Cham w muszce który innym wytyka chamstwo

Blog polityczny, więc w kontekście tytułu nie ktoś inny, a polityk będzie "bohaterem" tej notki. Sporo dziś pisze się o eksporcie polskiego obciachu przy okazji afery podsłuchowej, o knajackim języku polityków, o układach politycznych etc. Ja jednak chciałabym wrócić do opozycji, do jednej na nowo wschodzącej, upadłej kiedyś gwiazdy politycznej Janusza Korwin Mikke. Posłużę się tutaj pewnym cytatem z artykuły tegoż polityka:

Najwyższy czas: Korwin Mikke 27/01/2008
"Oczywiście: chamstwo istniało zawsze i istnieć będzie – z tym, że dawniej chamstwo kłaniało się kulturze zdejmując przed nią czapkę. (...)Dzisiejsze chamy dzielnie wspomagane są przez komputery. Mamy absolwenta trzech wyższych uczelni (z czego dwóch zagranicznych) nie wiedzącego, że nie wolno zwrócić matce uwagi przy dziecku – i dziwiącego się, że matka ta zabiera dziecko i ucieka. Matki wrzeszczące na ojca przy dzieciach. A potem dziwiące się, że dzieci nikogo nie słuchają."

O, to ciekawy pogląd, zwłaszcza w kontekście jak się ma za nic kobiety, ale od innych wymagać się chce kultury najwyższych lotów. I na koniec kilka "złotych myśl" JKM które jakoś nie korelują z powyżej cytowaną wypowiedzią JKM:

- Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom. ... marzy JKM :)

- Przy okazji gwałtu kobieta w większości wypadków udaje że stawia opór. ... ciekawe czy opiera to na własnym doświadczeniu ?

Czyżby kompleks na tle płci pięknej ? Bardzo możliwe, że JKM był/jest zwykłą pierdołą w kontaktach damsko - męskich i w ten sposób daje upust swojej bezradności, poniżając  i marginalizując kobiety oraz ich udział w życiu. Wielu jego zwolenników prezentuje nam podobny stosunek do płci pięknej, daleko nie szukając, nawet tu na "Naszychblogach". Jeden z blogerów uparcie sugerował, że nie wie z kim rozmawia, odpowiadając na posty. Jak widać chamstwo wodza jest zaraźliwe, kiedy napiera kobieta, oślepia dosłownie. To nie jedyny przypadek, w sieci u korwinowców jest to norma. Kiedy dostają potężnego kopa w zadek, przez myśl im nie może przejść, że to od kobiety :) Damscy bokserzy tak mają, na co dzień taka mała menda tylko przed męską piąchą czuje respekt. Kobieta nie ma prawa się opierać podaczas gwałtu, więc według nich jeśli już, to tylko udaje. Tfu ! Moja brzydsza połowa twierdzi, że to mu pachnie czystym zboczeniem i tęsknotą właśnie za gwałtem na własnej pupie. W otoczeniu JKM jest wielu dorodnych i młodych chłopców, więc nie zdziwię się jak wkrótce będziemy świadkami skandalu obyczajowego :) Ta nienawiść i pogarda do kobiet czymś musi być umotywowana.Tacy ludzie chamstwem i menelstwem językowym zwykle chcą ukryć własną bezpłciowość.

Cały ten korwinowski obciach wyeksportowaliśmy na szczęście do UE. Mam tylko nadzieję, że tam wreszcie trafi na prawdziwego mężczyznę - i po kolejnej "złotej myśli" - pogardzie  na temat kobiet, dostanie zwyczajnie w pysk od jakiegoś Francuza czy Anglika.
Nie jestem zwolenniczką przemocy, ale takim politykom jak JKM czy Niesiołowski, czasem warto przywrócić "liściem" właściwe spojrzenie na świat, kobiety i ich rolę w społeczeństwie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

23-06-2014 [19:24] - Jan Własnowolny | Link:

on do nich CHDiKK

pasuje

jak ULAŁ

***

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [19:35] - Ula Ujejska | Link:

Otacza się ciotami dlatego bezkarnie może obrażać kobiety, bo gdyby był obok niego choć jeden mężczyzna dałby mu w pysk.

Obrazek użytkownika Optymista1930

23-06-2014 [20:00] - Optymista1930 | Link:

Kryptopedał Konik Garbusek otoczony stadkiem długowłosych, młodych Kucy...Kiedyś go wreszcie ktoś przyprze do parkanu ;)

Obrazek użytkownika emilian58

23-06-2014 [20:47] - emilian58 | Link:

Albo nadzieje się na dyszel koń chrystusowy.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

23-06-2014 [19:44] - CzarnaLimuzyna | Link:

Teraz panuje moda na szczucie na Korwina i zamiast merytorycznej krytyki spotykają go głupkowate zarzuty.
JKM mówił nieraz, że przeciętna kobieta jest mądrzejsza od przeciętnego mężczyzny i wykonuje najważniejszą rzecz na świecie- wychowuje dzieci.
Proszę obejrzeć filmy i się do nich ustosunkować
Czy Korwin ma rację mówiąc tak o kobietach ?
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [19:56] - Ula Ujejska | Link:

Doznałam osobistej zniewagi, nawet tutaj. Zaręczam, że jest to pierwsza moja notka o JKM. Zwykle staram się zrobić tylko karykaturę lub mema, bez osobistych notek / komentarzy na temat meneli. Tym razem jest inaczej. Jak widać, notka jest bez żadnych kontekstów politycznych odnoszących sie do moich preferencji politycznych. Żadnych filmów z udziałem tego menela więcej oglądać nie będę.
Proszę więc czytać ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika Zofia

23-06-2014 [19:56] - Zofia | Link:

Dzięki Ula, że wstawiłaś się za nami kobietami. Dodam jeszcze do tego wpisu, że pan Korwin nie szanuje ludzi poszkodowanych przez los, czego dowodem jest ocena paraolimpiady za mało estetyczną.
I ten tytuł " cham w muszce...."celny w sam środek tarczy.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

23-06-2014 [20:22] - CzarnaLimuzyna | Link:

Szanowni Państwo
Uważam, że JKM brakuje rzeczy bardzo ważnej, a mianowicie odpowiedniej iloci wrażliwości i empatii, lecz głupkowata tj. stadna, niesprawiedliwa krytyka kogoś jest równie kompromitująca i na takim samym poziomie co znane tu wszystkim jak mniemam nienawistne ataki na PiS.
Zastanówcie się na  prostackimi insynuacjami - są tyle samo warte co nagminne i pospolite internetowe plucie na kaczystów, katolików, faszystów...

W takich przypadkach działa taki sam mechanizm. Nie zareagowałbym, gdyby krytyka była przemyślana i adekwatna do zjawiska. Zgadzam się np z panią Zofią- za mało  zrozumienia i empatii w stosunku do niepełnosprawnych - nad ich losem JKM przekładał fakt marnotrawienia pieniędzy i obłudę i to można skrytykować oraz inne rzeczy ,ale tu tego nie widzę.
Po za tym oczekuję od pisowców większej ogłady i bystrości niż od polszewików i chyba mam ku temu powody - nieprawdaż :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [20:24] - Ula Ujejska | Link:

O jakiej niesprawiedliwej krytyce tu mowa ?  Fakty skrzeczą, więc proszę mnie nie przekonywać że to wina faktów ...
Nie poruszam tematów politycznych, tylko wyłącznie te, które odnoszą się do kobiet.  Proszę nie lecieć niesiołowszczyzną, stara baba już jestem, a tłumaczenie mirabelkami zwykłego chamstwa na mnie nie działa.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

23-06-2014 [20:46] - CzarnaLimuzyna | Link:

Szanowna Pani
Nie wiem, czy wiek szanownej pani jest tu istotny
Prawda według Arystotelesa to zgodność myśli (opinii, sądów) z faktami - rzeczywistością
nazywa pani JKM "menelem" (w komentarzu) oraz insynuuje , że jest krypto pederastą i gdzie tu pole do rozmowy?
Z tego co wiem JKM ma kilkoro dzieci i jest pod dużym, nieustającym urokiem kobiecego piękna...
A filmików nie była pani łaskawa obejrzeć
a nadto - cóż to za  kalka z tą niesiołowszczyzną, którą według pani lecę ?
Zrobię tak: Jak minie pani zacietrzewienie to chętnie przeczytam coś na temat
JKM napisanego z sensem, bo na razie nie chciałbym rozmawiać na poziomie mirabelek.
Tymczasem zdrowia szczerze życzę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [20:47] - Ula Ujejska | Link:

Wzajemnie, zdrowia życzę.

Menelem jest dla mnie ten, kto pogardza innym człowiekiem.
Szacunek i prawa  polityczne  wyłącznie dla mężczyzn ? Bo przecież JKM chce nas tego pozbawić....
Rozumiem, że te i inne wartości dotyczą wyłącznie mężczyzn ? Nie Pan pierwszy od Korwina daje mi to do zrozumienia. Pański kolega tu na blogach myśli bardzo podobnie. Powiem więc i Panu, to nieuleczalna choroba u kobiet - nie damy sobie nic odebrać, nie ma powrotu do średniowiecza.

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:25] - Losek | Link:

Menelem jest dla mnie ten, kto pogardza innym człowiekiem.

Nie można w dyskusji na forum, używać słów niezgodnie ze swym znaczeniem, wedle własnego widzimisię. Menel ma swoje znaczenie i już. Niestety, krytykować też trzeba umieć. JKM za wiele spraw krytyka się należy, ale nie można go nazwać menelem! 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:31] - Ula Ujejska | Link:

Menel językowy i polityczny - to miałam na myśli - czy teraz jasne ?

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:34] - Losek | Link:

W jakim słowniku można znaleźć takie znaczenie słowa menel?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:43] - Ula Ujejska | Link:

Licentia poetica - mówi to coś Panu ?

:)

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:44] - Losek | Link:

Licentia poetica 
Tak właśnie myślałem...
I taka niestety - jest cała notka. Licentia poetica.
Krytykować, to trzeba umieć...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:54] - Ula Ujejska | Link:

Panowie sprowadzają dyskusje do ad personam - a notka o Korwinie i jego chamstwie wobec kobiet. Czy ja się nie wyraziłam jasno ?
No słucham, gdzie merytoryczna odpowiedź ?
Niestety, menela politycznego i językowego nie da się obronić - TRZEBA PRZEPROSIĆ i obiecać, że tych podłości nie będzie się realizować i głosić ... inaczej kicha z  ewentualnej koalicji z  PiS. PiSiorki tego nie odpuszczą - zaręczam :)

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:55] - Losek | Link:

Ja sprowadzam dyskusję do argumentów ad personam???!?!?
To ja się odnosiłem do czyichś żon i dzieci i stosunków domowych????

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-06-2014 [00:03] - Ula Ujejska | Link:

Zaproponowałam jedynie aby "mądrości" Korwina powtórzył Pan w domu swojej żonie.

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:04] - Losek | Link:

Gdyby w naszychblogach, były łapki w górę i w dół, jak na Youtube, wszystkie Pana komentarze dostały plus. 
Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:15] - Ula Ujejska | Link:

Dlatego mnie to nie dziwi, wszyscy korwinowcy myślą podobnie. Ameryki Pan nie odkrył.
Pokornie łapki w górę - znam to z sieci, tę pogardę dla kobiet, ale w domu wyłącznie pod pantofelkiem, tam wyłącznie za jelenia robią przy takiej babce jak ja :)
Cieszą się z gromadki dzieci i wspaniałej żony - inaczej być nie może, niech spróbują w domu głosić to co na forach heh.

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:21] - Losek | Link:

Z całym szacunkiem dla wszystkich kobiet i dla Pani osobiście, z prośbą o wybaczenie - łapka w dół :-(
P.S. Jestem za duży i pod kapciem się nie mieszczę. ale faktycznie żoną mam wspaniałą, dobrą matkę, świetną żonę i dzieci dwoje też udane.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:30] - Ula Ujejska | Link:

I niech Pan to powie żonie co mówi Pana wódz: że udaje przy ewentualnym gwałcie że się broni, a także o tym, że jak tylko Pan będzie miał okazję, to pozbawi ją praw politycznych... łapka jej opadnie, nie będę zgadywała na co, sam Pan sobie dopowie :)

Wie Pan, może sobie Pan tutaj machać łapką gdzie chce, mnie to nie rusza, za stara jestem. Tu może być Pan bohaterem dla jemu podobnych, w domu jednak taki odważny już Pan nie jest - tego jestem pewna :)

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:33] - Losek | Link:

Pani wie, co powie moja żona...Ta dyskusja nie ma sensu. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:41] - Ula Ujejska | Link:

A odniósł sie Pan z sensem do tematu notki ? Nie zauważyłam. Pan przyleciał tylko z łapką, jak zwykle korwinowcy... a temat, a temat nie ma dla Was znaczenia, znaczenie ma tylko ŁAPKA ?

Znam to wasze stado z sieci - i właśnie to było motywem przewodnim który mnie sprowokował do napisania tej notki. Bo właśnie tych ŁAPEK się spodziewałam i chciałam po nich zdzielić nie tylko Korwinowi :)

Obrazek użytkownika Losek

23-06-2014 [23:50] - Losek | Link:

Z sensem, to próbował się odnieść CzarnaLimuzyna, ale efektu to nie przyniosło, niestety. Pisząc o łapce w górę, dla jego komentarzy, podpisałem się pod tym co napisał. Co będę przepisywał jeszcze raz to samo.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:59] - Ula Ujejska | Link:

Podpisał się Pan Korwinem, więc o czym mamy dyskutować ? Ja się nie spodziewałam żadnej dyskusji z korwinowcami - tylko ŁAPEK i obrony podłości wodza.
Chce pan kopiować wodza jak próbuje tłumaczyć swoje podłości wobec kobiet, niepełnosprawnych i upośledzonych społecznie ?

Tego się nie da obronić - za to trzeba przeprosić.

Obrazek użytkownika cassiodorus

24-06-2014 [01:18] - cassiodorus | Link:

Korwin?Ten heretyk, będący gorącym zwolennikiem poligamii i likwidacji małżeństw zawieranych w Kościele?
Przy okazji przebąkujący coś o wyższości cywilizacji łacińskiej?Takiego skupienia absurdów jak u Pana w muszce nie ma nigdzie,a na NB jest korwinistów całkiem sporo

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-06-2014 [11:34] - Ula Ujejska | Link:

Podważanie autorytetu Kościoła służy zawsze tym samym celom - odciągnąć naród od uniwersalnych wartości i polskich tradycji. Świetnie zdefiniowali te cele komuniści, a Korwin  jest wzorowym uczniem tych ideologów. Ostatnio widać jeszcze jeden wspólny cel komuchów, POgłowia i Korwina: zmarginalizować PiS.
Możliwe że to się uda, a w przyszłym sejmie już nie będzie mowy o "bandzie czworga" tylko będzie koalicja PO i JKM. jestem ciekawa jak to wytłumaczą tutejsi korwinowcy ?

Obrazek użytkownika cassiodorus

10-01-2015 [18:36] - cassiodorus | Link:

Jak wytłumaczą? Korwin napisał coś około 10 powodów uzasadniajacych jego kandydowanie do atfu komunistycznego PE, z rozwaleniem tej Wielkiej Nierzadnicy włącznie, więc i tym razem korwinięta powiedzą- wchodzimy w koalicję z PO, bo to jedyny sposób by znieść demokrację i wprowadzić totalitarny liberalizm, którego jedynym i wiecznym strażnikiem Krul..Coś w tym rodzaju
Jedno Krulowi trzeba uczciwie przyznać. W przeciwieństwie do łże liberałów[tak okresam tzw liberałow konserwatywnych,-Ziemkiewicz, Wipler, Michalkiewicz itp, a nie jakiegoś tam bezideowego koniunkturalistę Donka] jest niebywale konsekwentny w tym co mówi..
1.Chciał sobie dziecko machnąć na boku to machnał, nie musi ubierać się w konserwatywne szmatki skoro liberalizm jest taki dobry
2.Polską ''głupotę'' piętnuje w całej okazałości, od świra-jakobina Kościuszki i nawiedzonych Barzan do obłąkanych pismenów.
Inni łże-iberałowie, wylewają pomyje na powstańców warszawskich czy styczniowych, ale na ''solidaruchów'', czyli ludzi których znaja często osobiście, brak im jakoś odwagi.
Zychowicz jakby się powoli wyłamywał z tych przebrzydłych konwenansów

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2015 [18:53] - Ula Ujejska | Link:

Czego to się nie zrobi dla koryta ...heh... nawet dziecko. Nawet pakt z sitwą nie będzie zły. Wiem wiem, ten standard "krula" widzę od lat  - w sam raz na koalicjanta sitwy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2014 [23:37] - Ula Ujejska | Link:

Pan Korwin nie szanuje niczego co jest, piękniejsze, słabe i słabsze od niego. Jest tych haniebnych stwierdzeń Korwina o ludziach znacznie więcej, ale to temat na inną notkę.

Obrazek użytkownika kat

24-06-2014 [00:23] - kat | Link:

Ula
trafione w 10....pozdrówka

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-06-2014 [00:27] - Ula Ujejska | Link:

Dzięki :)

Również pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-06-2014 [17:18] - Ula Ujejska | Link:

POmocna dłoń korwinowców  w kanalizowaniu rozczarowania młodego pokolenia ma także dzisiaj wsparcie łże mediów.  Odstawią wam Tuska a podstawia Schetynę ? Raz już im sie udało z Palikotem - czy teraz powtórzą ten numer z JKM ?
Pytanie ciągle wisi: za ile JKM sprzeda ten wasz bunt - ile mandatów wspierających dzisiejsza sitwę uda mu się zdobyć ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-07-2014 [15:22] - Ula Ujejska | Link:

Myślę, że nie ma potrzeby abym zakładała specjalny wątek poświęcony kolejnym "genialnym myślom" Jego Królewskiej Mości. Inni blogerzy zrobili to wcześniej. Chcę tylko odnotować dla potomności jedno z objawień które niedawno okazało się zwykłą "tituszką". Cytuję:

"Czy pamiętają Państwo, jak w okresie starć na majdanie, aneksji Krymu i walk na wschodzie Ukrainy pojawiały się plotki o tym, że walczą tam „polscy najemnicy” i „terroryści szkoleni w Polsce”? Kolportowaniem takich rewelacji zajmowali się: cała gromada internetowych trolli, paru nacjonalistów o podejrzanej proweniencji i… Janusz Korwin-Mikke. – Ja nawet wiem, kto z Polski ich szkolił. Zachowuję to na kampanię wyborczą – mówił."

Źródło: http://niezalezna.pl/56940-krul-konfabulantow

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-07-2014 [18:35] - Ula Ujejska | Link:

Cała prawda całą dobę :)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-08-2014 [15:49] - Ula Ujejska | Link:

Tytułowy cham w muszce żył nadzieją (do momentu olania przez Prezesa), że dla władzy gotowi jesteśmy popełnić lepperowski błąd :)  Jak widać po biadoleniu zwolenników "krula", żal i złość są ogromne. Po co ten lament? Tusk przytuli każdy obciach: od Palikota po Millera, nie odrzuci także "krula".
Jak tylko PO spadną sondaże poniżej 20% to łże media zakończą ignora i znów przytulą obciach, otrą łezki  a palikociarnia pocieszy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-02-2015 [01:00] - Ula Ujejska | Link:

Było już jedno porozumienie Korwina z Tuskiem, dlaczego ma nie być kolejnego ? Przecież PiS trzeba powstrzymać, a tym razem dołączy także Leszek Miller i resztki po Palikocie: Biedronie, Grodzkie, Szczuki etc.

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-02-2015 [01:03] - Ula Ujejska | Link:

Obrazek użytkownika trawa

06-02-2015 [02:34] - trawa | Link:

Jedno trzeba im oddać: do koalicji z Samoobroną by się chyba nie posunęli.

Obrazek użytkownika cassiodorus

08-02-2015 [22:17] - cassiodorus | Link:

Nie wiadomo.. Wiadomo, że koalicję z Adolfem Hitlerem uznają za przejaw rozumności i politycznego geniuszu, jednocześnie bredząc coś o powrocie do takich slow jak Honor...Takiej sieczki w mózgach gimnazjalistów już dawno na terenach Rzeczpospolitej nie robiono,
Obawiam się, że Jego Ekscelencja Janusz Korwin-Mikke móglby pierwszy zostać skazany na wybatożenie a nawet infamie, gdyby slowo Honor mialo jakiś respekt..I to nawet nie za obraze Traugutta, Kościuszki, księdza Jandolowicza, czy ''ludu smoleńskiego'' a za szokujące, liberalistyczne wyznania, kierowane do więzniów Auschwitz, którzy to cieszyliby się podobno, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe..
Niestety nie dane im bylo sie śmieciówkami nacieszyć, bo ten socjalista Adolf Hitler zatrudnil ich na umowach standardowych, gwarantujących wyzywienie i stale godziny pracy..
I juz nie wiadomo czy Jego Wysokość Adolf to liberal, czy socjalista...Nie pojmie tego umysl cybernetyczny, a cóż dopiero jakiś dzieciak z gimnazjum

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-09-2014 [16:24] - Ula Ujejska | Link:

Pytam jeszcze raz: Dlaczego ten człowiek jeszcze nie siedzi ?!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-02-2015 [01:09] - Ula Ujejska | Link:

A z rana lewatywa ?

Obrazek użytkownika Jabe

10-01-2015 [15:18] - Jabe | Link:

To jest jakiś rodzaj wypartej fascynacji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-01-2015 [17:52] - Ula Ujejska | Link:

Tych fascynacji uzbierało się na kolejną notkę :))))
Cierpliwie poczekam na okazję aż się "krul" wychyli w temacie - a że się wychyli, to nie mam wątpliwości.

Obrazek użytkownika Jabe

10-01-2015 [18:56] - Jabe | Link:

Oczekuję z niecierpliwością.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-02-2015 [00:07] - Ula Ujejska | Link:

System mutuje ...

Obrazek użytkownika cassiodorus

08-02-2015 [02:21] - cassiodorus | Link:

W ostaniej swojej prawicowej myśi, zwoennik poigamii, czyi wg samego siebie, -prawicowiec , Janusz Korwin Mikke, znowu zajaśniał pełnym baskiem... Daczego monarchista absoutny Korwin-Mikke kandyduje na prezydenta? po to zeby zostać prezydentem... Geniusz tkwi w prostocie

cytat-''w mediach będzie znacznie częściej prezentowane stanowisko inne niż Bandy Czworga''

Zapytałby ktoś dlaczego ''Bandy Czworga'' a nie ''Pięciorga'', przecież Ruch Palikota nie zniknął z Sejmu.. Pan Janusz tego nie mówi, ale wg jego definicji prawicowości, Ruch Palikota jest bardziej prawicowy od prawicowej Nowej Prawicy..W sferze gospodarczej jest podobnie , ale w sferze obyczajowej są bardziej prawicowi[czyli liberalni] niż Pan Janusz, chociaż trudno tu nie posądzić ich nie o prawicowość, a o zbiorową psychozę... I jednych i drugich

cytat-''Będziemy mieli czas w telewizji na głoszenie haseł Wolności, Własności i Sprawiedliwości, do przypominania takich słów jak Honor, Prawda, Tradycja. Do pokazania, że można żyć i działać odwrotnie, niż nakazują nam federaści z Brukseli i Czerwone Pieski JE Baraka Husseina Obamy.''

Slowa Honor, Prawda i Tradycja w ustach Jego Wysokości Pana Janusza brzmią jeszcze bardziej groteskowo i nienaturalnie niż w ustach tej drugiej polowy facjaty ze zdjęcia
A cóż to za tajemnicze Czerwone Pieski JE Husseina Obamy?
Jak szanowna autorka myśli?