VETO!!! Nie pozwalam!!!

Na dalsze rozkradanie Polski. VETO! Na machloje i złodziejstwo rządzących. VETO! Na chamstwo i butę .VETO! Na knajacki język tych tzw. elit. VETO! Na nepotyzm .VETO ! Na likwidację polskich stoczni , kopalni , firm . VETO ! Na POlicyjne państwo. VETO! Na pogardę wobec Polaków. VETO! Na zmuszanie młodych do wyjazdu za granicę za pracą i chlebem . VETO!!! Na skazywanie Polaków na upokarzające kolejki do lekarzy . VETO! Na kupczenie Polską . VETO! Na walkę z wiarą katolicką przez lewako- liberałów .VETO!!! Na okupację sowiecką i niemiecką .VETO!!! Na istnienie w życiu politycznym , administracyjnym i biznesowym sługusów sowieckich , niemieckich .VETO! Na czczenie sowieckich zbrodniarzy na terytorium RP . VETO !Na umieranie moich rodaków , których nie stać na leki. VETO ! Na walkę Hunów sowieckich z polską tradycją . VETO! PRL-owi i PRL-owi bis mówiłem i mówię NIE . Prześladowaniom Polaków , kibiców , narodowców , ludzi solidarności i niepodległości ,VETO!!!!!!
Wzywam wszystkich którzy się budzą a jest nas coraz więcej do WYPOWIEDZENIA OBYWATELSKIEGO POSŁUSZEŃSTWA obecnym okuPOntom  Polski . To jest ten czas aby razem uderzyć . To jest czas by urwać komunistycznej hydrze łeb . To jest NASZ CZAS . Cieszą mnie jutrzejsze wiece PIS . Cieszą mnie protesty narodowców i katolików . BUDZIMY SIĘ Z LETARGU . Już czas byśmy razem ODZYSKALI Polskę dla siebie , naszych rodzin i dla przyszłych pokoleń Polaków.
CHODŻCIE Z NAMI !!! CHODŻCIE Z NAMI ! PRECZ Z KOMUNĄ I PO-STKOMUNĄ !!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

27-06-2014 [22:08] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Wiecej emblematow,wiecej,na zewnatrz.Zeby kazdy z Was widzial jak wielu nas jest,jaka sile stanowimy.

Obrazek użytkownika kat

27-06-2014 [22:37] - kat | Link:

Wiewiór
trafione w 10.... niech nas widzą i niech się nas boją....pozdrówka

Obrazek użytkownika Szamanka

27-06-2014 [23:07] - Szamanka | Link:

Kacie, ważne, by rozmawiać głośno, o złych rządach Tuska, o zdrajcach i oszustach w ministerstwach i demonstracyjnie obnosić się z GP, Naszym Dziennikiem. Nie bać się nawet przypadkowych konfrontacji i pytań.
Koniec powszechnej głupoty.Pozdrawiam Cię najserdeczniej!

Obrazek użytkownika kat

27-06-2014 [23:13] - kat | Link:

Szamanka
i o to właśnie chodzi , przełamać barierę strachu.Kłaniam sie nisko .....kacisko

Obrazek użytkownika arieltiamson

28-06-2014 [06:08] - arieltiamson | Link:

Jaki strach? Przeciez w Polsce mamy wolnosc od 25 lat i nikt nam niczego narzucic sila nie moze.

Obrazek użytkownika Szamanka

28-06-2014 [16:18] - Szamanka | Link:

Tak? Jesteś wolny?
Od 25 lat? A jakim to dekretem przyznano Polsce wolność 25 lat temu?
A Magdalence z konstruktywna opozycją? jaki jest numer ustawy dekomunizacyjnej, bo może przeoczyłam?
I co robi człowiek WSI w pałacu na Krakowskim Przedmieściu? Pilnuje żyrandola, czy razem z Dukaczewskim dalej spiskuje przeciw Polsce?

Musisz wcześniej wstawać, by mnie przekonać.

Obrazek użytkownika arieltiamson

28-06-2014 [06:35] - arieltiamson | Link:

Ludzie! Czas wyjsc na ulice! Ojczyzna wzywa!
Pokazmy ilu nas jest!
Idzmy grupowo - barany lepiej prezentuja sie w stadzie.

Obrazek użytkownika kat

28-06-2014 [14:46] - kat | Link:

Witam
trolla

Obrazek użytkownika cassiodorus

28-06-2014 [15:53] - cassiodorus | Link:

To może być zwykły trollik, ale może też autentycznie uważać naród polski, uformowany na wierze katolickiej za stado nienormalnych baranów, któremu potrzebny jest silny, mądry przywódca pokroju Jaruzela czy Włodka Putina i który będzie ten nienormalny polski motłoch krótko za pysk trzymał.Takie jest rozumowanie komunistów i liberałów[o dziwo] odrzucających katolicką definicję człowieka.Jeden z takich liberalnych radykałów, jakim jest niewątliwie JKM idzie dużo dalej, twierdząc, że w Polsce nawet za Adolfa Hitlera było lepiej, a komunistyczne Chiny, taranujące czołgami studentów to wolny kraj .Nawet o Pol Pocie się przychynie wypowiadał, nigdy o Polsce i Polakach[wyjątkiem liberum veto]
To jest wojna z polskością, która poza koejnymi stosami trupów nic innego dla nich nie ugra, chyba, że oderwą nas od Rzymu.Do tego trzeba zniszczyć bezpowrotnie nie tylko Kościół i duchowieństwo, ale i całe piśmiennictwo.To walka bez sensu, ale ''oni'' z nowym ''trollem''na czele, i tak nigdy walczyć nie przestaną.Syzyf by im wspóczuł, jak mawia jeden naukowiec o ideologach ewolucjonizmu

Obrazek użytkownika marco.kon

28-06-2014 [08:28] - marco.kon | Link:

Masz okazję - dzisiaj Marsz na Sejm.
https://www.facebook.com/photo...
Witaj Marian.Konar.,

Twój komentarz:
"Jako sympatyk UPR już od 1988 roku zastanawiam się w co i dla kogo gra Korwin-Mikke. Z tym co głosi Korwin-Mikke zapoznawałem się już od 1988m roku jako jeszcze dość młody i niedoświadczony człowiek, kiedy to Mikke zaczął brylować w TVP (PRL) . Byłem nim zafascynowany. Po 1989 roku rozpocząłem działalność gospodarczą na własny rachunek, i dalej popierałem Korwina-Mikke, zawsze na niego głosując. Po kilku latach działalności gospodarczej, widząc rozrastającą się biurokrację i koncesjonowanie wszystkiego, postanowiłem mocniej wesprzeć UPR, logistycznie i finansowo, licząc na to że wreszcie będę miał reprezentanta w sejmie. Tak było aż do pewnego spotkania z Korwinem-Mikke z przedstawicielami łódzkiego biznesu, w maju 1999 roku, w łódzkim SPATIF,ie. To co wtedy usłyszałem, spowodowało że zacząłem podchodzić do niego z rezerwą. A co usłyszałem ? To że kapitał nie ma narodowości i że nie wolno pomagać polskim firmom w imię "świętej" zasady konkurencyjności. Korwin NIGDY nie chciał przyjąć do wiadomości że konkurować może równy z równym, z takim samym dostępem do kredytów i takim samym ich oprocentowaniem. A ostatecznym ciosem w moje zaufanie do Korwina-Mikke było zobaczenie członków UPR na ostatnich miejscach list partyjnych PO. I te wątpliwości każą mi popierać Ruch Narodowy, skupiający polską patriotyczną młodzież, większość członków UPR, czyli tych którzy NIGDY nie byli uwikłani w "rządzenie" Polską i na których NIKT nie ma haka pozwalającego na szantaż. Ogłaszając dzisiaj termin Marszu Suwerenności , Korwin- Mikke czyni DYWERSJĘ w stosunku do ogłoszonego na dzisiaj Marszu na Sejm organizowanego przez Ruch Narodowy. Korwin-Mikke działa na rzecz utrzymania PO przy władzy."

dotyczący artykułu Korwin-Mikke na blogu: szykujemy demonstrację, która wstrząśnie ulicami Warszawy
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.
Administracja Forum

Obrazek użytkownika kat

28-06-2014 [14:45] - kat | Link:

Marco druhu
o JKM mam wyrobione zdanie ale chciałem Ci napisać iz to my sie bardzo szybko dogadamy jako szeroko rozumiany OBÓZ PATRIOTYCZNY niż JKM osiągnie jakikolwiek sukces . To czlek slużb i jest pierunochronem dla UKŁADU , uklad juz niedlugo przedstawi swoich ludzi....pozdrókwa

Obrazek użytkownika angela

28-06-2014 [09:21] - angela | Link:

Damy rade,stac nas bylo zeby obronic Tv Trwam,to obronic Polskę, jest nasz OBOWIĄZEK.
WSZYSTKICH !!!

Obrazek użytkownika kat

28-06-2014 [14:46] - kat | Link:

Angela
to się właśnie dzieje ....pozdrówka