Dość tego Panie Prezesie Kaczyński!

 

Czy Pan się też czegoś boi?! Czy może też na Pana mają haki? Dlaczego jest Pan tak pasywny?

Pieprzyć tak zwaną demokrację!
 
Chyba już najgłupszy z najgłupszych obywateli kraju pojął to wreszcie, że sytuacja w kraju jest skrajnie nienormalna.
Wszyscy myślący ludzie, nie powiązani z sitwą rujnującą naród i państwo, żądają radykalnych zmian. Żądają tych zmian m.in. od Pana, jako lidera jedynej sensownej opozycji.
Tymczasem co? Słyszę tylko cienkie pomruki, nad którymi góruje Tusk, Sienkiewicz, czy Giertych – POLACY! NIC SIĘ NIE STAŁO!
Otóż stało się. I to bardzo. Opadły ostatnie zasłony i teraz już najbardziej ślepi, tak z minus 12 dioptrii, widzą wyraźnie, że Układ, o którym od lat piszę, a który można też spokojnie nazywać mafią, sitwą, czy jeszcze gorzej, ordynarnie zawłaszczył państwo, pasie się na naszej pracy i trudzie i kompletnie nie liczy się ze zwykłymi ludźmi. Rządzący są bezczelnymi, aroganckimi złodziejami, kombinatorami i notorycznymi kłamcami. Są ponad prawem, a tak zwana demokracja pozwala im na robienie, co się im żywnie podoba. NIE MA TAKIEJ SIŁY, ŻEBY W NORMALNY, PARLAMENTARNY SPOSÓB SIĘ IM PRZECIWSTAWIĆ.
Zawsze wygrają.
 
Zapewne wie Pan i widzi to Pan, Panie prezesie Kaczyński.
Dzisiaj przerżniemy dwa następne głosowania – o odwołanie ministra spraw wewnętrznych Sienkiewicza, kompletnego nieudacznika, którego nawet premier Tusk, przechodząc obok niego w sali KRM, pyta się: - Jeszcze tu siedzisz?; i głosowanie o konstruktywne wotum nieufności i powołanie rządu technicznego.
Nie, żebym był przeciwko tym formalnym działaniom. Trzeba je wykonywać bez przerwy. Lecz z pełną świadomością, że to nic nie zmienia.
 
Sytuacja jest nadzwyczajna. Już wkrótce Polska może kompletnie zniknąć.
To i środki, by temu zapobiec, muszą być nadzwyczajne.
Przewrotu, podobnego do majowego Pan nie zrobi, bo nie ma Pan wiernych oddziałów wojska.
Ale ludzi na ulicę powinien Pan wyprowadzić. Nie po to, by oddawali krew na barykadach, ale by gremialnie demonstrowali święte oburzenie i żądali natychmiastowych, radykalnych zmian.
Może posiada Pan wiedzę, której ja nie mam, że takie akcje nie wypalą, bo naród jest zbyt zniechęcony? Czy właśnie po to spotkał się Pan z panem Dudą, który jest specem od demonstracji?
 
Panie prezesie Kaczyński.
Już pora na Pański następny krok. Jeżeli nie chcemy dopuścić do zrujnowania ojczyzny przez obecną sitwę u władzy MUSI się Pan przeistoczyć z przywódcy partyjnego na przywódcę narodowego.
Jest Pan jedynym, który może tego dokonać, bo niestety, nikogo innego nie widać.
 
Jeżeli, mimo wszystko, nic się nie będzie działo; jeżeli Pan nie podejmie naprawdę radykalnych kroków i pozwoli, żeby państwo dalej gniło do następnych wyborów, w których PiS "może" osiągnie czterdzieści procent, to uznam, że Panu jest po prostu dobrze być opozycjonistą, który tylko głośno krzyczy, ale tak na prawdę pozwala na dalsze psucie państwa.
 
Dość tego Panie Prezesie. Pora na faktyczne zmiany.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gal

09-07-2014 [07:30] - gal | Link:

No, jeżeli Pan wytropił, że Kaczyński się boi i mało tego, jako powód tego strachu wskazuje Pan haki na niego, to niech Pan raczej poszuka sobie innego przywódcy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [07:38] - jazgdyni | Link:

Niech Pan nie czyta dosłownie.
Ja staram się sprowokować prezesa do ostrej akcji.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika gal

09-07-2014 [07:48] - gal | Link:

Słowo wyleci ptakiem, a wróci wołem.
Ppozdrawiam

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-07-2014 [07:34] - Marek1taki | Link:

@autor
Tak właśnie sądzę, że Prezes Kaczyński ma wiedzę, której my nie posiadamy.
A przecież ma też tę wiedzę, którą my posiadamy, że drogą demokratyczną rozwiązanie Sejmu nie jest możliwe oraz, że jest możliwe drogą pozademokratyczną, której demonstrację mieliśmy kilka dni przed wybuchem tzw. afery taśmowej. Bo za drogę pozademokratyczną należy uznać fenomen głosowań nad immunitetem Mariusza Kamińskiego i nad emeryturami-odszkodowaniami dla ofiar hitleryzmu i stalinizmu, których beneficjentami zostaną mieszkańcy Izraela. Fenomen przywodzący na myśl głosowanie nad obaleniem rządu Jana Olszewskiego.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [08:14] - jazgdyni | Link:

Nie mam zaufania do głosowań. 70% posłów wie dobrze, że już raczej nigdy nie znajdą się w sejmie. Więc wolą trwać. Każy miesiąc i każda pensja się liczy.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika siermięga

09-07-2014 [07:38] - siermięga | Link:

Panie ,po co tak napinać się od rana,pośpiesz na dzisiaj to jest potrzebny jak zwykle przy łapaniu pcheł.Pętla na szyji nierządu jest założona ale ciągle się jeszcze bronią,teraz na siłę pchając w ramiona PIS upadłe byty,pjn,zobrzystów -puczystow,jego złotoustośc gowinka.Do ataku nie idzie się bez zabezpieczenia tyłów bo inaczej grozi powtórka!Czołgi i ten bohaterski Chińczyk,Pan chyba pamięta jak się to skończyło.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [08:17] - jazgdyni | Link:

Panie Siermięga,

ile ma Pan lat? Ja już czekać nie chcę i nie mogę. Tak jest - pośpiech jest jak najbardziej potrzebny.
Inaczej to defetyzm (albo tuskizm)

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-07-2014 [08:08] - NASZ_HENRY | Link:

To POproszę scenariusz i listę ochotników ;-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [08:18] - jazgdyni | Link:

Może razem napiszemy?

Aha... i zgłaszam się na ochotnika.

Obrazek użytkownika marco.kon

09-07-2014 [11:17] - marco.kon | Link:

Scenariusz ? Marsz Niepodległości 11.11.2013 w Warszawie, Manifestacje czerwcowe Ruchu Narodowego. Ochotnicy ? Młodzież skupiona wokół Ruchu Narodowego.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:36] - jazgdyni | Link:

Ochotnicy ? Młodzież skupiona wokół Ruchu Narodowego.

Pewien jestem, że Duda też dołożyłby znaczne siły.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Józef Darski

09-07-2014 [08:31] - Józef Darski | Link:

Wszyscy myślący ludzie, nie powiązani z sitwą rujnującą naród i państwo, żądają radykalnych zmian.

tzn. ilu - bo nie widzę nikogo, emeryci nie wystarczą, tym bardziej, że ktoś musi pchać ich wózki i donieść laski. A ochotników nie ma.

Nikt nie będzie demonstrował, chyba że Pan im zapłaci, Polacy się już nie zbuntują. Czas buntów minął. Nastał czas samozniewolenia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [11:30] - jazgdyni | Link:

Drogi Panie Józefie,

bądźmy uczciwi - bodajże 68% społeczeństwa żąda odwołania ferajny Tuska. Coś około 11% jest za jego dalszym trwaniem.

Protesty i ulica to domena ludzi młodych. Pan i ja możemy wspierać naszymi laskami ( w moim wypadku to solidna maczuga i proszę bez podtekstów Sikorskiego). Ile tych młodych do 35 roku życia popiera Tuska? Mało? Mało! W większości to korwiniści i pisowcy. Oni wołają i będą wołać głośno - Tusku won!

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika marco.kon

09-07-2014 [11:41] - marco.kon | Link:

Zakazane słowa >>>

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ruch Narodowy.

Obrazek użytkownika Józef Darski

09-07-2014 [16:43] - Józef Darski | Link:

Zwłaszcza te 700 tys., które umieściło w Sejmie partię degeneratów. Tu nie chodzi o werbalne poparcie lecz zaangażowanie się, które jest nikłe.

Obrazek użytkownika siermięga

09-07-2014 [17:19] - siermięga | Link:

Panie Józefie,nic nie jest takie proste i nie wszyscy godzą się na zniewolenie ,sadzę ,że taki czas jeszcze nie nadszedł.Na majdan ,na majdan,ile czasu mięło aby władze Ukrainy skleciły jakie takie siły aby dać odpór kacapom i jej agenturze wewnętrznej.Gdzie jest prawy sektor,gdzie sotnie , siedzą w namiotach i okupują dalej budynki,po co,ja nie wiem .Wiem ,że ich na froncie nie ma a na co czekają ?!?Nowe władze w Polsce miałyby identyczne problemy i to ,że wszystkich stron,ci wszyscy co za nierządem stoją są uzbrojeni po zęby,zająć magazyny z bronią,tam wiatr hula ,co było to wyprzedano!Być może uda się przejąc władzę bez tego wszystkiego co przerabia Ukraina i myślę ,że stanie się szybciej niż myślimy,nic ,nikomu nie jest dane na zawsze,sojusze i poparcie też wielcy tego świata mogą zmienić.
Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-07-2014 [08:55] - Krzysztof Pasie... | Link:

Panie Januszu,

Gratuluję notki!

Obawiam się jednak, że nie zostanie ona właściwie zrozumiana przez "ortodoksyjnych, jajogłowych pisowców".

Dlatego Pańskiej notki nie będą komentował, bo Pana rozdziobią wspomniani wyżej maniacy ogarnięci patologiczną podejrzliwością w stosunku do wszystkich i wszystkiego.

W wolnej chwili proszę zajrzeć, co się dzieje u mnie, po napisaniu mojej ostatniej notki.

Pozdrawiam Pana serdecznie i podobnie jak Pan, jak najlepiej życzę panu prezesowi Kaczyńskiemu.

PS. W TVN24 właśnie zaczyna się "pokazowa" transmisja z głosowań nad złożonym przez PIS wotum nieufności dla rządu Tuska i ministra Sienkiewicza.

Obrazek użytkownika wandaherbert

09-07-2014 [11:17] - wandaherbert | Link:

Pan ,jak ktoś ma inne zdanie od Pana dot.dzialan Prezesa J.Kaczynskiego i PiSu wyzywa od "ortodoksyjnych,jajoglowych pisowcow"Niektorzy blogerzy ,a szczegolnie Pan, macie do nas zwyklych ,prostych komentujących ,a nie zgadzajacych sie z Panem, min.okreslenie wyżej podane.Ja mam ponad 70l ,duzo widzialem roznej maści "bohaterow -krzykaczy" ,a jak przyszlo co do czego to pochowali sie .Sposoby walki 30-40lat temu niekoniecznie sa przydatne teraz.Pan i wielu tzw.dobrze życzacych PiS, przy tych dobrych radach staracie sie wbijac szpile Wiem jedno ,że duzo jest w przestrzeni medialnej tych,ktorzy czuwaja by PiS nie roslo

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:39] - jazgdyni | Link:

Szanowny Panie,

sytuacja jest doprawdy nadzwyczajna. Ile jeszcze trzeba znieść?
Już 10 kwietnia 2010 to w normalnym społeczeństwie było dosyć by przegonić bandę szubrawców.
Ma Pan 70 lat. Chce Pan doczekać wolnej Polski?
Wzywam do działania. Przyrzekam, że chowac się nie będę.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [11:34] - jazgdyni | Link:

Witam

Mam chwilę czasu i oglądam Sejm. Mamy naród kontra posłowie. Dobra nauczka na przyszłość.
Zobaczymy, co będzie, za parę godzin.

Pozdrawiam serdecznie

Ps. Ortodoksów, przepraszam za wyrażenie, olewam. Widzę, jak się nad Panem znęcają.

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

09-07-2014 [09:07] - Jan Własnowolny | Link:

ZA JUTRO
Dla Polski więc
Iskrą młodości
Razem zgodnie
Zapalmy pochodnie

Dla Polski
Wolnej od sovietów
Spasionych pasożytów
Rudych lisów
Zdradzieckich kretów

Bez komuny
WRONy
Bezpieki obrony
Upiorów
Morderców
Fanatyków
Szyderców

Dla Polski
Wolnej i Niepodległej
Choćby przyszło życia los
Rzucić na Majdanu stos
.... ZA UCZCIWOŚCI GŁOS

Nie zagłuszy tego narodu
Tuba bolszewickiego rodu
Choćby przyszło życia los
Rzucić na Majdanu stos

.... ZA JUTRO
.... bez ludzkich gnid, padalców, os.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [11:35] - jazgdyni | Link:

No widzi Pan...

Znowu nadszedł czas rewolucyjnej poezji.
Takie czasy.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

09-07-2014 [09:30] - Andy51 | Link:

Cześć Janusz
Znasz mnie i znasz moje poglądy, ale z Twoją notką głęboko się nie zgadzam. Prezes ma przeciw sobie resortowe media, nie pomagają Prezesowi pasywne związki, wojsko pod butem Komorowskiego, społeczeństwo pasywne, młodzież wyemigrowała. Prezes robi to na co pozwalają mu  obecne okoliczności.Namawianie do radykalnych działań jest w obecnej chwili samobójstwem. Być może jesienią PiS wyprowadzi ludzi na ulice, ale nie teraz. Indoktrynacja i ogłupianie ludzi osiągnęły poziom nie notowany nawet w czasie  komuny. Strach o pracę i swoje rodziny powoduje bierność społeczeństwa , Za komuny byliśmy my i oni, teraz takich podziałów nie ma część społeczeństwa nie uważa byłych działaczy  opozycji i solidarności, którzy zblatowali się z postkomunistami, biznesmenami o proweniencji TW za onych i to jest tragedia. Jedynie co mi przychodzi do głowy to słowa piosenki Kazika " co żeście skurwysyny zrobili z tym narodem" , a katastrofa smoleńska ukazuje jak bardzo i komu przeszkadzał śp. Lech Kaczyński.
Na zakończenie trochę pozytywnej myśli. Piłsudski gdy wyruszał  na walkę  z Oleandrów miał tylko 162 żołnierzy a wówczas w Warszawie 1916 r Warszawiacy żegnali Rosjan idących na front " Nasi idą na wojnę" kwiatami 

Pozdrawiam

Andrzej

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [11:41] - jazgdyni | Link:

Witaj Andrzeju

Nie twierdzę, że moja ocena sytuacji jest nieomylna. Ale jest. A jak jest inaczej, to proszę o argumenty.
Napisałem zresztą, że Prezes ma znacznie lepsze wiadomości ode mnie i rozeznanie sytuacji.
Jednakże wydaje mi się, już po raz drugi, bo pierwszy raz było to po Smoleńsku, że znowu tracimy okazję.

Dlaczego jesienią wyprowadzi ludzi na ulicę?
A może jeszcze dalej - "zima wasza, wiosna nasza" ?

A później kolejne przegrane wybory...

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

09-07-2014 [11:47] - Andy51 | Link:

Cześć 
dlaczego nie latem, gdyż ludzie myślą o grillowaniu i plaży? podam prosty przykład , pod dom Tuska na manifestację ogłoszoną w niezależnych mediach i portalach przyszło około 40 osób, i teraz Janusz odpowiedz sobie sam dlaczego nie już od razu, latem.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:48] - jazgdyni | Link:

Nie jestem taki pewien...

Widzisz, poniżej młodzież deklaruje gotowość.
A Solidarność???

Trzeba stworzyć klimat, a nie załamywać ręce.

Obrazek użytkownika waga

09-07-2014 [12:20] - waga | Link:

Dla wszystkich Polaków była to TRAGEDIA, nie okazja.
TRAGEDIA porażająca.
ad.
"Jednakże wydaje mi się, już po raz drugi, bo pierwszy raz było to po Smoleńsku, że znowu tracimy okazję."

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:46] - jazgdyni | Link:

TRAGEDIA, nawet porażająca, jaką niewątpliwie był Smoleńsk, nie usprawiedliwia późniejszej bierności i oddania bez walki pola tym, którzy byli zapewne za tą tragedię współwinni.

Obrazek użytkownika cyborg59

09-07-2014 [13:34] - cyborg59 | Link:

Dokładnie tak samo myślę . ***** !

Obrazek użytkownika Zyndramek

09-07-2014 [16:37] - Zyndramek | Link:

"Ja-ro-sław, Polskie zbaf"
Słusznie Panowie przypominacie, że Marszałek był najpierw żołnierzem i w aktualnych jemu warunkach był najlepszym patriotą dążącym do wyzwolenia jedynie możliwą drogą militarną. Słusznie panowie przypominają, że w polityce europejskiej i światowej (w Paryżje i w Ameryce) stanowisko polskie reprezentował pianista (wielki pianista i wielki Polak).
"Ja - ro - sław" nie ma doświadczenia wojskowego (bojowego) - kamienie i butelki to nie jest jego oręż - nie jest też światowej sławy pianistą.
Natomiast "od zawsze" jest politykiem i, to bez wątpienia, Polskim politykiem i jak jego św. pamięci brat Lech wielkim patriotą - robi dla Ojczyzny co potrafi i w dziedzinie, w której jest biegły.
Gdzie się podziali polscy wojownicy usiłują dociec polscy historycy i prof. Szwagrzyk.
Ale zawsze możemy wysłać na ulice emerytki z parasolkami, tyle że ten legion też nie podlega bezpośrednio komendzie "Ja - ro - sła - wa" i wymaga większego zaangażowania logistycznego (wenflony, baseny, laski i inne akcesoria kibolskie). - A banda (mafia, która przeniknęła do najwyższych struktur państwa) wyśle naprzeciw rosłych ocipiałych i ociemniałych z długimi białymi lagami.
Skrzydła husarskie, czy anielskie odważnym protestującym dopinać?

Obrazek użytkownika marco.kon

09-07-2014 [11:14] - marco.kon | Link:

Czy Prezes Kaczyński czegoś się boi ? TAK, boi się reakcji tzw. opinii światowej, czytaj światowego gangsteryzmu finansowego.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:49] - jazgdyni | Link:

Orban się jakoś nie przestraszył.
I co mu zrobili?

Obrazek użytkownika Stan

09-07-2014 [12:07] - Stan | Link:

Uważam,że niestety ma Pan rację.Jedyną nadzieją jest to,że Pan Jarosław Kaczyński ma wiedzę,której nam brak.Oby tak było w rzeczywistości bo inaczej to czarna rozpacz.Choć głosowanie PiS-U za odszkodowaniami dla Izraelczyków,niestety nie mieści mi się w głowie.Czy nas na to stać?Co my Polacy, mamy wspólnego z nazizmem,komunizmem i ich skutkami dla Żydów? Czy tym samym nie kreujemy się na świętszych od samego Papieża?

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:56] - jazgdyni | Link:

Witam

Nie znam całej prawdy o tym głosowaniu, o czym się sporo mówi.
Postaram się odszukać pełne fakty.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Stan

09-07-2014 [13:13] - Stan | Link:

Cały PiS(oprócz jednego posła)glosował za i zupełnie mnie to rozwaliło na łopatki.Co jest grane,nic nie rozumie z takiej polityki.Może mi to ktoś wytłumaczyć? Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Marcin Tomala

09-07-2014 [12:43] - Marcin Tomala | Link:

Z kim na te barykady, z kim?

Po pierwsze lokalne struktury i wybrani działacze skoncentrowani wokół Kaczyńskiego, przecież jak mamy motywować ludzi do walki za kogoś, kto tylko o stołek i własny tyłek dba tak samo jak ci, z którymi mamy walczyć?

Po drugie solidarność i jedność polskiego społeczeństwa, którego marazm i bierność sięgają szczytów. Arogancja i brak świadomości przewyższają niejednokrotnie arogancję premiera Tuska.

Z jednej strony cynicznie tracę nadzieję, że uda się cokolwiek zmienić na drodze demokratycznej. Z drugiej, ta waleczna droga, cóż, ma moim zdaniem szanse jeszcze mniejsze.

Ale doceniam, że są jeszcze tacy, którzy wierzą, jak Pan. Bez ironii trzymam kciuki, ba, sam z widłami przyjadę z tej mojej angielskiej pipidówy (jak mnie profesor Pasierbiewicz zwykł obrażać), jak będzie trzeba.

Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [12:54] - jazgdyni | Link:

Panie Marcinie!

Przekonajmy się!
Nie uda się, naród, gnuśny, nie sprosta wyzwaniu, to ja się wyprowadzam nawet dalej od Pana, na jakieś Szetlandy, albo Lofoty. Ale próbujmy wszystkiego na litość boską!

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-07-2014 [13:05] - NASZ_HENRY | Link:

Widły i kosa już dla Ciebie czeka ;-)

Obrazek użytkownika PDP

09-07-2014 [12:45] - PDP | Link:

Różne są formy butny przeciwko władzy. Wyjście na ulice może być tak naprawdę dla władzy jego najbardziej użyteczną formą. Ale buntem jest przejście do szarej strefy, przeniesienie działalności gospodarczej do Czech, na Słowację czy do UK, kupowanie fajek z przemytu, pędzenie bimbru, alkohol z kontrabandy, lewe paliwo. Kiedy obywatele buntują się poprzez takie formy protestu przeciwko dalszemu finansowaniu władzy, to żaden rząd tego na dłuższą metę nie wytrzyma.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [15:03] - jazgdyni | Link:

Jasne, że obywatelskie nieposłuszeństwo można wyrazić na tysiąc sposobów.
Ale ci tchórze boją się tylko jednego - protestujących na ulicy ludzi.
Reszta, to działania długofalowe.
A i tak to oni wygrają wybory.

Obrazek użytkownika cyborg59

09-07-2014 [13:01] - cyborg59 | Link:

Janusz !
Gołym okiem widać, starczym uchem słychać ;-)) , że jaśnie płemieł prowokuje do działań ! Przez prawie dwie kadencje banda impotentów nie potrafiła niczego sama zaproponować. Ulubioną metodą było i jest wywołać drakę, poczekać co zaproponują inni i się do usranej śmierci "ustosunkowywać", debatować, słupkoonanizować. Raz wreszcie ta banda musi zaproponować coś bez podpowiedzi, wykonać albo sp....ać na drzewo! Właściwie na jedno wychodzi : i tak skończy się trubunałem.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [15:06] - jazgdyni | Link:

Ja nie liczę, że oni coś zaproponują. Przed chwilą Sienkiewicz w Sejmie pięknie odwracał kota ogonem.
To mistrzowie gry na przeczekanie.
Ich trzeba zaatakować. I to ostro!

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jasimalgosia

09-07-2014 [14:55] - jasimalgosia | Link:

jakby ludzie czuli koniecznosc wyjscia na ulica, to by chyba wyszli. Czemu siedza cicho? ( Paru narodowcow wszak wyszlo, a ktos do nich dolaczyl?) Po co tu wezwania Kaczynskiego w tak oczywistej sprawie, kiedy jeszcze moga byc perturbacje pomiedzy poszczegolnymi ugrupowaniami? Skoro ludzie wola grillowac, ogladac TV, jeszcze inni sie ciesza, ze dostana u Niemca na polu 8,50€, wiec maja wszystko gdzies... Nie wiem, moze znowu zaborow potrzeba, coby pojsc po rozumu do glowy. Czy w tym kraju, na dzien dzisiejszy nienajciekawszy ludzie (jeszcze przed wyjsciem na ulice) spotykaja sie w lokalnym gronie na "Polakow powazne rozmowy"? Niemcy np. robia to regularnie i to przy o wiele bardziej blachych sprawach. Od rady miasta poczawszy, czuje sie ich oddech na karku.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [15:21] - jazgdyni | Link:

jakby ludzie czuli koniecznosc wyjscia na ulica, to by chyba wyszli. Czemu siedza cicho?

Bo potrzebują przywódcy, bo potrzebują zachęty i determinacji.
Tak jest zawsze. Ktoś to zorganizuje - to wyjdą.
Proszę się nie martwić.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Dorota M

09-07-2014 [16:07] - Dorota M | Link:

Obciążenie JK w obecnej sytuacji politycznej i demograficznej, jest ogromne. Ze wszystkich stron na niego spadają bluzgi. Od swoich, że za mało radykalny, z mediów i od "autorytetów" strzelanie ostra amunicją, od narodowców i korwinowców kłamliwe pomówienia. Czym dysponuje PIS? Garstką oddanych patriotów, przeważnie w wieku emerytalnym i podobnie garstką młodych ludzi rozumiejących fatalną sytuacje Polski. Ale jeszcze są niemałe siły zewnętrzne, które wspólnie i ze wschodu i z zachodu, a także z południa pilnują, żeby zachowane było status quo. Dlatego poruszanie się w dobrej sprawie małymi kroczkami, jest chyba jedyną dobra strategią i własnie JK ją podjął. Nie ostudzi to nas w gorącej wodzie kąpanych, bo nie mamy innego wyjścia, a ten umiar pozwoli otrzeźwieć zaczadzonym. O obojętnych nie mówię, bo na nich potrzeba bomby rozpryskowej, która zabierze im nie tylko kiełbasę z grilla.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [18:34] - jazgdyni | Link:

Droga Pani Doroto M.

Mnie już nic nie ostudzi. Ja już stary jestem. Więc chcę przeżyć zniknięcie Tuska.
Małymi kroczkami to się tańczy oberka.
Wyobraża sobie Sz. Pani, że między wojnami w 20 lat moją całą Gdynię wybudowano?
A teraz minęło 25 lat. I co? To samo szambo, które dzisiaj Palikmiotowi w Sejmie wybijało.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika cigane

25-11-2014 [12:38] - cigane | Link:

Popieram w 100 %...nie trzeba nam rozlewu krwi , jeśli oni gniją , to kwestią czasu jest ich naturalny rozpad

Obrazek użytkownika siermięga

09-07-2014 [17:32] - siermięga | Link:

Tak po prawdzie to nic u Pana się nie zmieniło,Prezes winien!Sytuacja się zmienia dzień po dniu ,trzeba cierpliwości.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-07-2014 [18:36] - jazgdyni | Link:

Panie Siermięgo

Ja partyzant z pierwszej linii okopów, jako nowoczesny wojownik, będę ryczał wodzowi - do boju!!!

Obrazek użytkownika siermięga

09-07-2014 [19:13] - siermięga | Link:

No pewnie ,a jak się rzuci samotnie do boju i go posiekają to powie Pan ale głupek!Wodz to ma być z tyłu i podejmować decyzje.Tak nie będzie,bo to jak Pan się nie podniesie i nie ruszy to ja z tyłu z naganem w ręku już Panu kota popędzę.