Czas na zmiany czyli ruszył PIS-pociąg do WOLNOŚCI

Wjechał  PIS pociąg na tory
Zmiecie platformiane POtwory
Jedzie rudy do paki
Stoi, bo ma czyraki
Tym optymistycznym akcentem należy rozpocząć relację z dzisiejszych spotkań lokomotywy Wolności i Niepodległości  dla Polski. Ogromnie się cieszę ze słów Pana Jarosława o jednoczeniu prawicy i skromności PIS oraz dystansu w którym największa opozycyjna partia zaprasza prawicę do OBOZU PATRIOTYCZNEGO . Mam nadzieje , że cała prawica doceni ten apel  bo tylko razem jesteśmy w stanie odzyskać Polskę . Tak jak pisałem to jest ten CZAS byśmy jak zawsze w sierpniu zaczęli się Cieszyc wolnością i mogli pracować dla swoich rodzin i dla Polski . Sierpień nam zawsze sprzyja począwszy od wymarszu kadrówki w sierpniu 1914 poprzez 1920 i zwycięską bitwę warszawską a skończywszy na strajkach w sierpniu 1980 . TO JEST NASZ CZAS . Ja zwolennik PIS-u szanuje autonomiczność i spojrzenie na Polskę innych ugrupowań , partii , stowarzyszeń i obywateli bo każdy ma prawo do swoich myśli i poglądów . Jest tylko jeden warunek tej mojej tolerancji , tym warunkiem jest tylko MYSLENIE PO POLSKU . Różnijmy się pięknie lecz w tych chwilach musimy działać razem , bo naszym wrogom zależy byśmy byli podzieleni i wobec siebie wrodzy . Podzieleni przegramy . Oczywiście nie jestem bezkrytyczny wobec PIS ale uważam że jeśli krytykuję to moim obowiązkiem jest rozwiązanie tego problemu . Konstruktywna krytyka jest potrzebna bo tam są ludzie tacy jak my i tez popełniają błędy . Masz prawo do krytyki jeśli działałeś w tym względzie by temu zapobiec . Krytyka nie bo nie , nie ma sensu i tylko sieje defetyzm . Krytykujmy PIS wskazując nowe , lepsze rozwiązania . Mam nadzieję , że Pan Jarosław zaprosi lokalne partie , stowarzyszenia i organizacje na listy wyborcze . Byłoby miło gdyby załóżmy trzy pierwsze miejsca były dla PIS a od 4 do 10 dla lokalnych organizacji i stowarzyszeń . Wejdziemy wtedy wszyscy do samorządu , sejmu i senatu zdobywając większość w radach miast , sejmie i senacie . A TO BĘDZIE OZNACZAŁO IŻ ODZYSKALISMY POLSKĘ .
Wracając do spraw bieżących należy się cieszyć iż EGO- Zdradek TOTALNIE już zgłupiał i złożyl donos na Platformę nazywając ja Zorganizowaną Grupą Przestępczą . Cieszy mnie jeszcze bardziej POcałunek śmierci POlitycznej od niejakiego Łagrowa ….upsss Ławrowa . No to można mu zaśpiewać jak Jacek Kaczmarski po lodzie który robi sowietom i niemcom
„ Śpiewam w euro- sowieckim homo-klubie
Dobrze płacą za to co i tak sam lubię”
Całej prawicy życzą odrzucenia swoich partykularnych interesów i dołączenie do OBOZU PATRIOTYCZNEGO
3MAJCIE SIĘ CIEPŁO ……. CZAS NA ZMIANY , CZAS NA POLSKĘ

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marco.kon

29-06-2014 [22:04] - marco.kon | Link:

>>>Kaczyński powiedział też, że żadna władza nie ma prawa używać przymusu, by ratować swój wizerunek. - Zastraszano narodowców, ja nie jestem narodowcem,<<< Chciałbym wiedzieć dlaczego to podkreśla ?

Obrazek użytkownika kat

29-06-2014 [22:24] - kat | Link:

Marco druhu
broni naszego rodaka , Polaka i 16 -letniego chlopaka którego dopadły DONALDA PSY ..... oraz wyciąga reke do narodowców....pozdrówka

Obrazek użytkownika Szamanka

29-06-2014 [22:36] - Szamanka | Link:

"Czas na zmiany", to motto dzisiejszych spotkań PIS w powiatach. Nie wiem, czy wszędzie było podobnie, jak u nas. Że na spotkanie przybył poseł z naszych stron, jest ważne.
Ale informacje o stanie państwa znamy. To jest diagnoza.
Zabrakło propozycji terapii.
Teraz doczytuję, u Ciebie i na stronie PISu.
To dobrze, kacie, że prawica się otwiera na innych i zwiera w jedno. Oby się udało. Bo taka propozycja u nas też padła.
Pozdrawiam serdecznie!

Obrazek użytkownika kat

29-06-2014 [23:18] - kat | Link:

Szamanka
mam nadzieje , że nam się uda......
ps. dzieki za zyczenia " niespokojnego wekendu" hahahahahahahahahaaha
3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika Szamanka

29-06-2014 [23:21] - Szamanka | Link:

Bo "spokojny weekend, to ma w Polsce władza.
Żeby jednak Polskę zrozumieć, trzeba niepokoju o jej jutro!

Wszystkiego dobrego, teraz już na cały tydzień.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-06-2014 [08:05] - NASZ_HENRY | Link:

@marco, gdy Jarek pozdrowi Narodowców: Czołem Wielkiej Polsce ;-) to młodzi zaśpiewają mu Pierwszą Brygadę? ;-)

Obrazek użytkownika bolesław

29-06-2014 [22:07] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!
Jestem z Tobą. Sierpień już nadchodzi.
Wierzę, że coś pozytywnego przyniesie.
Pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

29-06-2014 [22:24] - kat | Link:

Bolesławie przyjacielu
pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika adriano

29-06-2014 [23:09] - adriano | Link:

Dobry ruch ze strony JK. Ciekawe co powie reszta. Tutaj nie jestem tak bardzo optymistą, ale wspomnienie o tym chłopaku z RN powinno być docenione.

Obrazek użytkownika kat

29-06-2014 [23:12] - kat | Link:

Adriano
doceniam twoja krytykę PIS-u dla dobra naszego wspólnego, mam nadzieje że wyciągną wnioski . A ruch P.Jarosława dobry .... zobaczymy czy tylko nam zalezy? Pozdrówka

Obrazek użytkownika adriano

29-06-2014 [23:42] - adriano | Link:

Doceniam, że Pan docenia moją krytykę, bo to że na nich głosujemy i często w rozmowach ze znajomymi i nie tylko udzielamy im poparcia zobowiązuje nas do krytykowania tego co jeszcze nie gra tak należy. Pisałem o alternatywnym liczeniu. Mam nadzieję, że jeżeli PiS podejmie się znowu alternatywnego liczenia i publikacji wyników, to zostanie to zrealizowane. Przed nami bardzo ważne wybory!

Za eurowybory powinny być wyciągnięte konsekwencje: w której komisji co nie zadziałało. Nie poradziłeś sobie? Won! Inny dostanie szansę. To jest bardzo ważne, bo jak wiadome siły nie boją się nawet tych tak bardzo kompromitujących taśm to fałszerstw też nie będą się bać.Uczciwe wybory to podstawa. Na majdan za wcześnie ( a może nie powinien się odbyć), bo nawet jak do niego dojdzie to społeczeństwo nie jest gotowe aby po tym majdanie dokonać dobrych wyborów przy urnach.

Obrazek użytkownika kat

29-06-2014 [23:52] - kat | Link:

Adriano
a ja pozdrawiam bo wiem ze krytyka wypływa z polskiego serca ..... jesli chodzi o majdan to mamy odmienne zdanie ..... czas narzucić Polskę polactwu...pozdrówka

Obrazek użytkownika Ptr

29-06-2014 [23:36] - Ptr | Link:

Zanim cokolwiek się stanie należałoby zdefiniować co jest sednem sporu. Wg. mnie to postawa pewnych ludzi ,którzy otwarcie deklarują nie mogą żyć w Polsce razem z Polakami. Dalej to się przekłada na nienawiśc do PIS. A dalej przekłada się na szeroki program demoralizowania, jątrzenia , zniechęcania i poniżania polskości. Następnie to się przekłada na wpływy polityczne ( z poparciem z zagranicy ) i opanowanie instytucji państwa, które to wpływy wykorzystywane są przeciw obywatelom.I tak zwykli ludzie popadają w konflikt z instytucjami, za którymi stoi prawo. Już nawet wybory są taką instytucją "niezawisłą" coraz mniej przyjazną.

Druga sprawa to potrzeba prostego kryterium dobra i zła w nauce Kościoła. Tu trzeba sie wznieść na jakiś minimalny poziom ponad przeciętność ze stałym przekazem. Kłamiesz, kradniesz, zdradzasz ojczyznę, służysz wrogom, a nie narodowi - jesteś bad guy i kwita. I trzeba to powtórzyć 1000000 razy.

Obrazek użytkownika kat

30-06-2014 [08:09] - kat | Link:

Ptr
masz racje co niniejszym ja i inni blogerzy czynia codziennie.....Białe niech będzie białe a czarne czarnym ...pozdrówka

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2014 [14:39] - Krzysztof Pasie... | Link:

Pisałem o tym już dwa lata temu w notce pt. "Czas wyższej konieczności! Kaczyński i Ziobro muszą się dogadać!", ale strasznie mi się wtedy od PIS-u dostało:

S24
http://salonowcy.salon24.pl/42...
Nasze Blogi
http://naszeblogi.pl/25729-sta...

Proszę przeczytać choćby komentarz SZAMANKI na S24, która strasznie mnie za tę notkę skrytykowała i zbeształa, a także wiele innych podobnych komentarzy. na S24 i Naszych Blogach.

Posunięcie prezesa Kaczyńskiego zdaje się wskazywać, że PIS wyciągnął wreszcie wnioski z konstruktywnej krytyki blogerów, którzy mu sprzyjali.

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Szamanka

30-06-2014 [17:15] - Szamanka | Link:

Szuka Pan pocieszenia?
A sam skacze od Oburzonych ( Kukiz, Duda) poprzez narodowców ( tylko i wyłącznie młodzi)do demagogii?
I podkłada PISowi świnię.
Piekło brukuje Pan swymi radami dalej!
Czas na zmiany, bez pańskiego moralizowania. I już bez Pana.
I radzę nie wycierać sobie gęby Szamanką. Ponieważ dyskusji podjąć nie potrafi Pan od dawna z żadnym komentatorem.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2014 [19:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@szamanka

Pani Stefanio,

Ponad dobro Polski, o które bez wątpienia Pani walczy przebija się w tym komentarzu przemożna chęć odegrania się za moją notkę pt. "Słowo do Szamanki w sprawie urodzin Lecha Kaczyńskiego", w której dowiodłem, że rzuciła Pani na mnie i posła Andrzeja Dudę kłamliwe oskarżenie, iż rzekomo na własną rękę, czyli wbrew woli PIS-u złożyliśmy cichcem kwiaty w krypcie prezydenckiej na Wawelu.
Czeka Pani tylko na okazję żeby się zemścić za to zdemaskowanie Pani pieniactwa, bo o złą wolę Pani nie posądzam. I to jest właśnie to zgubne dla PIS-u zacietrzewienie ortodoksyjnych pisowców, o którym wielokrotnie pisałem.
A moim zdaniem Jarosław Kaczyński zamykając się na młodych, którzy poszli za Korwinem Mikke robi błąd polityczny, który może się znów skończyć przegranymi przez PIS wyborami. Jak Pani trochę ochłonie to Pani to może zrozumie.
A o tym "czy zemną, czy beze mnie" zdecyduję internauci, a nie Pani. Na szczęście.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Szamanka

30-06-2014 [19:33] - Szamanka | Link:

Żeby się Pan wreszcie nauczył czytać ze zrozumieniem i przestał się ośmieszać, zacytuję fragment mojej oceny Pana notki, :
"A tam, gdzie mógłby Pan zaakcentować gotowość i przynależność do wspólnoty, choćby dać sygnał przez obecność właśnie krakowskich naukowców na wspólnej ceremonii, organizuje ją Pan sam. Pan, albo koledzy. Sprawia to wrażenie oddzielania siebie od nas.
I ja takie wrażenie odniosłam."

I to byłby koniec jakiejkolwiek z Panem rozmowy. Pan jest nieprzemakalny i to nawet już nie zaskakuje.
Poza tym, jak mam swój blog.

Przepraszam kacie, za pomysły blogera Pasierbiewicza odpowiedzialności nie ponoszę.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2014 [20:59] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Szamanka

"organizuje ją Pan sam. Pan, albo koledzy. Sprawia to wrażenie oddzielania siebie od nas..."
--------------------------
To jest kłamstwo i próba skłócenia przez Panią władz PIS-u. Bo poseł Andrzej Duda jest teraz bardzo blisko Jarosława Kaczyńskiego, a Pani zarzuca temu bez reszty oddanemu Polsce młodemu posłowi próbę zorganizowania pokątnej akcji skierowanej przeciw jedności Prawa i Sprawiedliwości. Więc niech Pani nie przeprasza Kata, lecz przeprosi pana posła Dudę.
Niegdyś pisała Pani pod nickiem "Sobiepan",  potem pod nickiem Szamanka. Potem skasowała Pani blog i pożegnała się z internautami. Teraz znów jest Pani Szamanką. Może nam to Pani wytłumaczyć??? Bo to może wskazywać na pewnego rodzaju brak zrównoważenia.

Obrazek użytkownika Szamanka

30-06-2014 [20:29] - Szamanka | Link:

Dalej Pan się niczego nie nauczył, nawet ze zrozumieniem czytać. I do posła Dudy nie pisałam.
Od teraz już poobserwuję tylko Pana żałosny taniec na linie.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2014 [22:00] - Krzysztof Pasie... | Link:

Ale napisała Pani, że ja ze znajomymi zorganizowałem cichcem składanie kwiatów w Krypcie Prezydenckiej na Waweli. A wśród tych "znajomych" był pan poseł Andrzej Duda- patrz zdjęcie tytułowe mojej notki:
http://salonowcy.salon24.pl/59...
Więc nie wymiga się Pani od tego brzydkiego pomówienia i im dłużej będzie Pani brnąć w zaparte tym mniej będzie wiarygodna dla mnie i dla internautów.
Mógłbym się Pani odgryźć tańcem na rurze, ale w myśl starej znajomości odpuszczam.

Pani agresja w stosunku do mojej osoby zaczęła się, jak się ośmieliłem skrytykować ks. Oko. Przed chwilą w „Kropce nad i” Monika Olejnik gościła posła Andrzeja Rozenka i księdza Dariusza Oko.
 
Temat: Golgota Picnic
 
Poseł Rozenek choć wygadywał momentami niebotyczne bzdury był wyluzowany, uśmiechnięty i spokojny.
 
Ks. Oko natomiast choć broniący słusznej, powtarzam słusznej sprawy ani raz się nie uśmiechnął. Przez cały czas miał marsowo ascetyczne oblicze, zaciśnięte usta, nieprzyjazne spojrzenie, drażniąco mentorski ton i nie potrafił ukryć przeciw-skutecznej nieufności i niechęci do interlokutorów.
 
Dlatego uważam, że dla dobra sprawy ktoś z władz kościelnych powinien wytłumaczyć temu bezsprzecznie mądremu i walczącemu o słuszną sprawę kapłanowi, żeby już więcej nie chodził do TVN24, bo tylko daje szczwanej Monice Olejnik powody do przewracania oczami, co lemingi pasjami uwielbiają. Ale Pani tego nigdy nie zrozumie.

Obrazek użytkownika andzia

30-06-2014 [20:33] - andzia | Link:

Zdecydowanie się z Panią zgadzam,Szamanko.
Sfrustrowane brakiem hołdów "jego dostojeństwo" nie potrafi się odnaleźć i szuka,szuka ... / a że na ślepo ...
Pozdrawiam Panią i Gospodarza blogu :)

Obrazek użytkownika Szamanka

30-06-2014 [22:33] - Szamanka | Link:

Wystarczy przeczytać ostatnią "odpowiedź" Pasierbiewicza.
Chociaż, chcąc się zabawić, oszczędźmy sobie tego.
Przeczytajmy lepiej fraszki.
Dobrej nocy życzę!