Panie Prezesie ….. bez jaj proszę , bez jaj.

Pan Kaczyński , którego staram się zrozumieć zaprosił do stołu trzech gości totalnie zdezaktualizowanych . Dudę , Gowina i Ziobro. To jest prawica? No to przeprowadźmy analizę tych trzech wybitnych polityków . Duda stoi na czele solidarności a raczej funkcjonariuszy spod znaku S . Jakoś nic mu się nie udaje i niczego nie osiąga . Jedynym jego sukcesem było pokrzyczenie sobie pod parlamentem i grzeczne rozejście się do domów . Gowin przez całe lata czerpał i żerował z platformą i mafijnym układzie . Żerował a jak żerowisko mu zostało wyrwane spod pyska to założył swoją partyjkę z mikro poparciem . Ziobro to zdrajca ale mul już stawia warunki . No, no i to na piśmie mu Pan Prezes to dać bo jak nie…… to…. Panie Prezesie lepiej rozmawiaj Pan z kolami gospodyń wiejskich , stowarzyszeniami niepodległościowymi , solidarnością walczącą, KPN – Słomki , Koliber , Blogerzy i czytelnicy NB , klubami Gazety Polskiej , Solidarnymi 2010 , radiomaryjnymi ,oburzonymi , republikanami , kibicami , narodowcami i obywatelskimi inicjatywami z całej Polski ws. mostów, dróg , wysypisk , obrony dzieci , obrony życia, kolarzy itd. itd. .Doceniając Pana geniusz polityczny sprawy kadrowe zostawiłbym innej osobie lub wprowadziłbym głosowanie nad poszczególnymi kandydatami . Pozwolę sobie zwrócić uwagę iż szeroko rozumiana prawica to nie tylko partie polityczne a przede wszystkim obywatelskie stowarzyszenia strzegące prawd wiary , rodziny i dbające o lokalne interesy społeczności wiejskiej , miasteczkowej i osiedlowej w dużych miastach . To jest właściwa prawica a nie nieudacznicy których wyżej wymieniłem . Tym bardziej że żaden z nich nie zadeklarował pełnego poparcia stawiając najpierw swoje warunki . To tak jak z tą żabą co to usłyszała  że konia kują i nogę nadstawia . Obecni funkcjonariusze Solidarności to obciążenie dla prawicy pod kierownictwem Dudy i nie piszę tu o szeregowych członkach Solidarności . Mam propozycję Panie Premierze otóż nie musi Pan sam organizować prawicę , wystarczy że da Pan prerogatywy dla wielu młodych ludzi a Ci dogadają się z młodymi i kibicami . Dogadamy się też z narodowcami , jak Polak z Polakiem omijając górkę z RN no chyba ze się odetną od Moskwy . Tu widzę naszą szansę a nie w upadłych politycznych gwiazdeczkach . Przesyłam pozdrówka i będę się modlił o powodzenie dla całej prawicy i jej zdolność do samoorganizacji na czele której winien stanąć PIS .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

08-07-2014 [14:48] - Jan Własnowolny | Link:

Honor w Polsce sięgnął dna.

*****

Kiedy Józef Piłsudski zaproponował Wieniawie - Długoszowskiemu

(wówczas dowódcy Pułku Ułanów) stanowisko ambasadora,

ten odmówił motywując to tym, że;

„W dyplomacji trzeba czasem robić świństwa, ale nigdy głupstwo.

Wolę komendancie pozostać w kawalerii.

Tutaj zawsze można robić głupstwa, nigdy świństwo.”

***

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

08-07-2014 [15:47] - Jan Własnowolny | Link:

Ale jest też "druga strona medalu"

Skoro Honor sięgnął dna, to została już tylko
jedna droga - jeden kierunek - DO GÓRY.

*****

Jeżeli jednak do świadomości PiS - u nie dotrze prosta logiczna prawda,

że tylko „zejście z krzyża”, oraz zapewnienie rozdziału kościoła od państwa

zagwarantuje tej partii wygrane wybory, to samodzielnie rządzić nie

będzie. Jeśli w ogóle będzie.

***

Religia powinna pozostać sprawą indywidualną każdego człowieka.

Szczególnie w tak bardzo podzielonym narodzie,

jakim jest społeczeństwo polskie.

***

PANIE I PANOWIE

KATOLICY i AGNOSTYCY

wsłuchajcie się w realnego POETĘ

że to -

"UMIAR CZYNI MISTRZA" - GOETHE

***

Obrazek użytkownika gal

08-07-2014 [15:36] - gal | Link:

Każdy może widzeć, co chce, ale powinien widzieć i to, że Gowin I Ziobro, to 7% głosów w ostatnich wyborach

Obrazek użytkownika Ptr

08-07-2014 [16:01] - Ptr | Link:

7% do wyborów , a sądzę ,że połowa tego po wyborach, gdyż tendencja spadkowa się utrzyma.
Najważniejsza sprawa , aby Polska była Polską. Nikt nie jest ponad tą ideą. Każdy wartościowy polityk jest jej sługą.

Obrazek użytkownika gal

08-07-2014 [17:26] - gal | Link:

Też tak myślę.

Obrazek użytkownika kat

08-07-2014 [21:41] - kat | Link:

Panowie zgadzam się ale...... ale Ziobro stawia warunki na wstepie..... co bedzie potem ? Kolejna zdrada?

Obrazek użytkownika marco.kon

08-07-2014 [17:42] - marco.kon | Link:

Drogi Kacie ! Cytat >>>Dogadamy się też z narodowcami , jak polak z polakiem omijając górkę z RN no chyba ze się odetną od Moskwy .<<<. Jak wiesz uważnie obserwuję poczynania i wypowiedzi członków Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego i jako żywo nie mogę się dopatrzeć ich związku z Moskwą. Może mi coś umknęło, byłbym bardzo wdzięczny za przytoczenie jakichś faktów czy wypowiedzi na to wskazujących.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

08-07-2014 [19:36] - Teresa Bochwic | Link:

RN potępił Ukrainę, wsparl Moskwę. Mało?

Obrazek użytkownika wandaherbert

08-07-2014 [21:07] - wandaherbert | Link:

Pani Teresa przytoczyla Panu przyklad popierania Moskwy w sporze z Ukrainą -co zatkalo -ma Pan cos do powiedzenia.

Obrazek użytkownika kat

08-07-2014 [21:49] - kat | Link:

Marco druchu
Pani Teresa ci odpowiedziala na pytanie . Jesli zaś chodzi o Polskę to narodowcy są jej drugim płucem ale muszą mysleć nie w kategoriach sojuszy z wrogami lecz jak Dmowski patrzeć tylko na interes Polski . A w interesie Polski nie jest współpraca ani z Moskwą ani z Berlinem....pozdrówka

Obrazek użytkownika marco.kon

09-07-2014 [11:10] - marco.kon | Link:

Nikt poważnie nie odpowiedział na moje pytanie.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

08-07-2014 [17:55] - Andrzej W. | Link:

Kacie.
Oczywiście to krok niewystarczający, ale w dobrym kierunku. Jeśli wymieniasz "radiomaryjnych", to zauważ proszę, że partia Ziobry jest tam mocno lansowana. Gdyby dokonać prostego zsumowania z ost. wyborów, to razem daje ok. 38%, a trzeba jeszcze założyć pewien bonus za zgodę.
Oczywiście mam określone zdanie o Gowinie, czy o Ziobrze, ( choć trzeba mu też oddać , że był całkiem dobrym ministrem spr.), ale w sytuacji w jakiej się znaleźliśmy chyba warto zapomnieć o pewnych sprawach, tym bardziej, że w przypadku Solidarnej Polski mieliśmy do czynienia z głupotą wynikającą z pychy, a nie z kretowiskiem. Myślę, że oni sami już to zrozumieli.
Solidarność to duża siła, a Duda dziś jest, "jutro" może być ktoś inny. I tylko raz na zawsze porzucić jakieś resztki naiwności odnośnie do możliwości rozmów z peerelowskimi odchodami z zsl.

Oczywiście masz rację, że trzeba szukać jeszcze szerszego porozumienia, choć jeśli piszesz o konieczności porozumienia z RN, lecz bez jego wierchuszki, to raczej nie Jarosław Kaczyński ma tu cokolwiek do zrobienia. To oni sami powinni najpierw coś z tym zrobić.
Pozdrawiam nieustająco.
A.

Obrazek użytkownika kat

08-07-2014 [21:47] - kat | Link:

Andrzeju
O. Rydzyk ma do pospłacania dlugi za koncesję , dlatego promuje Ziobrę .Uważam , że to nie ten kierunek dla PIS ale nalezy próbować .Moim zdaniem lepiej by dla nas było gdyby kibice , narodowcy szli z nami ramię w ramię .Tez czekam aż Pan Duda zostanie wyrzucony z funkcji przewodniczącego bo to taki pierunochron dla wadzy......pozdrówka

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

08-07-2014 [18:03] - zdzichu z Polski | Link:

"Dogadamy się też z narodowcami , jak polak z polakiem"

Zasadniczo nie czepiam się ortografii by nie czepiali się inni mojej, ale są pewne zasady.
Skoro do Pana Kaczyńskiego kat zwraca się per Panie Premierze, to już nie tylko wymogi pisowni ale savoir-vivre blogerski wymaga, aby zwracając się do Polaków vide "Jak Polak z Polakiem" używać wielkich liter.
BTW Kto by pomyślał? Kat cytatami Agenta Bolka rzuca. Co to się wyrabia, moi mili Państwo, co to się wyrabia!?

Obrazek użytkownika emilian58

09-07-2014 [01:59] - emilian58 | Link:

Dzidek a co tam POd kołderką?

Obrazek użytkownika emilian58

08-07-2014 [19:36] - emilian58 | Link:

Kacie to czego My w końcu chcemy?!Dla DOBRA sprawy to i z diabłem (tymczasowo) warto się dogadać!!!To co piszesz to dla mnie autentyczny "pijany sen erotomana"!!!

Obrazek użytkownika kat

08-07-2014 [21:51] - kat | Link:

Emilianie 58
Jestem za porozumieniem lecz jest mały szkopuł . Ziobro juz na wstepie żąda miejsc biorących na liście wyborczej , dyktuje warunki itd .... Ja na miejscu Pana Kaczyńskiego kopnał bym go w dupę . Jeśli ten karierowicz nie mysli o Polsce to na ch...j jest ona nam potrzebny ....Niech sp...dala. Pozdrówka przesyłam

Obrazek użytkownika emilian58

09-07-2014 [01:17] - emilian58 | Link:

Ziobro żąda powiadasz?Ja też żądam.I co z tego wynika?Tylko tyle że ja żądam!Czy Ty KACIE żądasz?

Obrazek użytkownika sąsiad

08-07-2014 [22:00] - sąsiad | Link:

Było juz dogadanie się z diabłem , właśnie jeden z nich juz nie żyje poszedł do diabla ,a drugi umaczany jest w aferę podsłuchowa oto były dwa diabły . Polska i Polacy wyszli na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle.

Obrazek użytkownika emilian58

09-07-2014 [01:24] - emilian58 | Link:

Sunsiad z tym diabłem to chyba ty gadałeś bo ja takiego zamiaru raczej nie i owszem.I POwiem ci szczerze że odmień się czerepem najpierw z mentorami swojemi.To tak z Asnyka ciut.Pewnie znasz.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

08-07-2014 [19:37] - Teresa Bochwic | Link:

Polecam mój komentarz pod wpisem Sir Winstona.

Obrazek użytkownika kat

08-07-2014 [21:53] - kat | Link:

Pani Tereso
przeczytałem Pani komentarz i Sir Winstona z uwagą i się zgadzam w 100 % . Próbować trzeba byleby tylko zaproszeni zachowywali się z godnością a nie żądali na wejściu miejsc biorących z list....pozdrówka

Obrazek użytkownika JacBiel

08-07-2014 [21:07] - JacBiel | Link:

Brawo Panie kacie!

nie każdy musi od razu zapisywać się do PiS-u, żeby go popierać; a taka społeczna grupa wsparcia, to coś więcej, niż dotychczasowe wyrywanie sobie głosów spośród 50% głosujących.
Proszę tylko powiedzieć jeszcze, jak Pan to sobie wyobraża w praktyce zrealizować?

Obrazek użytkownika kat

08-07-2014 [21:54] - kat | Link:

Panie JacBiel
dziekuję i popelnię niebawem wpis na ten temat....pozdrówka

Obrazek użytkownika BazyliMD

08-07-2014 [22:12] - BazyliMD | Link:

Gowinowi i Ziobro chodzi tylko o jedno: zostać przy korycie.
Przejęcie ich tzw " elektoratu" nastąpi i bez ich poparcia. W tym momencie Prezes powinien być nieugięty.
Sprzedajne kanalie won z polityki.

Obrazek użytkownika kat

09-07-2014 [15:27] - kat | Link:

Bazyli MD
pozdrowka

Obrazek użytkownika anka1958

09-07-2014 [00:27] - anka1958 | Link:

Panie Kacie trafił Pan w dziesiatkę,zamiast oprzec sie na tzw.pospolitym ruszeniu PiS próbuje tworzyć koalicję z ludzmi,którym nie mozna zaufac albo sa z lekka "umoczeni".Wielu poczynań działaczy PiS nie rozumiem,utrącają, albo po prostu "olewaja"chęć pomocy,np. przy wyborach. Rok temu /kwiecień 2013/zgłosiłam sie do akcji Uczciwe Wybory, podałam moje dane, dostałm emaila z zapewnieniem,że odezwa sie przy najbliższych wyborach,mimo tego pies z kulawa noga sie nie skontaktował,tylko dzieki mojemu uporowi /a moze mojej głupocie i wierze,że kazdy człowiek jest potrzebny / weszłam w skład komisji wyborczej w mateczniku Arabskiego w eurowyborach /nie dla kasy,bo za 20 godzin 75 euro to śmieszna kwota,przy "rejonach na miotle" mam dyche na godz/. .Miałam taka prosta propozycję,że przy nastepnych wyborach zadziałam aby do kazdej komisji wszedł ktos z rekomendacji PiS,bo faktycznie przekrety zaczynaja sie od momentu powołania komisji a pózniej w dniu wyborów jest kabaret.Kilka rozmów z biurem poselskim,ten sam deseń,odezwiemy sie,bardzo potrzebujemy idt. Mysle,że historia sie powtórzy przy nastepnych wyborach. Zamiast oprzeć sie na ludziach,którzy nie chcą stanowisk,zaszczytów,chcą oderwac te złodziejska bande od koryta,po to żeby Polska była polska, szuka sie paktu z ziobrystami? kto raz zdradził zrobi to wiele razy ,zaczynam tracic nadzieje,że cokolwiek sie zmieni.Bardzo trafnie ocenia Pan polskie realia,pozdrowienia dla wszystkich majacych serce po prawej stronie

Obrazek użytkownika kat

09-07-2014 [15:28] - kat | Link:

Pani Aniu
pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika siermięga

09-07-2014 [07:50] - siermięga | Link:

Daj sobie spokój z tymi oskarżeniami to nie Prezes ich zaprasza ale upadłe i zużyte byty nam pchają się w ramiona.To czystej wody agentura i trzeba ja zneutralizować a metody mogą być różne,musi z parchami rozmawiać bo to jest polityka i to dużego kalibru a nie gadki przy piwku!Tirówki okazują swoje wdzięki co nie znaczy ,że nie wiemy jaką profesja się zajmują i nie są to wybory miss pobocza!