Dzisiaj dupizy dawniej kukizy

Zadziwiająca jest metaformoza dawniejszych wyznawców PO do roli krytykanctwa wszystkiego co zburzyło ich świat wartości i zaufania do dupotusków . Zawiedzeni i oszukani odgrywają się na tych których opluwali a nawet im złorzeczyli . Odreagowują nowymi newsami i sPOstrzeżeniami. Jeszcze wczoraj Smoleńsk to była baja sekty smoleńskiej lecz po zabiciu przez Rosjan 298 ludzi nad Ukrainą chcą nas uczyć jak prowadzić przykładne śledztwo . Wczoraj jeszcze Moskwa była przyjazna i co tu zrobić z tym fantem ze już jest BEEEE? Jeszcze wczoraj żądali by Pana Antoniego oddać pod sąd albo wysłać do wariatkowa a dzisiaj …. Dzisiaj milczą . Wczoraj snuli marzenia o Polsce która działa z Niemcami i z Rosją a dzisiaj są jak samotni debile . Płaczcie i płaćcie za wasz idiotyzm . Teraz popierają Qrwina co to jeszcze nie został zlustrowany i dzwonił sobie z telefona jak cała Polska nie oglądała teleranka a ludzie nie mogli wezwać pogotowia bo telefony nie działały. Moi koledzy widzą w Rosji sprzymierzeńca w walce z genderową Europą z Europą lewaków i popierdoleńców . Lecz powiadam wam ze lewactwo dobierze wam się tylko do dupy a sowieci do waszych gardeł i tyłków waszych i waszych żon, matek , dziewczyn . Co roku obchodzimy rzeż wołyńską podczas której zginęło 200 000 Polaków lecz dzisiaj jest to nie tylko czczenie pamieci to także argument by Ukraińców zostawić samych w walce z Rosją . Ja pamiętam o rzezi UPA na Polakach tylko czy wy jak z waszą miłością do PO za kilka lat nie zapomnicie o tych , którzy ginęli na Wołyniu? Tak jak teraz popieram Ukraińców w ich walce z Rosją , tak tez żądam aby ich zbrodnie doczekały się prawdy i by przeprosili za nie prosząc o wybaczenie . Zalecam patrzenie polskim sercem na sprawy nasze i naszych sąsiadów . Największym wrogiem Polski są Niemcy i Rosjanie . To oni przygotowali dla nas ludobójstwo , obozy , gwałty , Katyń , Palmiry , Pawiak ….itd. Ukraińcy ani razu nas nie okupowali . Dlatego największym naszym problem obecnie sa kukizy dupizy ,  górka zidiociałej prorosyjskiej RN i agent wpływu Qrwin Mike . Kochani myślcie po polsku i nie dajcie sobie narzucić postrzegania czy to proeuropejskiego lewactwa i prosowieckiego lizajdupstwa . Polska ma swoją drogę a nie żadną inną . Nie mamy przyjaciół , więc musimy mieć silną gospodarkę i armię . jesteśmy jak Izrael tyle tylko że w europie środkowo – wschodniej . Tyle naszego ile sobie sami wywalczymy . panie Pawle lubię Pana piosenki i wigor ale na litość boską zacznij Pan myśleć jak Polak mądry przed szkodą ….pozdrówka. Właśnie PIS wprowadza JOW-y w Polsce na które nas stać.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-07-2014 [06:37] - NASZ_HENRY | Link:

Matura zdana na 30% gwarancją 30% samodzielnego myślenia ;-)

Obrazek użytkownika wandaherbert

22-07-2014 [07:54] - wandaherbert | Link:

Putin od paru lat rzadzi Rosją ,pokazal kim jest, do czego jest zdolny.Jestem po zawodowce i wiem ,że Putin to dyktator,ktorego boją się zachodni politycy,nie potrzeba matury(100%) by to zauwazyc-J.K.Mikke i jemu podobni" wielbiciele" Putina ,Janukowicza o tym wiedza ,ale maja cel by tego nie zauwazac To jest agentura wpływu ,ktora od lat byla i jest nadal silna w Polsce

Obrazek użytkownika kat

22-07-2014 [22:27] - kat | Link:

Nasz Henry
chyba przesadziłeś z tymi 30 %.... ale rozumiem ze nie chciałeś człowaka dołować .....pozdrókwa

Obrazek użytkownika V

22-07-2014 [09:15] - V | Link:

TW Kukiz.

Obrazek użytkownika kat

22-07-2014 [22:28] - kat | Link:

V
raczej PI czyli POżyteczny Idiota....lub PI jako liczba....pozdrówka