Antyislamski ruch oporu w Polsce?

Nie jesteśmy pierwszą cywilizacją, która zejdzie z tego świata. I nie ostatnią. Ludzi, którzy nie potrafili obronić własnych granic przed inwazją obcych zawsze czekała zagłada. Lub życie w niewoli, w narzuconym przez najeźdźcę systemie wartości.

Wyrwanie się spod wrażej okupacji kosztuje wiele krwi i ofiar. Wiedzą o tym bardzo dobrze Polacy; Zachodnia Europa dopiero tego doświadczy.

Czy chcemy dziś sami sobie zgotować kolejną hekatombę? Jaki los szykujemy naszym dzieciom, jakie piekło czeka polskie kobiety? Czy wchodząc do UE pisaliśmy się na dobrowolne wynarodowienie i zniewolenie, z którym walczyły całe pokolenia rodaków?

Skoro Dekalog wadził zachodnim lewakom, będą mieli prawo szariatu. My mamy możliwość wyboru. Jeszcze mamy...

I tak na marginesie uwaga: W Marsylii furgonetka wjechała w przystanki; jedna osoba nie żyje, jedna jest ciężko ranna. Władze francuskie ile się da wstrzymują się z informowaniem, czy incydent ten był zamachem terrorystycznym. Nieśmiało sugeruje się możliwość choroby psychicznej kierowcy. Wiadomo tylko, że furgonetka była koloru BIAŁEGO...

To dobra wiadomość dla potencjalnych terrorystów. Wystarczy mieć ze sobą zaświadczenie o wizycie u psychiatry, żeby uniknąć odpowiedzialności za swe zbrodnie. Być może już wkrótce każdy terrorysta będzie miał (z urzędu!) przyznane świadectwo o niepoczytalności... No bo kto normalny z okrzykiem „Allah Akbar” masakruje samochodem bezbronnych mężczyzn, kobiety i dzieci?

Jest jeszcze jedna możliwość: poddać unijne elity psychiatrycznym badaniom. Zaręczam, że efekty testów będą zaskakujące...

PS W „Odzie do Wolności” (z tomiku „Pro publico bono”) dawno temu ostrzegałem:

(…) Zaś o Niewoli prawda w pełni się objawi,
Gdy najeźdźca na karku bucior swój postawi.

Wtedy jest bieda, lament, szukanie ratunku;
Znów najlepsi polegną na swym posterunku...
Najtchórzliwsi wybiorą emigracji drogę...
Najpodlejsi oddadzą się współpracy z wrogiem...

Najliczniejsi (bezwolna, wystraszona masa)
Będą płakać i tęsknić po minionych czasach,
Czekając na Rycerza, co na Białym Koniu
Nadciągnie... I wyzwoli... I przybliży do Niej...

Naszej Wolności...

A z cyklu – znalezione w sieci – informacje o rodzącym się anty-islamskim ruchu oporu Polsce. Co ciekawe – nie ma w nim Polaków...

https://www.youtube.com/watch?v=BkacYAugiKg

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

24-08-2017 [18:32] - xena2012 | Link:

Dlaczego terrorystom tak łatwo idzie? Dlaczego islamiści już się nie kryją tylko w internecie zapowiadają powstanie kalifatu? Oczywiście na razie w Hiszpanii w której całkiem niedawno zorganizowano marsz pod hasłem ,,chcemy uchodźców a nie turystów''. Więc islamiści po prostu wypełniają ich życzenia.