Rządowy program walki z bezrobociem 50+

Może trochę przeginam w tej chwili, ale było to moje pierwsze skojarzenie po obejrzeniu poniższego spotu społecznego MSW.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Denker

24-06-2014 [07:32] - Denker | Link:

Nic a nic nie przeginasz. Mam tak na co dzień.
Pozdrawiam D +50

Obrazek użytkownika arieltiamson

24-06-2014 [07:54] - arieltiamson | Link:

Gdyby w Polsce nie wydluzono wieku emerytalnego do 67 lat to niemiecki robotnik nie moglby przechodzic na emeryture w wieku lat 63. Polska ma wiec znaczacy wklad w rozwoj UE.

PS. Sam tytul artykulu jest juz szkodliwy. Czytelnikiem sie manipuluje, a wiec ladniej wygladaloby 65+.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-06-2014 [10:47] - NASZ_HENRY | Link:

Bezrobocie to nie problem rządu. Dla rządu problemem jest konieczność płacenia emerytur ;-)