Chwała nam nam i naszym kolegom: Bartek Sienkiewicz zostaje

"Może byś wrócił do Piotrka Urbankowskiego. To jest świetny koleś - pracowity i lojalny, lubię go i cenię. Precz z siepactwem. Chwała nam i naszym kolegom. Ch... precz! " - napisał Adam Halber do prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego w czasie afery Rywina. W takim samym tonie wypowiedział się dziś sejm RP w osobach posłów PO i PSL. 
Przypomnijmy, że min. Sienkiewicz przyłapany został na gorącym uczynku próby zafałszowania nadchodzących wyborów, a także podczas planowania "okradzenia" przez służby państwa jednego z biznesmenów. Pozostawiając Sienkiewicza na stanowisku ministra posłowie PO i PSL pokazali, że głęboko w doopie mają konstytucję, prawo, praworządność i zwykłą przyzwoitość. Najważniejsze jest zaś dla nich trzepanie kasy, co Sienkiewicz gwarantuje przejmując w imieniu państwa kolejne przedsiębiorstwa. A na tych, którzy śmieli wątpić pan Sienkiewicz nasłał smutnych panów w przeddzień głosowania
Wszelkie próby tłumaczenia obrony Sienkiewicza czy to nie uleganiem szantażowi, czy innymi bzdurami traktować należy jako próbę oszustwa czynioną przez cwaniaków i kupionych przez nich mediatutek, bo albo się ma ludzi zdolnych sprawować funkcje ministerialne albo nie. Jeśli nie, to nie ma sensu pchać się do polityki.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-07-2014 [14:42] - NASZ_HENRY | Link:

A Bury do dziury ;-)