Fajna ta gra

Robi się coraz ciekawiej i coraz zabawniej. Zauważmy, że rozmowa Marka z Bartkiem wycieka, gdy Marek powinien zacząć robić przynajmniej znaczące przygotowania do wpłat dla Donalda (wybory za rok i 3 m-ce). I teraz cóż, Donek z Bartkiem wywiązują się, co zrobi Marek? Bo stawka jest taka sama: władza dla PO.
Przy okazji zaś, gdyby Bartkowi przyszła chętka na przetrzepanie tego, czy owego podejrzanego biznesmena, to Andrzej nie będzie już miał tak łatwo jak wcześniej w rozmowach z Gosią, Stasią czy Bożenką. A i wymienione panie nie będą tak gorliwe, bo okazuje się, że każdy kto próbuje jakiejś reakcji jest trafiany taśmami.

Oto ABW zostaje wysłane do Wprostu celem zarekwirowania 8 komputerów, w tym notbooka naczelnego. Gdy dziennikarze niespodziewanie stawiają opór w sukurs wysłane zostają szwadrony policji. Niestety w internecie i tv Republika jest już transmisja live.
Następnego dnia z rana, tak by ci co byli we Wprost nie zdążyli, albo byli niewyspani Donek robi konferencję: To nie ja to niezależny Seremet i niezależna prokuratura Warszawa Praga Północ. Ja jestem za wolnością prasy. To Putin za tym stoi.

Następnego dnia jest reakcja graczy: zamiast Bieńkowskiej i Kwiatkowskiego taśmy z Grasiem, o tym jak bardzo ABW jest posłuszna Grasiowi i kumplom. W sumie brakuje tylko taśm o prokuratorze Gacku, tudzież jego szefie. Tyle, że prokuratorzy gacki zawsze mogą się przydać, z równą pasją broniąc grasiów co ich oskarżając. Z drugiej strony, nie jeden Gacek w prokuraturze.
Ciekawe też o czym na taśmach będzie mówić Zdradek Sikorski.

ps
Przy okazji zadziwia nieudolność mediów. Cóż to nie umarło ostatnio żadne małe dziecko? Żadna gwiazda nie przyszła na procesję bez majtek i wiatr nie podwiał sukienki? Żaden z radnych PiS nie ma zaległości podatkowych? Tymczasem na stronach tvn tylko news o tym, że ojciec pobił niemowlaka, a w GW larum, że nie można za państwową kasę drwić z Męki Pańskiej.