Tresura czy uległość?Metoda powstrzymania agresji imigrantów

Ze względu tragiczne efekty wyjątkowej ustępliwości Zachodu wobec codziennej, islamskiej przemocy na ulicach – polskie służby muszą działać wyjątkowo ostro i skutecznie. Zwłaszcza w obliczu zagrożenia terrorystycznego.

Konsekwentne legitymowanie i wyłapywanie nielegalnych „imigrantów” nie pozwoli im zapuścić u nas korzeni. Już każda próba agresji „obcego kulturowo” młodzieńca w stosunku do Polki musi być spacyfikowana w zarodku. W świat musi pójść wyraźny komunikat, że Polacy przywiązani są do swej wiary i tradycji. I nie tolerują u siebie łamania prawa.

Dlatego KAŻDE przestępstwo czy gwałt ma spotykać się u nas z adekwatną, zdecydowaną (a gdy trzeba brutalną) reakcją policji. Informacja, że polskie więzienia to nie sanatorium, tylko piekło, jakie zgotują osadzonym dżihadystom polscy współwięźniowie zniechęci islamskich fanatyków; oni rozumieją tylko język siły! Metroseksualność zachodnich mężczyzn wzbudza w nich pogardę i prowokuje do przemocy.

Kiedy widzę na youtubowych filmikach śniadych lub czarnych młodzieńców udających akt seksualny w stosunku do  policjantek (przy braku jakiejkolwiek reakcji ich mundurowych kolegów!) – jestem zdumiony i zszokowany. Czy tak buduje się prestiż swego państwa i wprowadza poszanowanie dla prawa? Wyobrażacie sobie podobną sytuację Europejczyka poniżającego funkcjonariusza np. Arabii Saudyjskiej?

Polska gościnność nie dotyczy najeźdźców. Hasło: „Śmierć wrogom ojczyzny!” wzbudza furię u dziennikarzy TVN, GW, Polsatu, prasy polskojęzycznej z obcym (niemieckim) kapitałem. A co oni zaoferowaliby terrorystom zabijającym bezbronnych cywili? Gościnę? Socjal? Kobiety?

PS Ponieważ na Starym Kontynencie mamy już de facto pełzającą wojnę religijną – należałoby poważnie rozważyć możliwość przywrócenia kary śmierci. Skoro fanatycy tęsknią do Allaha, trzeba wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Resocjalizacja w tym przypadku nie odnosi skutku, po co więc narażać życie strażników i ponosić koszty utrzymywania morderców.

A z okazji 1 września, z cyklu znalezione w sieci przypominam balladę „Quo vadis, Polonia?”. Utwór powstał wiele lat temu. W tzw. międzyczasie pojawili się następcy żołnierzy wyklętych – młodzi polscy patrioci. Wielu z nich czynnie włączyła się do obrony kraju, wstępując do oddziałów WOT...
https://www.youtube.com/watch?v=hfKkB0y9dLQ

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

02-09-2017 [08:51] - michnikuremek | Link:

Ze względu tragiczne efekty wyjątkowej ustępliwości Zachodu wobec codziennej, islamskiej przemocy na ulicach – polskie służby muszą działać wyjątkowo ostro i skutecznie.

Tylko czy w ogóle istnieje coś takiego jak "polskie służby"?
Mam obawy, że nie.....
W polskich miastach - nawet tych najmniejszych - powstają jak grzyby po deszczu kebaby prowadzone przez ciemnoskórych brodaczy.....
Wynajmują lokale w centrach miast, na dworcach kolejowych i w podobnych, bardzo drogich lokalizacjach... Mają pieniądze na reklamę na bilbordach czy taksówkach....
Czy "polskie służby" przyglądają się tym ludziom?
Czy aby na pewno produkowanie kebabów jest ich jedynym zajęciem?
A ich jest coraz więcej..... Niby Polska sprzeciwia się sprowadzaniu "uchodźców" (a właściwie najeźdźców), ale wystarczy przespacerować się po Warszawie, Wrocławiu czy Gdańsku, by zobaczyć, że chyba nie do końca jest to prawda......
A może to "korytarze humanitarne" papieża Franciszka i biskupa Nycza czyli sprowadzanie dzikusów od zakrystii?

Obrazek użytkownika August61

02-09-2017 [09:14] - August61 | Link:

Ma Pan rację. Te dzikusy z piekła rodem boją się tylko jednego. Siły. Oni są bardzo "odważni" gdy mają do czynienia ze słabszymi, gdy są w grupie. Tracą rezon kompletnie, gdy sytuacja się odrwaca. Wtedy są tacy rzekomo tolerancyjni i pokojowi.
I znajdują wielu ludzi, którzy w to wierzą. Oni  nie szanują słabych. Oni mają respekt tylko przed brutalna siłą. Toi jedyny język, który rozumieja bez tłumacza. Tego nie rozumieja ludzie na Zachodzie. Niestety.

Obrazek użytkownika xena2012

02-09-2017 [09:53] - xena2012 | Link:

No cóż,ldziom Zachodu pozostalo  zintegrować się z przybyszami a nie odwrotnie.

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

02-09-2017 [12:02] - ...Trzy kropki... | Link:

...Chyba tylko idiota kupuje kebab u czarnucha !!!...Przecież nie wiadomo co to za mięso a w dodatkach może być wszystko łącznie z plwociną  (ot,tak aby niewiernemu lepiej smakowało!)...

Obrazek użytkownika michnikuremek

03-09-2017 [13:23] - michnikuremek | Link:

Próbowałem to kilku osobom uświadomić. Odpowiedzią było pukanie się po głowie.....