ŚMIECHU WARTE, czyli huzia na Macierewicza...

Obejrzałem w sieci jeden z ostatnich odcinków „Ucha Prezesa”. Przypadkiem, bo po zakodowaniu kolejnych odcinków straciłem nimi zainteresowanie, zapewne jak większość internautów. A tu wielkie zmiany: znika wątek prezydenta Dudy – wiecznego petenta w przedsionku gabinetu szefa PiS-u. Bo PAD jest już OK, PAD się „usamodzielnił”... Ostrze kabaretowej satyry kierowane jest teraz na Antoniego Macierewicza. Demonizowany (nadzwyczajne wpływy!), ośmieszany (sugerowanie infantylizmu i klerykalizmu), obrzydzany (wplatane wątki homoseksulane etc.) – znienawidzony przez opozycję szef MON stał się celem niewybrednych żartów. Ciekawe, kto finansuje realizację tego programu i gaże znanych aktorów? Bo w charytatywne "podszczypywanie" jednego z najlepszych ministrów rządu Beaty Szydło  przez kabaret Roberta Górskiego trudno uwierzyć...

PS Przy okazji przypominam mój stary wierszyk z tomiku „Pro Publico Bono”. Dziś mowa nienawiści w wykonaniu totalnej opozycji przybiera nowe, innowacyjne formy...

MOWA NIENAWIŚCI

Dziś debatę publiczną zdominował schemat:
„Dość mowy nienawiści!” Więc rozwińmy temat...

Choć wyrażam łagodnie to, co mnie nurtuje
Słyszę wrzask z drugiej strony: „Nie rozmawiać z ch...m!”

Prawię o moralności, wolności i Bogu...
Mówią: „Nie ma wolności dla wolności wrogów!”

Gdy taką „demokracją” jestem zniesmaczony,
Krzyczą: „Jątrzy i dzieli! Faszysta pieprzony...”

Milknę więc (wszak milczenie jest podobno złotem)
„On milczy nienawistnie!” – szepczą chwilę potem...

Lecą wciąż epitety na mą biedną głowę:
„Oszołom! Sekta! Wiocha! Bractwo moherowe!
Smoleńskiem zaczadzony „patryjot” kibolski!
To on! To on jest winien wojnie polsko-polskiej!”

Takoż byli kapusie – z gazet i z ekranu –
Uczą mnie bez ustanku polskiej racji stanu.

Nie wiem, gdzie mam się ukryć. Wszędzie jakieś strachy;
Ktoś wypuszcza nagonkę, by dorżnąć watahy...
To podłe, że tak walą do nas z rury grubej.
Wolność poglądów – dla nich. Reszta – morda w kubeł!

P.S.
Nauka w las nie idzie; mowy nienawiści
Należy w pierwszym rzędzie uczyć się od mistrzów!
Gdy łeb mi pęka od tych faryzejskich kwików
Nachodzi mnie ochota rzec coś w ich języku,
Albo Kozakiewicza gest posłać, gdzie trzeba...
Przypomnieć legionistów słowa : „Pies was je..ł!”

Zapraszam na koncert do Pułtuska: sobota, 31.09.br godz. 19.30.
Swój zlot ma tam polska husaria, usłyszycie więc m.in. balladę pt. HETMAN
https://www.youtube.com/watch?v=WNYaXueWI3I
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-09-2017 [01:44] - Imć Waszeć | Link:

To ja powiem coś pozytywnego na dobranoc: http://niezalezna.pl/204598-ka...

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

30-09-2017 [18:55] - ExWroclawianin | Link:

Imc Waszec:

100/100

Wspanialy pomysl ktory AUTOMATYCZNIE rozwiaze i nawet zapobiegnie wielu przekretom (bo sie oplaci)......TYLKO KTO to sie ODWAZY wprowadzic w zycie w Polsce tak np.??? Prezes potrzebuje nie 40% ale 80% poparcia, bo mysle ze te 20% to wewnetrzni Moskale i volksdeutsche ktorzy pasozytuja na Polsce i Polakach.....wystarczy popatrzec jak te bolszewickie sady traktuja Polakow a jak traktuja "swojakow"....ZERO TOLERANCJI dla zaprzancow i wrogow Polski oraz PRZYWROCENIE i wykonywanie KARY SMIERCI uzdrowi sytuacje bardzo szybko, powiedzialbym "z dnia na dzien"...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-09-2017 [12:54] - zbieracz śmieci | Link:

Trzeba mieć wysublimowany smak aby to oglądac a ja go nie mam dlatego obejrzałem tylko pierwszy .Podłe ataki na Pana Macierewicza to zwykłe chamstwo polskojezycznej hołoty ,natomiast ataki spod kandelabra to juz inna bajka ale podłość i chamstwo takie same.

Obrazek użytkownika michnikuremek

30-09-2017 [14:57] - michnikuremek | Link:

https://www.youtube.com/watch?...
1:59 - Kabaret Moralnego Niepokoju "przepowiada" katastrofę "rządowego samolotu Tupolew". Występ miał miejsce na 6 tygodni przed katastrofą.
Przypadek czy raczej część operacji "przyzwyczajania" Polaków do tego co niebawem nastąpi....?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-09-2017 [17:24] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czy ministrowie PiS to jakieś święte krowy, z których nie wolno się śmiać?

Obrazek użytkownika xena2012

01-10-2017 [14:36] - xena2012 | Link:

Ależ wolno,wolno ! Jest to nader mile widziane a nawet  w modzie i to od lat. a poprzeczka ustawiona wysoko.Im ordynarniejsze śmiechy i wyzwiska tym w wiekszej cenie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-09-2017 [22:06] - Imć Waszeć | Link:

@Autor
Genialny materiał: https://www.youtube.com/watch?...
Ja o tych telewizjach już kiedyś wspominałem, bo coś mi nie grało. Chodziło głównie o Podleckiego i fizyka jądrowego z Ukrainy, który plótł głupoty i sprzedawał aparaturę medyczną dla współczesnych szamanów. Jack Celeib zrobił jednak genialny materiał.

Żeby nie było, że pan Jack ściemnia, to materiał z 2015 roku: http://eugeniuszsendecki.neon2...

Obrazek użytkownika Lily

02-10-2017 [12:56] - Lily | Link:

z Macierewicza robią wariata i szaleńca, a to jest całkiem mądry facet jak się go dokładnie posłucha a nie wyrwane z kontekstu wypowiedzi które całkiem inaczej przedstawiają jego punkt widzenia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-10-2017 [15:01] - Imć Waszeć | Link:

Tak. Ale w tym materiale są dowody, że ta akcja jest przez jakieś środowisko koordynowana. Z różnym natężeniem, z różnymi figurantami, a przede wszystkim niezależnie od układu politycznego. Proszę prześledzić działalność wspomnianych w materiale telewizji od momentu legendowania (gdzieś koło afery z ustawą 1066 lub wcześniej już zaczął wychodzić szydlak z worka, czyli oficer LWP Kękuś).

1. Proszę tu zobaczyć jak się "ucieka do przodu": "Jacek Międlar, Piotr Rybak, Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki o żydowskiej okupacji Polski" - https://www.youtube.com/watch?...
2. Oto pan Kękuś z Podleckim w całej krasie - "Szydło kanalio wyp...alaj": https://www.youtube.com/watch?...

Ja to skomentuję tak "Głodnemu zawsze chleb na myśli" i "jeśli nie możesz pokonać wroga w otwartym boju, to się do niego przyłącz". Czekam cały czas na potwierdzenie u Jacka Celeiba finansowania TV Narodowej przez konferencję "Polin Polska".

PS: Przykład dla milicjantów, bo i tacy odwiedzają ten portal: Jeśli pali się dom we wsi, a ulicą biegnie znany wszystkim wariat i drze mordę, że się pali, to nikt nie traktuje tego poważnie. To dobrze znana metoda manipulacji.