Hodowla lemingów czyli wojna bez walki

Dość ciekawy trop w aferze podsłuchowej jak i szerszym wyjaśnieniu tego, co dzieje się z Polską w ostatnich dziesięcioleciach, podaje M. Nykiel na portalu wPolityce reklamując napisaną przez siebie książkę.
Nykiel opisuje strategię "wojny bez walki" ujawnioną przez uciekiniera z KGB  Tomasa Schumana (Jurij Biezmienow).
Strategia ta rozpisana jest na 4 etapy:
DEMORALIZACJA – trwająca 15–20 lat,
DESTABILIZACJA (2–5 lat),
KRYZYS (2–6 miesięcy),
NORMALIZACJA – zaprowadzenie porządku na nowych warunkach.

Demoralizacja sprowadza się w skrócie rzecz ujmując do wyhodowania lemingów.
Gdy lemingów jest dostatecznie dużo przychodzi czas na destabilizację, czyli rozregulowanie państwa.
Potem następuje kryzys, podczas którego wyłaniają się nowi zbawcy
Którzy podczas normalizacji wprowadzają pożyteczną dla ZSRR autorytarną władzę.

Poniżej link do całej treści dla zainteresowanych:
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

23-06-2014 [23:50] - smieciu | Link:

Tylko dlaczego pożyteczną dla ZSRR? Myśli Pan że Zachód to ma inne metody? Np. demoralizacja a potem wprowadzenie czarnuchów, turków, czy innego muzułmańskiego stada. To zaczęło się już dawno.
U nas mamy swoje problemy parodią polskości i patriotyzmu a tacy Francuzi swoje, całkiem podobne choć inne. Które nie dotyczą pewnej elity, która nie ma poczucia narodowości ale ma poczucie wyższości i władzy. Nie bez powodu. NWO i Komumizm gardzą narodowością. Liczy się globalna idea.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

23-06-2014 [23:55] - CzarnaLimuzyna | Link:

Warto jednak posłuchać, aby mieć pojęcie
http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

23-06-2014 [23:51] - CzarnaLimuzyna | Link:

Filmy z Bezmienowem oraz wpisy na ten temat, krążyły w sieci  od wielu lat, lecz prawicowi "użyteczni idioci" -prawicowe lemingi, nie zwracają uwagi na takie rzeczy do dziś.