Upadek DONALDA FRANCISZKA z przypiekanymi boczkami -POtop

Sceny są celowo dobrane oraz aktorzy . Aktorzyna prorosyjski niejaki Daniel Rosyjski traktuje Pana Donalda Franciszka ( w tym wydaniu to nie szpieg szwedzki lecz niemiecki) jak patriota radziecki . Zważywszy na wschodnich barbarzyńców oprócz solidnego kopniaka w cztery litery następuję scenka przypiekania wrogowi boczków . Tak więc Pan Sienkiewicz nie mylić z Barłomiejem Śenkiewiczem przewidział dwie ścierające się opcje ,radziecką i niemiecką . Gwoli ścisłości należy dodać że Daniel Rosyjski  reprezentuje interesy DUŻEGO PAŁACU w którym obecnie Pan Bronisław ćwiczy skoki z żyrandola na drugi żyrandol . Się wie, co dwie kadencje to nie jedna . Ponadto należy doinformować społeczeństwo , że codziennie Pą Prezydą zażywa ćwiczeń gimnastycznych np. skoki przez barierki , skok z żyrandola z półobrotem, zakładanie POdsłuchów , analiza zgromadzonych materiałów , POłowanie krzyża zawsze po 17.00 . Zaś między 10 a 12 ćwiczy ortografie i intelekt aby głupio przed Putinem nie wypaść no i oczywiście przyjmuje donosy sprawdzając ich prawdziwość w stowarzyszeniu SOWA . Panie Donaldzie ja pana i platformę  żegnam CIULE i mam nadzieję że POchodzisz w POkutnym worze platformiany POtworze.

- A co, panie Tusk?... Mówiłem, że dwóch jest polityków w Rzeczypospolitej, dwóch tylko: ja i ty! A tyś się właśnie do kompanijki z Kaczyńskim nie chciał przyznać i kopnąłeś go?... Dobrze, robaczku, miałeś słuszność! Nie dla ciebie kompanijka Kaczyńskiego, bo Kaczyński lepszy. Ejże, sławny pan Tusk, a Kaczyński ma go w ręku i Kaczyński mu boczków przypiecze...
zdjęcie oraz stenogram rozmowy - babciabezdowodu

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Szamanka

22-06-2014 [21:57] - Szamanka | Link:

Ach, ta scena!
Wprawdzie poszedł potem śladami posła i skundlił się tysiąckrotnie, ale to potwierdza tylko, że draństwo w każdym siedzi, kto od ziemi się oderwał. Szybowanie między politykami szkodzi najpierw rozumowi.
Pozdrawiam, kacie!

Obrazek użytkownika kat

22-06-2014 [21:59] - kat | Link:

Szamanka
dzięki i pozdrówka przesyłam

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

22-06-2014 [22:13] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Wali sie III RP,wali sie sama nie burzona przez Kaczynskiego,wali sie zbankrutowany burdel a jego dziwki padaja pipami na twarz......smierc dyskotece!Niech tryumfuje heavi metal.Precz z komuna i jej resortowymi bekartami.

Obrazek użytkownika kat

22-06-2014 [22:21] - kat | Link:

Wiewiór
jedziemy z nimi do POdszewki....niech qrwy tańczą na stole....POdgrzewanym stole...pozdrówka

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

22-06-2014 [22:32] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Ja wlasnie ,tutaj w polu,bitwe wrogom ojczyzny wydaje,Wy zajmijcie sie tam nagorze :)Porzadek musi byc,bo porzadek buduje silną Polskę.Pozdrówa.

Obrazek użytkownika bolesław

22-06-2014 [22:41] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!!
POtop już się zaczął. A filmik przedniej marki. Gratulacje!!!
Pozdrówka przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

23-06-2014 [08:12] - Wiewiórskiinzynier | Link:

A tak juz poza nawiasem,wszyscy zastanawiajacy sie "kto" i "dlaczego",to niech sobie popatrza w strone Palacu Prezydenckiego i przeanalizuja,co plynie z calej afery i w jakim momencie zostala ujawniona.Bez emocji.