IMIGRANCI W POLSCE

Od ponad roku zadaję publicznie pytanie: Czy Polska – mimo zapewnień naszego rządu – przyjmuje już imigrantów z Afryki i Azji? Pytanie swe uzasadniam tym, że jeżdżąc dużo po Polsce spotykam na ulicach polskich miast coraz więcej egzotycznych mężczyzn, którzy w żaden sposób nie przypominają mi turystów, studentów, rezydentów i itp. legalnie przebywających u nas obcokrajowców.

https://wpolityce.pl/blogi/lec...

Ostatnio kilku telewidzów dodzwoniło się do telewizyjnego programu „W tyle wizji”, dzieląc się z prowadzącymi tymi samymi spostrzeżenami. Co ciekawe – śniadzi i czarni przybysze pojawiają się (pojedynczo i w większych grupach) zwykle w dużych miastach zarządzanych przez platformerskich prezydentów, wyrażających swoją aprobatę dla przyjmowania niezidentyfikowanych „uchodźców”. Piszę „niezidentyfikowanych”, bo władze krajów zachodnich przyznają się do bezradności w określeniu tożsamości, pochodzenia i choćby przybliżonego wieku setek tysiecy „nachodźców”.

Co ciekawe – nawet prawicowi dziennikarze „z wielką nieśmiałością” podchodzą do tematu nielegalnej imigracji, jak mantra powtarzając oficjalne, rządowe oświadczenia o naszym tu bezpieczeństwie. I – co gorsza – stosują pewną cenzurę wypowiedzi, nie dopuszczając na zależne od nich medialne fora żadnych wątpliwości...

A przecież wystarczyłoby – mając na względzie terrorystyczne zagrożenia (stan wyjątkowy we Francji, zamachy za naszą zachodnią granicą, próby ludzkiego przemytu ze wschodu etc. etc.) - grzecznie ale stanowczo legitymować szwendających się bez celu mężczyzn. I zatrzymywać osoby, które bezprawnie wtargnęły na teren RP. Takie „nękanie” (które przecież należy do obowiązków policji czy straży miejskiej) zniechęcałoby intruzów do nielegalnej kolonizacji Polski. I zapewniło nam naturalną od wieków graniczną kontrolę nad przepływami ludności, które mogą zdestabilizować kraj lub zagrozić bezpieczeństwu i życiu Polaków.

PS A z cyklu – znalezione w sieci – opolska, koncertowa wersja ballady „Rok 966”, jakimś cudem wykonanej na Festiwalu Piosenki Polskiej. Przesłanie na pewno niepoprawne politycznie. Bardzo.
https://www.youtube.com/watch?v=lgtxXNLWzdo
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

23-10-2017 [15:42] - Dorota M | Link:

Nalezy zadac publiczne pytanie pani Premier w tej kwestii. Słyszałam od kogoś, że ci śniadzi to muzułmanie z Bangladeszu. Skąd sie wzięli i kto ich tutaj wpuścił? Pan red. Gadowski od dawna mówi o tajnych meczetach w Polsce. Dlaczego ten temat nie jest tematem numer jeden w naszych mediach? Wiem, że zdaniem pana prezydenta powinniśmy wpuszczać wszystkich "uchodźców", którzy chcą sie w Polsce osiedlić. Może to jest z jego strony w jakiejś komitywie z PO realizowane. Ostatnio nie mamy szcześcia do lojalności pana prezydenta.

Obrazek użytkownika kazimierz mroczynski

24-10-2017 [16:54] - kazimierz mroczynski | Link:

Dosłownie tak jest, PAD zdradził PiS z WSiokami , których ma pelno w swoim otoczeniu w kancelarii ( kogoś tam wyrzucili-zwolnili ale cała jeszcze czereda tego siedzi dowodem upór do zmian w SN/KRS ), Błaszczak przyciemnia, zamiata sprawe pod dywanik poprawnosci politycznej, a na portalach społecznosciowych duzo takich wiadomości o pałętajacych się muslimów w przygranicznych miasteczkach, mistach czy na wybrzezu.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-10-2017 [17:33] - mmisiek | Link:

Podpisuję się oburącz pod tym pytaniem - w mojej okolicy obserwuję to samo.
Sprawa jest ewidentnie wyciszana bo idzie w poprzek obowiązującej narracji o rzekomo niezwykle twardej postawie naszych władz, a rzeczywistość wydaje się wyglądać nieco inaczej.
To może pozornie trochę bez związku, ale już raz podobny numer został nam przez PiS wykręcony przy okazji Traktatu Lesbońskiego - "negocjacje" przedstawiono ludowi jako wielki sukces twardej postawy Polski, a bardzo szybko się okazało, że pozbywając się siły głosu i prawa weta nie zyskaliśmy w zamian kompletnie nic.
 

Obrazek użytkownika gajw

23-10-2017 [19:16] - gajw | Link:

Myślę że umiejący liczyć do 4 "uchodźcy" wolą pobierać zasiłki od Niemców a żyć w taniej Polsce. Trudno zakazać wjazdu do Polski migrantowi mającemu kartę stałego pobytu ale nasze służby powinny wykorzystać prawo o obowiązku meldunkowym i ewentualnie karać mandatami zniechęcając do osiedlania się u nas.
pozdrawiem

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

24-10-2017 [06:29] - Stoczniowiec | Link:

Czepiasz się pan i nie widzisz plusów - mamy pracujące niedziele, nowoczesny system obowiązkowych szczepień, raport o likwidacji WSI w sejfie, super rzecznika praw obywatela, obowiązującą dyrektywę o zapobieganiu [cośtam] tradycyjnej rodzinie, ustawę o bratniej pomocy, najniższa w europie kwotę wolną od podatku, zadowoloną z siebie nadzwyczajną kastę sędziowską. Trzeba się cieszyć tym co mamy, nie narzekać.

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-10-2017 [16:19] - michnikuremek | Link:

A na ulicach polskich miast coraz więcej oliwkowych brodaczy i ich owiniętych chustami kobiet.....  I coraz więcej kebabów z brodaczami jako obsługą......I samozadowolenie rządu, który gromko odmawia przyjmowania imigrantów......

Obrazek użytkownika kazimierz mroczynski

24-10-2017 [16:39] - kazimierz mroczynski | Link:

Właśnie taka jest rzeczywistosć, społeczeństwo mieszkajace przy granicy z niemcami, czy też w Warszawie mówia, piszą o zdarzeniach jak , modły na szmatach na ulicy muslimów, kradzieże w sklepach, zaczepianie kobiet, molestowanie. Ministre Błaszczak zaś ględzi brednie, ze w Poslce nic sie nie dzieje i jest bezpiecznie, zamiatanie pod dywan tych wiadomości, a spotyka sie je w mediach społecznosciowych mówi coinnego niz pan Błaszcza. Co chce w ten sposoób powiedzieć, że maja omamy?, ze widzą duchy? NIE! to są fakty.Zamiatanie pod dywan i używanie poprawnosci politycznej przez tego ministra w końcu doprowadzi do jakiegoś duzego nieszczęścia, bo przychodzą z nimeic do Polski forpoczty islamskich bandytów, sonduja gdzie jak i co mozna będzie zrobić, czy gdzie sie wysadzić. Myslę, z emożliwa jest taka sytuacja, ze gdzieś ktoś uchowuje tu te bandyckią nację biorac duzo kasy za umożliwienie muninflitrowania terenu kraju czy regionu gdzie co mozna zrobić, gdzie sie osiedlić nielegalnie i stworzyć wyspę islamskiej enklawy. Potem wypełzna jak szczury z nor i zacznie sie to co widzimy na zachodzie za naszą granicą. Tam tez tolerowano, przymykano oczy, zatykano uszy, dzis mają to czego by tak w rzeczywistości nie chciel ale politycy do tego doprowadzili. Czyzby pan Błaszczak Mariusz korzysta z poprawnosci politycznej i zamiata wybryki tego ludobójczego plemienia w Polsce, udajac że nic sie złego nie dzieje.PANIE BŁASZCZAK MARIUSZ ZEJDŹ PAN Z CHMURY POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ NIE ŚCIEMNIAJ PAN I BREDNI NIE WCISKAJ SPOŁECZEŃSTWU, BO ZACZYNA SIE ŹLE DZIAĆ W KRAJU POD PANA I PANA SŁUZB NOSEM, A PAN MILCZYSZ UDJĄC PAWIANA