Grupa kelnera dokonuje zamachu stanu na państwo polskie

W skład grupy wchodzą: menadżer z restauracji Sowa i Przyjaciele, były major BOR, anonimowy kelner z Pałacyku Sobańskich. Hersztem grupy jest prawdopodobnie pomywaczka z innej vipowskiej restauracji. Grupa przez kilka lat wodziła za nos BOR i ABW. Zamach stanu się udał. Grupa działała z pobudek politycznych. Kelner z pomywaczką jak na razie nieuchwytni. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika arieltiamson

17-06-2014 [07:32] - arieltiamson | Link:

Najwazniejsze, ze PanstwO zdalo egzamin, nagrywaczy wykryto, a oszusci pokroju Lolo-PePOwino zostana przykladnie ukarani. Przecieto pePOwine korupcji i patologii na szczeblach rzadowych.

I tak sie zastanawiam tylko: jak wczesniej rzadzacy mowili, ze nagrania sa nielegalne to na jakiej POdstawie POkuratura bedzie tego biednego Lolo-PedolinO teraz scigac...? No na jakiej? Czyz i jego nie powinni zostawic w spokoju?

Niech chlop sie zalamie i sam sie POwiesi...