolejnosci niz sie "wyuczyli"

"niemal 90 proc. zdających źle rozwiązało test w grupie ze zmienioną kolejnością pytań!
- mówi informator dziennika."

http://tnij.org/6h1nlbo

Obrazek użytkownika dr Joseph Zoidberg

04-08-2014 [17:09] - dr Joseph Zoidberg | Link:

Drogi kat, wy już od wielu, wielu lat piszecie w ten sposób. Że nadchodzą wielkie zmiany i że szubrawcy i kacapy zostaną rozliczeni. Tymczasem nic się nie zmienia, i nie zmieni. Mamy z was jedną wielką śmiechawę. Ale kompromitujcie się dalej, coraz więcej Polaków odchodzi od idei konserwatyzmu i kościoła ku nowoczesnej Lewicy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-08-2014 [17:54] - NASZ_HENRY | Link:

Zobacz dr przysłali (może się mylę bo to skrót od dureń być może), następnym razem to prof Środa albo prof Hartman Cię @kacie odwiedzi ;-)

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [21:45] - kat | Link:

Nasz Henry
to nie diabły czerwone ..... to dr....durnie....pozdrówka

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [21:44] - kat | Link:

POwitać
oficera prowadzącego dr ( durnia) zdzisia i wyzszego ranga sceptusia . Drogi ruskojęzyczny palancie nie znacie odmiany w języku polskim bo winniście napisać drogi kacie .Cieszy mnie że dozorca malych diabełków mnie nawiedził . czem predzej odprawiam egzorcyzmy i rzucam w ciebie czosnkiem i czekam az się zblizysz bym mógł dziela dokonczyć wbijając kolek osikowy w czerwone serduszko ..... widzę że awansowałem w rankingu .... cała przyjemnośc po mojej stronie że towarzyszy zabolało bo miało zaboleć .... cierp ciepło
ps. Joseph to mi sie kojarzy z mengele

Obrazek użytkownika dr Joseph Zoidberg

04-08-2014 [22:01] - dr Joseph Zoidberg | Link:

Drogi kat, Ty pisze że awansowałeś w rankingu? Ależ skąd bo my się tylko nabijamy z Twojego fanatyzmu i tekstów pisanych podług jednego i tego samego szablonu. W nieociosany chłopski sposób. Kat czy Ty masz rozum i godność człowieka? Te wywody Twe kupy ni d*py nie trzymać się.

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [22:59] - kat | Link:

DR.....durniu
sprawiasz mi radość , znaczy uderzenie było celne..... sraj w majty .... a ja się pośmieje ....

Obrazek użytkownika kat

04-08-2014 [23:04] - kat | Link:

Do psów
walcie sie na ryj i HWD-PO

Obrazek użytkownika zawadiaka

05-08-2014 [06:17] - zawadiaka | Link:

Jeszcze kilka lat temu nie mogło być mowy o powszechnym sprzeciwie wobec tego co wyprawiają ludzie związani z władzą, mediami, słowem tym całym PeOwskim łajenm. Dziś mamy sytuacje odwrotną. Dziś przychodzą tu gdzie nigdy ich nie było i próbują na nowym terenie zasiewać zło. Sceptyk, Zdzich, to jest to zło, które się boi, że Kat powie prawdę, którą każdy zrozumie. Nawet oni! Prawdę, która nie podlega interpretacji ani przymiotnikowaniu. Prostą prawdę o naszym polskim losie i jego przyczynach. Obnażaj zło i nazywaj je po imieniu w prawdzie. I będą tu próbowali jątrzyć, dzielić nas według swoich metod, złożeczyć nam i naigrywać się z nas. Ale nic to. W głębi ducha wiedzą że to już nic nie da. Wiedzą, że zbliża się koniec, bo zdali sobie sprawę że rozmiar katastrofy jaki chcieli sprowokować przerasta ich możliwości kontroli i panowania nad sytuacją. Rzucili się więc tu, aby próbować odzyskać coś, co tracą każdego dnia. Tracą ten grunt pod nogami jaki zapewniał im złodziejski, nikczemny, bandycki układ. Tracą pewność że są panami sytuacji. Tracą poczucie bezpieczeństwa. Tracą to bezwarunkowe poparcie. Zdobywszy miliony w mamonie, tracą miliony w ludziach a to jest prawo naturalne. Zatem, Kacie pisz celnie. Celuj w samo sedno tych ciemnych postaci i myśli, bo widać jak bardzo boli ich ta prawda w obliczu codziennego fałszu którym nas codziennie karmią. Pisz tak, aby bolało jak najwięcej i jak najdłużej. Aby obawa o ich własny los nie pozwalała im zasnąć, a we śnie przysparzała koszmarów. I niech przychodzą tu aby przekonać się każdego dnia o swojej postępującej słabości, której przejawem i zarazem dowodem jest ich sama tu obecność.